Profilovka hanapa (Martin, Hana a Šikula)

hanapa (Martin, Hana a Šikula)

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
23 června 2018, 02:33:38

Ahoj kamarádi, panička se odhodlala, konečně vám píše a zároveň se omlouvá, že jsme se tak dlouho neozvali. Trable s tím mým čeníškem jsou dost vážný, ale všichni doufají, že to zvládnu. Včera večer jsme se přesunuli na chalupu kde je mi nejlíp. Bohužel v pondělí zase musíme do Prahy. Všechny vás zdravíme a děkujeme za milé vzkazy. Šikula a spol.

7 června 2018, 17:02:09

Ahoj kamarádi, panička byla týden pryč, včera se vrátila a hned se mnou zase jela na veterinu a tam zjistili, že ještě ke všemu mám nemocné srdíčko a ten můj čumáček také není úplně v pořádku. Statečně bojuju a moc se snažím. Prosím, držte mi tlapky. Všechny vás zdraví a hezké dny přeje Šikula

27 května 2018, 00:52:13

Ahoj, tak vás zase všechny zdravím. Dneska večer jsem byl konečně na operaci v Sušici a pan doktor mi musel vytrhnout dva zoubky, aby mohl odstranit ten nádor co mě tak dlouho trápil. Po operaci jsem hrozně dlouho a docela dost krvácel. Teď už je to lepší. Páníčci říkali, že jsem moc statečnej. Zítra zase jedeme na veterinu na kontrolu. Držte mi prosím palce. Šikula

6 května 2018, 19:59:51

Milí kamarádi, tak vám musím štěknout, že jsem pořád nemocnej. Otok čumáčku nezmizel, naopak se zvětšil. Panička se mnou v Praze pořád chodila na veterinu, kde nám vždycky dali prášky na zmírnění otoku a říkali, že to asi nic není a časem to zmizí. Naštěstí jsme jeli na chalupu a páníčky napadlo vzít mě na veterinu do Sušice, kde mi nedávno pomohli, když jsem měl bronchitidu. No a pan doktor zjistil že mám "epulis", což je nezhoubný nádor, který se mi vytvořil na spodní dásni a prorostl do horní čelisti a ještě se tam vytvořil zánět, a proto mám jednu půlku čumáčku o dost větší než druhou. Hlavně, že se konečně přišlo na to, co to je. Takže zase beru antibiotika a za čtrnáct dní mě čeká operace. Všechny vás moc zdravím a omlouvám paničku, že neodpovídala na vaše vzkazy a ani nekostičkovala. Poslední dobou toho měla moc. Držte mi prosím tlapky. Šikula;-)

18 dubna 2018, 14:30:06

Ahoj kamarádi, pořád se nemůžu zbavit toho otoku. Dostal jsem další pilulky a injekci a zase čekám, jestli to splaskne. Kdyby ne, tak mi pan doktor bude muset odebrat z čumáčku vzorek. Injekce snáším dobře, ale píchání do čumáku...to se mi vůbec nelíbí. Všechny vás moc zdravím, děkuju za milé vzkazy a přeju krásné jarní dny. Marod Šikula

31 března 2018, 23:04:04

Milí kamarádi, přišli jsme vás pozdravit a popřát vám krásné Velikonoce. My jsme od včerejška na chalupě i s babičkou a Matějem. Babičce v chaloupce neteče voda a Šikula dnes navečer asi hodinu zvracel a chvíli to vypadalo dost dramaticky, málem jsme jeli na veterinu. Teď už je to trochu lepší...tak snad si konečně užijeme klidné svátky. Omlouváme se, že tu moc nejsme, ale když ono se u nás pořád něco děje... Děkujeme moc za všechny vaše vzkazy a přejeme co nejhezčí zbytek velikonočních svátků. Šikula a spol.

