Profilovka Peťula

Peťula

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
30 září 2011, 18:17:05

Hezké odpoledne, přátelé, chci vás jen pozdravit, poděkovat za dárečky a kostičky a popřát pěkný víkend. Má být krásně, tak se hodně opalujte, proběhněte se, ulovte nějakou tu myšku, poznejte nové kamarády. Sám jsem zvědavý, co přijde po tomhle počasí, prý zima, ale zatím nevím, co to je. A tak už teď radši hodně papám, abych se předzásobil :-D Víkendu haf! Bodie

1 září 2011, 09:47:47

Zdravím všechny přátele! Dnes mi jsou 4 měsíce. Ale řeknu vám, včera jsem měl na mále. Na zahradě mě něco hodně poštípalo do čumáčku :-( Panička nebyla doma, tak se o mě starali ostatní. Najednou mi začala celá tlamička natýkat, takže se mi špatně dýchalo a pořád jsem kýchal. Naštěstí mám kolem sebe šikovné lidičky. Rozpustili mi do vody kalcium a do toho piškotek, vypil jsem to a začalo se to lepšit. Ale byl jsem tak vyděšený, že jsem se až do večera mazlil u pánička na klíně a pak jsem vůbec nechtěl být sám. Asi už si začnu dávat pozor....Krásný den všem přeje Bodie!

29 srpna 2011, 15:42:03

Ahoj přátelé, tak jsem byol o víkendu na svém prvním delším výletě. Nejdřív jsem jel asi 2,5hodiny autem, moc mě to nebavilo, tak jsem celou cestu spal.Pak jsem poznal, co má panička za kamarády, moc se mi líbili. Všichni na mě byli hodní a rozmazlovali mě. V sobotu jsme šli na Černé jezero, ale začalo hodně moc pršet, tak jsem byl promočený až na kost. Hrozně jsem se klepal, tak mě panička skoro celou cestu zpět (asi 3km) nesla a zahřejvala. V neděli už bylo hezky, tak jsem vyrazil na rozhlednu SVatobor, nahoře jsme byli v hospodě, kde jsem si odpočinul. A pak jsem zase utíkal z kopce dolů, celkem výlet asi 8 km, takže nemusím dodávat, že jsem celou cestu domů prospal. Hezký týden všem, haf a pusu!

22 srpna 2011, 10:38:26

Ahoj kamarádky a kamarádi! Všem děkuju za kostičky i vzkazy! Čeká nás asi perný týden, moc se na to netěším, prý se budu koupat pod hadicí :-/ Ale zato dneska ráno na procházce jsem měl úlovek, panejo. Našel jsem chcíplou myšku a ne, že bych se v ní vyválel, já jsem si ji asi 5 minut nesl v puse. Panička si toho nevšimla hned, myslela, že mám zase klacík, hihi. No ale pak se teda hodne zlobila a doma mi pořádně pusu vydrbala a umyla :-( Ale to mě neodradí! Krásný týden všem přeje Bodie!

15 srpna 2011, 14:58:31

Haf! O víkendu jsem jel autem do Podkrkonoší za dědou. No to víte, spousta nových pachů a zážitků, byl jsem jak z divokejch vajec, vůbec jsem paničku neposlouchal. Zjistil jsem, že se moc rád válím v mrtvých zvířátkách, ale to se paničce taky nelíbí. Taky jsem lovil vosy. No, řikali mi "fuj", asi věděli proč, protože než jsem jednu ulovil, stačila mě štípnout zevnitř do tlamičky :-( To vám tedy řeknu, že to bolelo, auuu. Ale pak přijel Dyk (švýcarský salašniký pes), který je asi jen o 14 dni starší než já, pěkně jsme si pohráli a na všechno jsem zapomněl. V neděli jsme jeli domů, ale v noci byla velká bouřka, tak jsem raděj ani nedutal, jak jsem se bál. Ale ráno už jsem byl zase svěží, šel do lesa na procházku, nasnídal se a začal cupovat, co mi do cesty přišlo. Všem krásný den přeje Bodie!

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Bodie

Pohlaví
Datum narození

1. května 2011

Hmostnost

8 kg

Krátce o mně

Jsem Bodie, bydlím v rodinném domku se zahradou, kousek od lesa. Jsou mi 3 měsíce, takže zatím pořád chodím za paničkou, ještě se všeho bojím.

Co umím

Sedni, lehni, ke mně, zůstaň, čekej, dej pac, sudy, otoč, štěkej, uliď, přines a hají (mrtvý pejsek :-) Vše pouze když chci já :-)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granule, piškoty a všechno co najdu venku a je to dost nechutný

Oblíbená hračka

klacík, hrošík, jabka na zahradě...mrtvá zvířátka :-D

Co ještě zbožňuji

hlazení na bříšku a ležení na klíně, tam bych usnul hned

Fotky

Více fotek

Přátelé (10)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?