Profilovka Dana

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
18 dubna 2016, 12:40:03

Milí kamarádi! Uběhl rok, kdy jsem tady nebyl, a přesto jste si na mě vzpomněli. Moc moc moc vám všem děkuji. A koho zajímá, jak se máme, najdete nás na FB pod profilem maminy - Dana Drahoňovská. A jsme v několika skupinách o kočičkách. A mamina založila speciální skupinu - Kočky - dotazy, rady a zkušenosti - bez vkládání fotek miláčků. Tam se můžete zeptat úplně na cokoliv. Mějte se všichni prima, naši milí kamarádi.

6 ledna 2015, 17:27:55

Zdravím v Novém roce! Koho zajímá, jak se všichni máme, najděte si nás na FB pod jménem podnájemnice Dana Drahoňovská, Praha. K mýlce nemůže dojít,prpotože v profilu má fotku Mimi-kotěte, a jsou tam i naše nejnovější fotky. Baví nás to tam víc než tady, protože si sdělujeme opravdické zprávy - kde je jaká umisťovací výstava, kde jaký bazárek pro zvířátka apod., kde a jak se dá pomoct těm zvířátkům, kteří nemají takové štěstí, aby měli vlastní teplé domovy a plné misky. Na všechny, kteří se přidají se moc těšíme!!!

28 srpna 2014, 23:14:11

V pondělí jsem měla veliký výlet, jela jsem s dvounohou moc daleko. ale byůa jsem hodná, takže mě většinu cesty měla pod bradou na takových velkých polštáříř, tam mi je moc dobře. Dokonce si nás nějaký cizí dvounoha fotil. Bílopláštík mi něco nastříkal do očí a pak se mi v nich dlouho hrabal a svítil mi do nich. A pak řekl, že mám chlamádie. Udělal mi dítu do kožíšku a domů dvouhoha přinesla prášky, kapky a mastičku - a už v úrerý dáno jsem neměla zaůepená očička.

18 srpna 2014, 21:16:02

Děs běs. Zachránkyně mě pořád týrá, každý den do mě píchala - moc jsem plakala! A ještě mi pořád strká do očiček ten blemc. Už dva dny mě nepíchá, a místo blemcu mi počád do očiček kape něco, co pálí. Nemám ji ráda - proč mi to dělá? vždyť už jsem úplně vzorná - chodím čůrat i kakat na písek, kam chodí i ostatní kočičáci.

12 srpna 2014, 10:56:24

Minulé pondělí jsem byl zas na návštěvě u dvounohy v bílém kanátě. Š´toural se mi v očičkách. A od dé boby mi panina dvává do očiček nějaký blemc. Ale přesto mám očička počád zalepená a červená. Prý budu muset zase za tím bílokabátem. Ach jo, já to tak nesnáším být zavřený v bedně a ještě v nějaké velké bedně, ve které jsem byl zavřený 2 dny(prý je to auto). Ach jo, kamarádi, držte mi pacičky.

4 srpna 2014, 21:46:38

Ještě jsem se nevzpamatoval z toho, že panina přivlekla Davídka, a mám edoma zase něco dalšího. Když se to obejvilo, vůbec to nevypadalo jako kočičák. Něco tak maličkého jsem jeětě nikdy neviděl - bylo to o maličko větší než myšky, které máme na hraní. ale bylo to živé, protože to kníkalo jinak než plyšáci i to jinak vonělo. Už to máme doma tři týdny a je to jasné - je to prý kočičí mimino a je to kluk. Nevím, co mám dělat, kam zavolat, že se naše panina úplně zbláznila. Když mi přivezla Cedrika, slibovala, že budeme jen my dva. Pak Niké, Mimi, Davídek a teď tohle mrně. To bych rovnou mohl bydlet v nějakém útulku.

4 srpna 2014, 15:47:50

Zdravím kamarádi. Rostu jako z vody a mám se tady moc dobře. dnes jsem byl s paninou na výletě autem, celou cestu jsem mňoukal, bál jsem se, že jedu někam, kde budu zase trpět hlady, žízní a strachy. . ale byl jsem jenom u nějakého pána, co se mi díval do očička - mám ho od včera nějaké nemocné. Ale orý to není nic vážného. Už jsem zase doma, dostal jsem do očička nějaké blemcadlo, ale ani to nebolelo. Mějte se prima kamarádi.