20 března 2018, 14:56:07

Naši milí kamarádi, moc se vám omlouváme, že jsme tu dlouho nebyli...skolila nás choroba, mysleli jsme si, že máme chřipku a vyklubal se z toho málem zápal plic. Naštěstí to byl jenom náběh, ale paničce i Martinovi bylo dost blbě. Páníčkovi se to vyhlo, protože byl na služební cestě v zahraničí a já, Šikula, jsem jenom chvíli kýchal a měl jsem nudle u čumáčku. Paničce se choroba protáhla...musela mě v těch mrazech co byly chodit venčit, a to jí nepřidalo. Teď už jsme relativně v pořádku, ale paňule vůbec nestíhá...musí dohnat všechny resty, které se jí během choroby nahromadily. Moc vám všem děkujeme za milé vzkazy a taky za všechna přání a dárečky, co jste poslali Matějovi. Mějte se báječně a těšte se na jaro...snad už za chvíli opravdu přijde. Zdraví Šikula a spol.:-) ;-)

1 března 2018, 13:17:51

Ahoj kamarádi, jak si určitě někteří z vás všimli, zase jsme vám neoplatili hodnocení ani nenapsali žádný vzkaz, nebyl to záměr, ale opět se nám seká internet. Dneska se to pokusíme napravit a pak na chvíli vypneme Šikulovi kostičky. Na Hafíky se samozřejmě občas jukneme, abysme zjistili co je nového a alespoň vás pozdravili. Ještě jednou děkujeme za všechna milá přání a dárečky k Šikulovým narozeninám, poděkovat každému jednotlivě se nám fakt nepodařilo, doufáme, že se pro to na nás nezlobíte. Přežijte ty mrazy ve zdraví a mějte se báječně. Šikula a spol.:-) ;-)

27 února 2018, 15:57:40

Naši milí kamarádi, Šikula vám všem moc děkuje za krásná přání a dárečky k narozeninám, moc si vašeho přátelství vážíme a opravdu nás to potěšilo. Včera jsme tu nebyli, tak se omlouváme za to, že odpovídáme až teď a nestihli jsme vám oplatit kostičky. Dneska to napravíme...:-) Mějte se krásně navzdory mrazivému počasí a nenastydněte se. Šikula a spol.;-) :-)

24 února 2018, 11:22:36

Ahoj kamarádi, omlouváme se všem, kterým jsme včera nestihli oplatit kostičky. Paničku dost zlobil počítač a tak to nakonec vzdala,... už na to neměla nervy...tak ještě jednou promiňte. Dneska se u nás vaří a smaží o sto šest, protože dneska má můj páníček Martin oficiální oslavu těch jeho třicátin. Já to zpovzdálí sleduju a čekám, až mi daj taky něco ochutnat. Zatím jsem dostal jenom kousek mrkve...to se teda moc nevytáhli:-D. Přeju všem pohodový víkend a zdravím. Šikula

23 února 2018, 16:15:36

Milí kamarádi...už se nám začíná venku ochlazovat, mně to vůbec nevadilo, ale panička si dneska zapomněla vzít na procházku čepici...nadávala, že jí umrznou uši... ta se vším nadělá:-D ;-). Přejeme vám hezký trochu mrazivý den, zdravíme a moc všem děkujeme za přízeň. Šikula a spol.:-) ;-)

21 února 2018, 14:56:37

Ahoj všichni naši spřízněnci...;-) Teď jsme s paničkou vrátili z procházky a zjistili jsme, že se venku od rána udělalo jaro. Sluníčko svítí, ptáčci zpívají...vůbec se nám nechce věřit, že prý mají brzy přijít docela tuhé mrazy. Naštěstí stromy nezačaly kvést, to by byla pohroma...všechno by pomrzlo a zase by nebylo co sklízet. Mějte se všichni báječně a užívejte si téměř jarní den. Zdraví Šikula a spol.:-) ;-)

