Profilovka Lucieee91

Lucieee91

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
27 ledna 2012, 22:59:12

Dneska jen krátce... Naučil jsem se skákat na kuchyňskou linku, i přestože panička odklidila židli, která mi pomáhala se tam dostat původně :o) Panička je ze mě trochu na prášky. Ale co nadělá, stejně se nevydrží zlobit dlouho O:-) A ještě jsem si hrál s mnou oblíbenou myškou a utrhl jí ocásek, tak doufám, že dostanu novou. Bez ocásku to není ono :D Mějte se krásně kočičáci, mňau! :))

26 ledna 2012, 01:05:44

Tak jsem byl ve středu poprvé očkován a docela jsem to statečně zvládl, nejsem přece žádný máslo :) Ale ještě před tím měla panička na stole uzený maso - to Vám tak vonělo... Co Vám budu povídat, neodolal jsem a už jsem tam byl a ládoval se. Panička hned zareagovala, vyhnala mě a ještě to maso dala na "sektorku". Tam jsem ještě nikdy nebyl :-/ Ale naštěstí tam byl židle, tak nebyl problém se tam dostat. Jsem na sebe pyšný, jak jsem to vymyslel :) To se ovšem zase nelíbilo paničce a zas nadávala. Takže masíčko nakonec uklidila do ledničky a bylo vymalováno :( Ale já si na něj počíhám! :)

18 prosince 2011, 23:34:02

Tak jsem u nové paničky skoro 14 dní :) Nejdřív jsem moc nejedl, přece jen nové prostředí je nové prostředí. Teď už ale hezky přibírám. Kondičku si udržuju hraním se všemi možnými hračkami. Ovšem nejraději lezu po sedací soupravě, to mám pak rozhled po celé místnosti O:-) A teď už jdu spát, dneska mi dala panička pěkně zabrat :-P Mějte se príma, kočičácí :-* Mňau!

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Matýsek

Pohlaví
Datum narození

4. října 2011

Hmostnost

2,3 kg

Krátce o mně

Co umím

Jaképak příkazy? S paničkou se vždy nějak domluvíme :o)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Všechno :o)

Oblíbená hračka

Pásek a tkanička na klice

Co ještě zbožňuji

Spaní :)

Fotky

Více fotek

Přátelé (18)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?