Profilovka Sisik

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
18 května 2015, 17:29:15

Ahoj deníčku! Tak jsem zase nemocná - a tentokrát hodně vážně! Udělal se mi absces na levé straně čelisti. Bakterie se mi dostaly až do kosti. Naši mě v pátek vzali k paní doktorce. Celý týden jsem byla taková divná a schovávala jsem se v domečku, nakonec si mamka všimla, že si mi na tváři udělala boule. Tak mě vzali v pátek odpoledne na veterinu. Jízdu trolejbusem jsem zvládla perfektně, ale v čekárně bylo několik psů a ti hrozně štěkali, tak jsem se bála. Na řadu jsme se dostali až ve čtyři hodiny. Paní doktorka mě prohlédla a řekla našim, že je moc nepotěší. Je to se mnou vážné. Je to absces. Řekla jim, že mě operovat nemůže, protože mi už budou 4 a nemusela bych přežít operaci. Tak jim navrhla, že se mi to pokusí vyčistit. Poslala naše pryč a ošetřila mě. Za půl hodiny je zavolala zpátky a ukázala jim moji ránu. Musela mi rozříznout ten absces a vymačkat ven hnis. Dostala jsem injekci proti bolesti. Naši pro mě dostali antibiotika a ta mi dávají 2x denně injekční stříkačkou do tlamičky. Moc se mi to nelíbí, ale co se dá dělat. V pátek mě mamka vezme na kontrolu. Tak uvidíme! Držte mi pěsti! Julinka :-)

19 března 2015, 16:54:17

Ahoj deníčku! Tak jsme dnes ve čtyři hodiny ráno pěkně vyděsily naši babičku. Blbly jsme v kleci a podařilo se nám ji shodit na zem. Když jsme s mamkou a sestřičkou letěly dolů, tak jsme s sebou strhly i klec našeho tatínka Leonka a nevlastní sestřičky Valentýnky. Naše klec měří 100 cm a jejich dokonce 120 centimetrů. Babička o nás měla velký strach. Dokonce si myslela, že je Valentýnka mrtvá, protože byla zasypaná hoblinami a nehýbala se. Naštěstí jsme byli všichni v pořádku. Musíme být opatrnější! Babička měla dost velký problém s tím, aby nás všechny zvedla zpátky! :-)

19 března 2015, 16:53:37

Ahoj deníčku! Tak jsme dnes ve čtyři hodiny ráno pěkně vyděsily naši babičku. Blbly jsme v kleci a podařilo se nám ji shodit na zem. Když jsme s mamkou a sestřičkou letěly dolů, tak jsme s sebou strhly i klec našeho tatínka Leonka a nevlastní sestřičky Valentýnky. Naše klec měří 100 cm a jejich dokonce 120 centimetrů. Babička o nás měla velký strach. Dokonce si myslela, že je Valentýnka mrtvá, protože byla zasypaná hoblinami a nehýbala se. Naštěstí jsme byli všichni v pořádku. Musíme být opatrnější! Babička měla dost velký problém s tím, aby nás všechny zvedla zpátky! :-)

2 září 2014, 17:46:17

Ahoj deníčku! Tak si představ, že jsem nemocná. V neděli (31.8.2014) jsem přestala baštit, zalezla jsem si do domečku, chrčela jsem a vydávala jsem podivné zvuky, protože se mi špatně dýchalo. Asi jsem nastydla. Naši mě odpoledne vzali k paní doktorce. Měli tam otevřeno až od 15 hodin, tak jsem musela dlouho čekat. Byla tam moc hodná a šikovná paní doktorka. Prohlédla mě, poslechla si mě a zvážila mě. Vážím asi půl kila. Pak mi dala injekci antibiotik. Moc mě to bolelo, tak jsem se cukala a pištěla. Naši mi teď každý den dávají antibiotika injekční stříkačkou do tlamičky. Moc mi to nechutná. Ale tvrdí mi, že mi to pomůže, tak uvidíme! Ale včera jsem už zase baštila pampelišku. Tu mám moc ráda. Tak ahoj! Jdu se zase léčit!

