Profilovka .sara6.5

.sara6.5

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
22 června 2012, 19:37:18

Haf haf, já se tak těším na prázdniny. V červenci jedeme na dovolenou do Rakouska, alpy, hory, jezera, no prostě nádhera. Pak jedeme se známými do Krkonoš, tam prý budeme slavit malé paničky narozeniny, no ještě nevím co jí dám. Potom máme pár dní volno na agility, dogdancing atd. Malá panička pojede i na tábor, to se však moc těším. Protože vypadne z baráku a já budu mít její postel jen pro sebe.A to už bude konec prázdnin... Copak vy, kam pojedete na prázdniny?

8 května 2012, 14:16:59

Ahojky kamarádi, moc a moc vám děkuji za přání k narozeninám. Od páníčků jsem dostal spoustu dobrot, hraček atd. Dneska jsou konečně všichni se mnou doma, tak si to společně užíváme. Kdyby jste někdo našel Jacka Russela narozeného 6.května 2009, tak mi prosím dejte vědět, mohl by to být můj sourozenec... Děkuji Edwínek a panička

11 března 2012, 13:49:02

Hafojde kamarádi, my teď nemáme moc času, protože chodíme na procházky s Německým ovčákem (Medy), malou paničkou a její kamarádkou. Vetšinou chodíme na Kindlák (kopec), tam mě vždycky pustí, abych se pořádně vylítal. Medy je raději na vodítku. A takhle probíhá skoro každý den... Co vy, jak u vás probíhá den???

21 února 2012, 18:21:14

Hafojdy, my jsme teď v Olomouci u dědy, a moc se mi tu líbí. Hned na přivítanou jsem dostal 2 svetry, musím říct že mi oba dva sedí. Zítra už jedeme domů, to je mi docela líto, ale zas na jednu stranu ne. Toto je panelák a my máme doma baráček se zahradou. Veliká panička nadává, když štěkám, ale já za to nemůžu vždyť jsem zvyklý ze zehrady. A co vy, kde bydlíte, v paneláku nebo v baráčku ??? ;) =) ;)

14 února 2012, 21:18:37

Haf haf, my jsme pro měsíc únor vypli kostičky, protože nějak nestíháme, malá paničky má hodně učení a ještě k tomu pojedeme na jarňáky do Olomouce, to bude prýma. Panička říkala, že tam dostanu ručně upletený svetr a možná dokonce dva, tak se vám příjdu pochlubit, jestli mi sedí. A co vy, kam pojedete na jarňáky???

10 ledna 2012, 21:36:32

Nazdárek kamarádi, malá panička zas nestíhá kostičkovat, ach jo. Dneska jsem měl suprový den, malá panička přišla ve 3 hodiny domů a šli jsme hned lesem naproti veliký paničce. Pak jsme šli domů, chvíli jsme byli doma a šli jsme zas na prochajdu... No neříkáte, že to byl v celku dobrý den???

8 ledna 2012, 21:40:28

Ach jo, zítra už je pondělí. Ten víkend, ale utekl, kéž by tak utekl i ten pracovný týden. Dneska jsme byli na neobvyklě procházce, vždycky chodíme do lesa, ale páníčka říkala, že v lese už jí nebaví se vyhýbat tomu blátu. Mě to vůbec nevadilo, protože jsme šli přes les, tam jsme potkali nějakou pani a ta mi nabízela piškot, já jsem byl poslušný a nevzal si od ní vůbec nic, ani jediný drobeček, to na mě páníčci byli pyšný. Pak jsme přišli a hned jsem utíkal do mé vily, abych jsem si ohřál packy... A co vy kamarádi, také vám už vadí to příšerné bláto???

7 ledna 2012, 20:58:37

Haf haf, tak snad už to dneska panička dohnala za včerejšek. Dneska jsem musel dospat včerejšek. Šli jsme na procházku, to jsem musel mít nepromokavou bundu, aby jsem nebyl mokrý od toho blbého deště. Pak jsme přišli domů, malá panička šla se mnou domů a veliká panička šla pro můj původní pelíšek, to jsem byl nadšený, ale až na tu vůni a přišel jsem na to že je vypraný. Teď mám dohromady 6 pelechů, no prostě rozmazlenej fracek. Páníčci si dělají srandu, že mám to jak dům(nový pelech/boudička) s terasou(původní pelech)... A co vy kolik máte pelechů???

