Profilovka Pet a Eli

Pet a Eli

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
1 května 2012, 22:47:37

Ahoj :) Dneska bylo opravdu horko, tak jsem se spíše držela ve stínu. Páníčci mi upravovali pelíšek, abych měla více místa. Odpoledne jsem už trochu oživla a páníčka se mnou cvičila povely- zůstaň, sedni a k noze. Mňam, to bylo pamlsků za splnění povelů :P Když byla volná chvilka, zaběhla jsem k sousedům před plot, ale naštěstí naštvaní nebyli, jen páníčci byli trochu na nervy O:) Teď jsme na procházce a pak nejspíš budu spát jako dudek. Mějte se!

23 září 2011, 19:59:01

Ahoj kamarádi :) No, věřte nevěřte, já jsem předevčírem chytla krtka. Páníčka zrovna šla do školy, když ho viděla před houpačkou. Samozřejmě jsem hned přiběhla a lísala se. Páníčka mě teda pustila domů, dala mi konzervu, i trošku mlíčka :) Poslední dobou mi říká lovkyně, to si nechám líbit O:) Páníček mě pustil na půdu, protože se tam pořád cpu, abych se tam porozhlídla po myších, prý tma poslední dobou pořád něco pobíhá. Tak jsem tam zůstala, čichala, čmuchala, snažila se, ale byly asi připravené, či co ;) Teď spokojeně předu, v sobě mám dva kousíčky klobásky a spinkám vedle páníčky na křesle :) Přeji vám krásný víkend, plný sluníčka, hezkých zážitků a hrátek :) Terka a spol. :))

18 září 2011, 15:58:20

Kamarádi, poslední dobou vás zanedbáváme, a omlouváme se, ale škola je škola, a když už je víkend, užíváme si to. Ale pro vás si ten kus času najdem :) Jak se máte? Užíváte si prosluněný víkend? ;) Já naplno, teď jsem na chvilku doma, slízávám zbytek vajíčka :P Dobrotka. Za tento měsíc jsem chytla u dvě myšky, představte si :) Páníčci si myslí, že je to tím, jak jsem hravá a bojuju s tou myškou na hraní O:) Ale to potom sbírám pochvaly, dostanu i nějakou tu mlsku :)) Taky si myslí, že když tady byl Chicco (můj kamarád, než ho přejela ta škaredá krabice :( ), pořád jsme spolu bojovali, a asi mi to chybí. Mrzí mě, že tady už není ... Ale určitě je v kočičím nebíčku a má se tam dobře :) Zítra už zase pracovní dny, páníčka odjíždí na dovolenou, ale budeme tady ještě čtyři :) Mějte se hezky, krásný zbytek neděle :)

2 září 2011, 23:23:39

Ahojky kamarádi :) Tak jsme tu zase po delší době, ale přece :) To mi páníčka nedávno koupila mlíčko pro kočky, bylo takové nahnědlé, ale moc dobré, na 4 porce :) To jsem si pochutnala. Možná ještě někdy dostanu, asi jsem fakt hodná O:) Dneska jsem se ták mazlila, páníčka byla totiž trochu smutná ze školy, mají totiž nějakou špatnou učitelku na předmět, který špatně chápe :( Takže to ocenila, ale nejen tehdy .. I když páníčka večeřela. To jsem si hrála s myškou, všude mě pronásledovala, skákala jsem i ze židle, až vyskočila i ona a páníčka se nasmála :)) Potom mi dala i trošku konzervy .. Sice teď bude mít méně času, když chodí do školy, ale sama nebudu ;) Teď je venku krásně a slunečno, takže si užívejte ty poslední letní dny kamarádi :) Hezký večer, dobrou noc a užijte si víkend! :)

19 srpna 2011, 23:06:43

Zdravím kamarádi :) Tak jsme vám rozeslali pozdravy a komentáře, myšky a kostičky, jdeme na deníček. Páníčka si konečně udělala čas (nevím co na té svítící krabičce pořád dělá O:) ). Poslední dny bylo moc krásné počasí. Asi vám nemusím říkat, co všechno jsem prováděla :) To byl veget, ale to já mám pořád ;) Už jsem trošku pochopila, že nesmím na stůl, ale k oknu se nějak dostat musím :D Dneska byla veliká bouřka a hodně foukalo, to jsem se bála, zalezla jsem pod gauč a až bouřka ustála, šla jsem k páníčce. Teď spím v hromadě sešitů. Páníčky už to nepřekvapuje. Já si najdu místo všude. Ve skříni, i na stolku vedle umyvadla (tam jsem se uvelebila dneska, sice trochu málo místa, ale bylo to vysoko, to já ráda, na úrovni páníčků O:)). Potom se můžete pokochat fotkami. Myška mě pořád neomrzela ;) Hraju si s ní, když mám chuť, ale za to pořádně :) Dneska mi páníčky zase kapaly něco do kožichu. Už vím, že nesmím utíkat, protože potom mě vždycky přestanou žrát blechy! :) Potom se mi dostane odměna za statečnost O:). Mějte se moc fajn kamarádi, a užijte si zbytek dnů s páníčky! ;) Hezky večer a dobrou noc.

