Profilovka myushkha

myushkha

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
21 června 2011, 00:51:58

JEŠTĚ NĚCO JSEM VÁM ZAPOMNĚL NAPSAT.. JSEM STRAŠNĚ PAŽRAVEJ, SPOLKL JSEM DŘÍVKO OD NANUKU. ANI JSEM HO NEKOUSAL, PROSTĚ SPOLKL, TAKŽE PANĎULE SE MNOU BYLA NA VETERINĚ, DALI MI DVĚ INJEKCE, STRAŠNĚ JSEM BLINKAL. SKORO HODINU A PŮL V KUSE. PAK UŽ JSEM JEN TÁHL NOŽIČKY ZA SEBOU A VYDÁVAL SKŘEKY... TO BYLO HROZNÝ.. PANIČKA MOC BREČELA.. ASI SE O MĚ BÁLA...

18 června 2011, 20:54:36

TAK KAMARÁDI, BUDE MI BRZY 1 ROK. JENŽE MÁM TEĎ ANTIBIOTIKA, POKOUSAL MĚ JEDEN NEZDAŘENEJ JEZEVČÍK PŘÍMO DO VRÁSKY A UDĚLAL SE MI ZÁNĚT. TAK TO NEBUDU MOCT ANI POŘÁDNĚ OSLAVIT. PANIČKA BERE CHEMO, TAK TAKY NESMÍ A JEŠTĚ NĚCO :) ZAŽIL JSEM MINULÝ TÝDEN BOURAČKU. TO VÁM BYLA ŠLUPA. ALE MĚ SE NIC NESTALO... JAK JSTE SE MĚLI VY?

30 dubna 2011, 13:00:00

AHOJ KAMARÁDI, TAK VÁM PÍŠU, CO SE UDÁLO NOVÉHO, ZA TU DOBU, CO JSEM TU NEBYL. UŽ JE MI DESET MĚSÍCŮ. TO TO ALE LETÍ, VIĎTE? TĚŠÍM SE, AŽ MI BUDE ROK, PANIČKA MI SLÍBILA PSÍ DORT A PSÍ PIVO :D JINAK, JSEM POŘÁD STRAŠNÝ ZLOBIDLO... TAKŽE TO NENÍ VŮBEC NIC NOVÝHO... :D ... POŘÁD CHODÍME VEN S KAMARÁDEM DUSTYM, ALE UŽ SI ZE MĚ NEDĚLÁ FENEČKU, TAK JSEM RÁD :D OBJEVIL JSEM NOVOU DOBRŮTKU, TAK JÍ POŘÁD VYŽADUJU, ALE DOSTANU JI JEN OBČAS, NÉ ŽE BYCH JÍ MĚL PLNOU MISKU, TAK JAK BYCH SI PŘÁL :( ... VENKU JE TEĎ KRÁSNĚ, TAK CHODÍME NA PROCHÁZKY A NEBO SI JEN TAK HAČNOUT VEN, ASPOŇ MŮŽU BĚHAT BEZ VODÍTKA. :) UŽ ZVEDÁM NOŽIČKU ÚPLNĚ POKAŽDÉ :) JEN MÁÁÁLOKDY SE PŘIKRČÍM :) PANIČKA MĚ POŘÁD MILUJE, TO JE JASNÝ :) JOO A ZAZIL JSEM SVOJE UPLNE PRVNI OPEKANI :) TO VÁM BYLA BAŠTA A TEPLOUČKO! :) JINAK NEVÍM, CO BYCH VÁM JEŠTĚ POVĚDĚL, ALE AŽ SI ZASE VZPOMENU, TAK VÁM NAPÍŠU :) PŘEJEME KRÁSNÝ SLUNÍČKOVÝ VÍKEND :)

