Profilovka Liba

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
15 května 2015, 09:54:31

Ahoj kamarádi! Dnes je můj slavný den. Budu s rodinou oslavovat své 4 narozeniny. Oslava bude odpoledne, aby byli všichni dvounožci doma. Jsem zvědavý co hezké a co dobrého dostanu. Už jsem tady dlouho nic nemňouknul. Každopádně u nás se nim moc nezměnilo. Malé paničky rostou a od září o moje nejmilejší nejmenší panička půjde do školy. Jsem zdravý a stále krásný :-))). Doma dělám všem jenom radost. Třeba včera jsem vyplel paničce na balkoně rajčata. Měla jich tam moc a bylo třeba s tím něco udělat. Jsem moc rád, že už mi zase začala moje balkonová sezóna. Tak Vám všem přeji krásný sluníčkový den! Jinx a moji dvounožci. :-)

12 září 2013, 14:11:54

Ahoj kamarádi! Dnes po 10 hodině jsem odešla za duhový most. Až do poslední chvíle se mnou byla moje panička a hladila mě. Žila jsem spokojený život domácího mazlíčka a moje panička mě měla moc ráda. Tak se s Vámi loučím a přeji všem dlouhý a spokojený život s vašimi dvounožci.

6 srpna 2013, 21:37:19

Ahoj kamarádi! Tak Vám zase po čase písnu co se u nás událo nového. Byl jsem se svou rodinou poprvé na dovolené. Panička nám objednala chalupu na Valašsku a mě si dvounožci vzali sebou. Minulou dovolenou jsem byl v kočičím hotelu a panička si myslí, že jsem bez nich strádal. Když si tenkrát pro mě přišli, tak jsem prý týden za paničkou chodil a pořád mňoukal, asi jsem si stěžoval. Takže si mě letos vzali sebou. Nejeli jsme nikam daleko a já cestu autem zvládl výborně. První den na chalupě jsem prý připomínal spíš sovu než kocoura, protože jsem byl vytřeštěný a když jsem prozkoumával chalupu, tak jsem točil hlavou jako sova. Dovolenou jsem si docela užil. Hlavně jsem byl rád, že mám všechny dvounožce u sebe a nejsem někde u cizích. Na dovolené jsem za oknem pozoroval místní kočku a byla to teda fakt kočka. Panička jí chodila dávat moje granulky. Skoro jsem na ní začal žárlit. V sobotu jsme se všichni zase z dovolené vrátili a zpáteční cesta už tak super nebyla, protože bylo děsné vedro a byl jsem opravdu šťastný, když mě panička doma vypustila z přepravky. Takže kamarádi přeji Vám hodně prázdninových dobrodružství a co nejvíce času stráveného s páníky. Krásný den Vám přeje Jinx a moji dvounožci :-)

15 května 2013, 15:40:20

Ahoj Kamarádi! Dnes slavím své druhé narozeniny. Jsem už velký kocour a momentálně si užívám všech paniček, protože jsou se mnou doma. U nás krásně svítí sluníčko tak si vyhřívám kožíšek na balkóně. Panička mi tam pěstuje trávu a já bych tam nejraději ležel celé dny. K narozeninám jsem dostal papáníčko a holky mi vyrobily myšku a panička mi tady na micinách objednala rolničku. Jinak se u nás nic zásadního nezměnilo. Akorát jak panička chodí do práce tak má málo času a už na miciny moc nechodí. Ten čas co jí zbývá věnuje raději holkám a mě. S prostřední paničkou zrovna trénuje násobilku a je to teda věc. Ještě, že já do školy chodit nemusím. Panička říkala, že mi přidá nějaké aktuální fotografie. Aby bylo vidět jaký jsem pěkný kocour. Tak vám kamarádi přeji hezký den a hlavně všem zdravíčko. Váš Jinx :-)

2 listopadu 2012, 19:12:26

Ahoj kamarádi! Tak Vám musím mňouknout co je u nás nového. Velká panička začala od 15. října chodit do práce a prostřední do družiny a nejmladší už ve školce zůstává až do odpoledne. Všechny tři chodí domů až po půl páté. Největší panička se s tím musela srovnat a navíc má teď hodně učení, protože má pořád nějaké školení. No není to doma vůbec veselé. Ze začátku jsem z toho byl docela hodně smutný, ale už jsem si zvykl a panička je ráda, že se s ní teď ještě víc mazlím a chodím i na klín. To jsem dřív nedělal. No prostě jsem moc rád, když přijde domů a nejraději bych se do té mojí paničky vmáčknul, když si na mě udělá konečně čas. Tak Vám kamarádi přeji krásný víkend plný mazleníčka a dobrůtek. Váš kamarád Jinx :-).

