Profilovka ✩ číčouni ✩

✩ číčouni ✩

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
11 května 2015, 22:31:59

Ahoj kamarádi, tak už to jsou 2 měsíce, co mi panička odešla do nemocnice až do Ústí n. Labem :-( S páníčkem to tu přežíváme, ale už nám moc chybí, tak nám držte drápky všem třem, ať to tu s mým páníčkem přežijeme ve zdraví a aby se panička brzo v nemocnici uzdravila a mohla přijet už zase domů! Váš Denýsek! :-)

11 května 2015, 22:18:31

Ahoj moji kočičí kamarádi, ach jo, to byl zase ''zážitek''. Z ničeho nic mi nateklo jednoho dne oko a začalo to hnisat, tak mě panička odvezla k veterináři a tam zjistili, že budu muset jít na operaci. A kdyby se to objevilo ještě jednou, tak to možná bude rakovina! Brr! Ale naštěstí operaci už mám dávno za sebou a teď doufejme, že mi to zase neoteče, respektive neudělá nádor! Držte drápky, kamarádi! Užívejte teploučkého květnového počasí! :)

18 listopadu 2014, 23:40:02

Mily denicku, uz dva mesice jsem spolecnw s Dyllenem v novem dome. Linda a Adelka zustali ve starem bydlisti, protoze jsou stare, a tezce by to nesli. Ale pokud se ten dum proda, tak se nebude muset udelat nic jinyho, nez je sem vtit do noveho taky. Dyllenek neni moc suprovy spolecnik, je to jeste mlady kocour, ktery si chce hrat, ale ja uz pro hry moc nejsem. Taky nejradsi jenom spim, lezim, spim... musim ho protp obcas proplsknout :) tak zase u pridriho zapisku ahoj :)

18 listopadu 2014, 23:29:52

Ahoooj tak co delate kamaradi? Venku prsi, je to na nic.... spis jwnom na lezeni u krbu a koukani z okna, jak ptacci poletuji, bouhez ani jednoho z nich nemuzu chxtnou, jsem asi na ro moc linej. Asi pred dvema tydny jsem si vyrazil na mensi vylet a dlouho jsem se nevracel, celee3 hodiny, tak mi panicka povesila privesek na krk s mym jmenem a panicky tel cislem, takze mam novy privesek na obojku :) Tak ahoj zase u pristiho zapisku do denicku :)

7 července 2013, 20:15:16

Ahojky kamarádi, kočičí, psí a koňští :-)) Zdraví Vás Fantastický Denísek! Upřímě, vůbec se mi toto počasí nelíbí :-( Proto ležím a nevím co mám dělat. Jo a píšu deníček :-) V Úterý zamnou přijede můj Brácha Dyllen i s jeho kámošem Králíčkem Alojzkem, a jeho páníčkama. Už se na ně těším a rozhodně přidáme v Úterý nějaké fotky! ☻ Ahojky ♥

7 července 2013, 19:29:16

Čauky Mňauky kočičáci! Ano, dlouho jsem si nezapisovala do deníčku, protože furt někde lítám a nebo spím. Panička už uvažovala, že by mi na krk připnula nějakou tu kameru pro kočky nebo psy. Hm já s tím nesouhlasím, pak panička pozná, kde všude jsem a to se mi nelíbí. Tak ahojky zdraví vás Aďa :-)

1 června 2013, 22:09:36

Ahoj kočky a kocouři, tak já vás zase po dlouhé době zdravím :-) no to víte, je skoro konec roku a panička musí doladit známky, a taky sem na počítač vůbec nesmí, pěkně se jí známky zhoršili :-P Tak jí prosím držte drápky, ať to vyladí na ty dvojky :-) Jsem smutný, protože když se podíváte z okna, tak venku furt pláče a pláče :-( tak snad taky na nás někdy vykoukne sluníčko, ale zatím to tak nevypadá. Tak já jdu spinkat, takže Vám přeji dobrou noc a děkujeme za bodíky do dalšího měsíce :-) Budeme oplácet, snad to panča stihne :-)