27 července 2013, 01:41:14

Ahoj deníčku! Tak už do tebe píšu z nebe! Včera se maminka dozvěděla od mé chovatelky, že jsem zemřel! Byla moc smutná! Nezvládl jsem to horké počasí. Jeden den bylo 35°C a další den 25°C... To se nám chlupáčkům nelíbí...! Co se dá dělat! Slečna chovatelka mi udělala hrobeček vedle mé kamarádky Raketky, s kterou jsem bydlel, když mě maminka vrátila kvůli mému kousání! Je mi to moc líto! Kdybych byl tehdy hodný, tak bych teď žil ještě v Ústí nad Labem a třeba bych ještě neodešel do nebe! Co se dá dělat! Teď už je na vše bohužel pozdě! Navíc jsem se dozvěděl, že ten den, kdy jsem umřel (=25.7.2013) byla moje maminka nedaleko - jela se svým manželem a jeho maminkou na výlet do Panenského Týnce a celou dobu na mě vzpomínala! Byli tam už několikrát - když si mě koupili a před rokem se tam také stavovali, když mě vrátili mé původní majitelce. Maminka to tehdy moc obrečela! Tak papá! Jdu zde navštívit své kamarády! Indy :-(

7 května 2013, 17:04:54

Ahoj deníčku! Musím se ti s něčím svěřit - asi nevidím na levé oko! Mám ho takové podivné - vypadá to, jako kdyby se mi tam vytvořil nějaký zákal. Má zvláštní zelenou barvu. Řeknu mamce, aby mě vzala k paní doktorce! Ale jinak se cítím dobře a stavím si hnízdo! Je na mě legrační pohled, když lezu s tlamičkou plnou sena do domečku! Tak papá! Jdu zase pracovat! Pídinka

1 ledna 2013, 15:16:55

Ahoj deníčku! Jsem moc smutná! V neděli 30.12.2012 mě navždy opustila moje morčecí sestřička Bobinka. Bude mi moc chybět! Moc mě mrzí, že jsem jí neustále lezla do domečku a hrabala jí tam. Věděla jsem, že se jí to nelíbí, protože se mě bojí, ale moc mě to bavilo. Bobinka vždy začala pískat a vyběhla strachy z domečku. Ale věděla, že ji mám ráda! Posílám Ti do nebíčka moc pusinek, Bobinko! A omlouvám se Ti! Pídinka

25 prosince 2012, 17:33:00

Ahoj deníčku! Tak už jsme zůstaly jen dvě - Kulička a Agátka. Ostatní sourozenci už jsou v nových rodinách. V pátek odjela do nového domova Adélka - teď se jmenuje Rozálka nebo Rozárka - přesně nevíme. V sobotu 22.12.2012 v 16.10 naši odnesli do nového domova bratříčka Ťupíka. Ten se teď jmenuje Čiko. Babička to moc obrečela. Ťupík byl jejich oblíbenec, protože byl ze všech nejmenší. Teď už je z něj velký kluk. A včera = 24.12.2012 ve 14.30 si babiččina kamarádka odvezla do nového domova brášku "Amálku" - Amálka. Ten se teď jmenuje Felix. Jeho nová rodina včera babičce poslala fotku, kde se Felix zabydluje. Je nám smutno, ale věříme, že se naši sourozenci budou mít v nových rodinách moc dobře! :-)

21 prosince 2012, 15:27:29

Ahoj deníčku! Jsem moc smutná! Dnes ráno odjela moje dceruška Adélka do nového domova! Bude mi moc chybět! A zítra si přijdou další páníčci pro Ťupíka nebo pro Agátku! Ještě si vyberou! V pondělí si nová rodinka vyzvedne Amálku - tedy spíše Amálka. Konečně dostane vhodné jméno! Moje dětičky mi budou moc chybět, ale snad se budou mít v nových rodinách dobře! :-)

19 prosince 2012, 17:34:36

Ahoj deníčku! Dnes je nám přesně 8 týdnů a už jsme k odběru! Za pár dní se naše cesty navždy rozdělí! Bude se nám stýskat! Včera nás babička s dědečkem vzali na veterinu, aby si ověřili naše pohlaví! Tak jedině u Amálky se babička spletla - je to kluk! Ale rady si nevěděly ani 2 paní doktorky a musely zavolat třetí! Tak jsem tedy 3 holky a 2 kluci! Přejeme všem krásné Vánoce! :-)

26 listopadu 2012, 17:18:30

Ahoj deníčku! Procházíme "velkou proměnou"! Některým z nás už začínají padat ouška dolů a budou z nás beránci! Včera spadlo Adélce pravé ouško dolů a Ťupíkovi levé! Dnes má Ťupík ale ouška zase nahoře! Jsme zvědaví, kteří z nás budou po tatínkovi a kteří po mamince! Bude to překvápko! :-)Tak papá! Jdeme si zase hrát!