23 července 2014, 12:13:01

Jůůůůůů !!!! Já mám doma živou hračku!!!!! Panina Irena Nosková od Milouška zachránila kotě z motoru auta, kde byl 2 dny a nevěděla co s ním. A ta moje mamina taky neuměla poradit, tak si ho vzala k nám domů. Je to paráda, mám si s kým hrát. Jen mě štve, že ho nikdo nenaučil, že hovínka se dělají do WC. On je moc maličký, tak ho hází kam ho to zrovna napadne. Doufáme, že se to naučí.Je opravdu moc maličký - tak cca 5 týdnů. A jmenuje se Sunny.

2 června 2014, 11:29:42

Moji milí kamarádi!!!! Moc všem děkuji! Tolik dárečků a přáníček! Udělali jste mi obrovsou radost. Narozeniny byly prima, dostali jsme všichni syrovou tresku - to byla mňamka! A to naše malé trdlo ke mně přišlo, když jsem spinkala, objal mi hlavu packama a do hlavy se mi zakousl. Asi si myslel, že takhle se přeje k narozeninám. Dostal pár pohlavků, ale on na mě dorážel stále dál. Je to nevycválanec.

26 května 2014, 03:29:44

Kamarádi milí! Moc všem děkuji za přivítání, dárečky i za posílání myšek. Ale myšky sbírat nebudu, měl jsem je zapnuté jen proto, aby jste se o mě dozvěděli. A musel jsem se pochlubit, že se mám úžasně, Že zase jeden život byl zachráněn díky lidem, kteří nejsou lhostejní. Moc Děkuji paní, která moji maminku, mě a moje 2 brášky, skoro zmrzlé, nemocné, přivezla v půlce února do Kočičího pohlazení k paní Pavle Mladé, která s mámi jezdila na veterinu skoro každý den. Kamarádi, moc děkuji za dárečky. Ale moc prosím, poproste svoje dvounožce, ať nejsou lhostejní, ať vás nechávají kastrovat, když chodíte ven. A taky jim řekněte, že než trávit spoustu hodin sbíráním imaginárních myšek, dá se ten čas využít daleko líp.Nemusí každý chodit přímo pomáhat do útulků, ale je spousta možností, stačí jen se trochu zajímat a chtít.

23 května 2014, 18:09:45

Kamarádi! Mám se moc dobře a rostu jako z vody. Ti 4 obři, kteří tady bydlí už na mě nesyčí ani nevyrčí. Dokonce ani ten nejhrozivejší - Sam. Jen jsem dnes od něj dostal pohlavek. Vydržel, když jsem si hrál s jeho ocáskem, ale když jsem se mu do něj zakousl - tak přilétl pohlavek. Ale jen malý, ani jsen nepopolétl. Děkuji všem za přivítání a dárečky. Jo, nevíte někdo, proč na mě mamina občas zavolá Fandí?

18 května 2014, 03:26:13

Jmenuji se Davídek. Narodil jsem se v hrozných podmínkách někdy letos v únoru. Nikdo neví, kolik nás bylo sourozenců. Zachránila nás maminku a moje 2 brášky nějaká paní a dovezla nás do útulku Kočičí pohlazení. Bylo to s námi se všemi moc špatné. Ale dneska jsem si vybral dvounohou maminku. Prý mě jí asi poslal z nebíčka nějaký prezident Fanda. Moc tomu nerozumím, jsem ještě moc maličkej. O všem vám napíšu někdy příště. Dnes jsem moc unavený. Držte mi pěsti, abych už byl zdravý. Kdyby jste někdo chtěl vidět jak vypadám, jsem na Rajče, kocicipohlazení - děti kočičky Debbie a jsem Davídek.

5 května 2014, 15:46:42

Milí kamarádi! Moc děkuji za přáníčka k svátku. Že jsem nějaký měla, jsem se dozvěděla až dnes. Ale musím natlapkovat, že se mám dobře každý den. A taky se čím dál tím víc mazlím. A čím dál tím víc povídám (panina tomu říká, že hulákám). Před 14 dny se na mě byla podívat nějaká paní, že prý jsem se u ní narodila. Ale to já si samozřejmě nepamatuji, tak jsem se s ní nekamarádila. Jen jsem se nechala trošku pohladit, když mě panina vzala do náručí. Mějte se prima, kamarádi.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Brit

Pohlaví
Datum narození

11. května 2003

Hmostnost

55

Krátce o mně

Bydlím s maminou Evou v domě s velikou zahradou. Mám svůj hrad, ale tam jsem jen když si chci odpočinout. Normálně spím u maminy Evy v posteli. Tetu Danu mám moc rád, pěkně se mnou blbne. Ale co má ty čtyři kočky, moc často za námi nechodí.