18 února 2018, 14:22:50

Ahoj kamarádi, tak se zase zhruba po měsíci hlásíme, aby jsme vám napsali, co je u nás nového. Na chalupě jsme od vánoc nebyli, ale snad je tam všechno v pořádku. Babičku s Matějem pravidelně navštěvujeme a oběma se daří dobře, akorát je jim někdy bez dědečka trochu smutno, tak se paňule snaží jezdit za nimi co nejčastěji... My máme dneska s chlapama "lenošící" den...akorát panička pořád něco dělá.....teď právě vaří slepici na paprice...mňam...určitě dostanu masíčko. Mějte se báječně, my se zase ozveme. Všechny vás zdraví Šikula a spol.:-) ;-)

1 ledna 2018, 14:17:03

A už je tu zase Nový rok a my vám do něj přejeme jen to dobré. O vánocích jsme byli na chalupě i s babičkou a Matějem a parádně jsme si to užili. Babička bydlela u nás, protože její chaloupka byla dost vymrzlá, a tak jsem měl kámoše celý týden...do Prahy jsme se vrátili až 30. prosince. Silvestra jsme oslavili venku v parku na Klamovce, kde byl koncert a taky spousta pejsků. Večer už jsme byli doma kvůli petardám, kterých se trochu bojim. To mi naprosto vyhovovalo a jsem maximálně spokojenej. Všechny vás zdravím.. Šikula a spol.:-) ;-)

30 prosince 2017, 22:58:55

Naši milí kamarádi, jdeme vás po delší době pozdravit a hlavně popřát všechno dobré do Nového roku. Omlouváme se, že jsme tu nějaký čas nebyli, závěr roku byl trochu hektický, mějte se všichni báječně, zdravíme a za všechny vzkazy a dárečky moc děkujeme. Šikula a spol.:-) ;-)

11 listopadu 2017, 17:27:37

Ahoj naši milí kamarádi, hlásí se vám pacient Šikula. Už mě ten ocásek tolik nesvědí, ale ještě se zjistilo, že mám trochu tu infekci v jednom oušku a na zadních nohách, takže ten "blbej" límec hned tak nesundám...Dost mi vadí, protože mám krátkej čumáček a s tím límcem nemůžu nic očuchat, natož se najíst. Naštěstí mi ho páníčci v čase krmení sundávaj, ale pak mi ho zase nasaděj...ach jo. Mějte se všichni báječně a nechyťte žádnou chorobu. Zdraví Šikula a spol.;-) :-)

9 listopadu 2017, 20:18:51

Ahoj kamarádi, tak si představte...co se mi stalo. Před časem jsem si "začal honit ocásek", no prostě jsem se vždycky chvilku točil pořád dokola a pak jsem toho nechal, protože můj zatočený ocásek se prostě nedá chytit!!! Ale včera v noci páníčci zneklidněli. Točil jsem se dokola téměř tři hodiny a tak jsme šli k veterináři a ten zjistil, že mám na konci ocásku kvasinkovou infekci. Dostal jsem injekci, límec a spoustu vodiček a mastiček...ach jo... Tak to je asi všechno. Zdraví vás "marod" Šikula.

8 listopadu 2017, 21:59:22

Ahoj moji chlupatí kamarádi, moc vám děkuju za kostičky co jste mi posílali a omlouvám se za paňuli, že vám je všem nestihla oplatit. Ona se totiž přihlásila na kurz počítačové grafiky a vůbec jí to nejde...takže zas nestíhá a proto mi vypíná hodnocení. Až ten kurz dodělá, tak se zase ozveme. Všechny vás zdravíme a přejeme jen to dobré. Šikula a spol.

1 listopadu 2017, 12:38:04

Ahoj kamarádi, panička mi na chvíli zase zapnula kostičky, protože teď má trochu víc času... Doma předěláváme ložnici...už je vymalováno, ale smontovaná je jenom nová skříň...přivezli nám hromadu šroubků a prkýnek...kdo se v tom má vyznat!!! Ještě nás čeká postel, komoda a dva noční stolky, tak nám držte palce, ať to všechno dáme dohromady. Já sice pomáhám, ale páníčkům se to někdy nelíbí. Všechny vás zdraví montér Šikula:-) ;-) .

