Profilovka janicew

janicew

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
26 prosince 2017, 15:44:23

Venku to spíš vypadá na jaro, ale i tak jsme si vánoční náladu zkazit nenechali a pěkně jsme si Vánoce užili. Zase mám zašitý kožíšek 8-| . Udělala se mi na bříšku boule a tak panička chodila za doktorem tak dlouho, až mě objednal na operaci. Mysleli si, že je to tukový nádor, ale pak se ukázalo, že to byla kýla 8-} . Zítra mi ještě pan doktor vyndá stehy a ještě mi musí dorůst kožíšek, táhne mi na bříško, ale dobrá nálada se mi vrátila už pár dní po operaci. Ani stehy jsem si tentokrát nevypárala, však mě panička hlídala a pohrozila mi, že dostanu na prdýlku :-) . Mrzí mě, že za vámi chodíme tak málo, ale panička slíbila, že se polepší, tak uvidíme. Mějte se moc krásně a kdyby jsme se neviděli, přeji všem kamarádům a páníčkům doma krásný nový rok, plný zdravíčka, pohody a samých slunných dnů. Ahoj, Máša ;-)

4 srpna 2017, 01:20:21

Posílám všem pozdravení. Mám se dobře. Teda teď zrovna mám svoje dny, tak s paničkou couráme hodně venku a hledáme galantního hafíka, co by se mi dvořil. Zatím nemám o nápadníky nouzi :_/ . Ale panička už vrčí, že nevyhrála nohy v loterii 8-| . Vůbec nevím, co tím myslí :-D a popravdě je mi to jedno :-DD . Taky hlídáme raubíře, takže toho přes den moc nenaspím a pak v noci nemůžu zabrat, tak přecházím z pokoje do pokoje, dokud mi panička nevycinká, abych už dala pokoj a spala. To si pak už nedovolím vystrčit čumák z pelechu >:-( , abych nebyla náhodou obětí domácího násilí >:) . Půlka prázdnin je v čudu, užijte si s páníčkama druhou půlku v pohodě, ve zdraví a s nějakým dobrodružstvím. Ahoj, mám vás ráda, Máša ;-)

8 června 2017, 00:15:19

Zdravím po dlouhé době všechny kamarády. Moc sem nechodíme, panička brzy večer padne do pelechu a na počítač se dostane jen vzácně. Stýská se nám, tak snad si najdeme čas trošku dřív, aby jsme vás pozdravily. Jinak se mám dobře, jsem pořád veselá a odháním lumpíky. Papat mi taky chutná, jen ty porce se nějak zmenšují 8-| , musím ještě smutnit před každým, kdo zrovna něco kouše :-D , aby se se mnou podělil. Zdravím všechny doma a děkuji všem za přátelství a milé vzkazy. Posílám pohlazení a čeníškajdu, Máša ;-)

11 dubna 2017, 01:05:44

Je nám moc smutno :_( . Včera odpoledne pokousal volně pobíhající vlčák po sídlišti mojeho kamaráda a ctitele Kerbíka :_( . Už mu nebylo pomoci :_( . Je nám to líto a stýská se nám, vždycky jsme ho rády potkávaly. Prosím všechny majitele velkých psů, aby si svoje miláčky přivazovali na vodítko a nevymlouvali se na volně pobíhající psy malé rasy, ti opravdu nikomu neublíží tak fatálně, jako ti vaši velcí. Kdy už to konečně pochopíte?? !!

6 dubna 2017, 00:45:54

Tak jsem dostala na prdýlku! Zase jsem neposlechla a přes zákaz vyjela po malinkatém pejskovi. Panička už se mnou zase mluví, ale asi budu chodit na vodítku, když neumím poslouchat 8-| . Byla jsem dneska skoro celý den sama doma, tak jsem si myslela, že mi leccos projde, ale panička mi vysvětlila, že takhle teda né!

