Profilovka Lucka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
19 května 2014, 16:01:45

Přeprava koní- Nabídka Zajistíme převoz až dvou Vašich koní,naší soupravou Nissan Patrol (5 míst)+přepravník Böckmann. Naši řidiči splňují odbornou kvalifikaci pro dopravce přepravující zvířata.Vždy přistavíme vydezinfikovaný přepravník. Cena 12,-/km, čekací doba 80,-/hod.Nezapočítává se nakládka a výkladka koně.Při delší trase cena dohodou. Více info na tel.cis.775085270

2 října 2012, 13:05:21

Ahojky kamarádi, mi prostě nějak nestíháme takže vypínáme prozatím kosťule a jablíčka,ale hned jak to půjde tak se zase ozveme,protože nám přijde dosti nefér, že někteří lidičky hodnotí a mi to nevracíme. Takže až to bude reálnější zase se vrátíme. Měj te se kamarádi pěkně a přejeme Vám krásný začátek do nového týdne. :))

21 září 2012, 09:28:10

Ahojky kamarádi, venku nám dnes sice svítí sluníčko, venku bude oppět krásný den, ale mi se bohužel budeme zase poflakovat po ohradě :(. Paňule nemůže ven, prý má nějakou neschopenku a to ještě navíc bez vycházek,ale prý to nebude trvat dlouho. Ach jo už,aby jsme šli zase ven. Jinak Vám kamarádi, přejeme krásný sluníčkový den.

28 července 2012, 18:56:07

Hafojky kamarádi, já jsem myslel, že paňuli budeme křísit. Včera jak nám pěkně popršelo tak já neměl nic lepšího na práci, než pěkně šmejdit pěkně v řepě, kterou má paňule na zimu pro Ramiška, Bibču a králíky.Takže si určitě dokážete představit jak jsem vypadal :)). Nebyl jsem bílý, ale velmi špinavý a vypadal jsem prý jako potkan.

28 července 2012, 18:51:11

Ahojky kamarádi, byl u nás nový pan veterinář naočkovat Bibinku a podívat se i na mě,protože paňule má podezření na počátky artózy, protože začínám mít menší problém s chůzí po tvrdším podkladu a to už mě i prohlížel pan podkovář, jestli náhodou nemám něco s kopýtkem.Jenže ono to bude trošku jinak. Prostě tak jak to vypadá s hobby závody jsem asi nadobro skončil.

19 července 2012, 21:20:49

Čauky kamarádi, tak k nám začaly chodit dětičky a moc pěkně se o nás starají. Paňule je učí co a jak. Co se u koní může a nesmí,učí je základní vědomosti,které by každý správný začátečník měl znát.Jenže my už jsme od toho leštění, jak nás chtějí neustále čistit, lesklý jako zrcadlo :)))).

18 července 2012, 17:05:37

Ahojda kamarádi, konečně už zase chodíme do té naší ohrady plné travičky. Počasíčko se konečně umoudřilo a my si můžeme nacpat bříška, k prasknutí.Ne, že bychom nedostávali pravidelně nakrmit, ale to víte, když to není nasečené a můžeme si sami popocházet a ukusovat je to pro nás mnohem, mnohem lepší :)))

16 července 2012, 09:54:49

Ahojda kamarádi, konečně jsme zpátky a všem pošleme bodíky. Celý minulý týden byl zase pěkný chaos. Takže bodíkovaly dětičky, hold jsou prostě prázdniny a paňule se může rozkrájet neví kam dřív skočit. Jinak Vám kamarádi, přejeme krásný den a hned se dáme do bodíkování.

5 července 2012, 13:13:08

Ahojky kamarádi i já už těch veder mám plné zuby. Venku ležím ve stínu na betoně, který už pomalu ani nechladí, jazyk vyplazený, ikdyž dostávám pravidelně studenou vodu, nic to nepomáhá. Včera to vypadalo, že se konečně ochladilo, ale kdepak. Ty tropická vedra nás budou asi dlouho mučit chjo.

5 července 2012, 13:08:44

Ahojky kamarádi, to je hrůza u nás už teď je ve stínu kolem 30 stupňů. Takže i ve stínu je to hrůza. Trénujeme až večer, když paňule přijde z práce. Jinak se to fakt nedá.Takže celý den strávíme buď pod naší jabloní, která nám dává stín nebo v boudě.Tam nás alespoň nekousají ovádi chjoo.

