Profilovka Wendi

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
20 srpna 2011, 13:04:23

Tákže, jelikož se úplně celá rodina stěhuje na chatu a beze mě (složená ze starší sestry, mamky a táty), tak to vidím, že pojedu do equáče ;) takže ti tam koupím spojku na udidlo, abysme nemusely lonžovat "ostře", myslím jako provlíknotou lonžkou kroužkem vnitřním a pod bradou vedenou k vnějšímu, kde je zapnutá. Pak ti koupím ještě nějaké vodítko ;) To taky ještě nemáš ve výbavičce :D Nějaké, pěkné ti koupím :))) Tak si užij den volna zlato, dneska k vám přibyde další koník do 3-členné party a zase v neděli :)

20 srpna 2011, 00:01:39

No tak dneska teda to počasí.. :D Přijdu do stáje, nikde nikdo, svítí sluníčko. Vyčistím Kobču, nauzdím, nasedlám, vylezu na ní a korkuju. Odměřuju si to na minutky...a když přestanem krokovat a chcem začít něco dělat, tak...začne příšernej slejvák! Rosie se chudinka bále, tak se mnou zdrhla pod stromy...to je opravdu chytré, když byla bouřka °-° Tak jsem si pracně vystrkala na déšť a z jízdárny a chtěla jsem v tom největším slejváku pádit do stáje = jediný přístřešek ;D ale jako na potvoru, Rosie se rozhodla, že to zabodne pod každým stromem po cestě, kde stejně pršelo...hezky mě protáhla mokrým listím :D tak jsem teda slezla, protože už mi bylo stejně jedno, jestli budu mít mokré sedlo, protože jsem byla celá nasáklá :D Tak jsem jí tak nějak dotáhla do stáje...Tak sme tam stály a čekaly až přestane pršet..byly sme tam asi 20 minut...No tak můžem jít ven...no a co se nestane. Rosie se rozhodla, že se jí v boxe líbí a nepůjde už ven :D Koník je to silný, takže se ani na uzdečce nedá "vytáhnout"...no tak co...tak sem jí vystrčila zezadu za záď :D Utřela jsem jí, sedlo i sebe svým mokrým trikem..:D naštěstí jsem měla náhradní věci. No tak jsme šly zpátky na mokrou jízdárnu..hmm tak co teď můžem dělat co..naštěstí vysvitlo slunko a za chvilku už byla jízdárna skoro suchá. Tak sme si párkrát zacválaly, zaklusaly, přešly pár kavaletek...nakonec jsem ji vzala asi na 10 minutek na lonž...jen vyklusat ;) a potom samozřejmě vykrokovat. To jí docela šlo a ani nezdrhala :) Nakonec to byl pěkný den, i když nás déšť uvěznil ve stáji :D

18 srpna 2011, 15:07:33

Takže..dneska máš volno, protože já nemám čas :D a stejně by to byla blbost s tebou jezdit skoro každý den na jízdárnu, když si po té době teprve zvykáš ;) Asi ještě nevíš, že teď tě budu jezdit já častěji...asi sis včera myslela, že se někdo zase přišel jen svézt ;D Ale snad mě budeš mít ráda stejně jako já tebe :) Už se na tebe zítra těším zlato! Znám tě pár dní a už tě takhle zbožňuju :D Jo a zítra ti du ještě před tím koupit nějaké pamlsky ;D Si zlato :) A spolu to všechno zvládneme :) Doufám, že spolu prožijeme ještě spouustu krásných let :) Ahoj zítra! :*

17 srpna 2011, 23:51:40

Dnes jsem na Kobče měla první jízdu a nelituji toho, že jsem si z jiných koníků vybrala jenom ji! :)) Je to moje zlatíčko, hned jsem se do ní zamilovala :)* Bohužel zítra nemám čas, ale určitě tam budu chodit tak 6x týdně a jeden den jí dám volno :D :) Ale musíme pomalu, je vidět, že 2 měsíce stála a ještě není zvyklá na to pracovat, ale naštěstí je velice chápavá. Tak sem jí vzala na jízdárnu jen asi na 20 minut, musíme na vše pomalu :) Ale krásně se zabalý sama na volný otěži :) Už se těším na další den s ní a až si vyjedeme na vyjížďku ;) Běžim jí koupit pamlsky! :D Asi jí koupim lonžovací potřeby, to sem ve stáji nenašla ;) Ták..to je vše :D

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Najáda

Pohlaví
Datum narození

15. srpna 2005

Krátce o mně

Tato kobyla neměla jednoduchý život, už jako mladá putovala z ruky do ruky. Oficiálně je zapsána jako \\\'ataxická\\\', i když ataxií netrpí. Sami veterináři si neví rady. I když má \\\"velbloudí krok\\\", tak i přesto je to skvělá kobyla na vyjížďky a občasné přiježďování - to vše ovšem pod zkušeným, lehčím jezdcem, který ji při případném zavrávorání pomůže s rovnováhou (vyloženě dámský koník..:)).