11 října 2017, 15:43:41

Milí kamarádi, tak vám jdu zase něco drápknout. Panička teď byla dlouho pryč a nenašel se nikdo kdo by psal můj deníček. Představte si, že se paňule sebrala a odjela se ségrou do Portugalska. Vrátila se jako vyměněná...a tak jsem jí odpustil, že mě na tak dlouho opustila, jo a jako satisfakci mi včera koupila plyšovýho slona. Teď si s nim zrovna hraju...:-) ...je bezva. Na chaloupku teď budeme jezdit jen občas na víkend, v Praze se bude malovat a předělávat ložnice, no tak na to se netěšim. Všechny vás zdravím a přeju hezký zbytek dne. Šikula a spol.:-) ;-)

12 září 2017, 19:46:22

Naši milí kamarádi, posíláme vám pozdravení stále ještě z chalupy. Už se nám to tady krátí...zítra, nebo ve čtvrtek se vracíme do Prahy. Dneska nám jde mimořádně dobře internet, tak vám můžeme napsat. Já i Matěj máme spoustu nových zážitků, chodili jsme často do lesa kde paničky hledaly houby, moc jich letos u nás sice neroste, ale něco se přece jen našlo...hlavně klouzky, bedly a žampiony, o hříbky jsme skoro nezavadili,(našli jsme jenom tři) akorát nám dva naprosto nepochopitelně vyrostly na zahrádce vedle muškátů. Ale lesní procházky byly krásný a nám pejskům vůbec nevadí, že houby nerostou, protože je nejíme, akorát jsme dostali každej kousek houbovce ve kterém bylo uzený masíčko, tak to nám moc chutnalo. Jinak jsme s Matějem byli skoro pořád spolu a moc jsme si to užívali, bude se mi po něm v tý Praze stejskat, on totiž s babičkou ještě chvíli zůstane na chalupě. Všechny vás zdravím a přeju co nejhezčí zbytek babího léta. Šikula a spol.:-) ;-)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Matěj

Pohlaví
Datum narození

19. března 2005

Hmostnost

10 kg

Krátce o mně

Jmenuju se Matěj a moje maminka byla West Highland White teriér, tatínek prý byl buldoček, ale nevím to jistě...Jsem velmi čilý a hravý pejsek, moc rád aportuju a plavu.

Co umím

Sedni, čekej, přines, ke mně.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granulky,kuřecí masíčko.., no snědl bych všechno, kdybych mohl.

Oblíbená hračka

Míčky, moc rád je aportuju

Co ještě zbožňuji

Páníčky, hry s míčkama, procházky.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Šikula

Plemeno

Mops

Pohlaví
Datum narození

26. února 2010

Hmostnost

12 kg

Krátce o mně

Jsem velký pohodář..narodil jsem se na statku, mezi spoustou zvířátek, mamince Andělce. Měl jsem dva brášky. Na statku jsem zůstal s maminkou jako poslední, prý jsem byl moc maličký a bázlivý, a tak mě nikdo nechtěl. Pak si mě našel můj páníček Martin. Od té doby jsem hróóózně vyrostl a už se vůbec nebojím.

Co umím

Sedni, čekej, ke mně..

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Frolíci, kuřecí játra,ale většinou dostávám granulky... kdybych mohl, tak sním asi všechno, ale páníčci mi to zakazují...ach jo.

Oblíbená hračka

Plyšový tučňák a méďa

Co ještě zbožňuji

Procházky v lese, ostatní pejsky, lidi, pohodu, hudbu, dobrou mističku..

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Amálka

Plemeno

Osel

Pohlaví

Krátce o mně

Jsem oslička vycvičená na nošení břemen (kromě lidí). Pomáhám své paničce v její nemoci.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

mrkvička

Co ještě zbožňuji

dlouhé procházky, nošení brašen

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Arnošt

Pohlaví

Krátce o mně

Jsem moc krásný zrzavý kocourek a moji páníčci si mě vzali z útulku.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kapsičky s rybí příchutí

Oblíbená hračka

plyšová myška

Fotky

Přátelé (240)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?