Profilovka Adél

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
4 února 2015, 21:21:26

Ahoj kamarádi, asi jste si mohli všimnout, že už jsme zase zavedli bodování, takže všem co my myšky dají moc děkuji, vracíme :) Jinak, co je u nás nového? No spousta věcí, například že páníčci mají nové auto, BMW :o Dále mě panička učí chodit na procházky jako pes (s vodítkem i bez), no mě to ani nevadí, jsem zvyklá a baví mě to :D Panička mě fotí ve dne i v noci, takže teď bude větší nával fotek, takže se nedivte :D To je asi všechno, mějte se všichni moc hezky, pac a pusu, Kellynka a Adél ;)

7 ledna 2015, 08:02:30

Ahoj kamarádi, tak už je po Vánocích a já se vám ani nepochlubila :o Dostala jsem pamlsky, hračky, ale panička dostala nový foťák od Canonu a já jsem prý její hlavní model, hurá, hurá :D Páníček dostal notebook od Apple co se mi moc líbí a pak dostaly spoustu měkkých dárků :D Dále starší páníček dostal takovou velkou věc, která hučí a prý to vytváří teplo do celého baráku. Říká se tomu tepelné čerpadlo. Pak celá rodina dostala jakoby "dárek", že v lednu/únoru budou mít nové auto. Pak mě panička vzala na procházku až do lesa kde mě fotila a cestou zpět jsem šla po svých :) No, je toho hodně, ale hlavně, že jsme si svátky užili a doufám, že i vy :) S pozdravem Kellynka a panička ;)

17 června 2014, 19:07:26

Ahoj kamarádi, paničce za několik dní začínají prázdniny, ta se má co? Alespoň budu mít doma společnost ;) Jinak nového nic, maximálně že panička včera dostala novou peněženku od Adidas ORIGINALS a nový iPod.. No nic, mějte se moc hezky s pozdravem vaše kočičí kamarádka Kelly :)

27 března 2014, 18:46:36

Ahojky kamarádi. Panička konečně udělala nové videjko, tak se jukněte ;) https://www.youtube.com/watch?v=c2v3iBrS_34 Jinak se mám dobře, na chalupě chodíme na procházky což se mi moc líbí a dalo by se říci, že si naplno užívám života. Někdy to přeženu, jako třeba minulý týden kdy jsem převrhla kytku, ale stačí udělat smutné oči a je vše zapomenuto :D Na miciny už panička moc nechodí a když tak jen na skok :/ Bohužel má čím dál tím méně času, protože se věnuje nejen mě, ale i kamarádům a svým koníčkům. No nic, mějte se moc hezky, s pozdravem Kellynka a panička :)

5 března 2014, 23:07:35

Ahoj kamarádi. Dlouho jsme tu nebyli, panička tu vždy byla pouze na skok. Zažila jsem toho hodně, konečně už chodím na kšírech ven a moc ráda :) Děkuji za vzkazíky, zprávy či dárečky. Panička se pokusí psát deníčkek zase častěji a celkově být více aktivní. Mějte se moc hezky, pac a pusu Kellynka s paničkou ;)

25 září 2013, 20:18:41

Ahoj kamarádi, panička se konečně dnes dostala na počítač a tak se pokusíme všem bodíky vrátit. Panička nemá kvůli škole moc čas a proto až bude nový měsíc, myšky vypneme. Až zase bude čas tak je zapneme a chci moc poděkovat všem co my dávají myšky :) Pac a pusu, Kellynka s paničkou ;)

21 července 2013, 13:27:42

Ahoj kamarádi, jsme na chatě a tak nemůžeme vracet. Páníček sice má internet v mobilu, ale je hrozně pomalý a na vracení bodíků to nestačí. Tak se moc omlouváme, že nevracíme, ale hned co přijedeme do Benešova, vše okamžitě vrátíme. Proto děkuji všem, co mi dávají myšky. Mějte se krásně a hezké prožití prázdnin :) Kellynka s paničkou ;)

2 července 2013, 12:24:35

Ahoj kamarádi, dnes panička odjíždí, proto nebudeme vracet bodíky. Hned co přijede panička tak vše vrátíme. Děkujeme těm, co nám myšky dají. Také děkuji za hlasy v soutěži. Hezký den přeje Kellynka a panička :) http://www.miciny.cz/zabava/souteze/prubeh-souteze/fotosoutez-mysicko-mys/?orderBy=votes&orderType=DESC

1 července 2013, 10:04:41

Ahoj kamarádi, děkuji všem co dali hlas mé kamarádce Roxy. Dnes je den jako každý. Ale něco je na tom stejně divného. A jooo, panička má prázdniny :D Konečně nejsem sama doma :) Prosím o hlas v soutěži. http://www.miciny.cz/zabava/souteze/prubeh-souteze/fotosoutez-mysicko-mys/?orderBy=votes&orderType=DESC Hezký den přeje Kellynka a panička Áďa ;)