18 září 2012, 20:29:38

Ahoj kamarádi! Dneska bylo zase krásně. Moje panička se konečně taky podívala na můj profil a říkala, že mi to panička od Jinxe krásně udělala. Měla radost. Tak jsem ráda i já. :-)Jinak se u nás nic nového nestalo. Já mám ráda svůj klid tak mi to úplně vyhovuje. Krásný večer vám přeje Barborka :-)

16 září 2012, 11:08:46

Ahoj kamarádi! Tak ta moje nejmladší panička je zase nemocná. Dva týdny chodila do školky a už tam stihla chytnou bacila. Tak u ní ležím a nechávám se muchlat. Panička jí dává nějaký sirup, který jí chutná tak jí ho nemusí nutit a musí pít čaj. Kamarádi přeji vám přijemnou neděli a hlavně zdravíčko! Váš Jinx a spol. :-)

16 září 2012, 10:47:29

Ahoj kamarádi! Za těch 15 let co jsem na světe jsem zažila hodně věcí. Zažila jsem odchod od své maminky k novým páníkům. Naštěstí jsem na rodinu měla opravdu štěstí a vždy se o mě dobře starali. Zažila jsem jak byl můj milovaný páník moc nemocný a nakonec odjel do nějaké nemocnice a už se nám z ní nevrátil. Moc dlouho jsem ho vyhlížela z okna, ale marně. Pak jsem zažila velké stěhování, které teda taky nebylo nic pro mě, ale ve svém novém domově máme zahradu a tu mám moc ráda. Ze začátku jsem se na ní bála chodit, ale teď už chodím ven moc ráda. Je tam hodně moc dobré travičky. No a taky jsem zažila, že pánící domů dovezli pejska. Nejdřív jsem si myslela, že je u nás jen na krátké návštěvě, ale už je tu s náma 4 roky. Zvykla jsem si, ale i tak se mu raději vyhnu. Tak kamarádi to by pro dnešek stačilo. Krásný den vám přeje Barborka :-)

15 září 2012, 09:18:15

Ahoj kamarádi! Dnes vám povím něco víc k tomu jak jsem se dostala k páníkům. Víte páník kočku domů vůbec nechtěl a když mě panička domů donesla tak říkal, že nemáme rozum a říkal toho hodně. No nakonec to byl můj největší kamarád a měl mě moc rád. Je mi po něm smutno, ale vím, že se s ním znova shledám. Panička mě dostala od své kamarádky, která zase dostala mojí maminku od spolužáka. Moje maminka se jmenuje Hašinka a ještě na srazu se moje panička dozvěděla, že se stále těší dobrému zdraví. Jinxe znám taky osobně. Panička od Jinxe ho chtěla se mnou seznámit, ale moc dobře to tehdy nedopadlo. On byl takové zvědavé kotě a já jsem o tu jeho všetečnou zvědavost vůbec nestála. Syčela jsem na něj a on se začal bát a když panička chtěla jet domů tak ho musela vytáhnout z úkrytu pod skříní. No možná kdyby jsme měli na seznamování víc času tak by to šlo, ale takhle to bylo na mě moc hrr. :-) Tak kamarádi ahoj a přeji hezký víkend! Barborka :-)

