Profilovka Aushetz a Altamia

Aushetz a Altamia

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
2 března 2014, 00:30:30

Ahoj všichni! Dlouho jsmem tady nebyla a už se mi tak trochu stýskalo, tak jsem zaskočila. V mém životě se toho hodně událo. Měla jsem infekci v pusince a postupně jsem přišla o všechny zoubky, nakonec mi musela veterinářka zbytek vytrhnout. Byla jsem statečná, brala jsem antibiotika a doufáme, že je nejhorší za mnou. Páníčci jsou moc hodní, kupují mi nejjemnější masíčko, které rozmělňují vidličkou a protože jsem granuložrout a miluji granulky, koupili mi jemné malé granulky, které nemusím kousat. Veterinářka říkala, že se po vyléčení infekce uklidním a budu mírnější, ale nejsem! Ha! :))) Stále dovádím, ráda číhám, skáču a myslím si, že moji páníčci jsou také koťátka, proto se na ně vrhám a drápu je :)) To je mi panečku zábava! :)))

10 září 2012, 17:32:30

Páníčci mi koupili geniální hračku. Je to brouk na baterie, který sám běhá po podlaze a já ho zatím lovím, číhám a jsem z toho celá rozjařená. Když mám náladu si s broučínkem hrát, tak si ho pacičkou vyberu z košíku s hračkama a čekám až mi ho někdo zapne :)) Je to nejlepší kočičí hračka na světě (původně se prodává jako hračka pro kluky v každé hračkárně) a konečně něco, co mě zabaví na delší dobu, než pět minut! Dokonce je to lepší než laserové ukazovátko :)) Přeji všem hodně mňau a vrrrm :))

9 března 2012, 22:53:46

Tak dnes páníček vytáhl takovou tu divnou velkou věc (větší než já), která běhá po podlaze a vydává strašlivé zvuky. Myslím, že tomu lidé říkají "vysavač". Abych se nebála, tak mě panička vzala do náruče, kde jsem se cítila bezpečně a společně jsme se dívaly na to jak páníček běhá s vysavačem po bytě. Jak moje panička řekla, na práci se hezky dívá :) No a představte si, že jsem ho pár krát nechala, aby mi přejel tou divnou savou trubicí po kožíšku a vůbec mi to nevadilo! Ten svět je plný překvapení :)) Všem přeji krásné dny :) Mňau!

8 března 2012, 13:35:36

Dnes mi panička vyčesala srst, krásně jsem si při tom předla, ale zároveň jsem si s ní hrála a lovila ji ruku :) Všimla jsem si, že venku sněží a je zima, to znamená, že mi páníčci večer zapnou radiátor. Už se těším, jak si na teplíčku krásně zdřímnu a budu spokojená kočička :) Jo a včera jsem se naučila další zajímavou věc - snad poprvé jsem pila vodu z puštěného kohoutku :) To jsem šikovná, co? :D Všem přeji krásné dny, mňau! :)

5 března 2012, 22:33:15

Tak dnes jsem paničku čekala u dveří až přijde z práce a hned jsem se začala otírat o zeď, aby mě trochu pomazlila. Ta mazlivá nálada, povím vám, mi vydržela jenom chviličku, protože jakmile panička zapla notebook a zapla si miciny.cz, tak jsem se schovala za notebookem a začala ji lovit, číhat na ni a provokovat ji. Já svoji paničku znám a mám ji dobře vycvičenou, protože vím, že jí to zlobení přijde strašne roztomilé a začne si se mnou hrát. Chvíli jsem si hrály s divnou chlupatou věcí na provázku, chvíli jsme si hrály na honěnou a teď jsem si lehla na moji oblíbenou židličku a asi budu spinkat... Všem přeji krásný sluníčkový týden :) Mňau!

3 března 2012, 20:26:43

Tak antibiotika za mnou ... a pevně doufám, že už nikdy je brát nebudu :( Hlavně, že jsem zdravá :)) Panička už ze mně byla na nervy, protože jsem strašně protestovala, zavírala tlamičku, škrábala a utíkala ... Nejvíc mě potěšila vaše účast, milí kamarádi, děkuji za všechny pozitivní myšlenky a přání :) Přeji všem krásné dny plné sluníčka, zlobení, mazlení a dobrého masíčka:) Mňau!

