Profilovka Jájíííí

Jájíííí

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
13 července 2013, 22:31:57

Achjo, tak jsem se dneska těšil na Coffee a Ginu, ale nikam jsme nejeli:( Coffee hárá....:( ...to jí pěkně dlouho neuvidím... Ale panička mě vzala k rybníčku, ale k jinému než k našemu co máme za zahradou v lesíku.... dneska jsme si udělali pěkně velkou prochajdu a šli jsme několik kiláčků:D to se mi líbilo :-)

19 června 2013, 22:00:54

Dnes jsem se překonal... to je venku děsnej pařák, tak jsem šel s páníčkama k rybníku....páníček mi házel do vody aportíky, tak jsem skákal ... ano, opravdu... já jsem skákal do vody :-D ... a to Vám štěknu, kamarádí, takoví kapři, co tam plavali a šplouchali se...chtěl jsem nějakého ulovit, abych se po něm na souši mohl vyválet, ale bohužel jsou ty mrchy rychlejší jak já....Krásný večer:-*

7 dubna 2013, 22:41:51

Kamarádi, to Vám musím štěknout, jaký je můj páníček hrdina....V jedné vesnici, kde má v lese páníček krmeliště, se ztratil jezevčík.... byly tam vyvěšený plakáty....Hledali ho tři dny, chudáček byl někde sám, bez papání a vodičky.... páníček se jel podívat na krmeliště, jestli mu tam chodí prasátka a všiml si něčeho, co tam blízko leželo....on to byl ten pejsánek...páníček říkal, že když ho vzal do náruče, že šlo vidět, že se pejskovi ulevilo.... tak volal majiteli, že našel jeho mazlíčka, a že mu ho veze.... jmenoval se Endík a prý svého páníčka totálně oblízal když za ním dorazili:).... našemu páníčkovi pak večer psal majitel Endíka, že se pořádně napapkal, řádně se napil a odpočívá ve svém pelíšku a moc děkoval.... Tak jsme byli všichni hrozně moc šťastní, že to takhle krásně dopadlo...! :-)

4 dubna 2013, 19:22:12

Dneska se paničce nikam nechtělo, tak jsme byli aspoň na zahradě :-) páník opravoval traktor a já ho tam prudil....našel jsem si nové klacíky a taky kus řepy s kterým panička kdysi krmila srnky....pro mě opravdu báječná hračka :-D zítra konečně pátek a pak sobota a pojedu za Coffee a Ginou...panička má pro ně dárečky, nechala jim udělat známky na obojek (kostičky s jménem a telefonním číslem jejich páníčka) ....a pak za Maikim a Rokym....kteří přijedou v neděli do mého království....budu je tu muset provést po poli a lesích :-) už se moooc těším...tak jsem se pochlubil....napapat a odpočívat :-D pa Kamarádi:-)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Farys

Pohlaví
Datum narození

1. února 2012

Hmostnost

11 kg

Krátce o mně

Panička si sice přála úplně jiného pejska a hlavně fenečku, ale když viděla mě, tak neodolala.... páníček povolil a už se pro mě jelo :-) hnedka jsem paničce skočil do náručí a oblizoval jí :-)byl jsem docela zanedbaný,pár blešek a měl jsem nějakého neřáda v oušku, ale to mi pan doktor vyléčil a teď jsem zdravý a čilý :-) trošku rozmazlený, ale když panička zvýší hlas, tak poslouchám :-D miluji všechny lidi, co vidím a nejradši bych si hrál se všemi pejsky :-)

Co umím

Sedni, Popros, Pac, Jdeme papat, Zůstaň, Nesmíš, Plácni kámo, Hlas, Lehni, Ke mně (pokud není někde něco zajímavějšího než panička)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

masíčko, granulky, psí čokoládku, sýr :-)

Oblíbená hračka

plyšová chobotnička a chrochtající prase

Co ještě zbožňuji

drbání na hrudi a bříšku, když jsem středem pozornosti, blbnutí na procházkách a hlavně, když blbneme s Coffee a Ginou :-)

Fotky

Více fotek

Přátelé (52)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?