Profilovka Mirka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
1 října 2016, 16:16:44

Haf, kamarádi, zdravím všechny po dvou letech! Uteklo to strašně rychle, panda nevěřícně čučí na datum, kdy psala předchozí povídání. Tak jen pro vaši informaci, je ze mě drzej psí kluk, panda říká, že mám opožděnou pubertu. No, ona to musí vědět nejlíp, že jo. Stále miluju prochajdy, proháním koně, cyklisty, kočky, ptáky a vůbec všechno, co se hýbe. Jen lidi stále nemusím, bojím se a zřejmě to tak už zůstane. Za ty dva roky mě hladila jen panda, před návštěvou se schovám a nevylezu, dokud neodejde. Venku, chce-li se někdo přiblížit moc blízko, pádím pryč. Jinak tuze rád okusuju deky, prostěradla, nejradši ty směšný cedulky, co z nich trčí. Jak ten hadr prát a udržovat, a takový nesmysly. A aby tam nezůstal ani kousíček, ještě ukousnu kus toho hadru. Hele, kámoši, končíme, panda má hlad a já taky nepohrdnu dobrotkou. Tak jdeme na to. Krásné dny přejeme oba.

3 srpna 2014, 15:55:17

AHOJ KAMARÁDI, PŘEJI FAJN DNY. I KDYŽ TA VEDRA BY ZROVNA BÝT NEMUSELA. MÁM HUŇATÝ KOŽÍŠEK A JEN CO VYJDEME ZE DVEŘÍ, JE MI HORKO, KVŮLI TOMU JSEM SE I NAUČIL CHODIT POMALU, JINAK LÍTÁM JAKO ŠUS (COPAK JÁ VÍM, CO JE TO ŠUS? ALE PANDA ASI JO, PROTOŽE MI TO POŘÁD PŘEDHAZUJE). MILUJU ZAJÍCE, MILUJU POLE A LOUKY, TAM JE MI DOBŘE. NO A PANDA TO MUSÍ MILOVAT TAKY (NEBO NÉÉÉÉ?). LÍTÁ TOTIŽ SE MNOU A PLÁPOLÁ ZA MNOU JAKO VLAJKA, JSEM TOTIŽ NA VODÍTKU A KDYŽ CHYTNU STOPU, NEZNÁM BRATRA. ABYCH NEZAPOMNĚL, DĚLÁM VELKÉ POKROKY, UMÍM DALŠÍ POVELY, POTKÁME-LI JEDNOHO ČLOVĚKA, UŽ NEZDRHÁM, ALE OBLOUČKEM HO OBEJDU. SE SKUPINKOU ČLOVĚKŮ NEBO Z TĚSNÉ BLÍZKOSTI MÁM ALE POŘÁD STRACH. PŘEJI VÁM, KAMARÁDI, KRÁSNÉ LETNÍ DNY.

3 července 2014, 20:38:13

JOVAJDA!! JÁ MÁM DÁREČKŮ! DĚKUJI VŠEM MOC A MOC, I ZA PŘÁNÍČKA, ABYCH SE MĚL DOBŘE. PANDA SE SNAŽÍ, TAK SNAD JO. KAŽDOPÁDNĚ BUDU PRŮBĚŽNĚ INFORMOVAT, JAK TO U NÁS DOMA VYPADÁ. PANDA ŘÍKÁ, ŽE JSEM ZA TŘI MĚSÍCE, CO MĚ MÁ, UDĚLAL OBROVSKÉ POKROKY, UŽ SE NIČEHO NEBOJÍM, ANI PROJÍŽDĚJÍCÍHO VLAKU. PŘES PLOT UŽ OBLIZUJI I PSÍ KAMARÁDY, ALE LIDI, LIDI BUDOU VELKÝ OŘÍŠEK. NO, VŠAK MI HO ROZLOUSKNEME! MĚJTE KRÁSNÉ DNY VY I PÁNEČCI.

22 června 2014, 20:07:31

Kamarádi, to mi to trvalo, co? Všechny Vás zdravím a posílám čumáčkovky. Poslední dva měsíce mám starostí nad hlavu, ale snažení nese první ovoce. Miška, stříbrný pudlík, kterého jsem v dubnu vykoupila z trápení od jeho "majitelky", už si pomalu (dva měsíce!) zvyká, už se mě nebojí, ovšem lidi, to je stále velký problém. Dělá však pokroky a já věřím, že jednou ten strach překoná. A pak bude dobře. Přeji vám i pánečkům krásné léto, plné dlouhých procházek, krásného počasí a báječných zážitků.

19 dubna 2014, 19:15:53

KRÁSNÉ SVÁTKY VELIKONOČNÍ PŘEJI VŠEM HAFÁČKŮM, ČIČINDÁM A OSTATNÍM MILÁČKŮM. STEJNĚ TAK I PÁNEČKŮM. KAJDÁSKU, ZLATÍČKO MOJE, DÁVEJ POZOR Z OBLÁČKU NA MÍŠU, JE TO MŮJ NOVÝ KAMARÁD, KTERÝ SI PROŠEL TÝRÁNÍM, A TO NĚKOLIK LET. JE VELMI, VELMI NEDŮVĚŘIVÝ K LIDEM, ALE DOUFÁM, ŽE SI NA MĚ ZVYKNE A BUDE NÁM FAJN. BEZ TEBE, BROUČKU, MI TU BYLO MOC SMUTNO, TAK PROTO PŘIŠEL MÍŠA.