27 února 2012, 22:06:46

Moc všem děkuji za podporu s mojí bolístkou, měli jste pravdu, je mi už o moc líp :) Ránu si nelížu, už se mi hezky hojí. Jenom kdybych nemusela brát antibiotika ... První dva dny jsem byla docela hodná a nechala jsem si je dát do tlamičky, ale teď už mě panička musí lákat na masíčko a já se bráním, prskám a mrskám ocáskem. Jsem přeci jen kočička ! :)) Mňau ! :)

24 února 2012, 18:31:09

Tak jsem dnes musela k paní veterinářce, protože se mi zanítil podkožní steh z kastrace. Dostala jsem antibiotika a po pár dnech budu zase zdravá kočička :) Ale nebojte se, kromě toho, že mám bebíčko na bříšku tak normálně papám, zlobím a taky chodím na záchůdek :)) A představte si, že jsem dnes byla na paní veterinářku docela hodná a nechala jsem si prohmatat bolavé bříško! :) ... ... ... ... ... Tak dobře, přiznávám, že jsem na ni pak zaprskala a zavrčela, ale páníčci byli rádi, že jsem vůbec dovolila aby se mně dotkla :)) Mňau ! :))

13 února 2012, 22:54:46

Tak dnes jsem páničkům vlezla do jejich velké skříně v ložnici. Páníček si s tím ale hlavu nelámal a zavřel mě tam! Rozhodla jsem se, že ji trošku proskoumám. Všude jsem lezla, všechno jsem oňufala a až mě to přestalo bavit, zaškrábala jsem na dveře. Ale páníček v pokoji nebyl a tak mě neslyšel. Po chvilce jsem to zkusila znova ... a představte si, nic! Ale protože jsem kočka tvrdohlavá, zkusila jsem to ještě jednou a v tom momentu se dveře skříně otevřely a já uviděla páníčka jak na mně mluví: "Isis, kde si?" "No tady jsem ty troubo!" - pomyslela jsem si a chtěla jsem vyběhnout ven ale v tom páníček dveře zase zavřel... Škráb, škráb, škráb! Nedala jsem se. Páníčkek opět dveře otevřel a řekl: "No tak Isis! Kde jseš kočko!?" Schválně jsem mu neodpověděla, bavím se, když mě hledají :) Páníček skontroloval nejdřív spodní police, pak věšáky, pak spodní police na druhé straně, ale hádejte kde mě objevil! Přesně tak, na nejvrchnejší polici. "Ty kočeku jedna, jak jsi se tam dostala? Co, mrcho?" - zeptal se mě s úsmevěm na rtech. Ale já jsem se na něj jen tiše dívala ... To víte, kočka svoje tajemntví nikdy neprozradí :)

8 února 2012, 12:38:51

Dnes je krásný den na zlobení :)) V noci jsem s paničkou spinkala na jejím polštáři a když se panička moc vrtěla, tak jsem jí pacičkou jemně packla do nosu, aby se uklidnila ... Nevím proč, ale moc to nepomohlo :( Panička se mě chtěla zbavit a odnést mě do pelíšku, ale já se nedala a vrátila se zpátky na svoje polštářové vyhřáté místečko... Dopoledne mi doručovací služba až do domečku přivezla masíčko Gourmet a kočkolit do mého záchodku :) Tak jsem ráda, že se o mne páníčci starají a myslí na moje spokojené bříško a čistou toaletu :)) No a představte si, že mi po tom balíku zbyla nádherná velká krabice, se kterou je mnohem víc zábavy než s jakoukoliv kupovanou hračkou :))) Pac a mňau a krásnou středu přeje Isis :)

7 února 2012, 10:27:20

Mňáááů, tak jak mi včera byla celý den zima, dnes je mi ještě větší. Navíc jsem si při pohledu ven všimla, že tam poletuje něco zvláštního. Má to bílou barvu s když páníčci otevřeli okno, aby vyvětrali, napadalo to dovnitř a bylo to strašně studené! :) Ale já už vím jak mi bude dobře :) Zalezu si na svoji oblíbenou růžovou deku na radiátoru a budu si jen tak v teple lenošit a při tom přemýšlet o tom, čím dnes pozlobit svoje páníčky. Mňau! :)