14 září 2012, 12:20:52

Ahoj! Jmenuji se Barborka a panička od Jinxe mě před 15 lety dostala od své spolužačky na střední škole. Byla jsem takový ušatý netopýrek a byla jsem lehoučká jako pírko. Panička od Jinxe se mnou žila v jedné domácnosti 7 let. Teď mi z lidí, kteří se mnou dřív žili zbyla už jen nejstarší panička. Panička od Jinxe jí říká maminko a ty malé holky, kterých je všude plno jí říkají babičko. Už jsem dáma v letech a ze všeho nejvíce mám ráda svůj klid, ale za mouchou nebo komárem se ještě rozběhnu ráda. Lovec jsem pořád dobrý!:-) Moje panička mě má moc ráda a já jí. Jsme věrné kamarádky a já se cítím dobře jenom když ji mám na blízku. Pokud se mnou není tak se jí snažím přivolat mňoukáním. Ostatní říkají, že si mě panička rozmazlila. No nevím. Já jí mám prostě moc ráda a ona mě. Panička od Jinxe mi tento profil založila, protože o mě často píše, tak aby prý ostatní viděli jaká jsem. Ty fotografie jsou ještě z dob kdy jsem byla mladá kočanda. Prý sem dá panička nové fotky, ale já jsem teda kočanda pořád. :-) Tak vám přeji krásný den a hlavně zdravíčko! Barborka :-)

13 září 2012, 11:57:49

Ahoj kamarádi! Taky u vás tolik prší? U nás holky musely vytáhnout gumáky a pláštěnky a mě se ani na balkon nechce. Po chodnících tečou přímo potoky a je zima. Ven teda nemůžu tak mám dnes lítavou pěkně po bytě. Panička už na mě křičela, že jsem praštěnej a že jestli si něco udělám, že se mnou nikam nejde. Já totiž převrhl při tom běhání i židli a ta spadla na zem jen těsně vedle mě. Je to poměrně těžká dřevěná židle a kdyby na mě spadla tak panička říkala, že by to bez následků nebylo. Kamarádi přeji vám pohodový den pěkně v teple domova a aby se vám pánící v pořádku vrátili z práce domů, protože prý už je zase hodně bouraček. Ahoj váš Jinx a moji dvounožci :-)

3 září 2012, 17:48:30

Ahoj kamarádi! Tak paničkám zase začal školní rok. Ráno mi odešla prostřední panička už do druhé třídy a ta mladší s maminkou do školky. Mladší se těšila docela dost a ta starší už méně, protože už ví, že jí čeká hlavně učení. Jinak je doma vše při starém a to je dobře, protože já změny nerad. Krásný den vám přeje Jinx a moji dvounožci :-)

25 srpna 2012, 11:35:33

Ahoj kamarádi! Tak jsem v noci na dnešek ještě stihl poškodit i druhý bazének. Panička říká, že si asi myslím, že to je moje velká miska s vodou a že jí zahrabávám jako tu malou. No jak to je opravdu vím jenom já sám a já to nepovím. :-))) Každopádně bazének ráno panička vypustila, protože se stejně ochladilo a balkon už je zase celý jenom můj. Jen aby nám to válení na balkonech a venku ještě hodně dlouho vydrželo a po parných dnech jsme neskočili rovnou do zimy. Jinak moje panička už je řidička a už jen čeká až jí vystaví ŘP. Tak na pravidelné očkování v září už mě asi poveze panička. Holky mi za chvilku začnou zase chodit do školy a školky a začnou jim zase ty každodenní povinnosti. Jo a v červenci jsme chovali doma listonoha. Byl to takový škaredý korýš, který už tu je prý od dob dinosaurů. No i když byl děsně škaredý tak jsem na něj měl chuť, ale paničky pro to neměly pochopení. Každopádně s náma dlouho nežil, protože žije max 1 až dva měsíce a ten náš vydržel měsíc. Tak vám kamarádi přeji krásný víkend! Jinx a moji dvounožci :-)

31 července 2012, 15:07:36

Ahoj kamarádi! Dnes přinesl pošťák balíček a ten balíček byl pro mě! Panička mi tady na micinách objednala hračku. Je to rybička, která krásně voní a piští a je krásně chlupatá. Holky s ní běhají a já se jí snažím chytnout. Je to prima zábava a já z ní mám radost! Krásný den vám přeje Jinx a moji dvounožci :-)

