Profilovka Anýýýsek

Anýýýsek

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
10 června 2012, 21:04:28

Hafojda kamarádi, dlouho jsme se neozvali, omlouváme se. Panička je ostuda :-) Začaly práce na zahrádce a taky doba oblíbených dlouhatánských procházek. Včera mě paňule dokonce vzala na můj první zahradní mejdan :-)) Všechno bylo super, bříško si užilo všelijakých laskomin a večer jsem dostala bundičku, abych se nenachladila. Seděli jsme kolem velikánského táboráku a mě svítily očička a odrážely se v nich poletující jiskřičky. Jenže mi nikdo neřekl, že nebudu mít svou postelovou večerku v devět večer, jak jsem zvyklá. V jedenáct hodin jsem si ustlala na lavičce a panička mě ještě přikryla bundou. Kytary hrály, zpívalo se - fakt paráda. Po půlnoci už jsem spala jako mimčo, ale všichni obdivovali moji "maličkost". To se mi moc nelíbilo, ale chovala jsem se jako dáma a jen paničky poznaly, že se mi to lidské oblizování mého šňupáčku moc nelíbí. Paničky mě cestou domů chválily, jak jsem hodná a jak jsem se hezky chovala. Jenže to netušily, že mám pomstu za rušení spánku už vymyšlenou!! Přijely jsme domů a hned jsem vyskočila na novou, krásně hráškově zelenou sedačku. Teď už zbývá jen počkat až panička vejde do dveří, aby mě viděla v plné kráse. Panička vešla, mě se zaleskly v očích plamínky pomsty a při pohledů z očí do očí, jsem přičapla a udělala loužičku, za kterou by se nemusel stydět bernardýn! Paňule zkameněla, chvilku to vypadalo, že pojedeme někam do útulku, ale pak se začala smát a řekla:"Pomsta přijata!" :-))Rychle "pomstu" uklidila a vyčistila a já konečně usnula klidným spánkem v náručí paničky :-)

12 května 2012, 18:41:27

Hafojda kamarádi,musím se vám pochlubit jaká jsem zdatná zahradnice :-) Nejdřív musím podotknout, že mám tři paničky, které mě mají moc rády. Jedno víkendové ráno prostřední paňule zavelela, že se jdou sázet brambory. Nejmladší paničku jsme nechaly v pelíšku dospávat celotýdenní vstávání do školy a já s dvěma paničkama jsme šly na zahrádku. Bylo teplo, ale taky pořádná rosa. Paničky si rozdělily úkoly - jedna bude dělat dírky na políčku a druhá zasadí brambůrek a pěkně zahrne. Jenže druhá panička si chtěla práci trochu zjednodušit a nejdřív položila do jamek brambory a pak je chtěla zahrnout. To jste měli vidět ty vykulené oči, když se otočila a zjistila, že já jsem téměř všechny brambory z jamek vytáhla :-))To ji ještě rozesmálo, ale když viděla, co udělala s mým kožíškem rosa v kombinaci s hlínou, tak ji smích docela přešel :-)) Nakonec jsme ale brambůrky úspěšně zahrnuly a mě čekala mooooc důkladná koupel. Paňule ve vaně vybírala hroudečky hlíny, které ze mě odpadávaly, aby neucpaly odpad :-)) Ale bylo to fakt super dopoledne :-))

28 března 2012, 09:18:50

Hafojda kamarádi,musím se vám svěřit s průběhem mé první "nemoci". Všechno začalo poleháváním, teplým čumáčkem, nezájmem úplně ke všemu a paničce se zdálo, že mám příznaky úplně všech nemocí, které na internetu našla :-))A podle toho se ke mně celá rodinka chovala. Uložili mě do postele a mističky s vodou a papáním jsem dostala až pod čumáček!Je fakt, že mě bolela celá tlamička.Ošetřování by bylo moc fajn, kdyby mi pořád někdo nestrkal prsty do čumáčku a ještě k tomu příšerně nešišlal :-( Panička se rozhodla, že mě hned ráno odveze k paní doktorce. Noo, tak to jsem teda neměla vůbec žádnou radost! Naštěstí jsem měla ráno - aspoň říkala panička - veselejší oči a návštěvu doktorky odsunula! Přes den mě sice tlamička ještě pobolívala, ale bohužel neumím paničce říct, co mě trápí :-(( Rozhodla jsem se, že ji to musím nějak naznačit :-) Donesla jsem ji mého oblíbeného plyšáčka a naznačila jsem, že chci aportek! Panička házela a já aportek nosila a hrozně moc jsem se chtěla o něj přetahovat. No a panička se přetahovala a smála se a najednou zabrala, něco ťuklo o podlahu a moje "nemoc" byla na zemi :-))) Potvůrka zoubek byl to moje trápení :-)) Teď ho má panička schovaný a je z ní zkušenější psí maminka :-))