31 března 2017, 02:01:54

Vyžehleno! >:) Panička už se na mně nezlobí a já se chovám jako slušně vychovaná. Pouze jako, dneska jsem zase na paničku skákala, až mi vynadala, tak jsem si šla postěžovat páníčkovi. Ten měl pochopení a dal mi dobrůtku. Ta panička si vůbec nevšimla, že mi už skoro chrastí žebra :-D . Taková podvyživená jsem :-DD .

29 března 2017, 01:37:12

Dneska jsem nebyla vůbec hodná :_/ . I když mi to panička zakázala, šla jsem k cizímu pejskovi. Byl na vodítku a jeho panička ho úzkostlivě držela, asi se bála, že se popereme. Pak chtěla jít panička okolo hřiště a já se otočila a šla na druhou stranu. Po pár metrech jsem se otočila a viděla paničku, jak nekompromisně trvá na svém. Pochopila jsem, že je zle a radši se k ní přidala. Zbytek cesty už se mnou nepromluvila a nemluvila na mě ani doma. Pomohla mi do pelíšku a ani mě nepohladila. Jindy mě ňuninká a popřeje mi dobrou noc, teď nic, ani slovo 8-| . Zítra budu muset nažhavit žehličku >:) . Ona se stejně nevydrží dlouho zlobit. Teď mi to navíc moc sluší a jsem heboučká a měkoučká :-)

19 března 2017, 00:59:36

Prší, prší, jen se leje, kam Mášenko pojedeme? 8-| Zůstaneme v pelíšku, podrbeš mě na bříšku :-) U nás asi jako všude jinde dneska s přestávkami pršelo celý den, takže žádný zbytečný courání venku, hupky dupky do vyhřátého pelíšku a spinkaly jsme :-) . Mazlivou neděli přeje Máša ;-)

16 března 2017, 00:12:38

U nás bylo krásně sluníčkově, i když to ráno vypadalo na pořádný slejvák. Panička měla dneska rozběháno, málem se potkávala mezi dveřma, jak furt přicházela a odcházela, takže jsem byla v podstatě celý den doma sama 8-| . Byla jsem moc smutná, když odcházela a moc veselá, když přišla, ale jsem hodná a šikovná, celou tu smutnou samotu jsem prospala ;-D . Zítra jí nikam nepustím a budeme se celý den tulinkat a mazlinkat :-) . Krásně se vyspinkejte, pac a čeníškajdu, Máša ;-)

11 března 2017, 00:37:57

U nás dneska byla zima jako v ruským filmu, ale navečer zvítězilo sluníčko, tak snad zítra bude líp a nestrávíme víkend za pecí. I když mně by to teda nevadilo >:). Jenže jsem objednaná ke kadeřnici, sice až za čtrnáct dní, ale jestli se počasí neumoudří, budu muset zase nosit tu hloupou bundičku 8-} . Ale pacinku už mám zase v relativním pořádku, tak aspoň jedna dobrá zpráva pro dnešní den :-) . Papa a pusinku, Máša ;-)

4 března 2017, 00:50:57

Záhada rozluštěna, zase mě zlobí ta moje porouchaná pacina. Nikdo neví proč. Jestli kvůli změnám počasí, nebo jsem špatně stála v autě v zatáčce a taky mě páníček mírně načutnul, když jsem byla zaparkovaná pod stolem a on o mně nevěděl, to jsem i trochu kvíkla. V každém případě zase běhám po třech a panička je ze mně na prášky. Dostávám novou kloubní výživu, kde by měl být i lék na bolest, tak mi snad bude brzy dobře. No to se nedá nic dělat, jednou je ta pacina v háji, tak to hold musíme nějak zvládnout :-)

2 března 2017, 00:16:28

Dneska jsme byli dědovi popřát k svátku. Babička mi vždycky podstrojuje, ale tajně, v kuchyni, aby to panička neviděla a dala mi taky >:) . Jenže dneska jsem to asi přehnala, večer mi bylo nějak divně, ocásek stažený mezi půlky a ouška svěšený. Taky mě páníčci nechali navečer doma samotnou, když jeli za druhou babičkou, tam nesmím, a to jsem smutná vždycky. Teď už spím, tak snad to bude ráno dobrý. No když já taky nikdy nevím, kdy dost >:-( .