9 dubna 2011, 21:52:09

HAFOJ KAMARÁDI :) TEĎ JSME DLOOOUHO NA HAFÍKÁCH NEBYLI, PANIČKA BYLA NA OPERACI A JÁ JSEM SEM SÁM NEMOHL. UŽ JE TO ALE DOBRÝ A ZASE BUDEME CHODIT - KDYŽ NÁM NEVYPADNE INTERNET, COŽ SE TU POSLEDNÍ DOBOU TAKY DĚJE. MUSÍME ZASE KOSTIČKOVAAT :)) A JAK SE MÁTE KAMARÁDI VY? JÁ DNESKA PANIČCE UTEKL A ONA MĚ NEMOHLA HONIT, TO BYLA LEGRACE, ALE JÍ SE TO MOC NELÍBILO. NEBAVILA SE SE MNOU SKORO HODINU !!! :( ALE UŽ MUSÍM BÝT HODNÝ KLUK ...

6 dubna 2011, 21:17:40

TAK KAMARÁDI, UŽ JE MI LÍP... :) ASI JSEM SE POTŘEBOVAL VYSPAT... UŽ ZASE TRHÁM PODPRSENKY A HRAJU SI A PAPÁM :) PANIČKA SE O MĚ MOOOOC BÁLA :( ... VČERA VEČER JSEM NAŠEL VENKU TAKOVEJ PĚKNEJ VELKEJ UZEL, PANIČKA MI HO RÁNO VYPRALA A UŽ SI S NÍM HRAJU ... :)) TAKY MI DALA VYVĚTRAT MOJÍ DEKU... TO JE HROZNÝÝÝÝ ... NO NIC, TAK PĚKNÝ VEČER KAMARÁDI :)

6 dubna 2011, 00:32:34

AHOJ VŠICHNI, DNESKA JSEM MĚL VELKÝ DEN. BYL JSEM SE PODÍVAT V PRAZE! :) JEL JSEM S PANIČKOU AUTEM, ŠLA K PANU DOKTOROVI, TAK JSEM CHVILKU POČKAL A PAK JSEM ŠEL DO TAK PĚKNÝHO PARKU NA ŠPACÍREK :) TO BYLO PRÍÍÍMA :) PAK JSME ZASE JELI DOMŮ. ALE JE MI NĚJAK ŠPATNĚ. TROŠKU SE KLEPU, NECHCI ANI MOC KAPSIČKU, ALE ŠUNKU JSEM SI VZAL, A JSEM PRÝ TAK DIVNĚ NAHRBENÝ. ASI JSEM UNAVENÝ. ALE KDYŽ TO NEBUDE RÁNO DOBRÝ, TAK PRÝ MUSÍM K VETOVI. TO MÁM TEDA RADOST. TAK MI DRŽTE PALCE! PAC A ČUMÁČKOVANOU, LLOYDÍČEK.

3 dubna 2011, 14:54:54

KRÁSNÉ SLUNÍČKOVÉ NEDĚLNÍ ODPOLEDNE :) DNESKA MĚ PANIČKA NECHALA PROBĚHNOUT PO LOUCE A JAK TAK ČENICHÁM PO ZEMI, NĚJAKÁ LÍBIVÁ VŮNĚ MĚ PŘITÁHLÁ K SOBĚ :) NAŠEL JSEM KANČÍ HOVÍNKO, TAK JSEM SI V NĚM TAK KRÁSNĚ VYVÁLEL ZÁDÍČKA A KOŽÍŠEK... TAKOVÁ OPRAVDU LÍBEZNÁÁÁ VŮŮŮNĚĚĚ... ALE NECHÁPU, PROČ PANIČKA MOU RADOST NESDÍLELA... :( DALA MI NA ZADEČEK, TO MĚ ALE VŮBEC NEVADILO, BYL JSEM ÚPLNĚ OMÁMENÝ. HNED JAK JSME PŘIŠLI, BĚŽEL JSEM K MISTIČCE S VODOU A PAK JSEM BYL TOHOTO POŽITKU ZBAVEN V NÁDOBĚ BÍLÉ, LIDSKOU SMEČKOU NAZÝVAJÍC "VANA" ... TEĎ SE VYHŘÍVÁM NA BALKONĚ NA SLUNÍČKU A ČEKÁM, KDY ZASE PŮJDEME VEN, ABYCH NAŠEL NĚCO ALESPOŇ Z POLOVINY TAK SKVĚLÉHO, JAKO DNES DOPOLEDNE ...