2 června 2013, 19:44:51

AHOJTE, ZLATÍČKA. POSÍLÁM ČUMAČAJDY A PŘEJI VŠEM KRÁSNÉ ČERVNOVÉ DNY BEZ STAROSTÍ A HLAVNĚ BEZ STRACHU Z VODY. TEĎ JSEM SE DÍVALA NA TELEVIZI A JE TO HRŮZA, PŘITOM U NÁS SVÍTÍ SLUNÍČKO A JE TEPLO. PŘEJI VÁM VŠEM, AŤ TOHLE TRÁPENÍ S DEŠTĚM BRZY SKONČÍ A UŽ JEN SVÍTÍ SLUNÍČKO. PAC A PUSU

17 února 2013, 18:59:13

AHOJ KAMARÁDI, TAK ZASE MÁME ZA SEBOU DALŠÍ TÝDEN, UTÍKÁ TO FOFREM. ZA CHVILIČKU BUDE JAROOOOOOOOOOOOO, HURÁ!! TO BUDE PROCHÁZEK, LÍTÁNÍ PO VENKU A ZNAČKOVÁNÍ A ČTENÍ VZKAZŮ OD OSTATNÍCH PEJSKŮ, KTEŘÍ PROCHÁZKOVALI PŘED VÁMI. PŘEJI VÁM KRÁSNÝ TÝDEN VE SPOLEČNOSTI VAŠICH PÁNÍKŮ, AŤ JSTE ZDRAVÍ A SPOKOJENÍ. POSÍLÁM POZDRAVY I VŠEM HODNÝM PÁNEČKŮM. PAC A PUSU.

20 ledna 2013, 18:05:23

AHOJ KAMARÁDI, ZDRAVÍM VÁS OPĚT PO DELŠÍ ODMLCE. OMLOUVÁM SE, OD VÁNOC MĚ TRÁPÍ NEMOC, UŽ, UŽ TO VYPADALO, ŽE JE VŠE ZA MNOU, ALE VRÁTILA SE, CHŘIPAJZNA JEDNA ZATRÁPENÁ. ZATÍM JE MI POŘÁD NIC MOC, ALE JAK SE Z TOHO DOSTANU, VŠECHNO VÁM VYNAHRADÍM, FAKT, NA TUTY. MĚJTE SE MOC A MOC HEZKY VY, I PÁNÍCI. POSÍLÁM ČENICHAJDY. PANĎULE OD KAJDÁSKA.

16 prosince 2012, 19:14:07

AHOJTE, SLUNÍČKA. POSÍLÁM ČENÍŠKOVKY NA VŠECHNY STRANY, DĚKUJI ZA VZKAZÍKY A OMLOUVÁM SE, ŽE TEĎ MOC NEODPOVÍDÁM, MÁM TROŠKU SMUTEK A JAK OTEVŘU "HAFÍKY", JE SE MNOU ÁMEN. UŽ JE TO PĚT MĚSÍCŮ, CO ODEŠEL KAJDÁSEK NA OBLÁČEK A MÁM POCIT, ŽE TEN SMUTEK ZA NÍM JE DEN ODE DNE VĚTŠÍ. ASI TO BUDE TÍM VÁNOČNÍM ČASEM, KDY SI ČLOVĚK DALEKO VÍCE UVĚDOMÍ, ŽE UŽ S NÍM NENÍ SPOUSTA JEHO SRDCI BLÍZKÝCH PŘÁTEL. A KAJDÁSEK BYL PŘÍTEL Z NEJMILOVANĚJŠÍCH. MĚJTE SE KRÁSNĚ, KAMARÁDI A NEZLOBTE SE, JÁ SE POLEPŠÍM - NO VIDÍTE, UŽ ZASE BULÍM. KRÁSNÉ PŘEDVÁNOČNÍ DNY VÁM I VAŠIM DVOUNOŽCŮM.

11 prosince 2012, 21:50:18

AHOJTE, KAMARÁDI Z NEJMILEJŠÍCH, POSÍLÁM VŠEM ČENICHAJDY A NEŽ PŮJDETE VEN, POŘÁDNĚ SE OBLEČTE - DEJTE ŠANCI PÁNÍKŮM NAVLÉCT VÁM KABÁTKY A SVĚTŘÍKY, NEBO JINAK VENKU ZMRZNETE. JÁ VÍM, ŽE PRO NĚKTERÉ Z VÁS JE TO POD PSÍČÍ DŮSTOJNOST, ALE JE FAKT ZIMA. TAK SE MĚJTE SUPROVĚ, PŘEJI HEZKÉ CHVILKY TĚŠENÍ SE NA VÁNOČNÍ DOBROTY. I KDYŽ ASI VÍCE SE TĚŠÍ PÁNÍCÍ, KTEŘÍ LÍTAJÍ PO OBCHODECH JAKO BLÁZNI A KUPUJÍ TO NEJ NEJ NEJ PRO VÁS, MILÁNKOVÉ. TAK PAC A PUSU, KAMARÁDI. POHLAZENÍČKO ANDÍLKŮM NA OBLÁČEK.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Míša