6 února 2012, 15:07:20

Mňáu, dnes je ale skvělý den na lenošení :) V noci jsem moc nemohla spinkat, protože jsem dostala strašný hlad, tak jsem musela použít něco starých osvědčených triků - výrazné pohledy do očí, neklidné ťapkání po celém pokoji, škrábání do krabice a otevírání skříně. Páníčci už mě však mají dobře přečtenou, a tak mi okamžitě naplnili mističku jídlem :) Úplně cítím, jak je venku dnes studeno, takže dnešek bude nejlepší strávit lenošením a odpočinkem na hezky vyhřátém radiátoru :) Mňau! :)))

5 února 2012, 13:23:06

Tak už jsem to zase já :) Jako kdybych zapoměla, že jsem někdy na nějaké kastraci (v pondělí) byla. Ráno jsem si připoměla všechnu moji oblíbenou zlobivou činnost ... takže jsem: rejdila ve skříni a vytahovala paničce oblečení na zem, plašila jsem rybky, upravovala jsem věci na poličce (rozuměj zhazovala je na zem), běhala a zkoumala kam všude můžu lozit a jak vysoko vyskočím :) Ale ano, ráno jsem byla taky hodná, mazlila se a usnula jsem s paničkou na jejím polštářku :)) Krásný den všem kočičkám! Mňau! :)))

4 února 2012, 12:42:16

Tak už od rána to u mne vypadá na krásný kočičí víkend :) Bříško mám plné, ranní mazlení za mnou, můžu říct, že jsem zatím malá spokojená kočička. Teď jsem se šla ješte trochu vyspinkat, protože odpoledne budeme zase vařit a já u toho, samozřejme, musím být. Vaření je moje oblíbená činnost :) Panička pak naplánovala menší úklid, kde také nemůžu chybět :)) Všem přeji krásný den ! :) Mňau !

3 února 2012, 15:29:19

Tak dnes už je mi, překvapivě, zas o moc líp ! Ráno jsem se pokoušela dobíjet se do skříně, ale panička si mě radši vzala k sobě do postele, kde jsme se mazlily a já pak usnula :) Bylo v jejím teplým pelíšku strašně dobře :) Kolem poledne jsme spolu vařily oběd, protože já jsem všude tam, kde se něco děje a postupně se učím vařit. Dívám se, co dělá moje panička a ona si myslí, že vypadám jak kdybych se to učila nazpaměť - ona ale neví, že už to dávno všechno vím :))Taky jsem se účastnila rodinného oběda a když se páníček nedíval - kradla jsem mu jídlo z talíře :) Ale pak mi na to přišel :( Teď jsem šla spát, hezky do pelíšku a do teploučka, protože, povím Vám, dnes musí být venku příšerná zima! Mňau s Vámi a ať Vás Vrrrm sprovází! :))

2 února 2012, 12:34:34

Tak prosím pěkně, dnes už je mi po operaci zas o něco líp :) Ráno jsem rejděním ve skříni vzbudila svoji paničku(Mám to na ní vyzkoušené, pokaždé mi běží po masíčko do bříška), pak jsem si na ní lehla a chvíli se krášně mazlila. Teď ležím ve svém pelíšku, sem tam ještě páníčkům mňouknutím dám vědět, že mě to bolí a snažím se z toho vyspinkat :) Přeji všem krásný kočičí den !

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Isis

Pohlaví
Datum narození

11. května 2008

Hmostnost

4,5 kg

Krátce o mně

Jsem malá roztomilá kočička, která ve volném čase loví a číhá, ale také se mazlí a ráda dovádí. Mojí hlavní naplní práce je zlobit svoje majitele, spát, papat a premýšlet jak převzít vládu nad světem :) Zatím bohužel neúspěšně.

Co umím

NE, kočko! Ale kromě tomu rozumím ještě: \"Aha, Isis, moucha!\" a \"masíčko!\" a \"pojď sem\" a \"pojď se pomazlit\" a \"chyť ho\" a právě se učím: \"bež dolů\".

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Bozita masíčko, Porta 21 Feline Finest Sensible granulky :)

Oblíbená hračka

Drátek, krabice, laserové ukazovátko a brouček na baterie :))

Co ještě zbožňuji

Číhat, šplhat, otevírat skříně, lozit po nábytku, asistovat při vaření (zejména brambor) a hry na schovávanou, mazlení, šeptání, masáž uší, vyčesávání kožíšku.

Fotky

Více fotek

Přátelé (29)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?