5 ledna 2012, 21:59:41

Ach jo, to je tedy počasí. Tady fouká a šíleně prší, ale naštěstí tady začalo foukat až po procházce, takže nás vítr neodfouknul. Na procházku jsem měl zateplenou bundu a tu jsem měl hrozně špinavou od bláta, i já jsem byl celej od bláta. Doufám že už ten hroznej vítr přejde a že se trochu oteplí nebo ať napadá sníh, to by bylo teprve žůžo... :D :D :D Jaký je u vás počasí, kamarádi??? I tak vám přeji dobrou noc.

3 ledna 2012, 18:46:50

Haf haf, dnes už to nebylo jako včera. Dneska malá panička přišla ve třičtvrtě na 3 ze školy. Pak jsme šli na půlhodinovou procházku, panička chtěla třičtvrtěhodinovou, ale u rybníka někdo házel na zem, takový ty práskací kuličky, tak mě panička hned přivolala "ke mně" a dala na vodítko, abych jí strachy neutekl. Potom jsme přišli domů, naobědvala se a šli jsme vyhlížet velikou paničku. Já jsem se bál jít ven, ale když mi malá panička řekla, že tam bude veliká panička, tak jsem se překonal a šel jsem tam. To jsme šli tak zhruba za půl hodiny zas na procházku a bylo to suprový. Sice ne jako včera, ale ušlo to. A s malou paničkou jak jsem byl na procházce, tak jsme byli na louce. Musím se pochlubit že jsem přes celou louku pěkně "zůstal" a když mě panička přivolala tak jsem běžel jako raketa, skoro jsem ani neběžel, ale spíš letěl... :D :D :D

2 ledna 2012, 20:24:43

Nazdárek kamarádi, tak dnes jsem měl suprový den. Malá panička byla se mnou celej den doma, dobře celej ne, protože jela odpoledne do města. Náš den vypadal takto: Malá panička vstávala v půl 9 a já jsem si hezky spal do cca půl 10. Pak jsem vstával a pomáhal jsem paničce kostičkovat. Potom kolem 11 hodiny jsme šli na ranní procházku, to jsme potkali kamaráda bígla. Panička chtěla trénovat dogdacing, ale já chtěl dělat dog frisbee a kdo myslíte, že vyhrál? No samozřejmě že já, ale pak po chvíli jsme dělali dog dancing a musím se pochlubit, že mi jsem se dnes naučil nový krok. Ach jo, proč zítra musí do školy...:D :D :D

1 ledna 2012, 19:55:06

Jéé, já mám první medajli. Moc a moc děkuji těm, kteří pro mě hlasovali, doufám, že panička obhlasovala všechny mé kamarády. Pro měsíc leden, budeme mít zaplé kostičky, ale panička bude míň stíhat kostičkovat, tak se prosím na nás nezlobte, když zrovna vás neobhlasujeme. Děkuji za pochopení... Jinak jsem přežil Silvestra ve zraví, sice jsem se hrozně bál, ale páníčci mě pořád utěšovali. Ráno jsem nechtěl jít ani na procházku, protože pořád stříleli rachejtle. Odpoledne jsem se už nebál jít na procházku, ale zas mi vadilo jak je všude bláto a ještě k tomu pršelo. Teď dospávám včerejšek a malá panička se zmiňovala, že by jsme už měli trénovat dogdacing. Jo a málem bych zapomněl, už trénujeme Dog frisbee a musím říct, že je to suprový sport pro Jack Russel teriery a i určitě pro jiná plemana, ale zadejchám se u toho docela hodně. Ale agility se nevyrovná nic... :D :D :D A co vy, také děláte nějaký psí sport???