Pohlaví
Hmostnost

6 kg

Krátce o mně

Moc vám toho nepovím, nevím, kdy jsem se narodil (panda rozhodla, že budu mít narozky v den jejího svátku a taky narozenin, budu mít narozky 2x ročně!), neměl jsem před dvěma měsíci ani jméno. Původní majitelka mě, jako několik dalších bráchů a séger, neprodala ve věku štěněčím, tak jsem jí zůstal. Já počítat neumím, ale podle pandiny známé, nás bylo tak kolem dvaceti a hrůza, děs, běs. Jen já vím, čím jsem si prošel a moje panda z mých reakcí si dovozuje, co jsem všechno zažil. Podle veterináře mám asi čtyři roky. Neuměl jsem chodit na vodítku, žádný povel, jen jsem se strašně bál vodítka, šňůry od pračky, zvýšeného hlasu, aut - i těch stojících, brouků, ptáků a hlavně lidí. Těch se bojím ještě teď. Když jsou moc blízko u mě, počůrám se strachy. Ale já to překonám, jsem přeci kabrňák a šikulka, to o mě říká panda, tak asi to bude pravda. V prvních dnech jsem nechtěl chodit. Panda mě donesla na louku, já se vyčůral a přitiskl se k zemi, dělal jsem, že jsem neviditelný, ale naučila mě chodit a to tak, že mi nestačí. Já vám mám běhy! A když cítím zajíce, to je fofr! To je zatím všechno. Panda i já žijeme mou aklimatizací na normální život. Držte tlapky, ať to zvládnu.

Co umím

Jen ty základní: jdeme, čekej, tam ne, zpátky, fuj. Ještě mě panda učí \\\"ke mě\\\", ale to mi zatím moc nejde. Nevadí, jsem pořád na vodítku, ještě se kdečeho leknu a pak se snažím utéct. Takže vodítko je nutnost.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

v š e c h n o , tuze rád baštím

Oblíbená hračka

plyšová chobotnice

Co ještě zbožňuji

Běh polňačkama, granulky, dobroty všeho druhu a hlavně škrabkání v kožíšku a hlazení. To já tuze rád.

Fotky

Základní informace

Jméno

Kajdásek

Pohlaví
Datum narození

12. ledna 1997

Datum úmrtí

4. července 2012

Hmostnost

2,5 kg

Krátce o mně

I když už jsem byl děda, stále mi to pálilo jako za mlada a dokázal jsem taky ještě udělat pořádný kravál. Zejména na veterině nebo při setkání s jakýmkoliv psem, případně koněm (ten byl nejlepší, toho jsem si patřičně vychutnával - sice dotyčný netušil, kdo to na něho huláká, neboť jsem byl malého vzrůstu, ale to ničemu nevadilo, stejně jsem mu ukázal, kdo je pánem situace). V mládí jsem měl spoustu kamarádů a hlavně kamarádek, ke stáru už jich moc nebylo, měl jsem rád svůj klid, teploučko a pohodičku domova. Život jsem měl rušný, miloval jsem jízdu autem a kdybych to uměl, kecal bych báječně do řízení, tak jsem alespoň páníkovi nakukoval přes rameno, aby neudělal nějakou chybu. A miloval jsem fenečky a papáníčko všeho druhu (ke stáru už to nebylo ono, musel jsem držet dietu, což bylo někdy k vzteku, ale co naplat, když mi nic jiného nedali?). Jinak jsem byl typický čivavák - malý vzrůstem, ale velký hlasem. Štěkal jsem rád, štěkal jsem kvalitně. A taky jsem se rád pral, i ve svých 15-ti letech jsem ještě dokázal prohnat daleko mladšího psa. Ještě jsem zapomněl na jednu věc, už mi to ani nepřijde. Když mi bylo něco přes rok, napadl mě lovecký pes, nu a ukousl mi zadní nožku. Ale já jsem byl takový kabrňák, že jsem to nejen přežil, ale i se třema nohama jsem řádil celý život jako tajfun, žádná fenečka, žádný pes, si přede mnou nebyli jisti. Tak to je už asi všechno, kamarádi. Posílám všem pohlazeníčka z obláčku, mějte krásný život s páníky.

Co umím

čekej, tam ne (např. když se chci vyčůrat do květin), jdeme (to zase, když se ošmírám dlouho na jednom místě) a to mi k životu stačilo

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

vše, co bylo jen trochu k jídlu

Oblíbená hračka

plyšový citrón, bez kterého jsem nedal ani ránu

Co ještě zbožňuji

dříve fenečky všech ras, pak už jen klídek a teplý pelíšek

Fotky

Více fotek

Přátelé (117)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?