Profilovka Markki

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
27 května 2011, 11:29:58

Ahojky, musím uznat, že bandočí fenečky jsou mnohem ostřejší než my psi. Ale na jednu stranu to je výhoda :) Všechno so se mi nechce, jako je hlídání a štěkání obstarává ona. Nejlepší by bylo kdyby ale nebyla ostrá i na mě. Jako kupříkladu dneska ráno, hádali jsme se o to kdo si lehne na deku, no a jak to dopadlo? Boni mě vyhnala ke dveřím :( Ale co, zítra ji to nedaruju!

26 května 2011, 11:10:31

Dneska v noci jsem spal s páníčkou v posteli. No mohu říct, že já jsem se vyspal do růžova, což se ovšem o páníčce říct nedá. Předastavte si, že celou noc se mi snažila vzít peřinu, samozřejmě bezúspěšně :D No ale kolem té 3. honidy ranní jsem se nad ní slitoval a lehl si jí na břicho ať ji není zima, peřinu jsem měl pořád na sobě já :) protože bylo v ní teplo :) No mám páníčku prostě rááád :)

26 května 2011, 11:01:39

Pánička si myslí, že když jsem pes tak nemám ráda salám. Dneska ráno mi totiž dala suchý rohlík a ona sama si jedla chleba se salámem! Ale já jsem to tak nenechala! Udělala jsem smutné psí oči, zakručelo mi v bříšku a už se ke mě sunul kousek salámu. No my fenečky to prostě s páníčky umíme :)

25 května 2011, 13:26:28

Dneska ráno mě pánička vzala na procházku po parku. A to víte po klidné noci nerušeného spánku jsem měl plno elánu a chuť na dovádění. Což se ovšem o mé páničce říct nedalo, někam spěchala a měla na mě pouze hodinku čas. Rozhodl jsem se, že i tento čas využiju. Zrovna jsem uvažoval co provedu páníčce, když v tom mě z myšlení vysvobodil probíhající zajíc. Páníčka si naivně myslela, že mě udrží, ale já zabral a vší rychlostí se rozběhl za zajícem, a páníčka samozřejmě někde daleko za mnou. Už bych toho zajíce měl, jenže jak naschvál jsem se zaplantal do nějakých větví. Sedl jsem si tedy a čekal než si mě páníčka přijde odmotat- trvalo ji to celou věčnost! Když jsem ji konečně uviděl, zatvářil jsem se nevinně podal ji packu a bylo vše v pořádku. Už se těším na příští dobrodružství :)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Brutus

Plemeno

Bandog

Pohlaví
Datum narození

12. června 2009

Hmostnost

40

Krátce o mně

Jsem dvouletý pes, který má velice rád hraní a dovádění s páníčkem nebo s mojí fenkou Boni. Nemám rád vodu ani kočičky. Zato s každým pejskem jsem kamarád. Spím výhradně v posteli, protože mě to od malička naučili :)

Co umím

Sedni, lehni, popros, dej pac, mrtvolku, pusinku

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Kuřátko, piškotky

Oblíbená hračka

Provázek, balonek, ponožky

Co ještě zbožňuji

Hraní

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Boni

Plemeno

Bandog

Pohlaví
Datum narození

3. září 2010

Hmostnost

31

Krátce o mně

Ahoj, jsem Boni a jsem bandočí fenečka :) ráda se peru se svými psími kamarády,mám ráda plavání, kopání a páničku, ale nenávidím ptáčky a brouky.

Co umím

Sedni, dej pac

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Sním všechno

Oblíbená hračka

Ponožky

Co ještě zbožňuji

Spaní v posteli

Fotky

Přátelé (15)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?