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Teddinka

Pohlaví
Datum narození

29. března 2012

Hmostnost

Zatím málo

Krátce o mně

Ahoj! Jsem malý králíček plemene teddy a jmenuji se \\\"neoriginálně\\\" Teddík. Mamka mě dostala na rozloučenou 29.6.2012 od své třídy (- měla deváťáky!). Koupili mě 28.6.2012 v ZOO Centru na Špitálském náměstí. Mamce mě slavnostně předali 29.6.2012. Měli mě v krabici ve velké tašce a předali mě se slovy: \\\"On se trochu bojí!\\\" Mamka myslela, že jsem křeček nebo morčátko, ale byl jsem to já! Nevěděli, jestli jsem holka nebo kluk! Jsem kluk! Mamka se ale trochu zarazila, protože na odpoledne už měla zamluvenou samičku od chovatelky z Nové Paky. Tatínek to málem nerozdýchal! Ale mamku pro samičku ochotně zavezl! Tak teď mám jednoho králičího brášku, jednu králičí sestřičku a dvě morčecí sestřičky! Tak mi tu není smutno! :-) Měl jsem ještě jednoho králičího brášku - Indyho, ale toho naši vrátili 4.7.2012 chovatelce, protože byl na mamku zlý a napadal ji! P.S. Tak jsem přece jenom HOLČIČKA!

Co umím

Chichichi!

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Pampeliškové listy

Oblíbená hračka

Žádnou nemám - možná můj domeček!

Co ještě zbožňuji

Běhání a odpočinek

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Agátka

Pohlaví
Datum narození

24. října 2012

Hmostnost

Zatím málo

Krátce o mně

Ahoj! Jsem malý králíček a jmenuji se Agátka. Narodila jsem se mamince Teddince a tatínkovi Leonkovi 24.10.2012.

Co umím

Chichichi? Co to je?

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Jablíčko, dropsíky Mlsoun, mrkvička

Oblíbená hračka

Sestřička Kulička a maminka Teddinka

Co ještě zbožňuji

Maminku Teddinku, sestřičku Kuličku, tatínka Leonka

Fotky

Základní informace

Jméno

Miminka - Ťupík, Kulička, Amálka, Adélka, Agátka

Pohlaví
Datum narození

24. října 2012

Hmostnost

Malilinko

Krátce o mně

Ahoj! Jsme zatím ještě úplně malinkatí králíčci. Narodili jsme se 24.10.2012 mamince Teddince a tatínkovi Leonkovi. Narodilo se nás 6, ale jeden z nás byl bohužel mrtvý! P.S. Od prosince 2012 už 3 z nás bydlí v nových domovech. Adélka se teď jmenuje Rozárka, Ťupík je nyní Čiko a z Amálky se vyklubal sameček Felix. U maminky zůstaly 2 holky - těm jména zůstala - je to Kulička a Agátka. Ty zde teď mají své vlastní profily! :-)

Co umím

Dejte pokoj! Jaké příkazy?

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Maminčino mlíčko

Oblíbená hračka

Sourozenci

Co ještě zbožňuji

Spinkání

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Kulička

Pohlaví
Datum narození

24. října 2012

Hmostnost

2,8 kg (12.5.2018)

Krátce o mně

Ahoj! Jsem malý králíček a jmenuji se Kulička, protože mám na čumáčku kulatou bílou skvrnu! Narodila jsem se 24.10.2012 mamince Teddince a tatínkovi Leonkovi. Narodilo se nás 6, ale jeden sourozenec byl bohužel mrtvý! Vyrůstala jsem se setřičkami Adélkou a Agátkou a s bratříčky Ťupíkem a Amálkem - dříve Amálkou. Naši si původně mysleli, že je Amálka holka! Teď se bráška Amálka jmenuje Felix. Adélka je Rozárka nebo Rozálka Ťupík je Čiko. Ti tři už bydlí v nových domovech. Moc nám chybí, ale snad se tam budou mít dobře!

Co umím

Chichichi! Vy jste ale vtipní! Kolik jich umíte vy?