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Cokoliv :D

Co ještě zbožňuji

Drbání za ušima, pamlsky

Fotky

Základní informace

Jméno

Koule

Pohlaví
Datum narození

6. října 2007

Hmostnost

4,4 kg

Krátce o mně

Koule..tohle jméno jsem jí vybrala, když mi bylo asi 12. Chtěla jsem ji totiž připravit na krutou budoucnost xD Ale..zatim to nevychází. Pořád je to špageta, žiletka jak jí někdo říká ;D Je to pěknej nervák...často si z někoho dělá srandu, číhá za květináčem nebo prostě jen přijde, kousne někoho do nohy a běží jak střelená :D takže nic moc mazel a spáč. Je to triplemeno, tzn.: otec je mainský mývalý čistokrevný kocour a matka je křížená ze dvou čistokrevných plemen: habešská s britskou modrou.

Co umím

Hop, slyší na jméno, aportuje a umí si otevřít dveře - to ale bohužel ne na povel, ale jen když se jí to hodí :D

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Šunka

Oblíbená hračka

Umělá myšička, bužírka, obyčejná plastová ohýbací tyčka

Co ještě zbožňuji

aportování ;D ..no fakt :) ráda přináší a běhá pro myšičku (umělou!:D)

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Růženka

Pohlaví

Krátce o mně

Jako každý chladnokrevník má obrovský temperament. Dokáže pěkně pozlobit a stráví část vyjížďky snahou sundat jezdce nebo běžet domů :D Při naklusání občas vystartuje a začne vyhazovat a kozlovat, ale díky její stavbě je moc pohodlná a dá se to usedět, nebo se staví na zadní. Horší je, když se na konci vyjížďky oklepe jako pes (to nikdy nevynechá!;D)...to má potom namále sebevíc zkušený jezdec :D Je to i dobrý skokan a umí základy drezury (hlava na kolmici, překroky v korku/klusu). Má vznosné pohodlné chody. Venku pouze pro zkušené.

Co umím

Skoky, hlava na kolmici, překroky (krok, klus), shromážděné/prodloužené chody

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Cokoliv dostanu vše co dostanou ostatní! :D

Co ještě zbožňuji

Jídlo

Fotky

Základní informace

Jméno

Vok

Pohlaví

Krátce o mně

Na vyjížďce má slabší jezdec smůlu. ;) Pokud mě poženete na dlouhé rovné louce/poli v rychlejším chodu, rovnou vám naskočím do dostihového tempa, takže budete rádi, že nespadnete :D Jinak jsem mladý, 7 letý, takže musíte mít se mnou trpělivost :)

Co umím

Stavět se na zadní, klus ála klusácké závody :D (toho se jen tak nezbavíme) a trysk ála dostihové závody -.-

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Travička, jablko

Fotky

Základní informace

Jméno

Rosie

Pohlaví

Krátce o mně

---> Tato kobylka už je kdesi úplně jinde

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Travička a pamlsky

Co ještě zbožňuji

Drbání, hřebelcování krku ;) pochvalu a cval na volné otěži :)

Fotky

Základní informace

Jméno

Ája

Pohlaví
Datum úmrtí

7. října 2013

Krátce o mně

Je to morče mé sestry. Bylo jí někdy během listopadu/prosince 7 let. Občas se dost vzteká a ráda cestuje po celé kleci se svým domečkem na zádech.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Vše :D

Oblíbená hračka

Jídlo :D

Co ještě zbožňuji

Drbání na hlavě, společnost a..jídlo :D

Fotky

Základní informace

Jméno

Fry

Pohlaví
Datum narození

14. prosince 2011

Datum úmrtí

12. února 2013

Krátce o mně

Rád lezu ven z klece hořejškem ^^ Hlavně když \"někdo\" zapomene klec zavřít a já z ní vyšplhám během dne. Vypadal jsem jako malinké kůzlátko nebo štěňátko, ale teď jsem chlupatá koule, které ani oči nejdou vidět. Rád běhám po celém pokoji a vyhazuji si při tom vesele.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Tvrdý chleba, seno, směs

Oblíbená hračka

Všechno, co najde

Co ještě zbožňuji

Česání, volné pobíhání, papání

Fotky

Základní informace

Jméno

Sisi

Pohlaví
Datum úmrtí

7. dubna 2011

Krátce o mně

Moje morčátko, které už bohužel nežije :( Měla jsem jí strašně ráda :) Byla živá a krásně zbarvená ;)

Co umím

Na zašustění pytlíkem zapískám :DD

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Salát, travička

Oblíbená hračka

Ája :o)

Co ještě zbožňuji

Drbání na hlavičce a spoustu jídla :D

Fotky

Přátelé (11)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?