Profilovka Hanka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
1 prosince 2011, 20:29:23

Dnes mi sem panička umístila nějaké fotečky, když jsem byla ještě maličká...tak se koukněte. Ostatní fotky máme na externím disku, se kterým umí zacházet jen páníček, tak až se vrátí z práce, pošlu Vám další fotečky. Jinak jsem už ochutnala vanilkové rohlíčky, které tak moc moc miluji a musím je paničce pochválit....moc se jí povedly. Říkala, že kdyby chtěl někdo recept, tak Vám ho pošle, je to hodně starý recept po dědovi a minulý rok s ním teta vyhrála 2.místo v soutěži "O nejlepší vanilkový rohlíček". Ještě jsme mohli ochutnat kokosky, linecké a pařížské rohlíčky, ale pak už všem řekla, že je konec ochutnávání, prý by na Vánoce nezbylo....tak to budeme muset vydržet :o( Vůbec nechápu, proč peče s takovým předstihem, jen se nám pak všem sbíhají sliny :o)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Johanka

Pohlaví
Datum narození

22. června 2006

Hmostnost

22 kg

Krátce o mně

Jsem mazlíček, pohodářka, miluji mazlení a hlavně aportování, nemám ráda sekačky na trávu, proto do nich při sekání koušu.....baví mě louskat ořechy zoubkama a dokonale vyberu jádro. Koupání ve vaně moc nemusím, ale když to panička chce, tak to vydržím. Ráda honím kočky, ale jen tak z legrace....dokonce jsem 5 koťátek vychovala, když jim umřela maminka pod vlakem...to Vám povím, to bylo olizování, ještě, že jsme si to s paničkou rozdělili....ona krmila, já lízala hlavičky. Ráda chodím spát k Anežce do postele, ale to mě pak ráno nesmí vidět pániček, zlobil by se. Miluju vodu z louží, i když mám stále doma čerstvou v misce. Nedávno mi moje rodina udělala na zahradě jezírko, tak chodím pít tam....je to víc přírodní :-) Narodila jsem se s nestandartním zbarvením(očíčko mám bílé) a tak nemůžu mít štěňátka....občas si s paničkou kvůli tomu posmutníme, ale jinak jsem veselá holka.

Co umím

sedni, lehni, dej (ale to jen někdy) a nově si pletu \"sedni\" s povelem \"dej\"...takže když páníčci řeknou sedni, dám jim klacek, co mám v puse a občas si k tomu i sednu :-) To je ale matu, co?

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

miluju Be-be mini sušenky oříškové, tavené sýry Veselá kráva, Horalky, vanilkové rohlíčky,páreček, piškůtky a moc ráda vyjídám kočánkům granule, i když nesmím....ale psssst, nikomu to neříkejte :-)

Oblíbená hračka

klacíky, dřívka, klády, větve

Co ještě zbožňuji

Ráda se vozím na sedadle spolujezdce a vystrkuju hlavičku z okýnka, kdy mi vítr fouká do čumáčku a já tak nasávám okolí :)

Fotky

Přátelé (13)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?