Profilovka Danula

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
29 dubna 2018, 21:32:18

Tak nájezdy klíšťat do mého kožíšku jsou teda letos na maximum:( . Na jednom místě jsem jich měl 5 !!! A to mě panička poctivě stříká před odchodem ven tou "smradlavou" rozmarýnovou vodičkou, která teda vůbec nezabírá. Tak mi objednala kapičku Front Line. Tak snad to pomůže. Tak pozor na potvory >:-( .

24 dubna 2018, 23:11:08

Tak dnes jsem se zas poměl. Panička mi koupila 3 kg extrudovaných těstovin s mrkví. No, kamarádi NIC HNUSNĚJŠÍHO jsem teda dlouho neměl. To nemá s těstovinama nic společného a ta chuť >-| 8-} ... Ale panička zjistila, že když mi uvaří kuřecí masíko a křidélka :_/ a smíchá mi to s tím extrudovaným hnusem, tak zapomenu na všechno kolem a všechno zblajznu :-DD . Takže jsme spokojeni oba. Tak vám přeji pěknou středu ;-)

8 dubna 2018, 03:33:03

Děkuji všem kamarádům za přáníčka a dárečky k narozeninám. Mám se v rámci možností dobře a užívám si lásky svých páníků. 2 dny před svými narozeninami jsem byl na operaci zubů, ale operace se nepovedla a čeká mě nová. Tak je z toho panička hodně špatná, protože jsem po narkoze byl 2 dny takový špatný. Přijdu o 3 zuby a další 2 jsou "čekatelé". Takže už ze mě žádný obávaný rváč nebude. Ale oni to ti nepřátelé nevědí. Apetit mám pořádný a hrudník taky :-D a to že nebudu mít zuby se hned nevidí 8-} . Tak mi držte kamarádi tlapky ať to všichni ve zdraví přežijem.

1 listopadu 2017, 18:45:09

Tak včera jsem okoštoval první snížek co tu u nás napadl a stále se na poli pod mezí drží :-) . To vám byla dobrota. Už jsem málem zapomněl jak mi to chutná ;-) . Paňka mi samozřejmě zase vynadala, ale já se nedal odradit. Ale dnes nám do toho napršelo, takže snížek už se ztratil. Ale on určitě zase přibude.

9 dubna 2017, 02:00:10

Tak u vetky jsme byli v pátek. Krev z ucha mi opět vysála injekční stříkačkou a domů jsem dostal mastičku pro vstřebávání krve. Vyšetření se mi zase moc nelíbilo, ale vydržel jsem to. Tak mě doktorka zase ovázla hlavu a to se mi fakt vůbec nelíbí. Pořád s ní třepu a snažím se ten obvaz dostal dolů. Teď musíme počkat 2 týdny, jestli zabere injekce, co jsem dostal a to mazání. Takže žádné velké dovádění venku nemůžu provozovat.

4 dubna 2017, 19:28:34

Nový měsíc jsem nezačal moc dobře,protože mám bolavé uško. Nemám zánět, ale celé se mi z vnitřní strany nalilo krví a chodíme s paničkou a ml. páníkem k doktorce, kde mi tu krev odsává. Jsem u zákroku statečný a hodný, akorát mám problém udržet nějaký obvaz na hlavě, takže párkrát zatřepu hlavou a odvazy jsou dole. Doma mám občas krunýř kolem krku, ale všechno je zbytečné. Teď půjdeme k doktorce ve čtvrtek a rozhodne se jestli půjdu na operaci, ale protože jsem už pán v letech tak se páníci o mě bojí. Tak mi kamarádi držte tlapenky ať se ta krev už znovu neobjevuje a ať nemusím na operaci.

31 prosince 2016, 21:45:23

Tak dnešní večerní venčení za rachotu petard jsem jakž takž přežil, ale při ráně dělobuchu už jsem se vyděsil a táhl paňku jako kůň >:-( . To byla fakt rána jak z děla :-( . Ale jinak je tu u nás celkem klid. Takže jsem se uložil a do rána se hezky vyspinkám. Možná si po půlnoci pro mě přijdou mladí páníci :_/ a půjdu zase na týden k nim.

7 prosince 2016, 16:33:18

Dnes jsme se probudili do pohádkového dne. Sluníčko svítilo :-) a čerstvě napadaný snížek se třpytil ve větvích stromů :_/ . To byla krása. Šli jsme s paničkou na kopec, kde se teda v tom hlubokém snížku šlo celkem špatně, ale já jsem razil cestu a panička šla v mých stopách :-) . Tak mě chválila, že jsem šikovný a že šetřím její bolavá kolena a pravidelně mě odměňovala sušeným masíkem. Trošku jsem tam zdevastoval starý šípkový keř, protože jsem potřeboval větve na aportíky :-O . Paňka se kochala krajinou a já byl zabořený ve větvích a byl jsem úspěšný, samozřejmě. Teď už tam zase mrzne, ale je pořád krásný den. Pac kamarádi ;-)

6 prosince 2016, 16:02:54

Od neděle jsem už zase doma s paničkou :-D . Užíváme se sluníčka (když teda svítí) a teď momentálně zamračeného dne. Teď jsem se prospal, paňka se obleče a jdeme zase na louku. Ráno jsem si tam našel pořádnou větev, rozkousal jsem 8-} ji na 3 díly a měl jsem krásné velké aportíky :-D :-D . Tak doufám, že tam ty aportíky teď najdeme. Krásné dny vám přeji, kamarádi.;-)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Ursius

Pohlaví
Datum narození

1. dubna 2006

Hmostnost

33 kg

Krátce o mně

Jsem nedůvěřivý k cizím lidem i ke psům. Ale když se spřátelím, tak jsem výborný kamarád. Miluju vycházky do přírody, vodu, miluju sníh a hlavně klacíky a čím větší a tlustší, tím líp. A samozřejmě mám moc rád svoji lidskou smečku.

Co umím

Vcelku jsem poslušný, ale dalo to prý práci. Tak teda nevím.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechno co je dobré

Oblíbená hračka

vždycky ta poslední, co je nová

Co ještě zbožňuji

Svoji smečku, zimu, vycházku do lesů, miluju vodu a plavání, házení klacíků a strašně rád se válím v posteli :-)

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Julinka a Leopold

Pohlaví

Krátce o mně

přišli jsme do této rodiny rozšířit chov australských zebřiček.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

zobání, jablíčka, travička

Fotky

Základní informace

Jméno

Žofinka a Mufínek

Pohlaví
Hmostnost

málo

Krátce o mně

Jsme astrildovití exoti, původem z Austrálie, ale narodili jsme se tady v Česku. Naše nová majitelka nás dlouho sháněla, až nás objevila v jednom zverimexu v Krnově. A už máme nový domov

Co umím

příkazů není třeba

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

zobání pro exoty, ptačinec, jablíčko, mrkvička

Oblíbená hračka

vše, co nám visí v klícce

Co ještě zbožňuji

Hopsání po dně klícky, kde sbíráme co najdeme a moc rádi se koupeme v naší koupelničce. Rádi se i sluníme a protřepáváme křidélka na sluníčku.

Fotky

Více fotek

Přátelé (118)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?