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Dropsíky Mlsoun a jablíčka

Oblíbená hračka

Sestra Agáta a maminka Teddinka

Co ještě zbožňuji

Maminku Teddinku a své sourozence

Fotky

Základní informace

Jméno

Růženka

Pohlaví
Datum narození

16. března 2016

Hmostnost

Asi hodně málo, protože jsem ještě malé mimí :-)

Krátce o mně

Ahoj kamarádi! Dovolte mi, abych se vám představila! Jmenuji se Růženka - tak mě pojmenoval můj lidský tatínek. Abych byla přesná - mým novým lidským rodičům zemřela ráno morčecí holčička Valentýnka. Maminka byla moc smutná a volala to tatínkovi. Ten se rozhodl, že koupí nové morčátko. Chtěl holčičku. V práci obstaral krabici a napsal na ni nápis. Podíval se do kalendáře, kdo slaví svátek, ale protože se mu to jméno pro morčátko moc nelíbilo, tak hledal dál a zjistil, že v neděli má svátek Růženka. Tak to jméno napsal na krabici. Odpoledne se vypravil do Zverimexu a řekl panu prodavači, že by chtěl morčecí holčičku. Pan prodavač hledal a hledal - byli to ale kluci. Jako třetí zvedl mě - a bylo vyhráno. Asi ve 14.20 mě taťka zaplatil a vyrazil se mnou do garáže pro autíčko. V 15.00 jsme vyzvedli moji novou maminku v práci. Měli jste vidět, jak koukala, když na předním sedadle uviděla velkou krabici s dírkami a nápisem! Otevřela ji a poprvé jsme se uviděly. Já byla ale moc vyděšená, tak jsem se schovávala. Vzali mě na výlet do Vlastislavi a do Bohušovic nad Ohří - a pak mě konečně odvezli do nového domova. Mamka vyčistila velikánskou klec a dala mě dovnitř. Byly tam 2 domečky, tak jsem se hned do jednoho schovala. Asi za hodinku se do klece vrátil i velký králíček. Je to prý můj bráška a jmenuje se Leonek. Lekla jsem se ho, tak jsem mu podběhla pod bříškem a běžela se schovat do škvírky za domečkem. Mamka mě vyndala ven a pochovala mě v ruce. Pak mě vrátila zpátky a já zaběhla do domečku. Noc jsem přežila a ráno jsem už s Leonkem baštila. Vypadá jako velký sympaťák, tak uvidíme! :-)

Co umím

Nezbláznili jste se?!

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Mrkev, zelí, pampeliška, jablíčko

Oblíbená hračka

Bráška Leonek

Co ještě zbožňuji

Svého králičího brášku Leonka

Fotky

Základní informace

Jméno

Bertík

Pohlaví
Datum narození

1. dubna 2018

Hmostnost

Málo

Krátce o mně

Ahoj kamarádi! Jsem maličký králíček. Moje maminka mě objevila 1.4.2018 na trzích v Ředhošti. Prodával mě můj původní majitel a jeho dva synové za 150 Kč. Maminka se ho ptala, jak se jmenuji. Prý nemám jméno, ale říkali mi Kominík - podle toho, že jsem celý černý. Moje nová maminka mi nejdříve říkala Sazínek (podle sazí), potom Čertík, Čertík Bertík - a večer už jsem dostal jméno Bertík. Můj nový tatínek mě původně nechtěl, ale moje nová maminka se do mě na první pohled zamilovala. Tak si mě nakonec koupila. On jim totiž brzy ráno v sobotu 31.3.2018 zemřel jejich králíček Leonek. Byli moc smutní a nového králíčka už nechtěli. Tatínek chtěl původně koupit morčátko, aby moje nová morčecí sestřička - Růženka - nebyla sama v kleci. Mamka ale nechtěla. A pak uviděla mě a byla to láska na první pohled. Podívala se na mě do krabice a viděla moje krásná malá ouška, která jí připomněla jejího prvního králíčka Píďu. Řekla, že přivede svého manžela, aby se na mě podíval. On mě viděl, ale nechtěl, aby mě mamka kupovala, aby jí zase nebylo smutno, až umřu. Tak se mamka omlouvila a odešla. Vrtalo jí to ale v hlavě - a taťka jí řekl, ať se pro mě tedy vrátí. Tak to udělala a jsme teď spolu. Hned jsem jí olízal ruku, aby věděla, že se rozhodla správně. Teď bydlím v Ústí nad Labem a pomalu si tu zvykám. Mám tu morčecí sestřičku Růženku a králičí sestřičky: Pídinku, Teddinku, Kuličku a Agátku. Tak jsem šťastný.

