Profilovka romcil

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
27 listopadu 2012, 17:25:40

Jů a já už vím co dostanu pod stromečkem od pana Kočičáka. Dneska maminka přinesla 2 balíky granulek a k tomu byl nějaký pytlík, ale já jsem chytrý kocourek a pečlivě s paničkou studuji letáky a tam byl takový krásný stan pro kočičky, který se dostává zdarma ke granulkám. Už se moc moc těším.

23 října 2012, 16:23:29

Tak už to mám končně za sebou. Včera jsem dostal píchanec a panina se nestačila divit jak paní veterinářka zdražila :D Ale je to jednou za rok tak to není zas tak strašný. Já ji říkal, že radši zůstaneme doma. Ale ona trvala na svém, že potřebuji dostat očkování tak ať se nediví, že musela tolik platit. Jo a taky jsem zase přišel o svých 20 zbraní nebo kolik jich mám :D Asi 20 jako panička. No však počkejte za 2 týdny je budu mít zpátky a to uvidíte ten škrabanec :D :D

24 září 2012, 21:00:26

Tak už mám pelíšek konečně doma. A už v něm dokonce i spinkám, ale musela mi do něj pomoct panička. Jak asi každý tušil, opět jsem nejevil o nic nového zájem, tak panička počkala až usnu na svém obvyklém místě a pak mě drze přenesla. Tak si zvykám na nový pelíšek, ale chce to čas, protože jsem si teď vylezl a opět se vyvalil na posteli.

21 září 2012, 19:45:51

Tak tady je ten můj pelíšek http://www.zoohit.cz/shop/kocky/pelisky_polstare/odpocivadlo_topeni/122301 , ale bohužel mi dneska nepřišel, tak to vidím až na pondělí :-( A my jsme se všichni tak těšili :_( :_( Kdyby někdo chtěl tak panička může na e-mail poslat 10% slevovou poukázku. Kdyžtak napište do soukromých zpráv.

20 září 2012, 11:22:59

Ahojte všichni, tak nevím jestli jsem tak hodný nebo mě má panička tak moc ráda, ale zase mi cosi objednává ze zoohitu. Koukal jsem co si to tam prohlíží a byla strašně nadšená. Původně mi to chtěla koupit až na vánoce, ale nevydržela. Tak očekávám, že mi zítra ten závěsný pelíšek na topení přiveze pan pošťák. Už se moc těším a panina doufá, že tam budu hajat, ale víme jak to dopadlo s tunýlkem. Strašně jsme ho všichni chtěli a teď leží smotaný ve skříni. Přeji hezký den, páčko :)

14 srpna 2012, 13:07:50

Ahoj kamarádi, zapomněl jsem se vám pochlubit jakou jsem dostal hračku :D Kulodráha už minulý týden dorazila a já vás zapomněl informovat :) Tak jsem tedy konečně upřímně šťastný, že panička koupila hračku která se mi opravdu líbí. Nejvíc si hraji večer, když chtějí páníčkové spát, ale když mě se nikdy nechce s něma zalehnout, tak dovádím až mi pak nadají, že celý den si nehraju a večer když se má jít spát tak dovádím. Asi to prý dělám naschvál. Ale když mě to baví jenom večer :( Tak vám přeji hezký den a já jdu provozovat mou obvyklou aktivitu, šlofíkování :D

4 srpna 2012, 15:47:21

Tak včera jsem oslavil svoje první narozeniny. Dostal jsem suprový dortík, ale nenechali mě ho celý spapat, že bych prý praskl. No a dáreček jsem teda už dostal předčasně. Můj vysněný tunýlek. A že neuhádnete jak moc se mi líbil?? Vůbec :D akorát jsem si ho očichal a pak už jsem se ho ani nedotkl, tak panička koupila catnip ve spreji, postříkala celý tunel a nic. Reakce žádná :D Takže jsou na mě všichni naštvaní :( Ale v pondělí mi příjde poštou nový dáreček, kulodráha, tak snad už se mi trefí do vkusu :)

19 července 2012, 14:32:30

Tak akce s krycím názvem "trávník" proběhne až dnes, pořád pršelo tak to páníčci museli odložit, na popruhy jsem si už celkem zvykl, až jsem se divil, že mi moc nevadily. A ladí mi krásně k očím :D Oranžové jako já :) Tak hlavně ať nezačně pršet nebo zas budu smutně sedět na okně :( Panička pak přidá nějaké nové fotečky aby jste viděli jak mi to bude s popruhama slušet :) Tak zatím čauky mňauky

16 července 2012, 15:57:33

Zítra půjdu poprvé ven, už se moc těším až budu běhat po zahradě, ale panička říkala, že budu muset mít postroj :( Že prý ho půjde dneska koupit, protože obojek se mi vůbec nelíbí, jako ostatně všechno, tak doufám, že už snad budu spokojený a hlavně, že se mi bude venku líbit. Už se strašně moc těším, tak mi držte palce ať v tom postroji vydržím a hlavně abych neutekl, protože to by páníčkové byli moc smutní a to já nechci.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Tobi

Pohlaví
Datum narození

3. srpna 2011

Hmostnost

5,5 kg

Krátce o mně

Narodil jsem se jako holka, teda původně jsme byli všichni holky i moji sourozenci, ale po první návštěvě u veterináře jsem zjistil, že jsem vlastně kluk. Od té doby mám přezdívku \"Pan kočka\". A moje \"sestřičky\" ?? Nakonec bráškové :D Paní chovatelka asi koukala špatně :)

Co umím

Na zapískání vím, že dostanu papání nebo nějakou dobrůtku

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Piškoty, kapsičky Whiskas Delice, no a hlavně syrové kuřeci, to se můžu umňoukat.

Oblíbená hračka

Suchý rohlík :D brčka a ostatní nenormální věci. Kočičí hračky odmítám.

Co ještě zbožňuji

Spaní a válení se v posteli

Fotky

Více fotek

Přátelé (21)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?