24 července 2012, 13:01:13

Ahoj kamarádi! Můj kamarád Ferda zemřel. Měl bez 3 měsíců 3 roky a to je prý na křečíka hodně a panička už počítala s tím, že s náma už dlouho nebude. Akvárko zmyzelo a já ho hledám. Každopádně Ferda se u nás měl dobře a už je určitě za duhovým mostem. Posíláme mu tam všichni pohlazeníčko. Přeji vám všem krásný den! Jinx a moji dvounožci

17 července 2012, 21:10:57

Ahoj kamarádi! Tak vám musím mňouknout co mi dvounožci udělali. Minulý týden byli na dovolené a já jsem putoval do kočičího hotelu. Když mě tam panička přivezla tak tam bylo plno dalších kocourků a kočiček, ale nebylo to nic pro mě. Já mám rád své lidi a své známé prostředí. První dva dny jsem prý ani nevylézal z přepravky a skoro nejedl. Když pro mě v sobotu přijeli, tak jsem byl nejšťastnější kocourek. Vůbec jsem nebyl uražený byl jsem šťastný, že jedu domů a mám svoje dvounožce doma. Doma jsem pořád chodil za paničkou a mňoukal. Páníci si myslí, že jsem nadával. :-) No jsem moc rád, že jsem doma! Krásný den vám přeje Jinx a moji dvounožci :-)

1 července 2012, 17:12:56

Ahoj kamarádi! Dnes je takové vedro, že i já ležím u vody. :-) Ale opravdu jen u ní ležím. Párkrát jsem tam srčil opatrně tlapku a tu mokrou zábavu jsem přenechal paničkám. Mě ke štěstí stačí stín a jejich přítomnost. Vedro je teda takové, že opravdu jen polehávám a moc aktivní nejsem. Stejně jako moje velká panička. :-))) Ta má navíc angínu. Tak na sebe dávejte v tom vedru pozor a raději zůstávejte ve stínu. Krásný den vám přeje Jinx a moji dvounožci :-)

17 června 2012, 20:51:05

Ahoj kamarádi! Tak vám musím mňouknout jak se mi v pátek povedlo udělat z mého kamaráda Ferdy bezdomovce. Panička jako obvykle čistila akvárko a plně mi důvěřovala. Následně se ukázalo, že to není až tak dobrý nápad. Já jsem vždy při čištění akvárka asistoval, ale tentokrát se to nějak vymklo. Panička se otočila, že si vezme hobliny a já jsem v nestřeženém okamžiku strhnul prázdné akvárko na zem. Panička byla z toho úplně v šoku, protože to akvárko spadlo vlastně i na mě, ale naštěstí se rohem zabodlo do země za mnou a né do mě. Bylo na kusy a panička mě honem chytla a snažila se zjistit jestli nemám v kožichu střepy. Celého mě vyčesala a ke své úlevě zjisila, že jsem v pořádku. Chudák Ferda se na to koukal z půllitru. Tam ho panička na dobu čištění dává. Teď už má Ferda akvárko nové, ale jednu noc musel strávit ve skleněném džbánu. Myslím, že příště už mi panička asi tolik důvěřovat nebude. Holt jsem taky jenom kocour a prostě zvědavost byla silnější než mé dobré vychování. Krásný večer a úspěšný vstup do nového týdne vám přeje Jinx a moji dvounožci :-)

30 května 2012, 11:55:13

Ahoj kamarádi! Tak si představte co mi páníček a panička provedli. Zasíťovali mi balkón. Prý je to pro moje dobro, protože nemám rozum a nakláněl jsem se z balkónu za každým ptáčkem až do půl těla. No už jsem si zvykl a na balkónku se mi pořád líbí. Zase to má tu výhodu, že mě pořád nikdo nekotroluje a když jde panička jenom s košem tak mi balkón už nezavírá. Dokonce jsem byl pochválen, že jsem šikulka, že se nepokouším na to plastové pletivo lézt a nebo skákat na vrch balkónového zábradlí. Panička doufá, že mi ta kázeň vydrží. Panička stále chodí do AŠ a v pátek jí čekají první jízdy v autě. Tak jí budu držet paciny, aby to v pohodě zvládla. Krásný den vám přeje Jinx a moji dvounožci :-)

