Profilovka Michaela

Michaela

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
4 prosince 2011, 15:00:41

Zdravím všechny pejsky bez vyjímky. Dívám se, že mi tady pánička psala naposledy v červenci. Už jsem zdravý jako řípa. Plný síly a elánu. Zase s páničkou trénujeme agility i nové triky, z knihy Dogdancing. Společně nás to baví. Už mám dokonce své první video. Triky, co prozatím umím http://www.youtube.com/watch?v=0S0m4WVAoYI Trénujeme a snažíme se učit další věci. Snad brzy budu mít video s dalšími triky a snad se Vám budou i líbit. Jinak v období hrozného začátku července, když tady tak pánička psala, měla o mě obrovský strach. Ale zvládl jsem to. Doma mě hodně drželi a starali se o mě. Byl jsem na operaci. Pan veterinář mi našel ve střevě pecku od broskve, která mi tam uvízla a kvůli které jsem nemohl jíst ani pít. Už je to naštěstí zamnou. Všichni jsme si oddychli. Snad už nic podobného nepřijde. Pánička mě pořád kontroluje. PŘEJI VÁM ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE

5 července 2011, 22:55:43

Dobrý večer, potřebovala bych radu jak přimět mého psa (kavalír king charles španěl), který má dva roky, aby zase pil a jedl. Jedl naposledy v sobotu večer, v neděli do oběda asi 6x blil (důvod neznámý), večer jsme byli u veterináře, dostali pokyny a v pondělí ve 2hod měl dostat najíst, dietní stravu a ani se ji nedotkl (předtím už tím jednou prošel výborně a všechno jedl), tak přestal pít i vodu. Ráno jsme byli u veterináře zase, ale prozatím se nic nezlepšilo. Výsledky krve budou ráno. Jenže ráno je daleko, mám hrozný strach. Děkuji za odpověď.

29 března 2011, 23:07:44

minulý týden jsem byl dva dny celé odpoledne s kamarádem Rastym venku a lítali jsme po polích, v neděli byl s páničkou na agilitách, kde jsme vyhráli soutěž power and speed,tak jsme měli radost (odpoledne jsem dokonce trávil na vyhlídce v Metelovicích) a zítra jdeme na agility zase:) konečně je pěkné počasí, užívejte i vy :))

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Ketýs

Pohlaví
Datum narození

1. července 2000

Hmostnost

4

Krátce o mně

Bydlím doma, rád vylehávám v okně a dívám se ven. Mám rád svého pána. Jsem bojovníkem, ale občas se i tulím.

Co umím

kšc

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

K9

Oblíbená hračka

balónky, vršky od pet lahví

Co ještě zbožňuji

domov

Fotky

Základní informace

Jméno

Kryšot

Pohlaví
Datum narození

29. dubna 2009

Hmostnost

7 kg

Krátce o mně

naše první sestřihané video na agilitách: http://www.youtube.com/watch?v=yMb8VAgwRjo&feature=fvsr

Co umím

základní jako sedni, lehni, pac, ale potom také i převal, otočky do pravé i levé strany, podat pac i na nohu a náš povel \"smutný\"

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granule Royal Canin a potom piškoty a další psí kokina

Oblíbená hračka

doma hračky (nepískací), venku klacíky

Co ještě zbožňuji

psi i lidi, mazlení, agility a výlety

Fotky

Více fotek

Přátelé (11)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?