Co umím

paničku poslouchám na slovo (většinou)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Šunka, tatranky

Oblíbená hračka

lidi

Co ještě zbožňuji

Lítání, mazlení, koupání v rybníku u

Fotky

Základní informace

Jméno

SAM - mušketýr

Pohlaví
Datum narození

17. dubna 2007

Hmostnost

5,62 kg

Krátce o mně

Umím otvírat všechny dveře, když si dám záležet, umím otočit i klíčem. Dělám si co chci, lezu úplně všude. Příkazy většinou ignoruji, nebo se s paničkou hádám.

Co umím

Příkazy, ano to vím co, co je. Když chci jíst, nebo vynést záchod, začnu drbat křeslo nebo záclony, a to by jste koukali, jak panička vyskočí, a splní můj příkaz, třeba ve 2 ráno.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Konzervy Cartney a sušenky Whiskas

Oblíbená hračka

nohy mojí paničky v tlustých ponožkách

Co ještě zbožňuji

Rád vylizuji pánvičku, od čehokoliv.Paničku to vytáčí.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

CEDRIK - mušketýr

Pohlaví
Datum narození

7. ledna 2009

Hmostnost

5,54 kg

Krátce o mně

Jsem miloučký už od malička.Říkali mi lízátko.Narodil jsem se prima mámě, u skvělých lidiček, měl jsem babičku a nějaké strejdy a tety.Paničku jsem si vybral sám, přebral jsem ji bráchovi.Dobře jsem udělal. Skoro neumím syčet nebo prskat. Jenom na Sama, když mě chce přeprat.A rád se mazlím. Teď nejraději s Niké. Raději než se Samem nebo s paničkou.A rád šplhám. Ale nepřeháním to. Většinou mi stačí naše šplhadlo. Občas si pohraji s nějakou kytkou, nechápu, proč kvůli tomu panička tak vyvádí. První pohlavek jsem dostal minulý týden.

Co umím

Příkaz? To je něco, když panička huláká když jsem třeba na stole? Je mi jí líto, že si ničí hlasivky.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Syrové hovězí srdce

Oblíbená hračka

Asi provázky. Hračky mě moc nebaví. Nejraději si hraji s někým-teď s Niké.

Co ještě zbožňuji

Všechno, co mi dodnes život přinesl.Jsem pohodář. Nic mi nechybí.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

NIKÉ mušketýrka

Pohlaví
Datum narození

1. června 2011

Hmostnost

3,6O kg

Krátce o mně

Nevím,kdy jsem se narodila,to je jen odhad.Panička mě našla v parku.Jsem tady moc spokojená,paničku mám ráda,hlavně miluji Cedrika.Sama moc ne, ale už je to lepší.Snažím se být hodná.... Ale asi trochu zlobím. Ze všech stran tady visí takové šlahouny(panička tomu říká květiny), někdy si chci na ně sáhnout,a pak to najednnou letí, a je velká rána, a panička pak vydává děsivé zvuky. Tak se snažím to už nedělat, ale někdy se ty šlahouny zahýbou, a to mi nějak nedá.... Už jsem docela velká holka. Už vyskočím i na linku.Vlastně už vyskočím všude. To jsem odkoukala od kluků. Panička kvůli tomu na nás huláká. Sam se s ní vždycky dlouho hádá, než seskočí.

Co umím

Příkazy? Co to je? Vždyť jsem ještě malinká.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Když mě panička našla,tak bych žvýkala i botu. Teď už si vybírám.

Oblíbená hračka

Kuličky z alobalu. A vlastně kde co.Koupené hračky .Tady toho je spousta..Ale nejvíc miluji Cedrika.A ráda proháním Sama.A lítat a po výškách, to je moje.