1 ledna 2012, 00:16:04

Hafojde kamarádi moji milý, já se tak bojím rachejtlí, páníčci říkali, že to ještě ani nezačalo a už se třesu, jako ratlík. Abych se trochu uklidnil, tak jsem šel s malou paničkou do postele, ale musela tam být se mnou a nepustil jsem jí ani na krok. Byli jsme na procházce, ale už nějaký lidé stříleli rachejtle, tak jsem si jí vůbec neužil a byl jsem celou dobu na vodítku, prej abych leknutím nezdrhnul. Teď to příjde, ach jo, ať už je to za námi. Já se tak bojím, to byste ani nevěřili jak... :( :( :( Také se tak hrozně bojíte rachejtlí??? I tak vám přeji šťastný nový rok.

30 prosince 2011, 18:49:23

Hafojky kamarádi, tak dneska páníčci nikam nejeli a byli celý den se mnou. Byli jsme na procházce a skoro nikoho jsme nepotkali a to se ani nedivím, v tom počasí, by ani psa nevyhnal. Jak na to koukám tak budu mít první medajli, moc vám děkuji za kostičky, vzkazíky a dárečky. A gratujuji kdo má také medajli...Já se tak netěším na zítra, protože jsem zaslechl že bude Silvestr a ten já přímo nenávidím, protože venku bouchají rachejtle. Já se jich příšerně bojím, ale ještěže mám ty páníčky, protože mě uklidňují... A co vy, také se bojíte rachejtlí???

29 prosince 2011, 19:15:15

Haf haf, dneska jsem už nic neprovedl. A konečně jsem už vyčichl z toho psího šamponu. Byli jsme na odpolední procházce, šli jsme tou stejnou cestou jako včera(kde jsem se vyválel), ale dneska si na mě páníčci dávali pozor, abych se nevyválel a to bylo dost blbý. Šli jsme na louku a tam jsme si s malou paničkou hrál s klackem, bylo to suprový. Zítra páníčci asi někam pojedou na náštěvu, ale já nemůžu jet s nima, protože mají Anglického bulteriéra, sice je to holka, ale je to velká holka. A teď jak je venku zima, tak určitě budou u nich v bytě a tam mě to stejně nebaví.... :D :D :D

28 prosince 2011, 23:31:51

Ach jo, dnes byl tedy den. Odpolední procházku jsem udělal hroznou věc. Já jsem se totiž vyválel, po pravdě nevím v čem, ale páníčci říkali že to smrdí, mě to tedy nepřišlo že bych smrděl. No a hezky se mi pomstili, oni mě šoupli do vany a mydlili mě šamponem pro pejsky. To je hrozné teď smrdím, jak kdyby mě hodili do pračky, ale páníčci si myslí opak, myslí si že krásně voním, to si já nemyslím.... A co vy koupete se rádi ve vaně??? :D :D :D

27 prosince 2011, 21:52:48

Haf haf, tak dneska jsme spinkali do 11, tedy já ne, já jsem spinkal s velkou paničkou do půl 10. Šli jsme s velkou paničkou na ranní procházku. Pak jsme šli do Sokolovny(to je hospoda), tam jsme se potkali se známýma, který mají Jorkšírského teriéra a ten mi lezl hrozně na nervy, protože mě pořád okusoval. To si malá panička pozvala kámošku a šli jsme na procházku. Pak jí doprovodila domů, přišla. Po chvíli přišel nějaký pán s Jackem Russelem terierem a to jsme si hráli jako blázni. Ale ten mi byl hrozně podobnej. Tak velká panička se zeptala pána "jestli je ten Jack Russel z Novosedlic" a pán řekl že "jo". Pak jsme se ptali "v jakém měsíci je narozený" a pán řekl že "Květnu". No a moji štěňata se také narodila v Květnu. Tak řekla že jsem jeho "táta" a pán byl překvapen. No tak to je asi moje štěně. Má se dobře, ani ho od sebe nemám daleko a je jak kdyby mi z oka vypadlo... :D :D .D

