Profilovka ježibabka

ježibabka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
22 října 2013, 00:55:13

Tak budu chodit do školičky pro pejsky, ve středu mě čeká první den na cvičáku, hmmmm....to jsem na to zvědavá. Nejlepší je stejně běhat po lese, i když musím jenom po cestičkách a ne daleko od paničky. Těch pachů co je tam, krásný klacky ke kousání a po deštích bahýnka také dost, ale tam nesmím, ach jo.

22 července 2013, 00:42:54

O víkendu jsem byla s paničkou na výletě, jely jsme autobusem a metrem.Hrála jsem si s kočičkami a viděla jsem spoustu nových věcí. Dostala jsem nové hračky a umím už první povely NESMÍŠ (ten se mi nelíbí, ale nechci rozzlobit paničku, tak radši poslechnu) a SEDNI ( to je lepší, to dostanu piškotek nebo jinou dobrůtku)

15 června 2011, 01:20:16

Pochod AVON byl super, v Praze se mi líbilo, to bylo nových věcí. Autobus, tramvaj a dlouhý pochod městem, kde bylo plno lidí. Ne jako v lese, jak jsem zvyklá. Dostala jsem růžové tričko s nápisem JDU, moc jsem se líbila, fotili mne moc a moc. Tak jsme si udělaly prima výlet. Dnes mám narozeniny, už je mi 5. Dostala jsem velkou kost i s masíčkem, dobrota to byla. Taky kousek koláče, panička upekla. Nechyběla ani naše hezká procházka a teď jdu spokojeně spát. Děkuji všem za přání, je to moc milé, že jste si všimli, že dnes slavím. Moc a moc díííííííííky.

3 června 2011, 12:13:03

3.6.2011 Včera jsem byla nakupovat, tedy se svojí paničkou. Byly jsme v obchodě pro zvířátka, moc se mi tam líbilo, až na jedno. Panička mi koupila náhubek, brrrrrrrrrr....Ale musí to být, protože bych nemohla cestovat dopravními prostředky. Chystáme se totiž na výlet do Prahy, poprvé pojedu autobusem a metrem. V autě se mi líbí, tak jsem moc zvědavá jaké to bude. Ale k náhubku jsem dostala svoji oblíbenou kostičku - tu největší co tam měli. tak s tím náhubkem to zvládnu, budu vzorný pes. A určitě to stojí za to, protože jdeme 11. června na jeden důležitý pochod - AVON POCHOD proti rakovině prsu. A dostanu růžové tričko JDU, a třeba s tím náhubkem budu velká fešanda. Máte-li čas, příjďte také zvládnout trasu Staroměstské náměstí - areál Žlutých lázní. Pejskové tam mohou.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Pepina

Pohlaví
Datum narození

18. května 2013

Hmostnost

27

Krátce o mně

Co umím

sedni, lehni, k noze, vstaň, nesmíš, fuj, zůstaň, čekej

Co mám v oblibě

Oblíbená hračka

kostička, plyšáci a vyřazené staré boty

Co ještě zbožňuji

dovádění s paničkou, hra na přetahovanou, okusování klacků

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Kira

Pohlaví
Datum narození

14. června 2006

Datum úmrtí

21. května 2013

Hmostnost

27

Krátce o mně

Jsem poslušný pes a mám ráda hodné lidičky. Návštěvy vítám bouřlivě. Líbí se mi jízda autem.

Co umím

sedni, lehni, čekej, ke mně, zůstaň,nesmíš, jdeme, fuj - nežer to, místečko, hop,spinkej, padej, pomalu, nechej pejska

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

piškoty, vařené maso a kosti

Oblíbená hračka

bůvolí kost, pokud možno co největší

Co ještě zbožňuji

hledám větve v lese, tahám je, nosím je, okoušu a rozkoušu je

Fotky

Více fotek

Přátelé (2)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?