Co ještě zbožňuji

Jé, toho je. Nejvíc mámutátu Cedrika, a ráda sleduju, když se splachuje, A moc se mi líbí, když mě panička popadne a začne mě muchlat v peřině a já jí koušu do prstů.To předu na celé kolo.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Mimi-hraběnka von Třebáň-mušketýrka

Pohlaví
Datum narození

7. června 2012

Hmostnost

2,90 kg

Krátce o mně

Narodila jsem se kočičce Merlince, která má tady na Micinách svůj profil. Můžete se podívat, jsou tam i všichni moji sourozenci.

Co umím

????

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kočičí mlíčko

Oblíbená hračka

vše je pro mě nové a zajímavé

Co ještě zbožňuji

Prozkoumávat, mazlit, papat, spinkat

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Davídek

Pohlaví
Datum narození

15. února 2014

Hmostnost

1,5 kg

Krátce o mně

Jsem paniččin miláček

Co umím

Co to je?!?!

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Syrové kuře a syrová treska

Oblíbená hračka

4 obři co tu bydlí

Co ještě zbožňuji

Zlobit obry

Fotky

Základní informace

Jméno

Sunny

Pohlaví
Datum narození

26. června 2014

Krátce o mně

Měla jsem být kluk, ale jsem holka.

Co umím

Co to je?!?!

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kotěcí konzervy a kapsičky

Oblíbená hračka

Davídek a tunel

Co ještě zbožňuji

Davídka

Fotky

Základní informace

Jméno

Daneček

Pohlaví

Fotky

Základní informace

Jméno

SIDDI - muškerýr

Pohlaví
Datum narození

10. října 2011

Datum úmrtí

25. února 2012

Hmostnost

cca 1,5 kg

Krátce o mně

Jsem sladký,ale moc se bojím dvounožců.

Co umím

Co to je?

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

zatím nevím

Oblíbená hračka

kulička z alobalu

Co ještě zbožňuji

Rád šplhám.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Beryl Gloriosa

Pohlaví
Datum narození

4. července 1989

Datum úmrtí

16. dubna 2007

Hmostnost

6,5 kg

Krátce o mně

Co říct o sobě víc, než to, že přestože jsem v nebíčku už přes čtyři roky, panička na mě stále myslí. Byl jsem úspěšný, než mě chovatelé prodali jednomu nehodnému pánovi, vyhrál jsem i nějaké výstavy. Tomu pánovi se původním páníčkům podařilo mě zabavit, ale nevěděli, co se mnou. Měl jsem být na koťátka,takže jsem neměl být kastrovaný. Doma jsem nemohl být s tátou, s tím jme se rvali, a byli tam příbuzné kočičky, a mně se líbily...A chovatelé se báli znovu mě dát někomu nedobrému. Panička mě po telefonu nechtěla. Ale stačilo, že mě jednou uviděla.

Co umím

Dej pusinku. To jsem hned dal. Stejně jsem většinu času čekal, až si panička sedne, abych mohl hned k ní.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

syrové zadní hovězí. Když řezník paničku převezl, a prodal ji pěkné přední za zadní, ona to nepoznala, ale já ano.Ani jsem se toho nedotkl.Byl jsem pěkně rozmazlený.

Oblíbená hračka

Ani už si nevzpomínám.Nejraději jsem ležel u paničky na klíně.

Co ještě zbožňuji

Paničku. Paničku. A taky ještě paničku.Když jsem byl u ní, tak jsem blahem doopravdy slintal jak bernardýn..Dělali si kvůli tomu ze mě legraci, že tohle kocouři nedělají, ale mě to nevadilo. Taky mám rád maminku paničky, ta sem za mnou přišla hned za půl roku.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Mourek

Pohlaví
Datum narození

15. března 1992

Datum úmrtí

9. září 1999

Hmostnost

5,2O

Krátce o mně

Nade vše jsem miloval toulání, nepomohla ani kastrace, ani několik skoro smrtelných úrazů. I když jsem měl moc prima domov, nemohl jsem si pomoct. Moje poslední dobrodružství mě stálo život. Doplazil jsem se domů už jen umřít, aby paníčci o mě věděli a přestali na mě ještě třeba spoustu let čekat, že se najednou objevím. Bojovali o můj život ještě několik dní, ale já jsem poslední síly vydal na to, že jsem se k nim dostal. Vím, že na mě nikdy nezapomněli, stejně jako na žádné zvířátko, které moje rodina měla přede mnou i současně se mnou, ani na ty, co odešli po mě.