16 března 2012, 08:19:58

Hurááá, konečně jaro! :-)) Jak to poznám? To je přece jednoduché! Kvetou nám na zahrádce takové malé kytičky, kterým se říká sněženky :-) Moc se mi na zahrádce líbí. Běhám, hopsám, skáču a pak doma spinkám a vůbec nic kolem sebe nevnímám :-)) Dvakrát týdně jezdíme s paničkou za paní učitelkou, která mě učí poslouchat. Už umím sedni, lehni, ke mně, k noze! Učení není vůbec žádná otrava, moc se na paní učitelku vždycky těším :-) Mějte se moc krásně, kamarádi. Přejeme krásný sluníčkový březen.

28 února 2012, 19:36:28

Hafojda kamarádi, moc vás zdravím. Počasí je teda fakt škaredé. Panička mě nechce pouštět moc dlouho ven,protože má strach, že onemocním! Včera sice nepršelo, ale panička se rozhodla, že mi pořídí paní učitelku, abych se naučila poslouchat.No ona ta paní učitelka vlastně jen říká paničce, co se mnou má dělat. Kdyby nebyla taková zima, byla by to velká sranda. Naštěstí mám bundičku a dalo se to venku vydržet. Panička s tou hodnou paní učitelkou na mě pořád pokřikovaly "ke mně" a "sedni". Představte si, že když přiběhnete a sednete si na zadek, dostanete dobrůtku :-)) Tak jsem je poslouchala a ony jásaly jako by se zbláznily :-)) Měla jsem radost, že mají radost :-)) Pak tam přišel velikááánský psí kamarád a oslintal mi celou bundičku. Já jsem ho oslintat nemohla, protože jsem na něj nedosáhla :-( tak jsem mu aspoň počůrala tlap(k)u :-))) Už se těším až zase půjdu do školičky :-)) Pa,pa, kamarádi, mějte se krásně.

14 února 2012, 19:02:03

Včera teda byl den! Mám moc ráda jednu kytičku v květináči.Moc ráda ji přesazuji,ale v poslední době jsem si moc neužila,protože všichni hlídali mě i kytičku.Včera jedna z paniček kytičku zalila a mě stačilo pár minutek a palmička byla venku. Jenže jsem při té zábavě zapomněla na ostražitost a hned za zadečkem se mi ozvalo výhružné "Madleno!!" Já se teda fakt lekla!Hned mi došlo, že si to asi schytám a rychle jsem utekla.Hlína prolitá vodou se změnila v bláto a mě to teda po těch plovoucích podlahách nepříjemně klouzalo.Panička mě honila po celém domě.Ještě, že jsem tak rychlá a nechytla mě.Jenže já byla sice v leknutí,ale panička ve vzteku.Ta vám měla výdrž!!! Raději jsem se ji utíkala schovat do ložnice.Je tam takový krásný nadýchaný bílý přehoz,tam mě snad nenajde. Našla,smůla!Dostala jsem i na zadek a to jen kvůli nějaké hloupé palmě.Já se ale pomstila, odpoledne jsem ji vyhrabala znovu :-)) A teď má chudák palmička celý svůj květináč zabalený v pytli na odpadky :-))))

11 února 2012, 21:34:33

Můj milý deníčku :-) tak ani nevím, co mám napsat.Venku je pořád zima a to mě teda fakt nebaví. Panička mě pořád navlíká do nějakých svetříků a mikinek, ale mě se to moc nelíbí. Sluníčko znám jenom z vyprávění, jsem zvědavá, jestli je fakt tak žůžo, jak mi ho popisují.Prý za všechno může nějaký pan Celsius,kterému se nechce šplhat po teploměru nahoru.Ale proč mu nedají na zadek,když nechce poslouchat? Já když udělám loužičku,panička se zlobí a s nějakým pánem v teploměru si pořádek udělat neumí :-( Ale jinak se mám moc fajn. Naštěstí u paničky v posteli mě tlapičky nezebou :-)) Mějte se moc krásně a přeju nám všem brzké jaro. Sice ještě nevím co to je, ale prý je to moc fajn. Hafojda. Zlobidýlko Madlenka.

