Profilovka Jalusy

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
7 prosince 2011, 09:42:38

Dneska se mi vůbec nechtělo z pelíšku. Panička mě vytáhla na prochajdu jako vždy o půl šesté a pěkně mě zebaly nožičky. Chvíli jsem pobaveně pozorovala sousedy, jak seškrabují námrazu z okna, pak rychle vyvenčit a hurá zpět do pelíšku. Dnes mi ani nevadilo, že panička pádila do práce. Pěkně se vyspím a než se vzbudím, už bude doma ;o)

6 prosince 2011, 16:35:23

Včera jsme byly s paničkou na prochajdě. Jak se tak proháním s Amálkou, slyším zařinčení řetězu. Kouku a vidím, jak se k nám blíží podivná trojice. Panička na mě houkla, čert Denulu, ať si tě neodnese. Protože se panička zasmála, tak jsem jí moc nevěřila, že by mě mu dala, ale projistotu jsem se jí posadila těsně k noze a počkala, až se ti podivíni odvalí daleko od nás. Vůbec jsem se nebála, ale to víte, CO KDYBY...

3 listopadu 2011, 10:14:57

Tak už měsíc bydlíme v novém domečku i v novém městě. Když jsme se stěhovali, byla jsem zásadně proti. Stačilo ale pár dnů a byla jsem tu ve svém živlu. Sousedím s hromadou pejsků a když se potkáme při venčení, je parádní psina. Panička pořád říká, ješkovi voči, to je samý pes, to bude veselo až to na tebe příjde. Fakt nevim, jak to myslí ;o)

7 července 2011, 09:57:29

Uf uf, včerejšek byl pěkně náročný. Už od rána jsem pořád někde běhala. Hned po ránu mě panička vzala na dvouhodinovou prochajdu kolem řeky, to jsem ještě ustála se ctí, ani jsem se nechtěla nosit. Odpoledne jsme ale vyrazili na na velikánský výlet s kurzem plavání a po cestě domů už jsem si dokonce trošku zakňourala. No taky co jiného by panička měla nosit, než mě :o)

4 července 2011, 14:59:27

Tak jsem si poprvé užila postelový víkend, venku pršelo jako z konve a panička mě ven musela tahat skoro násilím. Po prochajdě jsme se ale vždycky pěkně uvelebili u televizky, panička mě pěkně škrabkala na bříšku a já si jen lebedila. Už ale aby bylo sluníčko a my vyrazili na pořádný výlet.

20 června 2011, 11:57:55

Huráááá, už plavu jako delfínek. No možná jen jako želva - suchozemská :o)) Včera jsme byli s pánečkama u vody. Kousek od nás si hrála fenka labradora s balonkama a vrhala se do vody jako šipka. Já na ni poštěkávala ze břehu, aby se náhodou neutopila, ale ona dělala, že mě neslyší. Po dlouhém rozmýšlení jsem se osmělila a hopla jsem za ní. No tak daleko jako byla ona jsem se sice neodvážila, ale na poprvé to nebylo vůbec špatné - konečně jsem pes plavec. Budu hezky trénovat a příště už ty balonky vytáhnu taky. Pac a pusu papa

10 května 2011, 09:55:06

Tak mám za sebou krásný, ale pěkně náročný víkend. Pánečci ho strávili jen a jen se mnou, to bylo moc fajn, ale ty dlouhatánské procházky mi ještě moc nesvědčí, ještě že mě panička na zpátek trošku poponesla. Už jsem se z toho ale vyspinkala a těším se na další volno. Snad bude zase sluníčko.

18 dubna 2011, 13:31:30

Tak konečně jsem zase tu, panička teď trochu nestíhala, tak jsem se nějakou dobu neozývaly. Jinak se nic moc nového neděje, začala jsem chodit na cvičák a celá hodina cvičeníčka mučeníčka mi opravdu dává zabrat. Většinou se soustředím prvních 15 minut a pak už se jen tak motáme nazdařbůh kudy tudy. Ale budeme trénovat i doma a příště už to půjde stopro líp :o)

29 března 2011, 09:49:39

Ouvej ouvej, včera mě panička odvlekla k panu doktorovi. Nejdřív se tvářil jako nejlepší kamarád, pak ale vytáhl dlouhou ostrou věc a bodl. Ne že by to tak moc bolelo, ale zlobila jsem se na paničku, že mu to dovolila a pak si s ním ještě velele povídala. Já jsem kňourala, aby jsem co nejdříve vyrazily domů. Konečně mě panička poslechla a šly jsme. Udělaly jsme si krátkou prochajdu kolem řeky a huraaaa domů. Ještě v noci se mi zdálo o teploměrech a včeličkách :o))

