Profilovka take-in

take-in

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
8 dubna 2016, 10:19:22

Včera jsem měla narozeniny :). Už mi jsou celé 4 roky! Jsem to ale velká slečna. Je to jako včera co si mě panička přinesla domů ;-). Od té doby se toho stalo tolik. Našla jsem si plno psích kamarádů, udělala jsem plno lumpáren, poznala jsem i nového páníčka, přestěhovali jsme se :) chvíli mi trvalo než jsem si zvykla ale nakonec je to vlastně lepší než to bylo. Jsem moc spokojená protože vidím, že moje panička je spokojená a to je pro mě nejdůležitější :). Pořád mám energie jako štěně a těším se co všechno ještě uvidím a zažiju :).

25 října 2012, 21:07:37

Dneska jsem se byla proběhnout opět jen po zahrdě, protože je panička nemocná a má neschopenku, ale i tak jsem si to moc užila. Běhaly jsme spolu po zahradě, hrála jsem si s Maxem a panička mi ukázala ty kouzelný veci co ted padají ze stromů, a který na mě házela zezhora a já je chytala, lítala jsem v listí a skákala jsem celá šťastná. Dneska jsem byly venku vícekrát než normálně, protože jsem prý už velká holka a musím se naučit čůrat venku že jsem hambářka :) ale moje vina přece není že mám občas líný páníčky :D :D a já jsem pak nucená vyčůrat se do koupelny :)) ale dneska jsem to nevydržela jen jednou, jsem prý šikovná holčička :))

10 července 2012, 11:31:27

Předevčírem jsem s paničkou a páníčkem byla poprvé na procházce mimo zahrádku. Dali mi obojek na krk a připnuli na něj něco čemu říkají vodítko. Hned za vratama jsme potkali velkýho rotvajlera bez vodítka. Byl to už proti mně velký chlap (pes) a já se bála, protože mi čuchal k zadečku. Panička říkala ať se nebojím že je to kamarád, ale stejně jsem zapištěla aby sem ho vylekala. Páníček mě vzal do náruče a já nechtěla na zem, ale pak bylo to skvělý. Šli jsme na dlouhou procházku, páníček se mnou běhal a už teď se moc těším až budu tahat sáňky protože mě to moc baví. Běhala jsem jako blázen. Panička moc neběhala protože prý nemá kondičku ale to vypilujeme, včera už se mnou běhala. Panička říkala, že půjdeme do psí školky abych si zvykla na ostatní pejsky. Asi po hodině jsem už byla unavená a táhla jsem na vodítku domů. Kde mi panička dala papání a plnou misku vody, kterou sem skoro vypila najednou. Pak jsem si s plným bříškem lehla a spala až do rána.

29 května 2012, 18:23:08

Dneska v noci jsem páníčkům nedala vůbec spát, dokonce jsem páničce počůrala peřinu musela si vzít mojí oblíbenou chlupatou deku kterou jsem pak do rána kousala a žvejkala. Páníček se se mnou pomazlil a pěkně jsem ho pokousala, to mě fakt baví! Panička mě potom vzala do náruče a šly jsme po schodech na zahradu, používá u toho výraz "jdeme čůrat" nevím co tím myslí ale vždycky běháme po zahradě až to nevydržím :). Tentokrát jsme tak nebyly ale samy, přišel i Max, prý je to kamarád ale pořád mi čuchá k zadečku a to se mi nelíbí! Proto na něj musím občas zavrčet nebo zaštěkat aby si uvědomil, že jsem malinká. No chlapi.. když mě dneska panička opouštěla zůstala jsem s páníčkem v postýlce, ale pak odešel i on a já zůstala najednou úplně sama. Chvíli jsem plakala a vyla ale pak jsem usnula. Před chvílí přišel páníček až jsem ho z toho počůrala radostí :D. Řekl že jsem šikovná, jen si ještě nevšiml že jsem trochu rozkousala dveře a rozcupovala rohožku, ale co uhraju to na svoje modrý kukadla ;).

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Kessi

Pohlaví
Datum narození

7. dubna 2012

Hmostnost

20kg

Krátce o mně

Jsem tvrdohlavá, svéhlavá ale milující fenka. Všechno prozkoumávám, do všeho strkám čenich a všechno ochutnávám. Když vidím na procházce louži nebo bahno, běžím se v ní vyválet :))

Co umím

hop, ke mě, sedni, lehni, pac, ťap, pusť, nesmíš, nekousej, jdeme, fuj je to, hop, čekej

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granule Brit, psí paštiky, piškotky, maso ve střívku, králičí kost s masíčkem, občas tlačenka nebo buřtík, atd..

Oblíbená hračka

Plyšovy kohout, uzel, plyšove morče, atd..

Co ještě zbožňuji

Mazlení, učení se, běhání, vodu, ležení na terase, déšť, spinkání, zmrzlinku (led), hru na \"pejskanou\"

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Rony

Pohlaví
Datum narození

12. května 1997

Datum úmrtí

25. května 2012

Krátce o mně

Co umím

Žádné.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Vše v malém množství

Oblíbená hračka

Černá plyšová fena na \"hraní\" :D

Co ještě zbožňuji

Svou paničku přímo miluju!!!

Fotky

Přátelé (57)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?