16 května 2012, 13:46:26

Ahoj kamarádi! Tak oslava mých prvních narozenin byla vydařená! Dostal jsem dobrůtky a taky dárečky. Největší radost mám z tunelu. Je to super hračka! Krásně šustí a má tři otvory, kterýma se do ní dá vlézt. Já teda do tunelu nejčastěji přímo vbíhám. Ono to pak se mnou pěkně klouže po podlaze. Holky mi tam házejí moje myšky a já je lovím. Pak jsem dostal síť na balkon. No nevím jestli je to přímo dárek pro mě. Ono je to spíš pro paničku, aby neměla strach a pokaždé, když mě nemůže hned najít tak aby nemyslela hned na nejhorší a nehledala mě kolem baráku. Musíme počkat na páníka až se nám vrátí z cest, aby jí namontoval. No a taky jsem dostal Furminátor. To je takový kartáč, kterým se vyčeše spousta uvolněných chlupů. Mnohem víc než tím kartáčem co mě panička vyčesávala doposud. Snad to nepřežene a nebude ze mě plešatý kocour. :-)) Tak vám kamarádi přeji krásný den a ještě jednou vám všem děkuji za krásná přáníčka a dárky. Váš Jinx a moji dvounožci :-)

15 května 2012, 16:29:30

Ahoj kamarádi! Dnes slavím své první narozeniny. Už aby ta oslava začala. Ještě se čeká na mojí prostřední paničku až se vrátí z kroužku. Už se těším moc na dárečky a snad bude i něco dobrého na zub. Panička mě určitě vyfotí a dá mi fotečky do profilu. Moc vám kamarádi děkuji za krásná přáníčka a dárečky! Budu se snažit každému poděkovat i zvlášť, ale kdybych někoho vynechal tak děkuji i tady. Přeji všem krásný den a koukal jsem, že nás oslavenců je dnes opravdu hodně tak nám všem přeji krásné narozeniny! Jinx a moji dvounožci :-)

12 května 2012, 21:41:15

Ahoj kamarádi! Tak mě už přišel balík s dárkama, ale panička je neoblomná a prý všechno dostanu až na narozeniny. No já si počkám! Jinak vám musím mňouknout, že se velká panička zapsala do autoškoly a už má za sebou jednu jízdu v trenažéru a je z toho celá nervózní a bojí se až půjde do auta. Tak jí mazlím víc než normálně. Na balkónu to paničce začlo všechno už pěkně růst a dostávám vynadáno, že lezu do truhlíků a šlapu po kytičkách. No a musím vám kamarádi mňouknout, že se pánící chystají v létě na dovolenou a panička zvažuje, že mě dá do kočičího hotelu. Už něco takového někdo z vás zažil a jak jste to nesli? Krásný víkend vám přeje Jinx a moji dvounožci :-)

1 května 2012, 13:15:11

Ahoj kamarádi! Dnes je prvního máje a u nás je teda vedro jako kdyby bylo prvního července. Panička a holky mají rýmu a alergii na sluníčko. Tak mi tady smrkají a frkají a já jsem v pohodě i když bych možná byl spokojenější s kratším kožíškem. Už se blíží mé narozeniny a panička přemýšlí co mi má koupit za dárky. Tak kamarádi pokud máte nějaké dobré a osvědčené tipy, tak jí je sem písněte. Zatím uvažuje o furminátoru, ale ještě neví jakém. Prý moc pelichám a normálníma hřebenama mi toho moc nevyčeše. Taky mi chce koupit nějakou hračku. Už se na ten svůj velký den těším. Kamarádi přeji vám krásný den plný lásky a mazleníčka! Jinx a moji dvounožci :-)