1 dubna 2011, 19:16:38

HAFUJ KAMARÁDI :) TAK DNES JSEM POPRVÉ V 16:00 ČURAL SE ZVEDNUTOU NOŽIČKOU. BYLO TO FAJN :)) PÁNÍČCI MĚ VZALI VEN A KOUPILI SI NĚCO STUDENÝHO A LÍZALI TO ASI DESET MINUT. MĚ NIC NEDALI. BYL JSEM ZDRCEN. :( ALE PAK MI PÁNÍČEK HÁZEL MÍČEK A HRÁL SI SE MNOU NA LOUCE ... PANIČKA TO VŠECHNO VYFOTILA, ABY JSME MĚLI PAMÁTKU NA DEN, KDY JSEM BYL MALÝ :) TAKY JSEM MĚL K OBĚDU JEHNĚČÍ KAPSIČKU. TO BYLA DOBROTA. JEŠTĚ TEĎ SE OLIZUJI ZA UŠIMA. POČKÁM, TŘEBA BUDE I K VEČEŘI. :) PŘEJI VÁM KRÁSNÝ PRVNÍ APRÍLOVÝ DEN NEBO JAK TOMU TA NAŠE LIDSKÁ SMEČKA ŘÍKÁ. :)

31 března 2011, 13:55:46

AHOJ KAMARÁDI, TAK VČERA JSEM BYL NA PROCHÁZCE S KAMARÁDKOU ANETKOU. JE TO ANGLICKÝ BULDOK A JE TO PRO MĚ TEDA TVRDÝ OŘÍŠEK. TA ŽENSKÁ JE STRAŠNĚ ODMÍTAVÁ. NECHCE SI VŮBEC HRÁT, NIC. ŘÍKALA, ŽE UŽ JE PRÝ STARÁ A ŽE JÍ MÁM DÁT POKOJ. PAK ŠLA KE MĚ NA NÁVŠTĚVU, OSLINTALA MI VŠECHNY MOJE HRAČKY A SNĚDLA MI MOJE GRANULKY Z MISTIČKY. NO TO BYLO NĚCO PRO MĚ. BYL JSEM CELÝ BEZ SEBE. PŘEDEVČÍREM JSEM POPRVÉ ZVEDL NOŽIČKU, ALE NEUDRŽEL JSEM BALANC, TAK JSEM MUSEL ZASE NA ČTYŘI. ALE BRZO UŽ ZE MĚ BUDE CHLAPÁK! :) ZKOUŠEL JSEM TO I VČERA, NAŠTĚSTÍ JSEM SE MOHL OPŘÍT O OBRUBNÍK :) JINAK BYCH SPADL NA BOK. DNESKA BUDU JEN ODPOČÍVAT A ODPOLEDNE ZASE PŮJDEME S PANIČKOU NA ŠPACÍREK, UŽ SE MOC TĚŠÍM :) PŘEJI VÁM KRÁSNÝ DEN :)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

LLOYD

Pohlaví
Datum narození

25. června 2010

Hmostnost

18kg

Krátce o mně

Jsem typický buldoček-paličatý, umíněný a umím si jít tvrdě za svým. Moje srdíčko tluče jen pro mou paničku, pro kterou dýchám! :-)

Co umím

Ke mně, sedni, lehni, čekej, zůstaň, dej packu a druhou, pusinku, \\\"čáu\\\", otoč, popros, přines, fuj, nesmíš, \\\"jdeme ven?\\\" , \\\"nááá\\\" :D :D :D

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Masíčko, konzervy, nové granulky, piškotky, ovoce, zelenina :-)

Oblíbená hračka

Pet lahve a všechno, co chrastí :-)

Co ještě zbožňuji

Spinkání pod dekou u paničky, boxování pelíšku a křesla :-) , procházky, lidi, děti, drbáníčko, mazleníčko, pusinky a všechno, co je moje.. jídlo a hlavně jíííídlo! :-)

Fotky

Více fotek

Přátelé (47)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?