Profilovka Lena

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
27 února 2014, 17:55:10

Ahoj hafíci, panička má prázdniny a tak spolu chodíme na dlouhatánský procházky.Dneska jsme šli první do lesa a pak se procházet kolem rybníku.Byla to sranda.Dneska jsem ale maminu rozlobila ,jelikož jsem jí rozkousala rukáv od mikiny.To ,ale nevadí alespoň má další vycházkovou mikinu. Jinak jsem si našla novou kamarádku Elí a je to kříženka jorkšíra a jezevčíka a jsou jí 2 roky.Sice je malinkato menší ,ale vyhrajeme si spolu :). Zítra půjdeme pěšo na Čerňák už se moc těším.

9 února 2014, 23:03:35

Ahoj kamarádi, Dneska jsem byla s paninou dvě hodiny venku.Obcházeli jsme Kyjský rybník. Potkali jsme tólika pejsků. A pak jsem našla klacík ,a jelikož mamina neumí moc házet ,tak mi hodila do rybníku.Samozřejmě jsem ho tam nemohla nechat a tak jsem do tý vody skočila.Bylo to studený.Brrr. A mamina pak říkala ,hlavně na někoho neskákej.

30 ledna 2014, 21:33:26

Ahojky kamarádi, Jsem tu nová ,mamina si mě vzala ,protože byla doma smutná a stýskalo se jí po pejskovi.Předstqvte si přijdu domů a vidím tu...kočku ,no a tak za ní běžím aby jsme se pozdarvili ,ale ona na mě začne sičet ,vrčet a utíkat. To je mi pozdravení. Ale začínáme se spolu sbližovat. Jinak mi mamina pořidila svetr ,aby mi venku nebyla zima ,jelikož mám ještě docela krátkou srst a se svetrem můžu chodit na pořádný prochajdy.Mamina má zítra volno a tak budeme spolu celý den.Jupí

24 září 2013, 23:29:54

Ta Natynka je zvláštní já si sní chci hrát a ona mě dostane na záda a začne mě olizovat.A to jsem větší než ona. Panička chodí do školy a tak musím pár hodin na ní čekat doma :( A DNESKA PŘIŠEL JEJÍ BRÁŠKA a panička mu zazvonila a otevřela dveře v tu chvíli jsem vyletěla ze dveří a běžela jsem na silnici a tam mě odchytili. A panička když přišla domů mi vysvětlovala že nesmím běhat na silnici. Jinak asi před třemi dny jsme s paničkou a její paninou šli do lesa a panička mě pustila z vodítka ,ale najednou běžel nějakej pán a panička říkala :Dobrý nevšimla si ho ,ale já si ho všimla a rozběhla jsem se za ním a běžela jsem tak 200m a panička za mnou. Jinak panička říká že jsem ANDĚL S ĎÁBLEM V TĚLĚ ,ale prej jsem šikovná protože umím sedni,pac,lehni ... Jinak umím chodit dobře na vodítku,ale když mě panina pust jdu se kamarádit s pejskama. A někdy se prý půjdem projít k rybníku Marťiňáku ,ale panička ještě neví kdy ,ale prý brzy. A DOUFÁM ŽE SE MÁTE DOBŘE JAKO JÁ...

21 května 2013, 21:30:07

Ahoj kamarádí, včera mi mamina koupila šňůry a hned jsme je šli vyzkoušet!!!To vá je ale věc ,teď nemůžu volně běhat ,ale sotva odběhnu od paniny pár kroků nemůžu dál.Dokonce jsem s šňůrkama vyskočila vysoko na strom (to se mi povedlo poprvé tak vysoko) a panička trochu zatáhla za šňůru a byla jsem dole!! Ale úplě nejhorší byli ty holky ,který ke mě přišli a osahávali mě. To vám řeknu ,že už se snažím se tý věci zbavit ,ale panička ji schovává ,takže nic ! Jinak mám nový fotečky z venku ,ale to jsem byla ještě navolno!! Ps: Asi se chystá na procházku!! :) Jinak Vám přeji hezký zbytek týdne :)

