Profilovka katenka

katenka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
3 dubna 2014, 17:06:11

Jo, Bublina. Ani nevíme jak se k nám dostala. To jsme se takhle přestěhovali z paneláku do domečku a najednou sme zjistili, že už nás tady bydlí o jednoho člena více :) Byla to hrozně malinká kočička na dlouhých nohách. Vypadala jak modelka a pořád měla rýmu. Proto dostala jméno Bublina. :) No a jak k nám přišla, tak tu byla. Rovnou vlezla do baráku a už jí nikdo ven nedostal. Neodradil jí ani kocour Mour či pes Teddy. Prostě tu byla doma. Vůbec, ale nerostla. Od známých jsme se dozvěděli, že prý to zanedbané kočky občas dělají. Potom se, ale zamilovala do sousedovic kocoura, přeci jen ten náš byl kastrovaný :) A tak bydlení střídala. jednou se dokonce okotila, ale jak byla malá, tak to nezvládala. Dali sme jí tedy vysterilizovat. Což sme jí asi naštvali jelikož se od nás odstěhovala úplně :) Bydlela už napořád u sousedů, ale mohu říci, že ta sterilizace jí hodně pomohla. Najednou úplně vyrostla, zesílila a byla z ní pořádná kočka. Bohužel né na moc dlouho. Záhy jsme od sousedky zjistili, že někde něco snědla a umřela. :(

1 dubna 2014, 19:17:09

Mourek byl náš úžasný a nejlepší kocour (stejně jako Čert č.1) Byl to nalezenec a kříženec kočky sibiřské. Naprosto oddaný a milující svou rodinu. I přesto, že byl kastrovaný, tak žil aktivním životem, pral se, lovil myši. Cizích koček se spíš bál, neměl je rád. Už možná proto, že "dětství" zažil v paneláku a kamarádil se pouze se psem Teddym. Když sme se přestěhovali do baráčku, tak se mu venku moc líbilo, ale jak říkám cizí kočky nevyhledával. Nejvíce času strávil na dvorku nebo u sousedovic malé holčičky. Loni nám zemřel na rakovinu. Až do poslední chvíle žil plnohodnotným životem.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Teddy Bear

Plemeno

Bišonek

Pohlaví
Datum narození

11. září 2003

Krátce o mně

Byl hrozně smutný, když nám umřel kocour Mourek. Báli sme se, že to snad ani nerozdýchá. A dnes je nadšený z našich nových koťat. Když sme je přivezli a on je poprvé viděl, tak úplně jančil jak malé štěně. :) :)

Co umím

zůstaň, ticho, přines, atd.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Čert

Pohlaví
Datum narození

14. března 2014

Krátce o mně

Je to malý rošťák, tedy spíš velký :) co se výškou týče. Bude z něj nejspíš velký kocour, už nyní je velký a má dlouhé nohy a štíhlou hlavu :) Je moc pěkný a můj miláček. Přítulný je, ale né moc důvěřivý, musí si ho člověk získat. Potom už je to mazlík. Strašně rád loví a pere se, ale neublíží. I když se chce semnou prát, tak nikdy nekousne, neškrábne. Stále hlídá svojí sestru Neko, aby byla v pořádku. I jídlo si od ní nechá krást. Na psa Teddyho si zvykl docela rychle, i když ze začátku na něj prskal :)

Co mám v oblibě

Oblíbená hračka

balonky a plyšová myška

Fotky

Základní informace

Jméno

Neko

Pohlaví
Datum narození

14. března 2014

Krátce o mně

Je to malá potvůrka, vše chce mít pro sebe a utiskuje svého brášku Čerta který si to nechá líbit. :) Sebere mu i jídlo přínmo od tlamičky, když jí, tak vrčí jak pes, aby se náhodou nikdo nechtěl přiblížit. :) Je hrozně mazlivá, šplhá nám po nohách jako veverka až za krk, Čert to dělá také, ale mnohem méně. Neko tedy šplhá pořád a všude, po plotech, po stromech ..po lidech :) Je dost důvěřivá a pohodová.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

sní úplně vše, je to hrozný hamoun, cpe to do sebe a pak se dáví ... :(

Fotky

Základní informace

Jméno

Čert č.1

Pohlaví

Fotky

Základní informace

Jméno

Moureček

Pohlaví
Datum narození

1. května 2005

Datum úmrtí

19. října 2013

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Bublina

Pohlaví
Datum narození

1. května 2007

Datum úmrtí

1. října 2011

Fotky

Přátelé (1)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?