15 února 2017, 23:59:56

Dnes jsme se měly krásně sluníčkově :-) . Konečně jsme šmírovaly z balkonu, těšila jsem se na to celou tu hnusnou zimu ;-D . A taky jsem si vyhřála kožíšek :-) . Klidně by to tak mohlo zůstat :-) . Ta bílá zmrzlá krusta pomalu mizí, už můžu chroupat travičku, ale přes noc to zase zamrzne a chodníky se změní v kluziště. Nám to teda nevadí, my vstáváme, když už to sluníčko zase spraví, ale páníček hudroval, že nemá ráno kudy jít, když sebou nechce plácnout :-DD . To by bolelo 8-| . Pac a pohlazení, Máša ;-)

9 února 2017, 01:25:51

Konečně jsme po delší době viděli sluníčko, tak jsme si ho užily na prochajdě a bez bundičky :-D . Páníčkové byli za babičkou v nemocnici a já hlídala a byla jsem moc hodná. Taky jsem si za to vysmutnila odpustek :-) . A né jeden :-D . Raubíři zase měli plno energie, takže teď jsem ráda, že je klid a já můžu spokojeně spinkat s páníčkem ;-)

30 ledna 2017, 00:02:46

Mně dneska taky panička bránila před drzým a vlezlým kavalírem. Chtěl pořád ke mně, tak si ho panička vzala na moje vodítko, než laskavě dorazí jeho páníček, abych se mohla proběhnout. Ten si ho pak přepojil na svoje vodítko a odtáhl. Pak jsem chvíli koukala, kde mám ženicha a když nikdo nešel, zvedla jsem pacinku a to je znamení pro paničku, že procházka končí a zbytek cesty mě ponese :-D , protože ta zmrzlá břečka s kamínkama mě píchá a studí. Prima pondělí a pohodový celý týden všem přeje Maška ;-)

26 ledna 2017, 00:19:22

Panička si vygúglovala 8-| , že to moje hárání mimo menstruační kalendář bude asi pokračovat falešnou březostí, tak teď se děsí, co nás čeká. Všechny hračky mi zabavila, mojí nejmilejší bačkoru mi vezme až to přijde. No a když tak to jistí můj pan doktor. A taky mám domluvenýho ženicha, ale to necháme až na jaro. Jmenuje se Theodorek a je to velký fešák. Dneska už to na mně zkoušel, ale byli u toho naši páníci, tak jsem dělala fóry :-D . Ale přízeň loudilů mi dělá dobře, panička mi pak říká rajdičko 8-| :_/ . To hloupý náledí se začíná pomaličku rozpadat a odtávat, tak snad zmizí brzy, aby jsme mohly zase trajdat a nemusely hledat schůdné cestičky, aby paničce neupadlo tělo :-DD . Já taky brejkuju, ale mně to nevadí :-D .

24 ledna 2017, 00:57:48

Ledovka se zvětšuje a panička se bojí, že brzy nebude kudy chodit. A do toho všeho se mi dostavily moje dny. Hodně s předstihem. Panička Kerbíka se mi směje, že si to pro velký úspěch opakuji, protože se mi líbilo, jak za mnou v listopadu pálili všichni pejsci z širokého okolí. No zas tak moc mě to nebaví, ani v klidu vyvenčit mě nenechají, loudilové :-D .

20 ledna 2017, 00:01:39

Jak pořád v noci mrzlo a padal sníh a přes den ho sluníčko rozehřívalo, staly se z chodníků oraniště. Rozbředlý sníh zamrzl a teď nepovolí ani o kousek a ledovka se pořád zvětšuje i na trávníku, takže za chvíli nebude kudy chodit. Panička neměla odvahu jít ke kontejneru, aby se cestou neposadila na chodník. Těžko by se na tom náledí postavila 8-| . Ale zase by byla legrace :-DD . Já, sice nerada, ale nosím bundičku pořád, jenže mě zebou pacinky, tak toho moc nenachodíme. Panička ani nezkouší pořídit mi botičky, dost na tom, že mě navlíká do bundy 8-} !! Konečně už nelítají žádný petardy, tak mi zase začalo chutnat :-D . Jen kdyby už nebyla taková zima. Ale v televizi říkali, že pochcípají ty malý potvory, co nás otravují od jara do podzimu - klíšťata, tak aspoň nějaká výhoda :-D . Ahoj ;-)

