Profilovka TerezkaTRO

TerezkaTRO

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
23 ledna 2012, 17:54:10

Už aby to kotě jedno praštěný vyrostlo !! Copak ona nechápe, že jsem sice menší než ona ale jsem starší.? Pořád na mě číhá za rohem, skáče po mě a válí se na mě. To bych ještě snesla, ale to - že chodí semnou spinkat pod televizi.? No tak to ne. Však jí taky umím dát dost jasně najevo, že se mi to nelíbí - pěkně na ní bručím a když už je toho dost, tak boxuju. Ale jinak jsme kámoši, na mou duši !!! Chodí ke mě do klece a ačkoliv mě někdy pěkně štve, tak mi nikdy ještě neublížila. Chce si jen hrát - doufám, že až vyroste, tak bude klidnější. Jááá bych se tááák s ní chtěla mazlit ale to ona ne.

22 ledna 2012, 15:13:58

Tak jsem se rozhodla, že se s Vámi podělím o to, jak to u nás doma chodí... Moje dva páničky rozděluju na dva - ten, co si semnou hraje a ten, co se semnou mazlí. Jojo, pániček si semnou spíš jen hraje a na nějaký to muchlováníčko moc teda není. To zase panička - ta by mě umačkala .. Někdy mě vezme do náruče a povídá mi, jaká jsem krásná kočička a jaký mám krásný ťapičky - to vím přece sama ne.? :) Pak mám doma kámošku králikandu. Na tu vždycky číhám za rohem, haha :) Nemazlím se s ní - já se vlastně nemazlím s nikým. To asi proto mě pořád panička bere do náruče, nebo já nevím. Ale snad to časem příjde a já se příjdu sama pomazlit :) .. No, jinak papám moc dobře, akorát nechci moc jíst jídlo pro koťátka, to já radši pro dospělý kočky. Ale mám ráda i Pribiňáčka :D .. No a někdy páničkové chodí do práce, a to jsem pak sama doma - tak spím. Když příjdou, tak si hrajeme a honíme míček :) Taky dostávám dobrůtky - protože jsem hodná kočička a neničím nábytek ani záclony - prostě poslušná :) No a pak jdeme všichni spát do velkého pelíšku. Páničkové si sice lehnou ale já si chci ještě hrát :D takže po nich skáču a koušu je do prstů u nohy :D Jenže oni ty prsty vždycky pak schovají a to mě moc neba. Tak jdu taky spát. Sice mám dost pelíšků, ale já nejraději spím u noh páníčků a nebo s paničkou na polštáři. Tam jí ještě chvilku okusuju vlasy a pak teda usnu, no. Aby se neřeklo :)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Miky

Pohlaví
Datum narození

3. listopadu 2010

Hmostnost

2,74kg

Krátce o mně

Jsem obyčejný zverimexák. Sice nemám původ ale o to jsem chytřejší, mazanější, šikovnější, ... Ráda se mazlím, hrozně ráda se nechávám drbat za ouškama, ... Byla jsem čistotná holka, jenže pak na mě přišlo jaro a to panička řekla DOST !!! Tak jsem byla na kastraci (to jako, že už nemůžu mít miminka). Ale už jsem zase hodná holka, neznačkuju a chodím na záchůdek - někdy i na ten kočičí, hihi :)

Co umím

Umím přiběhnout na povel, jdu sám na povel do klece, ...

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Mrkvička, jablíčko, salát, píškůtek a borůvkový Mlsoun :)

Oblíbená hračka

rulička od papíru, kolečko s rolničkou, ...

Co ještě zbožňuji

Drbání, dobrůtky, svoje místečko pod televizí, ...

Fotky

Základní informace

Jméno

Sessi

Plemeno

Ragdoll

Pohlaví
Datum narození

4. září 2011

Hmostnost

5,5kg

Krátce o mně

Jsem roztomilá slečna, která se ráda pomazlí ale jen když chci :) Ráda si hraju, honím míčky a aportuju chlupatou housenku - taky už jsem jí několikrát dala pěkně na frak ... Ráda skáču do vany a honím tam kapičky vody. Doma máme ještě kámošku králíkandu, ale s tou si moc nehraju - jako příjdu se třeba pomazlit ale pak honem pryč. Máme taky nového kámoše králíka, kterého ráda zlobím a číhám na něj. Ale nikdy jsem mu neublížila :) Jinak jsem moc hodná, nábytek neničím a drápku si škrábu na škrabadle : )

Co umím

Nesmíš, Pojď sem, ...

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Mám ráda všechny mňamky :)

Oblíbená hračka

Ruka paničky, chlupatá housenka a plyšová myška, které jsem urvala ocásek :)

Co ještě zbožňuji

Všechno :)

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Kačenka

Pohlaví
Datum narození

11. dubna 2000

Datum úmrtí

5. dubna 2013

Hmostnost

50kg

Krátce o mně

Jako štěňátko mě všichni obdivovali a říkali, že jsem rozkošná. Jenže pak jsem hodně papala a vyrostlo ze mě telátko :) Ale i když jsem stará bába, tak pořád si ráda hraju, žebrám masíčko, hlídám a proháním na chaloupce veverky :) Jinak mám ještě kámošku kočičku Sessi a králíčka Mikyho - ale ti mají jinou paničku. Je to totiž dcera mých dvou páníčků.

Co umím

Dej pac, sedni, lehni, k noze, štěkni, ...

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Frolic a masíčko ... No, vlastně všechno :)

Oblíbená hračka

Pet lahev, gumička z vlasů, velký klacek, gumová mrkvička ...

Co ještě zbožňuji

.. všechny členy svojí rodiny a hlavně jídlo !!!! :)

Fotky

Více fotek

Přátelé (30)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?