Profilovka karolina

karolina

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
16 prosince 2011, 15:39:19

Docela jsem vyrostla. A taky mi stále říkali, že mám být hodná, nebo mě odnese čert do pekla (Hihi.To jistě. Sekla bych ho sám čert by letěl.). Neodnesl. Ale tím to neskončilo. Stále mi říkají, že mám být hodná, jinak nedostanu nic pod stromeček. Co to je jako za triky? Jakej stromeček? Prý tam budou všichni mít nějaké dárky. Prý je nosí ježíšek...Znáte ho někdo?

19 listopadu 2011, 23:37:14

Kočka Kočka měla pravdu.Holčika to opravdu v deníčku rozmázne. S vypětím všech sil našla kočičce klobouček v její velikosti, přidala vše,co má pravá mušketýrka mít a co se nestalo! Kočička dřív, než bys řekl švec klobouček cupovala tak hbitě, že fotoaparát to ani nestačil brát. No. Budeme na to muset jinak.

31 října 2011, 13:57:19

Patrik se tu ptal, kdo je holčička. Holčička je zkrátka moje holčička, jako já jsem její kočička a kožíšek a čertice. A do školy se spíš chystám já, do školy lovení, plížení, skákání a lezení. Holčička prý do školy už chodila, ale lovit, plížit se, skákat a lézt moc neumí. Tak nevím.

23 října 2011, 17:17:27

Holčička říkala, že chce mít nějaké body, aby mohla poslat dáečky jiným kočičkám a ať sem ještě něco napíšu. No tak jó. Ona je na mě moc hodná. Ale já ji koušu, někdy i hryžu, protože tu nemám žádný myšky, který bych lovila, holčička je nechce pořídit. Jinak jsem nic neprovedla a jsem vzorná.

12 října 2011, 17:17:55

Tak. A já jsem už hrozně hodně čistotná. Když se holčička koupala, tak jsem se rozhodla, že budu taky čistá a vyzkoušela jsem se taky koupat ve vodě. Teda jen trošičku. Ale voda, kterou holčička vycmrndala kolem, mi moc chutná a olizovat mýdlo taky, jenže mi to zakazují. Prý by mi bylo špatně. ...To by teda bylo, má milá. Mýdlo neee.

8 října 2011, 19:14:36

Holčička mi udělala žebříček, abych mohla chodit domů přes balkon. Ale já nebudu! Nechci. Budu chodit normálně dveřmi jako chodí všichni slušní lidé. Copak jsem nějaká zlodějka, abych se kradla přes balkon? Ale já holčičce a spol. vidím až do žaludku. Když je ted zimička, nechtějí už mít dveře stále otevřené. Tak to ne, to ne. Jen ať se otužují. Já si klidně pobíhám venku a zima mi není. Tak ať si zvykají. Kočička zapomněla dodat, že přes balkon chodit nechce, protože má moc těžkou prdelku a nevyleze na žebříček.

29 září 2011, 18:59:34

Ach jo. Zase jsme jeli autem k panu doktorovi. Auto vážně nemám ráda a cizí lidi taky moc ne. Všichni se kolem motali a chtěli na mě sahat. Tak to ne! Já jim ukážu. Ukázala jsem to večer holčičce, když jsem se jí schválně počůrala do postele (samozřejmě, že schválně, normálně chodím na svůj záchůdek). Jestli zase někam pojedeme, ať si mě nepřejí!!!

29 září 2011, 18:59:09

Teda. Byl tu za mnou nápadník. Takový veliký modrý kocourek. Ale já se ještě stydím, proto jsem uvítala, když ho pes Max, který tu žije se mnou zahnal. Pes Max je na mě hodný, ale já si někdy nemůžu pomoci a dělám naschvály tím, že se mu schovám - to vůbec nemá rád. Taky jsem ho jednou kousla do ucha, ale už to dělat nebudu.

29 září 2011, 18:58:43

Už jsem velká. Už umím vylézt na některé stromy. Ale nelezu moc vysoko, protože bych mohla spadnout. Slyšela jsem jak říkají, že jsem chytrá, že nelezu moc vysoko. Prý se stává to, že některé kočičky vylezou moc vysoko a neví jak dolů a pak na stromě sedí a brečí. No. Já jsem chytrá kočička.

29 září 2011, 18:58:23

Když si mě holčička přinesla, hned jsem musela k paní doktorce a jet autem a tak. To se mi samozřejmě nelíbilo, tak jsem si řekla, ukážu všem co proto. Zalezla jsem si do úkrytu pod schody a syčela jsem a prskala, přišlo i na škrábání a kousání a dokonce tekla i krev (mě ne, holčičku jsem pěkně podrápala). Nedivte, byla jsem moc maličká a moc jsem se bála. Nakonec jsem ale dostala pelíšek, hračky, jídýlko a všichni byli moc hodní. To se mi líbilo. Takže už nesyčím ani neprskám. Ale kousání, škrábání a zlobení? To dělám dál, protože skákání po holčičce a kousání ji do ruky je nejlepší zábava.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

kočka Kočka

Pohlaví
Datum narození

14. června 2011

Hmostnost

už 1800g, už snad i víc, protože moooc ráda papám. Už je to 2200g!

Krátce o mně

Řádím jako blázen.

Co umím

Zatím jen poslechnu, když se na mě volá. A jak jsem starší a chytřejší, zjišťuji, že to úplně stačí. Víc po mě nechtějte .Maurrrrrééé.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Kočičí paštiky, tuňák a kradený sýrek od snídaně páníčků :-)

Oblíbená hračka

Moucha, babrdlata a drápat holčičku do rukou - živé maso , znáte to, ne?!

Co ještě zbožňuji

Řádění, kousání a spinkání a taky hrabání se v květináči, ale slibuji, že už toho nechám

Fotky

Přátelé (37)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?