5 ledna 2017, 00:40:31

❄⛄❄⛄❄⛄❄ Máme tu snížek :-) . Sice jsem ze začátku koukala, co mě to studí do pacinek, ale pak jsem si vzpomněla, jak se v tom dá řádit. Nevypadá to, že nám tu vydrží dlouho, ale určitě si ho ještě zítra užiju >:) . Jděte si taky zablbnout, je to moc prima >:) , pac na to, Máša ;-) ❄⛄❄⛄❄⛄❄

2 ledna 2017, 00:53:14

To bouchání petard mi letos opravdu vadilo. Začalo to už na začátku prosince a o silvestrovské noci jsem byla hodně nešťastná. Napřed jsme jen štěkala, a tak mě panička držela v náručí a sledovaly jsme světýlka, ale pak vyšel soused a chystal se zahájit odpal. To už jsem se začala klepat a kňučet. Panička se se mnou zavřela v šatně a tam jsme tu hrůzu přečkaly v klidu. Usnula jsem ale až v půl druhé, do té doby se ozývaly rány a já byla pořád ve střehu. Mráz ojínil stromy, tak aspoň to venku vypadá jako v zimě.

29 prosince 2016, 00:54:32

Vánoce byly moc krásný. Dostala jsem spoustu dobrůtek a papáníčka. S hračkama to panička vzdala, protože si téměř s ničím nehraju. Mám pořád tu starou ožvejkanou botu od paničky Markéty a občas se přetahuju s páníčkama o uzel, ale jiných hraček si nevšímám. Mám jich plnou bednu. Akorát plyšákům vykousnu očičko a vytahám z nich všechnu tu vatu. A že jí tam je! Víc mě nezajímají. Ale potřebuju nový pelíšek, ten starý jsem hned po Vánocích natrhla a vyškubala z něj molitan. A jakou měla panička radost, když konečně zjistila, odkud se po celém bytě berou ty kousky molitanu >:) .

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

❀ Máša ❀

Pohlaví
Datum narození

19. února 2010

Hmostnost

6kg, no ano, 6 kilo !

Krátce o mně

Jsem moc hodná, mám ráda děti, teda pokud mě zrovna netahají za fousky. To pak radši zalezu pod stůl a rozcupuju první věc, co mi přijde pod čumák. To pak panička musí luxovat, protože jsem opravdu důsledná, zvlášť když najdu rohlík nebo papírový kapesník. Svoje páníčky miluju a oni milují mně.

Co umím

Spolehlivě poznám, když paničku vytočím, tak hledám úkryt u páníčka nebo za gaučem :-). Taky umím sedni a podej pac, ale jen když chci hodit aportíček a taky dám pusu, když si o ní panička řekne

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granulky, kuřecí kapsička, rybička

Oblíbená hračka

bota tety Markéty :o)

Co ještě zbožňuji

Když s paničkou šmírujeme z okna, co se kde šustne. Teda já šmíruju a panička mě trpělivě drží v náručí, aby mi něco neuteklo!

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Neználek von Wald

Pohlaví
Datum narození

24. prosince 1991

Datum úmrtí

18. listopadu 2006

Hmostnost

asi 12 kg

Krátce o mně

Můj předešlý páníček mně z nějakého důvodu přivázal v lese u stromu. Naštěstí šla po pár dnech kolem hodná paní a odvedla mně k veterináři, který mně ošetřil. Pak jsem se dostal k mojí paničce, kde mi bylo moc dobře a byl jsem milovaným přítelem.

Co umím

sedni, uhni, pusinku

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

úplně všechno :o)

Oblíbená hračka

Moc hraček jsem v životě neměl, takže žádná :-(

Co ještě zbožňuji

Lidi kolem sebe, plavání v rybníce, papáníčko

Fotky

Přátelé (181)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?