Co umím

Chm......

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

syrové hovězí

Oblíbená hračka

Hračka???!!!

Co ještě zbožňuji

Přírodu a užívat si jí naplno.

Fotky

Přátelé (287)

Články

Články

Šok

Na začátek musím přiznat, že přestože miluji všechna zvířata, na jakékoliv hlodavce reaguji více než hystericky, mám na ně fobii. V domě. kde bych zahlédla malou myšku okamžitě prchám. i kdybych se...

6. června 2013 2:00

Kastrace Beryla

Beryl - nechce se mi znovu popisovat, jak jsem k Berylovi přišla. Jen jsem možná zapomněla napsat, že při koupi té úžasné bytosti, jsem musela podepsat, že ho nenechám kastrovat dřív, než po něm zů...

11. března 2013 1:00

Gimmlinka - uvítání v novém domově

Moc jsem se snažila pro tu malou sladkou holčičku najít domov. A ozvala se "trnca" , která už měla dva brášky Nicka a Jimmyho a pejska Lucinku. Jela jsem na předání s paní Tobolkovou.

25. ledna 2013 1:00

Gimmlinka

Tento příběh píši hlavně kvůli uživateli trnca, aby jí to pomohlo v její čerstvé bolesti. Gimlinka se narodila na staveništi. Neví se, kolik koťátek její maminka původně měla. Naštěstí aspoň jí a ...

24. ledna 2013 1:00

Můj první psí miláček - proč Míša i Míša

Jak jsem psala, Míšu přivezl bratr jako kluka a tak jsme ho brali - byl to Míša. Byli jsme pražská rodina, nijak moc jsme neřešili, že nezvedá nožičku při čůrání. Brali jsme to tak, že to je štěně ...

17. ledna 2013 1:00

Flíček 2

Narodil jsem se na vesnici rodičům Voříškovým. Bylo nás 6, 2 holky, 4 kluci. Moji sourozenci byli krásní, černí, s bílými flíčky. Jediný já jsem prý vypadal jako bílorůžová krysa s fleky. To jsem s...

15. ledna 2013 1:00

Dospělý se starší paničkou

FLÍČEK - 2. pejsek v mém životě. Ve zkratce - o Míšu jsme přišli. To napíši v jiném příběhu. Snad - dodnes cítím tu bolest. Každopádně bylo rozhodnuto, že jiného pejska si už nikdy nepořídíme.

14. ledna 2013 1:00

Můj první psí miláček

Od malička jsem milovala všechna zvířátka. S bratrem jsme zachraňovali zraněné holuby, apod. Samozřejmě jsme nejvíc toužili po tom mít pejska. Tatínek nebyl proti. Ale maminka ano.

14. ledna 2013 1:00

Jak zkazit psa za tři týdny 2.

S Beníkem to bylo prima. Užívala jsem si, že chodím s krásným, velikým psem, který mě miluje, a bude mě vždy bránit, to byl krásný pocit. Ale že mě začal brát jako kámošku, kterou sice musí bránit,...

17. prosince 2012 1:00

Dočasné ubytování pro odchycená koťata a kočičáky

Útulky jsou přeplněné a venku čekají stále další a další kočičky, které potřebují pomoc. Pomoc nemusí být jen v tom, že si kočičku vezmete domů na stálo. Jsou kočičky, které nechtějí žít v domě.

17. prosince 2012 1:00

Ben - jak zkazit psa za 3 týdny 1.

Mám kamaráda. Měl vlčáka s něčím kříženého, byl černý jak uhel, vážil 60 kg. Jmenoval se Ben. Měl perfektní výcvik, poslouchal na slovo. Byl zvyklý žít na velké zahradě a a ve své zateplené boudě. ...

16. prosince 2012 1:00

Sam a miminko

O Samovi už víte hodně. Psala jsem, jaký byl jako kotě. Jen se chtěl prát, škrábat, kousat - každého v dosahu, pohladit ho neexistovalo, jakýkoliv dotek trestal škrábanci a kousanci. Dodnes nesnáší...