12 února 2013, 15:20:30

Ahoj kamarádi, tak co dĕláte? Moc dĕkujeme za myšičky a vzkazy a dárečky, moc si toho vážíme.. panička to nestíhá oplácet, hlavnĕ dárečky, jelikož nemame body, tak musíme nĕjaké vydĕlat. Více o tomhle se dočtete v Denískovo deníčku. Jinak jsem se chtĕla taky zeptat, jestli u vás taky snĕží nebo je nasnĕžíno? :) Mĕ se teda do toho snĕhu moc nechce, radši si ležím doma ve verandĕ na mým ,,tlapkovým'' polštäřku. Tak jsem vás chtĕla jen pozdravit podĕkovat za vaši přízeň co nám dáváte! Uvidíme se u dalšího mého deníčku... Vaše ●Sára●

12 února 2013, 15:12:24

Ahoj kamarádi, moooc dĕkujeme za myši. Prosíme vás, abyste nám omluvili, my to opravdu nestíháme oplácet, panička chodí do školy a nĕkdy má i kroužky, které má do dlouha. Ale nebojte, my to všechno 23.2. Až 27.2. Napravíme. Panička totiž nejede na hory, tak budeme mít čas na miciny.cz . Taky vás ještĕmoc prosíme o myšky, aby jsme dostali také nĕjakou tu medailičku.. :) všem se snažíme oplácet. Dĕkujeme a zdraví vás Váš Denísek Fantastický ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥ s paničkou =)

8 února 2013, 11:02:13

Ahoj milí kamarádíčkové! Jsem dojat z tĕch myšek co mi Dáváte! To jsem ani nečekal.. ani nestíháme s paníkovou oplácet, tak nás proším omluvte =)=) Dneska mi odjede brášulka..:( :( :( ale snad zase přijede nĕkdy.. Jo! Určitĕ přijede..!! Tak ahojíčky a Užívejte si snížku!! Papapapapapapapapapapapapapapapapapa..... Váš Denísek Fantastický..♡♥♡♥♡♥

6 února 2013, 18:47:12

Tak ahoj moji kamarádi, Dneska byl moc perný den, přišel dnes ke mnĕ muj bráška Dillenek a tak paninka říkala, že mu taky vytvoří profil. Dneska odjeli páníci sáňkovat, ml. Panička si půjčila snowboard, a prý Jí to nešlo. Moc dĕkujeme za myšky, furt jich je víc a víc!! Tak dneska končím, až zase zítra! Váš Denísek Fantastický

5 února 2013, 11:13:37

Ahoj milý kamarádi kočky, pejsci a koníci, Začínám svůj 1. Zápis do mého deníčku. JUPÍÍÍ!! Já nikdy nemĕl deníček. A teď ho mám! Tak teď jsem tady na mém škrabadle a hrál jsem si s takovou kuličkou, co tady visí. Koukám tu na takový veliký kruh a jsou v nĕm čísla a 3 takové tyčky, co na ty čísla ukazují. No, zatím mĕ zaujala ta nejrychlejší, ta červená. Moc dĕkujeme za bodíky, samozřejmĕ oplácíme! Váš Denísek Fantastický...♥

5 května 2011, 17:27:14

Ahoj číči.Já vám se tak divím,protože mají lidi hrozně divné vlastnosti.Tůhle jsem viděla,jak se panička hrabe v zemi.Ale nechtělo se jí vůbec na záchod!Tohle je divné.Včera jsem viděla zase člověčí mládě které se směšně čvachtalo ve vodě.Prý že tomu říkají mytí.To já se raději olížu a mám to!A taky nechápu,proč mají lidi ve svém bydlení nenormální krabici.Pořád se v ní něco hýbe a když to chci chytit,tak to nejde a taky dostanu vynadáno.Nevím proč tu bednu potřebují.Pořád jen u ní sedí a civí na ní jako kdyby byly nevím co.A takhle zatím končí můj zápis v deníčku. Vaše Adélka P.S.Kdyby vás kočky taky cvrnkla do nosu nenormální lidská vlastnost nebo něco podobného,tak mi napište komentář.Děkuji.