3 července 2012, 09:58:59

Ahojky kamarádi, tak nám zase začínají tropická vedra, ovádů nespočítaně. Však nás také paňule při naší snídani musela nastříkat repelentem, protože to už je opravdu hrůza co jich je potvor. A kdyby nás chtěla zavřít do stáje, aby nás to tak nehryzalo, tak to by bylo ještě horší, to vedro bychom nepřežili, jsme totiž radši venku ve výběhu, než mezi "4-mi zdmi".A paňule to moc dobře ví a chce pro nás jen to nejlepší. Proto dnes musí ještě jet do "koňského obchodu" a koupit nový repelent. Krásný tropický den:))

1 července 2012, 15:00:00

Ahojky kamarádi, všem moc děkujeme za bodíky, díky Vám jsme získalali nějaký ten pohár a medaily. Včera se paňule bohužel bodíkování nezúčastnila, protože včera přijela z práce, sbalila holky a vezla je na tábor. Samozřejmě kam jinam než ke koníkům.Paňule se vrátila až pozdě tak tak nám sithla nasekat travička a bylo vidět, že tohoo už má plné zuby. Takže bylo jasné, že ihned odpadne :)). Jinak opravdu všem moc děkujeme a teď tu paňule bude a poctivě rozdá bodíky a hlásky do soutěží.:))

29 června 2012, 20:28:46

Ahojky kamarádi, paňule se Vám všem moc omlouvá, že včera nerozdávala bodíky. Nebylo jí moc dobře, ale dnes to všechno napravila a vše poctivě obodíkovala. Jinak přejeme kamarádi, pěkný sluníčkový víkendík. I když pro nás příliš horky a proto nás paňule vůbec nezavírá do boxu a nechává nás venku celých 24 hodin, jen se chodíme schovat do přístřešku nebo pod strom, A můžeme říct, že je nám takhle mnohem, mnohem, líp než v boxe. Takže pa a užívejte prázdnin.

26 června 2012, 20:16:09

Ahojky kamarádi, víte jak jsem sousedovi načechral králíka? Tak ho paňule musela sehnat okamžitě a vůbec souseda nezajímalo jestli má tolik času jako on a ještě na závěr se s ním pohádala, ikdyž měla veškerou snahu tu moji škodu nahradit ach jo:((. To víte soused sedí doma na zadku u počítače a pomalu ani nevyleze ven, na rozdíl od mé paňuli, která fakt jede na doraz. K počítači sedne rychle obodíkuje a jede zase dál. To víte v zemědělství to jinak nejde

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Džeki

Pohlaví
Datum narození

17. května 1994

Hmostnost

650 kg

Krátce o mně

Také mám svoje za sebou, ale tady je mi moc fajn :)

Co umím

Nóóó to nvím :D

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Tvrdý chleba a jablíčka

Co ještě zbožňuji

drbání a lenošení :)

Fotky

Základní informace

Jméno

Arkádus

Pohlaví
Datum narození

8. dubna 1997

Hmostnost

Nóó ehm....

Krátce o mně

Narodil jsem se 8.4.1997,v Dětkovicích u Jarka Oklešťka a dostal jsem jméno Arkádus. V osmi měsících jsem byl na prodej a koupila si mě nynější majitelka Lucka, která se o mě občas starala, když mi maminku prodali a musel jít s ní na nějakou dobu do Prostějova. Takže jsem věděl, že se budu mít dobře a i téměř po patnácti letech jsem majitelku neopustil a doufám,že to tak zůstane,ikdyž dokážu občas pěkně pozlobit :))

Co umím

umím dát pac

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Mám rád vše, co koníci mají rádi kromě cukru ten je špatný na zoubky

Co ještě zbožňuji

drbání

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Ben

Pohlaví
Datum narození

13. června 2009

Hmostnost

Tak akorát :)

Krátce o mně

Ahojky já se jmenuji Beník a jak ke mně má nynější majitelka přišla? Narodil jsem se mamince plemene jezevčík a nevěděli co se mnou tak mě přivezli do Duban k jedné paní, se kterou se kamarádí moje nynější majitelka a shodou náhod sháněla nějakého hafíka na hlídání, ještě že tak jako skoro každý netoužila po čistokrevném hafanovi, to bylo moje štěstí. Tak jsem se nastěhoval hned na nové místo o pár domů dál. Kde opravdu vzorně hlídám až moc :)).

Co umím

jak se to vezme, ale strašně nemám rád cizí lidičky vrrr..hafhaf

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kostičky, masenko, piškotky

Oblíbená hračka

uzel, míček, a kostičky na okusování

Co ještě zbožňuji

piškotky, vycházky

Fotky

Základní informace

Jméno

Matýsek

Pohlaví
Datum narození

20. března 2013

Krátce o mně

Než jsem se dostal k novým majitelům do Duban, byl jsem týraný poník,pánovi se nelíbilo mé zbarvení,tak mě nechal stát uvázaného,začala mi zarůstat ohlávka a měl jsem hnilobu v kopýtkách. Teď je ze mě šťastný poník mám tady kamarády a mám se tu moooc fajn :).