6. prosince 2012 1:00

Zamilování do fotografie

Narodil se, jeho panička dala na profil fotky a já se zamilovala. Nevím, čím mě "dostal" zrovna on. Sledovala jsem všechno kolem něj, těšila se na každou novou fotku. Přesto, že jsem ho nikdy nevid...

15. listopadu 2012 1:00

Mourek 5.

Slíbil jsem, že paničku přesvědčím, aby napsala, jak to se mnou dopadlo. I když vím, že přesto, že to je už hodně dlouho, stále to nepřestalo bolet. Mourek zase jednou zmizel na déle než jednu noc....

30. srpna 2012 2:00

Lvíčata

Nevím, jestli sem tento příběh patří, ale vzhledem k tomu, že se týká koček - i když jiného druhu, a je pravdivý, rozhodla jsem se ho napsat. Úvod zkrátím - kdysi dávno jsem utekla od své pofese a ...

15. srpna 2012 2:00

Kočky a líčení

Vážené dámy! Snad vás tento příběh poučí, že pokud máte doma kočky, musíte uklízet opravdu všechno, nejraději pod zámek.

16. června 2012 2:00

Cedrikův let

Jednou jsem usnula v obýváku a spala jsem tam až do rána. Bylo hrozné horko, tak byly v celém bytě otevřené dveře, i dveře na balkon. Ráno jsem se vzbudila a šla jsem se ještě dospat do ložnice. By...

16. června 2012 2:00

Nechtěná koťata

Předpokládám, že pokud někdo má počítač a internet, nepatří k nejnižší sociální skupině. Pokud počítač dokáže ovládat natolik, že se dokáže přihlásit na nějaký server, je předpoklad minimálně průmě...

22. května 2012 2:00

Mourek 4.

Tak jsem si žil přesně tak, jak jsem si představoval. Až jednou. Vůbec nevím, co se stalo, probral jsem se v křoví s obrovskými bolestmi, nemohl jsem zavřít tlamičku, byl jsem úplně vysílený. Byl j...

21. dubna 2012 2:00

Mourek 3.

Den, kdy se změnil můj život. Jednou ráno, panička ještě byla v pelíšku, přijela Babi s pejskem Denynkou. Ta hned běžela a cpala se k paničce do pelíšku. To jsem nechtěl dovolit, tak jsem se k ní c...

10. dubna 2012 2:00

Mourek 2.

Takže jsem se zase ocitl v bytě. Nemohu říct, že bych se měl špatně. Měl jsem stále spoustu dobrůtek, čisté WC, nikdy jsem nebyl dlouho sám, páníci se mi snažili co nejvíc věnovat. Ale já jsem neby...

10. dubna 2012 2:00

Mourek 1.

Začátek bude velice krátký. Někde jsem se narodil v okolí Prahy, asi někdy v najaře 1993. Ani nevím, kdy jsem zůstal sám, bylo mi to fuk, bylo dlouho teplo, byl jsem mladý a plný síly, sbíral jsem ...

1. dubna 2012 2:00

Krádeže fotek

Jmenuji se Sam. Hodně z vás na tomto portálu mě zná. Jsem do hloubi své hrdé kočičí duše uražen. Stále na tomto portále čtu, že někdo krade fotky chlupáčů a vydává je za své.

31. března 2012 2:00

Pohádka od maminky Siddimu

Na jednom staveništi se narodil maličký kocourek (říkejme mu Siddi). Jeho maminka ho měla moc ráda. Dlouho se ho snažila kojit, ale protože měla většinou sama hlad, měl většinou hlad i Siddinek.

20. února 2012 1:00

Pudlík a alkohol

Kdysi jsme měli pudlinku Deny. Měla hrozně ráda pivo, občas jsme jí trochu dali. Jednou byla u nás návštěva. Nalila jsem do skleniček sladký vermut a šla jsem pro led. Když jsem se vrátila, všichni...

5. února 2012 1:00

Siddi a jeho zmizení

V sobotu 21.1.2012 jsem si přivezla domů maličkého kocourka Siddiho. Mám už Sama, Cedrika a Niké. To zkrátím. Jen jsem se rozhodla, že nepůjdu spát, abych mohla zasáhnout, kdyby přeci jen došlo k n...

31. ledna 2012 1:00

Přístup některých provozovatelů kočičích útulků

Sháním koťátko kocourka. V době, kdy jsou útulky přeplněné, jsem se setkala ve dvou případech s takovým přístupem, že se nemohu vzpamatovat.