26 prosince 2011, 21:31:07

Hafojda, dnes jsem měl suprovou procházku na sněhu, ale museli jsme jet až na Komáří vížku, aby jsme se dočkali sněhu. No a bylo to suprový, škoda že sníh není u nás v nížině. Jsem se kouloval s páníčkama, ale oni mi to schválně házeli do hlubokého sněhu, prej aby jsem se trochu zadýchal a doma dal pokoj. A samozřejmě jsme potkali nějaké lidi, ale nebyli nějak zvláštní. Ale musel jsem mít svetr, to mě zas tolik nevadilo, alespoň mi nebyla zima na záda. Pak jsme jeli domů a hned jsem zalezl do mé nové boudičky a zahříval jsem si nožičky... To byl docela povedený den.:D :D :D A co vy, byli jste dnes někde v horách???

25 prosince 2011, 20:51:42

Hafojky, tak plyšovou boudu jsem si dnes parádně užil. A o svítícím obojku ani nemluvím. Páníčci mi na odpolední prochajdu dali svítící obojek, ale nesvítil. Sousedka mě hned pochválila, že mám krásný obojek. Jinak jsem si i hrál s frisbeem, hlavou opičky a trochu s hot dogem. Ale z té boudičky mám největší radost. Ona je totiž zateplená a má letní dečku a zimní dečku, no prostě pro Jack Russely teriery jak dělaná. Já se tak těším na zítra, protože jedeme na Komáří vížku a tam je dost sněhu, aby jsme se mohli koulovat, to bude sranda. Dnes jsme spíš relaxovali a užívali jsme si dárečky... :D :D :D A co vy, užili jste si dárečky od Ježíška???

24 prosince 2011, 21:47:05

Tak jsem tu zas kamarádi, Ježíšek mi nadělil samé dobré věci. Panička sem dá 1 fotku co jsem vše dostal od Ježucha. Ale radši vám to povím osobně, takže jsem dostal frisbee, kostičky, hlavu opičky, pískací hot dog, svítící obojek, ten je velmi užitečnej na večerní procházky a nejlepší dárek na konec, plyšová bouda s ušima a ocáskem. Z těch letošních Vánoc jsem byl úplně hotovej. A velká panička se bála že si nezvyknu na boudičku, protože jsem měl předtím pelíšek, ale já jsem překvapil a teď když mi řeknou "na místo" tak jdu do boudičky...A co vy, co jste dostali od Ježucha???

23 prosince 2011, 17:45:23

Hafojky kamarádi, já se táák těším na Štědrý den. Jsem zvědavý co dostanu, sice malá panička ví 5 dárečků pro mně, ale neví 2 obrovitánské dárečky, tak je zvědavá co dostanu já za dárečky. Já jsem také zvědavý co dostanu od Ježucha, ale musím se nechat překvapit. Když už se jen 1 vyspinkáme a pak to vypukne, jupíí. Jinak dnes jsem měl prímový den. Páneček se mnou už je doma celý týden, malá panička je se mnou od dnešního rána a velká panička přijela autem z práce už ve 12 hodin. Pak jsme ozdobili stromeček, to jsem jim moc rád pomohl, pak jsme udělali bramborový salát (tedy já ne, já jsem byl ochutnávač salámů). Potom jsme byli na procházce a to se mi moc líbilo... :D :D :D

21 prosince 2011, 22:23:46

Haf haf, já se táák těším na Vánoce. Už se jen 3krát vyspinkáme a pak tu bude Štědrý den, jupíí. To jsem zvědavý co dostanu od Ježíška. Já jsem si přál nové frisbee, tedy já jsem ho měl dokud ho panička nehodila k sousedům a u sousedů jsme ho pak nenašli. :( Pak samozřejmě nějaké dobré kosti a nějakého plyšáka, na hraní. Pak vám napíšu jestli se mi to splnilo, jo? A co vy, co si přejete od Jééžíška??? :D :D :D