23 dubna 2012, 21:27:46

Ahoj kamarádi! Doufám, že si užíváte krásných slunečních dní stejně jako já. Dopoledne nám svítí sluníčko na balkon a to já tam musí hned jít. Z balkonu pozoruju ptáčky a děti na hřišti a pána co pod náma na balkóně kouří. Ten ze mě musí mít docela srandu, protože já ho strašně rád pozoruju. Panička mi říká, abych se tak nenakláněl nebo ještě spadnu dolů. Páníček říkal, že mi tam dá síť nebo nějakou průhlednou plastovou desku, ale já si myslím, že to už nebude ono a hlavně už neuvidím na toho pána co ho tak rád pozoruju. On má taky malého pejska a ten občas taky zajde na balkon. Je fakt, že bezpečnost je důležitá, protože co kdybych spadl a panička si nevšimla. To bych mohl být i dočista ztracený. Každopádně si pobyt na balkóně moc užívám. Tak nám všem přeji krásné dny plné sluníčka, aby jsem si mohli pěkně prohřát kožíšky. Váš Jinx a dvounožci :-)

10 dubna 2012, 13:33:36

Ahoj kamarádi! Tak jak jste prožili velikonoce? U nás bylo celkem veselo. Pekly se samé dobroty a já dostal od všeho ochutnat, ale nejlepší bylo jak si se mnou holky hrály s pomlázkou. Skákal jsem na ní a chytal pentličky. To bylo fajn! Jinak u nás teda byla veliká zima, ale sluníčko přeci jenom vykouklo. Přeji vám všem moc krásné jarní dny plné sluníčka! Jinx a moji dvounožci :-)

29 března 2012, 20:55:11

Ahoj kamarádi! Tak vám musím žalovat, že panička se na koupání mojí maličkosti, ale dočista vyflákla. Raději šla vyvenčit ty moje malé bledulky do lesa. Prý potřebují po zimě načerpat co nejvíc vitamínu D. No já to paničce nemám za zlé. Koupání mi radost nedělá a hlavně je pak strašná práce než si dám kožíšek zase do kupy. Momentálně u nás prší a je zima tak se to mé koupání odkládá na neurčito. Paničky v lese dokonce zažily dobrodrůžo. Přidal se k nim pejsek plemene Akita Inu. No prý byl krásný a majitel nikde. Úspěšně s ním paničky došly až k silnici, která vede k nám na sídliště a to začala panička mít strach, že pejska něco zajede a vzít si ho domů nemohla. Za prvé jsem doma už já a Ferda a pejsek byl tak nějak i mimo naše velikostní normy, které jsou podle paničky do panelákového bytu vhodné. Tak obešla pár zahrádkářských chatek a když nikdo nic nevěděl tak se panička domluvila s jednou paní, že zavolají útulek. Přijeli pro pejska rychle. Doma začala mít panička strach jestli s tím útulkem udělala dobře, protože co když ho tam jeho páníček nebude hledat. No zkrátím to. Páníček ho teda nakonec dostal zpátky, ale až ve středu. Myslel si totiž, že pejska někdo ukradl a útulek ho napadl jako poslední možnost. Každopádně dopadlo to dobře a snad už si páníček na pejska dá pozor. Tak se mějte pěkně a dávejte na sebe všichni pozor! Jinx a moji dvounožci :-)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Jinx

Pohlaví
Datum narození

15. května 2011

Hmostnost

4,25

Krátce o mně

Jsem kříženec mainské mývalí a perské kočky. Jsem moc hodný kocourek a moje rodina mě miluje!

Co umím

slyším na jméno a poslechnu příkaz \"nesmíš\"

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Brit care granulky

Oblíbená hračka

krabice všeho druhu a velikosti

Co ještě zbožňuji

mazleníčko, drbáníčko a hry

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Barborka

Pohlaví
Datum narození

15. července 1997

Datum úmrtí

12. září 2013

Hmostnost

to nevím :-)

Krátce o mně

Jsem už dáma v letech a ze všeho nejraději mám svojí paničku a klid. Jsem tak trochu náladová, ale moji lidi už si na to zvykli a mají mě rádi takovou jaká jsem. :-)

Co umím

co to je?

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

pangas

Oblíbená hračka

už si moc nehraju, ale plyšové myšky ještě občas proženu :-)

Co ještě zbožňuji

papání, svojí paničku, zahradu a svůj pelíšek

Fotky

Více fotek

Přátelé (44)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?