11 listopadu 2012, 18:51:04

9.11.2012 Ahoj kamarádi, dneska mi mamí pořádně vynadala ,protože jsem jí roztrhala sešit.To jsem netušila ,že mamí bude tolik vyvádět kvůli papírům.A víte co mi řekla ,že se mnou nebude spinkat!Protože mám prý pelech od toho, abych v něm spala !To víte!Mamí má teď spoustu problémů!Třeba nedávno měla strašný svinčík v pokoji a tak jsem jí pomohla!Víte jak mají páníci věci v poličkách a na stolech atd. tak mě to přijde strašný!A tak co bylo na stole,poličkách a na skříni tak to jsem vyházela na zem.A jak bylo pak uklizeno.Mamí taky byla strašně šťastná ,protože přes celý barák něco křičela.To víte ,já jí pořád pomáhám.Jsem přece zodpovědné mimi <3

4 listopadu 2012, 12:13:50

Ahoj kamarádi, tak včera to byla fuška .Panička uklízela a já jí samozřejmě pomáhala :D a když končila večer vyklízením pod postelí tak jak nadzvedla tu postel a vyndavala ty věci(byli to hračky)tak jsem si vlezla na tu postel a začala jsem po ní skákat a paničce spadla na ruku!!!Panička začala křičet :Ať si tě čert vezme!(Nevíte někdo co je ten čert?)Pak panička začala zase uklízet tu postel a já jsem zase skákala ,ale paničky při uklízení objevila šaty od panenky!!A můžete si asi představit co s nima udělala.TO BYLA OSTUDA!!A ještě k tomu to prý dá tady na miciny!!Hlavně se mi nesmějte ,jo .:)

29 října 2012, 19:25:23

27.10.2012 Panička mi vyrobila pelíšek .Měla ho asi za 5 minut.Sice není luxusní ,ale spinká se v něm pěkně.Pokud by jste chtěli věďet jak se takový pelíšek vyrábí zjistíte to na této adrese http://cms.kotevbote.webnode.cz/news/vyroba-pelisku/ Zveřejnila jsem to tady pro ty ,kterým nevaďí obětovat polštář a deku :D

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Naty-Nataly

Pohlaví
Datum narození

6. srpna 2012

Hmostnost

1,5 kg

Krátce o mně

Jsem nalezenec , panička se mě ujala a od té doby se o mě stará.Sice jí dosti zlobím ,ale stejně mě miluje a říká že jsem její děťátko.

Co umím

čekej,sedni,Fuj

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granulky,kapsičky a různé dobrůtky

Oblíbená hračka

Míček ,plyšáci a jinak skoro vše

Co ještě zbožňuji

paničku

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Goldie-Goldinka

Pohlaví
Datum narození

7. července 2013

Hmostnost

No ,jsem tak akorát :)

Krátce o mně

Bydlela jsem u jedné paní která si mě vzala ,ale pak jsme se přestěhovali a ten pán co mu ten byt patřil tam pejsky nechtěl ,a tak mě musela po necelých dvou týdnech dát pryč. Pak jí nepsala moje panička a s její maminkou si pro mě přijeli a tak teď bydlím s paničkou , která mě má moc ráda a za nic by mě nevyměnila.

Co umím

sedni ,pac ,lehni, popros,převal se , ke mně, k noze, zůstaň

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Ovoce ,zelenina a psí dobroty .

Oblíbená hračka

Vše co se dá kousat :) a plyšovího psa :)

Co ještě zbožňuji

Paničku ,moje hračky a ostatní pejsky

Fotky

Základní informace

Jméno

Jessica-Jessie

Pohlaví
Datum narození

10. října 2013

Hmostnost

28 kg-7 měsíců

Krátce o mně

Jsem hodná fenečka zlatého retrívra.Panička si mě vzala ,když mi byli 3 měsíce a od té doby mě miluje a stará se o mě.Miluji vodu a ráda plavu jako každý retrívr. Jsem také učenlivá a jde mi agility i když teprve začínáme. Mám lehce nazlátlou srst (hřbet,ouška,ocásek) a v 8mi měsících měřím 53 cm i když paničce připadám malinká :)

Co umím

Sedni ,lehni,ke mně ,k noze ,chůze u nohy,pac,převal se,projdi,otočka, stůj, jdeme ,nesmíš ,fuj!!, silnice

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

masíčko :)

Oblíbená hračka

plyšáci..

Co ještě zbožňuji

paničku :)

Fotky

Více fotek

Přátelé (20)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?