16 srpna 2011, 17:18:05

Ahoj :) Nevím proč, ale poslední dobou mě páníčka pořád vyhazuje ze stolu. Ale já to pořád zkouším, a páníčku už to asi nebaví. Tak si budu muset najít místo někde jinde :/ To víte, to učení na stole mě láká no ... :D Jinak dneska je krásně, páníčka mě určitě za chvilku vytáhne ven ^.^ Musíme si užít sluníčka. Mějte se, pa :)

13 srpna 2011, 23:25:47

Hezký večer :) Páníčka nějak otálela, takže píšeme až teď. Páníčci mě podezřívali, že se ráno krmím někde jinde, protože jsem nepapala konzervu. No, když se na mě dostane až v devět, musím si hold něco najít. Ale nechci ztratit jejich přízeň, tak jsem dneska ochotně počkala na papu a všechno snědla, dokonce se dostalo i přídavku :) Poslední dobou chytám pořád tu samou myšku a dost si se mnou hraje. Nejspíš ji koupila páníčka. Ale někdy se mi moc nechce hrát ;) Poslední dny bylo moc hezké počasí, to jsme si užívali, ale teď se to už trochu pokazilo. Je to skoro jako podzim :( Páníčci dneska byli na výletě, a tak jsem zůstala s Peťkou. Většinu času jsem odpočívala a spala, ale byla i venku. Jdu vás kamarádi navštívit, mějte se a dobrou noc :)

8 srpna 2011, 23:15:35

Hezký večer :) Tak dneska je počasí na nic. Zima, prší a je zamračeno. To je mi teda léto, říkám si s páníčky. Doma jsem odpočívala, spala ... No, klasika. Neměla jsem nic moc, co dělat. Páníčka mi dala kousek sýra z večeře. Ale nevím proč, mě Peťka vyhazovala ze stolu. Vůbec to nechápu. Asi tam dělám nepořádek O:) Před chvilkou jsem přišla z venku, byla jsem tam asi na hodinku ... Brr, je tam zima. Zítra by mohlo být teda lépe. Mějte se fajn a dobrou noc :)

7 srpna 2011, 23:23:12

Ahojky kamarádi :) Jak se máte? Dneska bylo krásně slunečno a teploučko. To jsem se zase vyhřívala :) Páníčka si se mnou hrála, protože jsem byla nějaká rozdováděná. Taky mi umyla podložku pod misky :) A to mě chválili, když jsem chytla myšičku! Donesla jsem jí k páníčce tam, kde věší prádlo. Nikdo mi tady doma nebude škodit! ;) Dostala jsem dobrůtku, trochu odřezků z masa a špeku, taky jsem dostala vylízat misku s jogurtem. No to jsem si dneska pošmákla :P Snad se máte i vy tak fajn, dobrou noc! :*

7 srpna 2011, 00:20:35

Hezký večer kamarádi :) Tak dneska bylo zase krásně, sice mráčky se trochu honily, ale nevadí. Sice jsem většinu času byla doma, protože jsem byla nějaká unavená, ale i tak jsem byla venku. Ale někdy musím být ve střehu, protože se tady potulují kocouři, ale nevadí, jsem spokojená. Užívám si s páníčky :) Mějte se fajn, a dobrou noc!

3 srpna 2011, 22:56:45

Čauky kamarádi :) Tak včera byl takový fofr, že jsem ani s páníčkou nestihla napsat deníček, ani napsat vám. Bylo po dlouhé době hezky, svítilo sluníčko, tak jsem si to prostě musela co nejvíce užít! Přijela návštěva, tak jsem byla s nimi venku u krbu. Někdy jsem dostala i dobrůtku, a potom jsem se jen tak procházela a hrála si s páníčkou Eliškou :). Večer návštěva odjela, ale já jsem ještě s páníčky byla u krbu a až se úplně setmělo, tak jsem nakonec úplně vytuhla a spala jako dudek ;). Ták jsem byla unavená. Dneska bylo zase hezké (sice horké) počasí. To jsem se vyhřívala, a odpočívala. Ani nepršelo, správné léto, i páníčci souhlasili :) Sice jsem byla dneska chvilkami sama, ale i tak se mi to líbilo. Snad bude takto i více dnů. Teď jsem u páníčky v pelíšku a spinkám. Mějte se fajn, hezký večer a dobrou noc! :))

