Profilovka adela25

adela25

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
23 ledna 2013, 16:19:49

Ahoj všichni kamarádi. Tak vám musím napsat, že jsem blbec. Včera jsem vylezl na velikánský smrk asi až do 9 metrů a nevěděl jsem jak dolů. Páníčkové na mne volali a lákali mne na žrádlo, ale já se bál dolů. Hrozně jsem plakal, až sousedi ve druhém patře otevřeli okno a začali na mě také volat.Nemám ještě moc zkušeností s dalekými skoky a tak jsem moc nepřemýšlel a jednoduše skočil. Bohužel z větve do okna je to nějakých 5 metrů a tak jsem dopadnul úplně dolu, chvíli jsem musel letět pod uhlem 45 stupňů. Páníčkové ani nedutali, říkali, že jsem měl tvar netopýra.Dopadnul jsem na zem a rozbil nějakou částí těla prázdný květináč. Po skoku mi šla pěna z huby, jen jsem polehávala zhluboka dýchal. Tak mě odvezli na veterinu. Dali mi do nohy kapačku, udělali 3 x sono a jeden rentgen. Snad mám vše v pořádku.Raději si mne tam ale nechali na pozorování. Dnes mě už pustili domů. Mám jen trochu krve v moči a kulhám na jednu nohu. Žrádlo mi ale furt chutná. Beru antibiotika a prášky proti bolestem. No a dlaší skoky? Na stromy snad už nepolezu a kdyby mě to zase lákalo? Mám domluveno, že mi raději páníčkové zprostředkují tandemový skok s padákem, je to bezpečnější a levnější :-))

3 září 2012, 22:27:01

Dnes jsme se byli podivat na mého bratrance z matčiny strany. Je teprve 9 dní starý, má slepá očíčka ale je roztomily. Je samozřejmě savaňák. Má ještě tři bráchy. Musím přemluvit mé páníčky, aby mi ho pořídili. Potřeboval bych kámoše k kočičímu blbnutí, někdy jsem doma sám, hlavně teď když děti musí chodit do školy.

2 září 2012, 18:18:22

Dnes jsem se probudil a spal jsem u mé ho lidského bratra.Pak jsem šel ven a ulovil jsem mojí první myšku. První jsem jí hodil trochu do výšky a pak jsem jí tlapkami posouval, jsem a tam.Na konec jsem jí přišel ukázat mému páníčkovi. Moc nebyl štasný, ale říkal, že je to příroda.

20 srpna 2012, 15:31:57

Dnes jsem se vrátil od kamarádů. Byli jsme tam přes noc s mojí lidskou rodinou u kamarádu v Nučicích. Bylo to tam super. Lezl jsem po stromech a taky jsem chytal ještěrky.Vrátil jsem se asi před hodinkou. Cesta v autě byla střašná:-(.V Říčenech opravují hlavní silnici a v vždy v jednom směru to je zavřený. Knučel jsem a mnoukal jsem a i škrábal , ale už jsem doma:-)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Hugo

Pohlaví
Datum narození

2. května 2012

Hmostnost

8

Krátce o mně

Na stromy lezu tuze rád. Už jako malý jsem vylezl na smrk asi do 8 metrů a pak skočil. Teď už umím sléz dolů i z větší výšky. Jen páníčkové jsou vždy nervózní.

Co umím

přijdu na zavolání a panáčkuji a dám pac

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

konzerva

Oblíbená hračka

myš na klacku

Co ještě zbožňuji

Když mohu jít s paníčkem ven na prochazku

Fotky

Základní informace

Jméno

Oto

Pohlaví
Datum narození

25. srpna 2012

Hmostnost

10 kg

Krátce o mně

Jsem hodně velký vypadám jako šelma a také lezu po stromech jako šelma.

Co umím

aportuju a slyším na jméno.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kuře,suchý a srdíčka.

Oblíbená hračka

váčko od pet lahve

Co ještě zbožňuji

když mňaukám a je o mně zájem

Fotky

Přátelé (37)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?