Co umím

Co blbnete?

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Seno

Oblíbená hračka

Rolička od toaletního papíru

Co ještě zbožňuji

Běhání

Fotky

Základní informace

Jméno

Bax

Pohlaví
Datum narození

10. června 2018

Hmostnost

2350 g (21.8.2018)

Krátce o mně

Jsem malý borderáček. Jmenuji se Bax. Narodil jsem se 10.6.2018 v městečku Klapý mamince Ester a tatínkovi (jeho jméno mi neřekli). Mám 8 dalších sourozenců - 4 sestřičky a 4 brášky. Já jsem byl to nejmenší štěňátko ze všech. Proto se do mě zamilovali. Maminku jsem si vybral sám. Jsem úžasně chytrý, milý a šikovný. Maminka s tatínkem si mě pořídili po smrti jejich milovaného pejska - německého ovčáka Brixe. Chtěli tentokrát nějaké menší plemeno. Ale přáli si, aby byl jejich pejsek chytrý, tak si v inzerátu vybrali mě. 2.8.2018 si mě koupili.

Co umím

Sedni, lehni, ke mně, pojď, fuj, nesmíš, zůstaň...!

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granulky Fitmin, piškoty, rajčata

Oblíbená hračka

Pískací pavouček, pískací pejsek, uzlík, plastové lahve, maminčiny ruce

Co ještě zbožňuji

Svou rodinu, výlety, rajčata, své hračky...

Adresář

Fotky

Základní informace

Jméno

Pídinka

Pohlaví
Datum úmrtí

15. srpna 2018

Hmostnost

Malinko

Krátce o mně

Ahoj kamarádi! Jsem ještě malý králíček a jmenuji se Pídinka! Narodila jsem se 13.5.2012 mamince Babůnce a tatínkovi Billymu v Nové Pace. Mám ještě 5 sourozenců. 29.6.2012 jsem se odstěhovala do nového domova do Ústí nad Labem. Jsem tu moc spokojená, protože tu mám 4 zvířecí sourozence - králíčky Leonka, Teddíka a morčátka Bobinku a Valentýnku. Bydlím ve velké kleci s morčátkem Bobinkou.

Co umím

Chichichi!

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granulky Versele-Laga, pampeliškové listy

Oblíbená hračka

Můj domeček

Co ještě zbožňuji

Pampeliškové listy, granulky Versele-Laga a běhání

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Leonek (do 3.6.2012 Leontýnka)

Pohlaví
Datum narození

24. prosince 2011

Datum úmrtí

31. března 2018

Hmostnost

Malinko

Krátce o mně

Ahoj! Jsem malý černý zakrslý králíček beránek lvíček. Jsem ještě hrozně malinká! Naši si mě koupili 25.2.2012 v prodejně zvířátek v Tescu v Děčíně. Stála jsem 419 Kč a 23 Kč stála krabička, do které mě dala paní prodavačka. V krabičce jsem ale moc dlouho nebyla, protože mě maminka hned vyndala, když mě přinesla do auta. Celou cestu do Ústí nad Labem mě měla na klíně a hladila mě. Teď bydlím na Střekově v bytě se svými novými zvířecími sourozenci - s králíčkem Indym, který je pěkný lumpík, s morčátkem Bobinkou a s morčátkem Valentýnkou. Doufám, že na mě budou hodní! P.S. Dne 3.6.2012 moje mamka konečně zjistila, že jsem kluk! Tak už nejsem Leontýnka! Je ze mě Leontýnek! :-)

Co umím

Co to je????