20. ledna 2012 1:00

Niké - epizoda s myčkou

Nikinka od mala nebyla se mnou žádný velký mazel. Od první chvíle se zamilovala do Cedrika, a mě brala jako zdroj krmení, eventuelně zdroj tepla, když si ke mně lehla na polštář, ale to zásadně tak...

6. ledna 2012 1:00

Niké - současnost

Do útulku jsem se to malé klubíčko odvézt nedokázala. Podala jsem několik inzerátů, že ji daruji. Nikdo se neozval.

29. prosince 2011 1:00

Kočky a zakázaná komnata

Vždy každému říkám, že kočky mohou mít pouze silné osobnosti, které nelpí moc na pořádku ani na majetku. Ale co je moc, to je moc.

15. prosince 2011 1:00

Beryl - jak mi poprvé zachránil život

Bylo mi již přes třicet, když jsem se rozhodla, že si rozšířím vzdělání. Bylo to velice náročné a ze závěrečných zkoušek jsem se fakt hroutila. Udělala jsem je, a patřičně to oslavila, samozřejmě i...

8. prosince 2011 1:00

Sam a sousedé

Bydlíme v paneláku ve 2. patře. Sam je šikovný kocour z venkova, raději by asi žil někde v domečku, aby mohl lítat venku.

4. prosince 2011 1:00

Niké - pokračování

Takže to mrňátko v tom křoví bylo i večer. Nikdo se pro něj nevrátil, nikdo se ho neujmul. Tak jsem tomu zase donesla papání. Asi nemusím říkat, že jsem předtím pro jistotu nakoupila konzervy pro k...

4. prosince 2011 1:00

Niké a kocouři

Sam - to je vesnický kocour, sice ne zlý, ale ze šelmy má dost. Dokonce jsem jeden čas uvažovala, že se mu postarám o nějaký domek se zahrádkou, aby nemusel bát stále jen v bytě.

4. prosince 2011 1:00

NIké - jak to začalo

Jsem kocourář, kočičku jsem nikdy nechtěla. Navíc mám momentálně dva kocoury, příjem nic moc a bydlím necelé 3 roky v paneláku. Líbilo se mi, že se tady nepotulují žádné kočky, které bych musela kr...

4. prosince 2011 1:00

Niké - jak dopadla první noc

Doma jsem se snažila, aby Niké nepřišla do styku s s kocourky. Dala jsem ji do jednoho pokoje malou boudičku, pekáček s pískem. Hned věděla, že na ní má jít, ovšem jen ten večer, papání a vodu.

4. prosince 2011 1:00

Kočičí žárlivost

Kocourka Beryla jsem měla 16 let. Miloval návštěvy, bral je jako poctu pro sebe. Zvlášť miloval všechny moje nápadníky. Přesně odhadl, že si k nim může dovolit cokoliv, nechají si od něho všechno l...

2. prosince 2011 1:00

Berylek a strom

Berylek byl typický "gaučák". Když jsem ho poprvé skoro ve dvou letech vzala na dvůr, skončila jsem málem na šití ran. Postupně se osměloval.

2. prosince 2011 1:00

Sam - můj první útěk

Byly mi asi 2 roky a panička se se mnou přestěhovala do nového bytu. Věděla, že umím otvírat kliky, ale ještě nevěděla, že jsem se naučit otáčet klíčem. Jednou někam pospíchala a já vyrazil za dobr...

2. prosince 2011 1:00

Cesta s kotětem

Samíček byl nejdivočejší z celého vrhu. Neplánovaně jsem se při jedné návštěvě rozhodla, že si ho odvezu hned. Majitelé mi zapůjčili proutěnou přenosku. Na normální sedmitýdenní kotě by to stačilo.

1. prosince 2011 1:00

Kocour zámečník

Samíček umí otvírat všechny dveře. Když si dá záležet, dokáže pootočit klíčem (pokud není doopravdy zamčeno) a zároveň stisknout kliku a otevřít i dveře, které se otevírají dovnitř.

1. prosince 2011 1:00

Beryl

Berylek je už přes 4 roky v kočičím ráji. Nikdy na něj nezapomenu. Dal mi 16 let nesmírné lásky. A to jsem ho původně nechtěla.

1. prosince 2011 1:00

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?