19 prosince 2011, 21:53:00

Haf haf, jak se máte kamarádi? Já tedy skvěle. Celý den je se mnou páneček, dobře celý den ne. Šli jsme naproti malý paničce. Pak páneček někam jel autem s babičkou, ale malá panička se mnou zůstala. Byli jsme na procházce, udělala si domací úkol(dnes byl lehký) a dokonce stihla i zabalit dárky k Vánocům. Potom přišla velká panička. Přišla později než odvykle, protože byla na nákupu. Já jsem se mohl zbláznit z těch tašek plných jídla. A dokonce mi koupila kuřecí křídla, to jsem si pochutnal.... Řekněte, také mate rádi tašky plného jídla??? :D :D :D

18 prosince 2011, 22:23:03

Jupí, už je 4. adventní neděle. Tímto vám přeji krásnou zlatou adventní neděli. Dnes je celkově dobrý den. Na procházce jsme byli, ale panička se málem zabila, jak to tu klouže. Babička s malou paničkou pekly další cukroví, se jim zdálo že ho mají málo, nechápu, pro mě to stačí :D. Já se na ty Vánoce nemůžu dočkat. Zítra už mám takové malé Vánoce, protože je páneček doma se mnou a nemusím být "ve školce" u babiček. Malá panička je doma až 23. prosince (pátek) a velká panička je doma až 24. prosince (sobota), ale v pátek má jen do 2 hodin. To je hrozné jak se těším, ale musím ještě šest dní vydržet s dneškem sedm dní, ale ten už nepočítám... :D :D :

17 prosince 2011, 21:16:55

Haf haf, dnes jsem měl tedy den. Ráno velká panička šla se mnou na procházku. Potom kolem 1 hodiny šly se mnou obě dvě paničky, ale musím vám říct, jak jsem se včera vytahoval že máme sníh, tak dnes je tu bahno, sem tam trochu sněhu a poprchává ještě k tomu. Pak páníčci odešli na malý paničky vystoupení, ona totiž chodí do TDT (Tanečního divadla Teplice). To jsem byl chvíli "ve školce" u babiček. No a představte si, že za týden touhle dobou bude po Štědrým dnu. Já se tak těším co dostanu. A co vy, také jste zvědaví co dostanete od Ježíška??? :D :D :D

16 prosince 2011, 19:40:33

Hafojky kamarádi, dnes u nás, tedy pořádně sněžilo. Normálně moje malá panička přišla o čtvrt hodiny později, protože autobus měl veliké zpoždění. Potom tedy přišla a chvilku jsme čekali na páníčka. Po chvíli přišel a šli jsme na procházku. To jsem dováděl ve sněhu, kouloval jsem se s malou paničkou a lítal, jako blázen. Pak tam šel nějaký pán s pejskem. Toho jsem se příšerně bál. Panička a páníček(vypadalo to jak naschvál) se mi schovali za strom. To jsem se lekl, že jsem je ztratil na vždy, ale po chvíli jsem je našel. Šli jsme domů. Mojí krásnou zahradu jsem skoro ani nepoznal, jak je bílá... :D :D :D Sněží i u vás kamarádi ???

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Edwin

Pohlaví
Datum narození

6. května 2009

Hmostnost

6kg

Krátce o mně

Jsem Jack Russel Terier, jmenuji se Edwin, narodil jsem se 6. května 2009 u jedné milé rodiny a bydlím u páníčků v rodinném domku se zahradou. Takže mám hodně práce s hlídáním té zahrady, což jistě chápete. Jinak o mně říkají, že jsem hodný a docela poslušný. Baví mě hlavně procházky, aportování a agility s malou paničkou. Myslím, že mám fakt dost dobrý život ;-)

Co umím

sedni, lehni, pac (i na druhou nohu), pusť, plác, místo, ke mně, trpaslík, nesmíš, u nohy, fuj, chodník, přines, pusinku, auto, zůstaň, tunel, hop, vpřed, slalom, hopí, za hůlkou, skrz, pac na dešník, couvej, hoplajs,styď se,převal se

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kuřecí maso

Oblíbená hračka

veliký plyšový míč, frisbee, tenisák

Co ještě zbožňuji

agility, dogdancing , nošení míčků, dog frisbee a samozřejmě páníčky

Fotky

Více fotek

Přátelé (75)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?