2 srpna 2011, 00:10:47

Pěkný večer přeju :) Tak dneska bylo celý den škaredě, takže jsem odpočívala a spinkala. Na snídani bylo zbytek masíčka z kostí a šunka (nevím proč ji páníčci nechtěli :P). Pak jsem šla odpočívat, s páníčka se mnou zašla na chvilku ven, abych se provětrala. Byla velká zima a mrholilo. Ani jsem se nenadála a už byl konec dne. Teď se vyhřívám pod lampou na stole a spím, táák jsem byla z toho spaní unavená .... :)) Dobrou noc kamarádi.

31 července 2011, 23:53:16

Hezký večer :) dneska je zase celý den hnusně a prší.. ráno jsem se rychle cpala domů do teploučka. Otravovala jsem páníčku Peťku tak dlouho, dokud mi nedala najíst dobré konzervy. Jídlo mě vyčerpalo, proto jsem si šla rychle lehnout, abych mohla načerpat další síly..samozřejmě k páničce do pelíšku. Do poledne jsem se jen tak převalovala, než mě zavolali, že mají něco dobrého. Dostala jsem křupky z kuřecích kostí, mňam ;) ! Takové jídelko by mohlo být častěji, to mám ráda :P . Po obídku jsem se šla ven vyčúrat a pak rychle zpátky domů, brrr zima! Zase jsem si šla lehnout a spinkala až do večera. Doufám že zítra bude víc hezky, abych už si konečně mohla poblbnout venku ;)

30 července 2011, 23:15:58

Čauky :) Takže dneska byla celý den zima a vlhko. Dopoledne jsem byla venku, ale moc mě to nebavilo, takže jsem šla brzo domů. Po chvíli se vrátila páníčka Eliška. Ochutnala jsem nějakou novou dobrůtku, páníčka tomu říká piškoty. Bylo to moc dobré, potom se mi ještě lépe spalo. Ale páníčci z toho počasí (zřejmě) byli nějací smutní, a já jsem byla taky nějaká mrzutá .... Snad bude zítra lépe, kamarádi. Mějte se hezky, dobrou noc :)

29 července 2011, 00:22:39

Ahoj kamarádi :) Takže dneska bylo chvilku sluníčko, byla jsem dopoledne venku, ale potom zase pršelo :( To je mi tedy počasí .. Snad už někdy bude celý den hezky, ať se můžu hezky vyhřívat. Takže jsem spinkala a odpočívala. Pak mě páníčka dala ven, chvilku nebyli doma, ale potom zase přišli. Měla jsem nějakou rozdováděnou náladu, a tak si se mnou páníčka hrála, to jsem skotačila a běhala skoro po celém domě :). Poté ale páníčka chystala papání a to jsem byla jako vyměněná. Dala mi trochu konzervy (asi jsem byla hodná O:), a šunčičky (to jsem si pošmákla :P) a šla jsem si sní lehnout. Dobrou noc, kamarádi :)

28 července 2011, 14:16:51

Ahojky kamarádi! Tak dneska bylo venku celkem hezky, vyhřívala jsem se na sluníčku :) Potom jsem si hrála se suchým stéblem, až jsem dělsla přemety. To měla páníčka cirkus ;) Ale potom pršelo :( To mě mrzelo, a tak jsem byla zase doma s páníčkou. Dali mi po jídle kostičky, to jsem si pošmákla. Jenže jsem asi nějakou část špatně spolkla a bylo mi špatně, až jsem zvracela :( Tak mě páníčka vzala pod křídla, a spinkali jsme spolu. Tak snad zítra bude lepší den. Mějte se, pa Terka :)

27 července 2011, 00:10:08

Ahoj kamarádi :) Dnes jsem byla venku, a trošku jsem si pohrála. Páníčci totiž někam odjeli, ale zanedlouho se vrátili :) Potom něco zahoukalo, lekla sem se, ale páníčci to brzo spravili. Aspoň se tento den trošku lišil od těch ostatních, protože venku je pořád škaredě. Na noc zůstávám doma, protože jsem byla skoro půl dne venku, takže mi to stačilo ;). Dobrou noc, kamarádi, Terka.