12 ledna 2012, 19:25:35

Hafiky haf,kamarádi.Včera jsem vymyslela novou žůžo hru.Panička mě dala večer před spinkáním vyčůrat na zahrádku.Studilo to do tlapiček a vymyslela jsem hru "torpédo".To začnete běhat rychlostí blesku a nesmíte se nechat chytit.Panička se snažila,ale její dlouhatánské nohy na moje mrštné nožičky nestačily.Zavolala panička maminku a honily jsme se tři. Ani čtyři člověčí nohy nestačily na ty moje.Zavolala maminka babičku.To byla sranda - tři paničky v pyžámkách mě honily na zahrádce, ale nedohonily.Mě se to moc líbilo.Určitě to někdy zkuste, kamarádi :-)) Po takovém proběhnutí se krásně spinká!

6 ledna 2012, 12:13:49

Jujda, tak mám pěkný průšvih.Panička je nemocná a včera jsme celý den ležely v peřinách.To bylo super! Jenže jsem se začala trošku nudit a pod peřinou jsem paničcce rozkousala nabíječku k jejímu novému mobilu.Dokonce mi řekla "Madleno!" :-( a to mi vždycky říká "Madli,Madluško,Madlenko!" Zlobila se na mě, ale když jsem na ni udělala štěněčí oči, lehla si na zem a nechala mě hrát si s jejíma dlouhýma vláskama :-)) To byla paráda! Tahala jsem paničku za vlasy, pak jsem se do nich zamotala, že mi byl vidět jenom ocásek :-)) A panička se moc smála a už se na mě nezlobila!

2 ledna 2012, 18:41:59

Hafojda! Tak jsme byly u veterinářky! Prohlídla Madlenku, ale moc to nešlo, protože zrovna měla svou divokou náladu. Paní veterinářka nám řekla že Madlenka váží už 1,5 Kg! =) Očkování Madlu hrooozně bolelo a nadávala jak špaček =D. Potom ještě Madlenku pozlobila s odčervením. Madlenka nechtěla za žádnou cenu (ani za granulky! =?) tabletku spolknout, tak musela paní doktorka dát Madlence tabletku kleštičkama! To bylo kňučení! Doma už, ale řádila jak malý ďáblík. A zrovna teď má malou spací přestávku. Snad jí dlouho vydrží =))).

1 ledna 2012, 19:12:01

Ahojky! Včera jsem "oslavila" silvestr. A jak? Všechno jsem prospala =). A když jsem byla vzhůru, rachejtlí jsem se vůbec nebála =). Dneska jsem se až moc napapala a bolí mě bříško. Paničky mi budou teda dávat míň papání =(. Teď ležím na posteli. Není mi moc dobře =((, ale už žužlu papuče =)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Madlenka

Pohlaví
Datum narození

14. října 2011

Hmostnost

1,50 Kg Opravaaa: 17.2.2012:2,5kg

Krátce o mně

Jsem mladá dáma trpící rozmary psí puberty :-D Ale přesto všechno jsem pro páníky najkrásnější, nejhodnější, nejšikovnější.... prostě NEJ :-))

Co umím

ke mně, sedni, lehni, k noze, slalom, popros, otoč, plazit se - ale jen když se mi chce a nemám lepší zábavu :-)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Sardinky, kuře, ale i granulky =)

Oblíbená hračka

Plyšový oslík, gumové prasátko.

Co ještě zbožňuji

Své páníčky =) ještě raději mám jejich ponožky, jen nějak neuznávají můj větrací ponožkový patent - minidírky od zoubků :-D

Fotky

Více fotek

Přátelé (47)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?