Profilovka gunnersfan87

gunnersfan87

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
26 ledna 2012, 00:23:16

Po návratu z poslední výstavy se moje starší ségra Amynka začala mrouskat a já už zjistil na co ho mám, což páníčky v mých pětiměsících trošku zaskočilo:-)Jakmile jsme přijeli, zakousnul jsem jí a už jsem to chtěl zkusit, ale páníčkové mi zabránili. Od té doby už mne se ségrou nenechávají a také kvůli mně spí někdy v jiných místnostech, abych nebyl sám, protože jsem ještě malinkej. Už mi přpravili samostatnou místnost, ale slíbili, že nebudu nikdy sám:-) Tak jsem na ně zvědavej:-)

26 ledna 2012, 00:20:04

Samozřejmě zatím nemám žádný titul, neb jsem ještě stále koťátko, ale všichni mi prorokují velkou budoucnost:-). Zatím největší radost na výstavě jsem svým páníčkům udělal hned svůj první den v Lysé nad Labem, kdy jsem ještě jako sotva tříměsíční porazil pětiměsíčního dovezeného kocourka z Německa.

17 října 2011, 23:37:24

Tak po delší odmlce způsobené koťátky, ze kterých se stává demoliční četa, jsem si našla pár chvil na napsání posledních zážitků. Samozřejmě to bude jen o mých malých prdelkách. Všechno jsou kocourci, dva váží lehce přes kilo a dva budou mít to kilo za chvilku. V pátek, 14.10.2011 jsme byli na prvním očkování a kluky musím pochválit, protože to proběhlo takřka bez mňouknutí. Společně s očkováním proběhlo i druhé odčervení. Třetí budou zase dělat moji majitelé.

17 října 2011, 23:16:20

Tak po delší odmlce způsobení zaneprázdněností majitelů opět příspěvek. Byla jsem na své poslední výstavě v kategorii 6-10 měsíců. Teď už budu jen v dospělých. Poslední výstava byla v kongresovém centru v Praze a první den jsem dostala EX1, ale nominace bohužel neproběhla. To v neděli jsem se líbila posuzovatelce Bertě Němcové, která nás poslala i do BISky, což mne i mé páníčky velmi, velmi potěšilo. Tímto bych jí ráda poděkovala.

19 srpna 2011, 19:08:02

Tak dnes časně z rána jsem porodila 5 krásných myšiček:-) Bohužel tan nejmenší, která vážila jen 58g i přes obrovskou snahu mojich páníčků nepřežila první den. Už jsme ji stihli všichni oplakat. Snad jí bude v kočičím nebíčku dobře. Ostatní koťátka jsou ve skvělé kondici, pěkně uřvaná a váží: 88g, 81g, 81g a 74g.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Charles

Pohlaví
Datum narození

3. března 2007

Hmostnost

Krásnejch devět kilo, bez špeků:.-)

Krátce o mně

Jsem první kartouzák mojich páníčků. Jsem děsnej kliďas a než abych někoho škrábnul, radši se někám schovám. Ale pozor na psy! To se pak neznám.

Co umím

Neumín

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Kuřecí masíčko

Oblíbená hračka

šuplíky a cokoliv, kam se vejdu celej

Co ještě zbožňuji

Muckání

Fotky

Základní informace

Jméno

CH Erínye CVIRN CZ

Pohlaví
Datum narození

7. srpna 2008

Hmostnost

Momentálně radši váhu obcházím

Krátce o mně

Nerada se mazlím, nikomu nevydržím na ruce, jen svému páníčkovi, ale i u něj mě to po chvilce přestane bavit. Jsem taky už maminkou. Hned začátkem roku 2011 jsem přivedla na svět svoje první koťátka, kluka a holku. Holku si páníčkové nechali a kluk už má nový domov a je tam moc a moc spokojený. Po druhých koťátkách se moje povaha alespoň lehce změnila a jsem daleko přátelštější i k ostatním spolubydlícím:-) Nicméně páníčka mám pořád nejraději, to je jediný člověk, u kterého se nechám chovat na ruce.

Co umím

Co to je za otázku u kočky, nestačí, že slyším na jméno

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Masíčko, granule, kapsičky a různé dobroty, prostě všechno

Oblíbená hračka

Škádlítko

Co ještě zbožňuji

plnou misku a spánek

Fotky

Základní informace

Jméno

CH Amy Modré slunce CZ

Pohlaví
Datum narození

2. ledna 2011

Hmostnost

přes 2 kila

Krátce o mně

Ráda si hraju, mazlím se a chodím s paníčkama na procházky. Mám ráda čerstvé masíčko a taky ráda škádlím Ferdu, to je takovej morčičák velkej.

Co umím

Slyším na jméno, jsem kočka, co víc byste chtěli?:-)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Čerstvé masíčko

Oblíbená hračka

Škádlítko, plyšová myška s rolničkou

Co ještě zbožňuji

skákání, dupání, běhání a muckání

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Bartoloměj Modré slunce CZ

Pohlaví
Datum narození

19. srpna 2011

Hmostnost

dne 24.1.2011 už 3,2 kg

Krátce o mně

Vzhledem k mé povaze mne páníčkové nechtěli dávat zájemcům, kteří nemají rodinu s dětmi, protože jsem strašnej závislák a rád si hraju. Vyžaduji neustálou pozornost:-), když si mě třeba nevšímaj, začnu velmi hlasitě mňoukat a vydávat takové zajímavé \\\"skřeky\\\". Což znamená, že je na čase, aby mě zase začali brát v potaz, hrát si se mnou a mazlinkat se. Jak to tak vypadá, tak to s Bartem bude přesně tak, jak říká náš nejlepší dostihový závodník Josef Váňa o výběru svých koní. \\\"Víte, ono když máte více zvířat a přijedou za Vámi zájemci si jedno koupit, budou vždy vybírat tak, že ten nejlepší Vám zůstane.\" :-)

Co umím

Neumím:-)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

úplně všechno:-)

Oblíbená hračka

chrastící myšky

Co ještě zbožňuji

když jsem sám

Fotky

Přátelé (4)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?