4 dubna 2013, 18:59:43

Ahojky kamarádi, mockrát děkuji za myšulky!!!! Dneska jsem trošku zlobila v igelitové tašce co mám nejraději a panička to schytala škrábancem na ruce. Běžela jsem se schovat, ale naštěstí nebyla naštvaná :) Myšky, kostičky i jablíčka vracíme!! Hezký den přeje Kellynka a panička Áďa ;)

21 března 2013, 20:30:03

Ahoj kamarádi, dneska jsem měla takový mazlící den. Celý den jsem se chtěla mazlit. Paničce to byla divné. Panička mě o víkendu fotila, tak doufám, že se vám můj profilový obrázek líbí. :) Miluji tento kočičí život. Spát kdy chci, vždy plná miska, mazlení... Hezký den přeje Kellynka a panička Áďa :)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

♥Kelly♥

Pohlaví
Datum narození

22. dubna 2012

Hmostnost

5,5 kg (únor 2015)

Krátce o mně

Ahoj, jsem modrá britská kočka, ráda si hraji a mazlím. Panička se o mě velmi dobře stará. Jsem velký mazlík. Ráda chodím na chalupě na procházky, někdy s paničkou chodíme až do lesa :) Panička někdy říká, že jsem takový její kočkopes :D Moc, moc děkuji za myšky!!!! A také za dárečky! :) Také děkuji za všechny medajle!

Co umím

Na jméno, ke mně, Kelly jídlo, nesmíš!, ne!, Jdeme ven, Pojď, Hop, Dolů, Panáček...

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granulky, ale někdy si ráda dám i masíčko (kapsičku)

Oblíbená hračka

myška, míček, blbnutí na škrabadle, plyšový vlk, malý plyšový méďa,... :)

Co ještě zbožňuji

Mazlení, hraní, své páníčky, škrabadlo, hračky a vše co se hýbe,

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Juli

Pohlaví
Datum narození

11. listopadu 2014

Hmostnost

9-10 kg

Krátce o mně

Julinka bohužel není moje, je to pejsek sousedů, ale trávím s ní hodně času, venčím jí a cvičím :) Je to zlatíčko :3 Juli je kříženec malého vzrůstu a je to nalezenec- okolo Vánoc jí sousedi našli v lese, celou zmrzlou a hubenou a tak se o ní postarali a nakonec se rozhodli, že si jí nechají :)

Co umím

Sedni, lehni, ke mně, zůstaň, fuj, popros, pac, kuk, hop, volno, aport, přines, poklona, bouda, mezi, couvej, slalom mezi nohama, točit se, mrtvá, okolo, skok do náruče, skok na záda, tancuj, druhá, styď se, drž, nesmí, dolů,

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Všechno :D

Oblíbená hračka

Míček

Co ještě zbožňuji

Jídlo, procházky, psí kamarády a svoje páníčky :)

Fotky

Základní informace

Jméno

Cara

Pohlaví
Datum narození

16. srpna 2017

Hmostnost

14,5kg

Krátce o mně

Jsem černobílá fena border kolie, podle PP se jmenuji Caramelka Ninuland, ale doma mi říkají Cara (Kara). Jsem velice aktivní, mazlivá a chytrá.

Co umím

Sedni, lehni, ke mně, zůstaň, drž, pusť, touch, toč, twist, okolo, kolem, ..

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Vše možné :D

Oblíbená hračka

Rejnok, děrovaný míček, přetahovadlo,..

Co ještě zbožňuji

Mazlení, hraní, spaní,..

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

†Zrzek†

Pohlaví
Datum narození

19. května 2005

Datum úmrtí

28. prosince 2009

Hmostnost

Kolem 3 kg.

Krátce o mně

Byl jsem krásný zrzavý kocour a byl jsem skvělý lovec. Měl jsem moc rád své páníčky. Rád jsem si hrál s Bubíkem, který mě často prudil, ale byl to můj velký kamarád. V zimě roku 2009 jsem se ztratil :(

Co umím

Na jméno,

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Kapsičky a mléko

Oblíbená hračka

Lovení a můj kamarád Bubu

Co ještě zbožňuji

Mléko, kočičího kamaráda Bubíka a své páníčky

Fotky

Základní informace

Jméno

†Bubu†

Pohlaví
Datum narození

6. dubna 2008

Datum úmrtí

7. května 2009

Hmostnost

Něco kolem 1 kg

Krátce o mně

Byl jsem krásný, mladý kocourek, který měl moc rád své páníčky. Po jednom roce mého života jsem se utopil v bazéně. Páníčci jsou až do teď stále smutní.

Co umím

Na jméno ;)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Kapsičky

Oblíbená hračka

Myška a můj kamarád Zrzek

Co ještě zbožňuji

Svého kamarádka Zrzka

Fotky

Přátelé (91)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?