24 března 2011, 09:21:29

He, tak jsem včera paničce sebrala a zbaštila jogurt. Snažila se mi ho vzít, ale byla jsem rychlejší a nestihla to - ani náhodou :-D. Nedávno jsem na netu četla jeden citát, který mi mluví z duše: Ať už ti dá páníček do misky jakoukoliv pochoutku, vždycky ho budeš podezírat, že on má na talíři něco lepšího. No ještě řekněte, že to není pravda ;o)

10 března 2011, 08:35:51

Dnes ráno, hned jak jsem paničku vytáhla z postele, jsme jako každý den vyrazily na krátkou ranní venčenou. Triskem jsem uháněla ke dveřím, aby se nestalo nadělení a sotva jsem vystrčila čumáček ven, žalostně jsem zakňučela. Něco bílého, mokrého, studeného a navíc štiplavěho mě praštilo rovnou mezi oči. Podívala jsem se na paničku, jestli to přeci jen neotočíme zpátky. Ta mě ale jen popohnala s tím jejím "no mazej" Jako střela jsem vyrazila na trávník a ještě než tam panička dorazila za mnou, už bylo hotovo a byla jsem připravena jít domů. Při takovém počasí je tisíckrát lepší povalovat se v pelíšku. :D

9 března 2011, 11:38:33

Včera jsme si s paničkou vyrazily na krátkou procházku kolem Moravy. Fakt nevim, proč mě panička tahá tak daleko, když mi zatím bohatě stačí vyběhnout na trávník před domem a hupky dupky zase domů. Jako obvykle jsem celou cestu až k řece poknikávala a žadonila, abychom to obrátily zpět. Pak mě panička pustila z vodítka. Našla jsem odvahu a přeci jen jsem se začala rozhlížet po okolí a vesele poskakovat okolo. Když jsme došli k zahrádkářské osadě, uviděla jsem velikou kolii. Statečně jsem se postavila k plotu a na kolii štěkla. Kolie, když mě uviděla, rozběhla se k plotu a veškerá moje odvaha byla ta tam. Kolie si možná chtěla jen pohrát, ale to mě nezajímalo. Stáhla jsem ocásek a pelášila co nejdál od toho obra za plotem. Po chvíli zděšeného úprku jsem uslyšela paničku, jak za mnou volá, a tak jsem zabrzdila. Po kolii nikde ani stopa, tak jsem šla opatrně za paničkou a škemrala abysme šli už domů. Panička se mi smála a všem doma vyprávěla o mém statečném výstupu před výběhem kolie. Ale počkejte až vyrostu, ještě vám ukážu, co jsou westíci zač :oD

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Denny

Pohlaví
Datum narození

1. prosince 2010

Hmostnost

už jsme mě nevážili ani nepamatuju, panička ale říká, že se docela pronesu

Krátce o mně

Doma jsem si během měsíce obtočila všechny kolem packy :o)

Co umím

Záleží na náladě, když je dobrá, zvládnu kde co :o))

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

teď jsem si zvykla na vařené kuřecí a hovězí, to je fakt ňamka. Od té doby, co mi panička začala ke granulkám přidávat trošku psí konzervy, tak se po nich vždy jen zapráší.

Oblíbená hračka

balonky všeho druhu, pískací slepice a prasátko, paniččina ruka

Co ještě zbožňuji

paničkuuuuuu a ještě spoustu jiných věcí jako je lumpačení, lenošení, běhání, poslední dobou se začínám zajímat taky o plavání - už mi to docela jde :o)

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Sára

Pohlaví
Datum narození

1. července 2012

Hmostnost

7kg

Krátce o mně

zatím se s pánečky a novou ségrou poznáváme, ale už teď jsem velký mazel a lepidlo

Co umím

zatím nic moc, ale učím se

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Cokoliv, co mají pánečci na talíři

Oblíbená hračka

kost, polštář

Co ještě zbožňuji

teplo, sucho a klid

Fotky

Základní informace

Jméno

Miki

Pohlaví
Datum narození

20. ledna 2014

Hmostnost

něco kolem kila

Krátce o mně

zatím jsem malé telátko, ale počkejte až vyrostu :)

Co umím

sedni, ke mně, na

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

dávají mi jen granulky a psí dobroty, ale jak něco spadne, jsem u toho první

Oblíbená hračka

liška nebo tak něco

Co ještě zbožňuji

společnost

Fotky

Základní informace

Jméno

Aneta

Pohlaví
Datum narození

10. října 2003

Datum úmrtí

8. listopadu 2013

Hmostnost

něco kolem 3kg

Krátce o mně

Jsem vděčná za každé pohlazení, do nedávna jsem si toho moc neužila, tak si to teď vynahrazuju a mazlím se co nejvíc to jde.

Co umím

Anetko ke mě

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

masenko, ale jinak snim úplně všechno

Oblíbená hračka

cokoliv házecího, když to píská jenom dobře

Co ještě zbožňuji

mazlení, házení

Fotky

Více fotek

Přátelé (43)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?