Profilovka ulcinka

ulcinka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
2 srpna 2013, 20:18:12

Tak 20.7.2013 Berrynka porodila koťátko Aurelii, s očekáváním dalších koťátek jsme, ale neuspěli - takže máme jedináčka. Má se k světu a dnes má již 260g.Porodní váha 88g. Nádherná kočička je ňuňánek a už na nás i kouká. Mamina se stará, ale první dny byly moc náročné.Prostě si musela zvyknout na to, že je mamina.

5 dubna 2012, 12:07:02

Tak ze je par kočičích tydnu po kočičí vystave a tak jsem doma žral a žral a potom za pár dni a jsem videl otevřené okno tak jsem skočil na stůl a skočil sem na to okno chvilinku jsem se stim pral a najednou se to okno otevřelo a ja jsem skočil na střechu ven a pak přijela panička a začali me honit a potom me na konec chytili. Ahoj mí kočičí přatele a bylo to dobry zkuste to taky:-)))))

5 března 2012, 22:37:52

Takže přátele vcera byl můj mozna nejhorší den v zivote. Rano me naložili moje lidska smečka do přepravky a odvezla na divne místo.Byl jsem úplne mimo tolik koček najednom míste, ale i kocoura. Jenže jsem k nim nemohl.Šel jsem rovnou do výstavní klece. No strašně se mi to nelíbilo a byl jsem nastvanej.pak me zase vyndali a nesli k nejaké paní a brýlemi a dost dlouho na me koukla a mluvila jinak než panicka a tak jsem na ni spustil tu svou křičel jsem a nadával a později jsem se dozvěděl ze mám kočičí titul,takže uz muzu hledat nevěstu teda já bych ji našel hned u nás v ulici,ale to pry nelze musí to byt taky nejaka a titulem. Tak doufam,ze jim to hledání nebude dlouho trvat.

6 února 2012, 10:27:36

Tak jsem velkej kocour už je mi 1 rok. Narozky byly super, všichni okolo mě poskakovali a slavili, jen já jsem to moc neprožíval zalezl jsem na nejvyšší skříň doma a užíval jsem si pohodičku.Jenže mě nenechali musel jsem sfouknout svíčku na dortíku a radovat se z dárečku od Kačenky (to je moje nejmladší panička)má mě moc ráda. A jak jsem si tak užíval tu nedělní pohodičku celý den povalováním, tak se mi zase v noci nechtělo spát a tak jsem pořád mňoukal a budil osazenstvo - což nikdo nechtěl akceptovat :-( ale jinak se mi ten první rok líbil.A děkuji všem přátelům za pozdravy a přání. Mám Vás rád kamarádi.

17 listopadu 2011, 13:06:39

Dnes jsem jako vždycky hodný kluk,když opomenu to ranní kousání palců mojí paničky pod peřinou:-))). Mojí rybu kamarádku,kterou jsem lovil ve vaně mi panička přemístila do akvárka-snažím se tam dostat,ale zatím se mi to nevede. Ale předevčírem jsem měl lososa a musím říct, že jsem ho měl poprvé a že je to fakt pochoutka.

6 listopadu 2011, 15:18:52

Tak dnes jsem byl celou noc hodný kluk a to protože jsem byl na lovu. Včera byla panička s malou paničkou na výlovu rybníka a přivezla domů kapra a taky dva malé čudlíky - teda asi15cm velké rybičky a prý ta velká je pro ně a ty dvě malé pro mne. Tak jsem trénoval celou noc, ani mne nenapadlo, že bych knoural:-))))MILUJI LOV!!!!!!

20 října 2011, 11:15:08

Tak dnes jsem měl divokou noc,paničku jsem nenechal vyspat asi dospívám a mám zvláštní pocit, že o sobě musím dát vědět kočkám v okolí.Mňoukal jsem celou noc a volal okolní kočičky. Poznámka paničky:připadala jsem si jak na mateřské-kdy naše miminko plakalo s přestávkami třeba i celou noc :-((((snad to bude dnes lepší-neznáte někdo nějaký fígl?????

15 října 2011, 11:51:46

Dnes mne přihlásili na tento profil-to jako že mám takovej jako facebook? Bezva, akorát už na to moc nevidím. Před dvěma měsíci mi domů přivedli kamaráda ,čekal jsem lecos, ale kočku teda ani náhodou. Prostě Gery si to tady hned obsadil a chová se tu jako by tu byl od jakživa. Ale ja se umím o sebe postarat,když se mi nelíbí že se zrovna chce kámošit tak na něj bafnu a je to. Dobré na tom je, že dostávám teď mnamky, prý aby mi to nebylo líto, když Gery pořád něco dostává(je to ještě mimino) Mějte se krásně

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Gery

Pohlaví
Datum narození

5. února 2011

Hmostnost

5

Krátce o mně

Jsem hravý a mám hroooozně rád vodu.

Co umím

s tím na mne nechoďte

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

no jasně masíčko

Oblíbená hračka

udice s pírkem

Co ještě zbožňuji

vodu a sluníčko

Fotky

Základní informace

Jméno

Baďík

Pohlaví
Datum narození

9. března 1999

Datum úmrtí

23. června 2013

Hmostnost

2kg

Krátce o mně

jsem senior, ale ještě mám dost sil.

Co umím

bádo masíčko,jdeme ven

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

jasně masíčko všeho druhu

Oblíbená hračka

bačkory

Co ještě zbožňuji

být venku když svítí sluníčko

Fotky

Přátelé (18)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?