5 května 2011, 16:48:06

ahoj kočky,kočičky a kot'ata,páníčci,paničky a pand'ata.Tak já si tu ted' sedím,a nevím co mám dělat.Ptáčky se mi nechcou honit,kočky jsou nějaký nevrlý,pořád jen chrápou nebo jsou někde pryč.Tohle je dneska den!Je sice krásně,ale to ostatní tam nějak nesedí.Panička sází první výhonky kytek.A já jdu za ní.Hrozně mě to zajímá,ale kocourovi nohy řekla mi:,,Sári,musíš tu ted' zrovna být?!?Vidíš že pracuju!''A ani mě nepohladí.No tak jsem se urazila a šla.I ty lidi jsou dneska takový.Tak tady zatím končí zápis v deníčku. Vaše nudící se Sára

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Adélka

Pohlaví
Datum narození

4. září 2003

Hmostnost

4,2kg

Krátce o mně

Co umím

plesknutí-uteču

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

no,nejoblíbenější jídlo je to,co mi kolegyně (spolubydlící kočky) nechají na talíři.Já vím oni mi tam toho moc nenechají,ale já jsem ráda aspon za každý drobeček.

Oblíbená hračka

šnůrka

Co ještě zbožňuji

teplíčko nebo-li vyhřáté místečko

Fotky

Základní informace

Jméno

Sára

Pohlaví
Datum narození

10. května 2007

Hmostnost

2,6kg

Krátce o mně

Jem malá, bílá, rozmazlená kočka, co kulhá na levou přední nožku kvůli jednomu hnusnému psovi u sousedů. Naštěstí toho psa už nepotkávám, protože jsme se přestéhovali. NAŠTĚSTÍ! Nesnesu žádné jiné kočičí spolubydlící.

Co umím

Přijde na zavolání ,,Sárinko, Sári, č-č-č-č-ččč... ,,

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

No,víte.Jsem hrozně rozmlsaná.Mě jen tak něco nechutná.Tak například masíčko:kuřecí,drůbeží,telecí od Anguse.Zelenina:Brambory.

Oblíbená hračka

Peří, nebo-li mávátko které má na konci peříčka.

Co ještě zbožňuji

Mého páníčka a moje ostatní kočičky.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Dyllen Black Fantascitality,cz

Pohlaví
Datum narození

29. října 2012

Krátce o mně

Ahoj, jsem hravý kocourek a jmenuju se Dyllen. Rád všechny zlobím a rád si hraju. Mám bráchu Deníska, kterého znáte taky z micin. Ale nebydlíme spolu, on bydlí u paničky babičky. Mám kamaráda králíčka, kterého koušu do uší, ale jemu to vůbec nevadí. Panička říká, že mám prý inteligenci na bodu mrazu... nevím jak to mám pochopit

Co umím

No to ani náhodou...

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Kapsičky/konzervy/granule Felix,Kitekat a Whiskas

Oblíbená hračka

Cokoliv co vypadá zajímavě

Co ještě zbožňuji

Jídlo a spánek

Fotky

Základní informace

Jméno

Denis Blue Fantascitality,cz

Pohlaví
Datum narození

29. října 2012

Krátce o mně

Jsem malinký kocourek, jsou mi teprve 3 mĕsíce a přišel jsemvdo rodiny dne 2.2.2013. Nejprve jsem hodnĕ mňoukal, protože jsrm byl zvyklý žít mezi 20 kočkama. No a najednou když jsem přijel do nového domova, kočky... žádné kočky. Jenom jedna. A jestĕ na mĕ naštvaná, proč tu jsem. Zatím toho teď ještĕ hodnĕ naspím, ale za 4 roky ze mĕ bude rys! To budete koukat! A až mi bude rok, tak pak dostanu výpis rodokmenu, tak určitĕ panička vyplní.

Co umím

Budu umĕt..!

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kapsičky Felix a granule specialnĕ pro Mainy

Oblíbená hračka

Chlupatá dlouhá myš a malé myšky naplnĕné šantou kočičí

Co ještě zbožňuji

Mého bratra Dyllenka, jídlo, hraní si s dlouhou myší, páníka... a všechni naše přátele na micinách!

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Linda

Pohlaví
Datum narození

10. června 2005

Datum úmrtí

10. června 2018

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechnoo

Fotky

Základní informace

Jméno

† Bělka †

Pohlaví
Datum narození

12. června 2005

Datum úmrtí

3. dubna 2009

Krátce o mně

Mela to v zivote tezke. Tento profil je uz takovy vzpominkovy. Belka byla kouzelna kocka. Vzdy porodila jen bila kotatka. Skoda ze odesla tak brzy...

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

jedla jsem to,co mi dali.Lepší než horší.

Co ještě zbožňuji

měla jsem ráda ty,co mi pomáhaly přežít.

Fotky

Přátelé (72)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?