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Pampeliškové listy, dropsíky Mlsoun, jablíčka, zrníčka

Oblíbená hračka

Morčátko Valentýnka

Co ještě zbožňuji

Zatím papání, běhání a spinkání

Fotky

Základní informace

Jméno

Valentýnka

Pohlaví
Datum narození

14. února 2012

Datum úmrtí

16. března 2016

Hmostnost

Malilinko

Krátce o mně

Ahoj! Jsem ještě malilinké morčátko a zatím se jmenuji Valentýnka, protože si mě naši pořídili na Valentýna. Původně si šli do Zverimexu vybrat králíčka, protože jim ráno zemřela králičice Chundelka, ale protože měli jen jednoho ročního králičího kluka - a dost velkého, tak se chystali odejít. Najednou jsem z domečku vyběhla já! Jakmile mě uviděli, okamžitě se do mě zamilovali. A ten pán, který je teď mým tatínkem řekl té paní, která je teď mojí maminkou, že si mě má koupit. Tak to ta paní udělala. Nechali si ještě od pana prodavače zjistit, jestli jsem holčička nebo kluk. Prý jsem holka, tak byli šťastní a řekli, že si mě koupí! Pan prodavač mě dal do velikááááááánské krabice, paní mě zaplatila a pak už jsem jenom někam jela. Nejdříve na návštěvu k mým novým prarodičům - a potom do nového domova. Zařídili mi tam vlastní klec. Dostala jsem tam krásný domeček, spoustu jídla a pití. Tak teď už tam bydlím! Ve vedlejší kleci bydlí další morčátko - Bobinka a králíček Indy. Tak uvidím, jak se mi tu bude bydlet!

Co umím

Proč?

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Pampelišky, dropsíky Mlsoun, zrníčka a jablíčko

Oblíbená hračka

Sestřička Leontýnka :-)

Co ještě zbožňuji

Pampeliškové listy a svoji sestřičku Leontýnku

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Julča

Pohlaví
Datum narození

11. listopadu 2011

Datum úmrtí

27. července 2015

Hmostnost

Moc ne

Krátce o mně

Ahoj! Dovolte, abych se stručně představila. Jmenuji se Julie, ale všichni mi říkají Julča, Julinka. Je mi asi rok a pět měsíců (26.2.2013). Až do 25.2.2013 do odpoledne jsem bydlela u své paničky, ale od 25.2.2013 jsem se musela přestěhovat do nového domova, protože mé lidské paničce zjistili alergii na zvířecí srst. Tak mě s těžkým srdcem dala svému synovi - a ten mě přinesl mé nové paničce. Zatím mě ubytovali v kleci s králičicí Pídinkou. Doufají, že se z nás stanou kamarádky. Pídinka už s jedním morčátkem bydlela. Jmenovalo se Bobinka, ale bohužel 30.12.2012 zemřela a Pídinka zůstala v kleci sama. Mám tu ještě další zvířecí sourozence - morčátko Valentýnku, králíčka Leonka, králičici Teddinku a její dcery Kuličku a Agátku. :-) P.S. Bydlím v kleci sama, protože na mě byla Pídinka zlá! A alergie mé původní paničky se nepotvrdila. Ale to nevadí. Už jsem si tu zvykla.

Co umím

Dejte pokoj! Copak jsem pes? :-)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Pampeliška, čínské zelí

Oblíbená hračka

To nevím

Co ještě zbožňuji

Chování v náručí

Fotky

Základní informace

Jméno

Indiana Jones (Indy)

Pohlaví
Datum narození

4. září 2011

Datum úmrtí

25. července 2013

Hmostnost

Asi 1,5 kg

Krátce o mně

Ahoj! Jsem ještě malý králíček. Jmenuji se Indiana Jones a dne 23.10.2011 jsem se odstěhoval od své maminky z vesničky Třtice u Rakovníka. Teď bydlím v Ústí nad Labem. Bohužel jsem teď v pubertě a stala se ze mě zlá agresivní bestie! Mamka mě dala 18.4.2012 vykastrovat, ale vůbec to nepomohlo! Tak se rozhodla, že mě vrátí mé původní chovatelce! :-( P.S. Dne 4.7.2012 mě mamka odvezla mé původní chovatelce do vesničky Třtice, kde jsem se narodil. Obrečela to! Prý jí budu moc chybět! Popřála mi, abych se tu měl dobře!

Co umím

Chichichi! Vy jste vtipní! Jsem přece králíček! Ale umím: Pojď sem! Hop!

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Pampelišky, dropsíky Mlsoun a granulky Ovator Kräuterkanin

Oblíbená hračka

Mamka

Co ještě zbožňuji

Běhání po koberci, napadání mé mamky a hryzání!

Fotky

Více fotek

Přátelé (250)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?