25 července 2011, 22:09:25

Ahoj kamarádi :) Dneska bylo venku stejně jako včera, ale více zima. Takže jsem dneska zase odpočívala a spala. Páníčka si se mnou chvilku hrála, s nějakým červeným flíčkem. Vždycky, když jsem ho chtěla chytit, tak mi zase utekl. Ale pak už se mi moc nechtělo. Páníčka mi dala kousek sýra z večeře, a trochu konzervy a šla jsem si zase lehnout. Večer zase půjdu ven, už se těším :) Tak se mějte kamarádi a dobrou noc ;)

24 července 2011, 23:25:21

V noci jsem byla venku, a tak mě ráno páníčci pustili domů. Samozřejmě jsem dostala svou obvyklou snídani, moc dobrou konzervu. Páníčci mi dolili vodu. Mléko (myslím, že se tomu tak říká), mi chutná více, ale nemůžu ho, protože páníčka říkala něco o tom, že potom špatně trávím. Napapala jsem se, a jelikož venku nesvítilo sluníčko, uvelebila jsem se na křesle a s napapaným bříškem jsem rychle usnula. Potom jsem slyšela, jak mě páníčka volá. Rychle jsem běžela do kuchyně. Čekal tam na mě talíř s dobrým masíčkem. To jsem si pošmákla. Trochu jsem se prošla po kuchyni, a poté se vrátila na své místečko. Nechala jsem si něco hezkého zdát. Dneska přijeli rodiče od páníčky, tak jsem se s nimi šla přivítat. Všichni se se mnou mazlili, to mám ráda :) Připravuju se na noční ven, a tak si jdu ještě na chvilku lehnout a potom mě páníčka pustí ven. Doufám, že zítra bude venku sluníčko :)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Sára

Pohlaví
Hmostnost

asi 30 kg

Krátce o mně

Mí noví páničci mi teď říkají Sára, jak jsem se mi říkali předtím to už si nevzpomínám. Už jsem se totiž dvakrát \"stěhovala\", protože se o mě nejspíš špatně starali :( . Je mi přibližně 3 a půl roku a mí majitelé mě tipujou na křížence německého ovčáka, dobrmana a kolie, ale stejně jsem krasavice :)). Teď ještě moc nevím, kde můžu utíkat a procházet se, ale já na to přijdu. Se svými současnými páníčky jsem měsíc a půl, nejmladší páníčka mě našla a přivedla domů. Potom zjistili, že jsem byla u pána, který si mě vzal z útulku, ale vůbec se o mě nestaral. Byla jsem pěkně vyhublá, lezly mi žebra.. teď už jsem se ale pěkně zakulatila a už nejsem tak zanedbaná. Zatím umím povely jako sedni, ke mě, lehnout a zbytek se zatím snažím učit. Páníčci se mnou mají nervy, protože ráda koušu a trhám a už jsem pár věcí zničila. Proto mám zatím na zahradě výběh, taky proto že ještě nemáme úplně dodělaný plot a já ráda utíkám k sousedům. Ale už mi koupili elektronický obojek, takže čekám až ho nainstalujou a já si budu moct běhat po zahradě :) . Ale vždycky, když je někdo doma tak mě pustí navolno a hrajou si se mnou, to mám ráda :) To je o mě asi tak vše.

Co umím

sedni, ke mě, lehni (a občas i zůstaň)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Sním skoro všechno

Oblíbená hračka

Uzel a pískací hranolky, které jsem si někde zahrabala a nevím kam ..

Co ještě zbožňuji

Drbání na bříšku a mazlení

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Terka

Pohlaví
Hmostnost

Podle toho kolik toho sním .. Asi 4 kila :)

Krátce o mně

Jsem tříbarevná domácí kočka, nevím komu a kde jsem se narodila. K páníčkům jsem přijela náhodou v dodávce. Možná jsem skřížená s nějakou rasou, ale nejsem si tím jistá :). Nejradši mám spinkání (u páníčků v posteli), vyvalování na sluníčku a mazlení (pokud se mi zrovna chce). Ale nejvíce ze všeho mám ráda jídlo :P. Když ráno nedostanu včas najíst, začnu pobíhat po baráku jako pominutá ;).

Co umím

Když panička mlaskne, už vím, že bude něco dobrého :) Taky ale slyším na Nesmíš!

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Niva (a ostatní sýry), máslo, maso, konzervy (Whiskas, Kit Kat)

Oblíbená hračka

Hrací myška, stéblo trávy a ostatní blbůstky :)

Co ještě zbožňuji

Nejradši mám spinkání (u páníčků v posteli), vyvalování na sluníčku a mazlení (pokud se mi zrovna chce). Ale nejvíce ze všeho mám ráda jídlo :P.

Fotky

Více fotek

Přátelé (13)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?