Co umím

na povel si lehnout

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

piškotky :)

Co ještě zbožňuji

piškotky,hraní a drbání

Fotky

Základní informace

Jméno

♣♣LUPÍNEK♣♣

Pohlaví
Datum narození

14. června 1995

Datum úmrtí

24. listopadu 2013

Hmostnost

neodhadnu přesně

Krátce o mně

Narodil sem se roku 1995 a měl jsem hodně majitelů.Nyní jsem v Dubanech a moc se mi tu líbí. Je tu Bibi, Arkádus, Ben a Macek (to je kocour) mám rád obě majitelky. Skoro každý den chodíme ven (pokud není škaredé počasí). To je vše co bych Vám pověděl :) a teď odpočívám v koňském nebi :)

Co umím

skoky,zákl. drezury,

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

cukr,jablka,seno,lyznou sůl,mrkev,zelenou travičku

Co ještě zbožňuji

Vyjížďky,žrádlo,pamlsky,drbání,majitelky

Fotky

Základní informace

Jméno

Dina

Pohlaví
Datum narození

5. března 1997

Datum úmrtí

13. prosince 2006

Hmostnost

S pomocí veterinárního lékaře tak akorát :)

Krátce o mně

Ahojky kamarádi, můj štěněčí život nezačal zrovna nejlíp. Byli jsme tři já a bráškové.V osmi měsících jsem se ocitli v olomouckém útulku, zbídačení a podvyživení, protože se o nás původní majitel vůbec nestral, bil nás a nekonec ponechal v lese osudu :((. Jenže jednoho dne se stalo něco, co bych vůbec nečekala. Do útulku přišla rodinka, s tím, že potřebuje nějkého hafana na hlídání jejich budoucího rodinného domku. Při prohlídce došli až k mému kotci a ihned jsme si padli do oka,ještě ten den si mě odvezli domů, kde se o mě starali moc pěkně až do mého konce.

Co umím

všechno, jen mi moc nešlo vyštěkávání

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

měla jsem ráda piškoty, masenko, kostičky

Oblíbená hračka

cokoliv co se dalo aportovat

Co ještě zbožňuji

hlavně koupání, vodúú,aportování a dlouhé procházky

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Bak

Pohlaví
Datum narození

25. dubna 1990

Datum úmrtí

14. března 1992

Hmostnost

na křížence tak akorát :))

Krátce o mně

Ahojky kamarádi, narodil jsem se ve Smržicích mamince jménem Peggy, byla dlouhosrstý jezevčík, jelikož nevěděli co se mnou a navíc se ozvali lidičky z Duban, že by jsi mě vzali, tak jsem skončil o kousek dál.Moc se mi v Dubanech líbilo, jenže co jsem se neuděla, utekl jsem a to mi bylo osudným. Uhnal jsem si zápal plic a to už mě nezachránil ani veterinární lékař.

Co umím

ke mně a sedni

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

piškotky

Oblíbená hračka

míček, uzlík

Co ještě zbožňuji

masenko a kostičky na zahrabávání :))

Fotky

Přátelé (129)

Články

Články

Koupě koně

Náš první koník by měl být starší, zkušený a klidný. To je zvlášť důležité, pokud nemáte prozatím s ježděním nějaké velké zkušenosti. Dobře, také musíme zvážit, zda-li se chceme věnovat nějakému sp...

5. června 2012 2:00

Třesení hlavou "Headshaking"

Třesení hlavou je v jezdeckém sportu stále větším problémem. Postihuje především drezurní a parkurové koně, občas i koně určené pro všestrannost. U dostihových koní je to zcela neznámou věcí, ale p...

5. června 2012 2:00

DINA

Můj štěněčí život nezačal nějak šťastně. Narodila jsem se u majitele, který o nás moc nestál. Přesněji řečeno o mně a moje dva brášky. Za cokoliv co jsme svou hravostí provedli jsme byli biti a ned...

29. května 2012 2:00

Bibinka - koupě nového koníka

Jak to vlastně všechno začalo? Moje dcera Klárka už od malička obdivovala koně. Vždyť už jednoho doma máme jmenuje se Arkádus. Čím byla starší tím víc a víc se zajímala o koně, až jednou přišla se ...

10. května 2012 2:00

Obsedání - jak to bylo dál

Jak to bylo dál? Co odvezli kobylku, už ve stáji nebylo tak veselo jako předtím. Však výcvik nadále pokračoval, jelikož Ramiškovi bylo nějakých 2,5 roku. Zvládl na jedničku práci na ruce, na lonži ...

5. května 2012 2:00

Naše první krůčky

Před tím než jsem si domů dovedla Ramiška, tak sestřenka Darča u nás ustájila kobylku Arinu a to víte, že ve stáji bylo hned veseleji, když přibyl další koník. Vždyť jsem od malička snila o vlastn...

23. dubna 2012 2:00

Arkádus aneb konečně můj první kůň

Jak to vlastně všechno začalo? Byl krásný květnový den, když mi sestřenka Darča oznámila, že si koupí kobylku jménem Arina plemene český teplokrevník a jestli s ní chci jet do Dětkovic.

22. dubna 2012 2:00

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?