Profilovka Veronika

Veronika

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
23 října 2012, 16:56:17

Tak a mám 25kg a to je mi teprve 6 měsíců...rostu jako z vody... Jinak pořád zlobím,ale jsem i hodná. o víkendu jdu poprvé na cvičák, tak snad to tam budu zvládat. Pořád totiž nezvládám chodit na vodítku, chvíli jdu jako profík, ale pak mě to neba a začnu táhnout. Minulý víkend nám lovili rybník, to bylo něco pro mě - šup do bahna a hledat zbytky. to měla panička radost...tak mi ani nepouštěla na zahradu. ale naštěstí už ho zase napouštějí, tak to budu moct zase lítat po zahradě. Včera jsem se zas předvedla, panička se mnou byla na louce a já tam tak řádila a běhala, to byl ještě šlo, ale pak mě to popadlo a začla jsem lítat a v rozběhu skákat na paničku a kousala jí rukávy, tak se semnou pak nebavila a říkala že zlobím a at se stydím - přitom to byla taková sranda :-§

5 září 2012, 15:56:04

Nevím, co to se mnou je, protože zlobím jako čert...a i když nesmím, tak pořád lezu paničce do postele. A taky to moje skákání, když někdo přijde, tak ho přeci chci olíznout, to se paničce taky nelíbí. Snad se to zlepší, od října budeme chodit na cvičák... tak snad tam něco pochytím.

29 srpna 2012, 13:56:07

jsem závislák na paničce, kam se hne tam jdu... a taky jsem nenaažranec nenaažraná, pořád bych něco jedla a cpala do huby.. no už mám přes 15kg, jsou mi 4měsíce. jo a taky jsem přišla o chrup, už mi padají mléčné zuby a rostou nové... Miluju procházky do lesa, hlavně když mě panička pustí na volno...to lítám jako splašená, ale vždy se po ní po očku koukám, aby se mi někam neztratila... miluju ostružiny, a v lese jich je plno - dobrůtka. snažím se hlídat své obydlí a když jde kolem někdo, kdo mi nevoní tak na něj štěkám, roste ze mě hlídač.

29 srpna 2012, 13:52:41

zase jsem neposlouchala, a žrala co neměla... dnes jsem objevila pytlík s rohlíkem, a tak jsem se bála, že mi ho někdo vezme, že jsem to slupla celé i ten igelit, to měli páníčkové zase starosti, do pití mi dali i olej no tobylo hnusné, ale nakonec jsem to vyzvracela a igeliták byl venku... to se mi zase něco povedlo...

29 srpna 2012, 13:50:53

Někdy nevím, co roupama, tento týden má panička dovolenou... tak zlobím co to dá. Sice jsem v noci vzorná a vydržím venčení od 11. večer a pak až v 7 ráno, ale když je panička doma, tak chci být s ní a když mi na 2hodky zavře do pelíšku, tak se tam projistotu vyčurám, aby věděla, že mi tam nemá zavírat... taky mám první negativní zkušenost s vosou - štípla mi do packy, no to by ještě šlo, ale pak i do obočí, panička si toho naštěstí všimla, sice už mi to natýkalo, oko jako americká kobliha, tak mi dala prášek a bylo to dobré (chladit jsem si to moc nenechala, komu by se líbil pytlík se zeleninou na hlavě). Jím ovoce jako divá, hlavně švestky - které padají ze stromů, no to pak kadím i 6krát denně...a to jsou tedy pořádné hromady.

31 července 2012, 09:50:55

O víkendu jsem byla na výletě, byla jsem až v Neratovicích u babičky, a zvládla jsem to na jedničku... cestu v autě jsem přečkala bez problémů, celou dobu jsem spala u paničky na sedačce. u babičky se mi moc líbilo, bylo tam hodně lidí, kteří si se mnou hráli. chovala jsem se vzorně, na babičku s dědou jsem vůbec neskákala, i když to mám v oblibě a obešlo se to i bez loužiček. Jedinou neplechu, kterou jsem provedla bylo, že jsem objevila v paničky tašce moje granule na celý víkend (tedy na celý jeden den, protože jsem byla už po večeři). Byly jen tak v zavázané igelitce, a to mě nemohlo odradit. Když se nikdo nedíval, tak jsem se vplížila do předsíně, tašku ukradla a venku to všechno sežrala. To se pak panička divila, kde jsou granulky Mňamky..

17 července 2012, 12:41:53

Včera jsem byla s paničkou na houbách, našli jsme jen babky, ale i tak to byla zábava chodit po lese, po hodinové procházce jsem se ale moc neunavila, tak jsem kontrolovala paničku při zavařování. stále se zlepšuju v čůrání a kakání, dokonce se skoro i vyčůrám na povel, panička řekne "čůrej, vyčůrej se Amy", tak se vyčůrám, a hned si jdu pro odměnu :-) Na povel "udělej bobek" se taky snažím, ale ne pokaždé se mi chce, to je jasný... Jinak jsem byla opět u vererináře a očkování a mám už 10kg, za měsíc půjdem ještě na vzteklinu. U pana doktora se mi moc líbí.

9 července 2012, 14:29:59

Po prodouženém víkendu jsem dostala trošku školu, na návštěvu přijeli dvě fenky, jezevčíka a bišonka - sice jsou menší než já, ale jedné je7 a druhé 10let, takže mi ukázali, kdo je tady pánem. Pořád jsem si s nima chtěla hrát, ale jim se moc nechtělo, tak jsem jim alespon snědla jídlo :-), když si ho nevšímaly. jinak na procházky už chodím jako velká slečna, nenosím už kšíry, ale objek a vodítko. Sice to s tím ještě moc neumím, ale snažím se :-)

2 července 2012, 14:49:21

Zlobím jako čert, a nevím, co bych roupama dělala, hrabu všude, kde mě napadne, dokonce jsem objevila chcíplou rybu u rybníka a hned jsem ji začla žrát (to měli páníčkové radost -ten svěží dech). Pořád koušu do rukou, je to totiž ohromná srnada, a ne a ne se to odnaučit. Páníčkové dnes odjeli večer na návštěvu, a mně bylo tak smutno, že jsem převrhla barel se žrádlem, otevřela ho a sežrala co se dalo...to páníčkové koukali, když se vártili, ruhý den jsem měla dietu. Nemám se tak přežírat...

26 června 2012, 13:59:42

Už chodím trochu na procházky, jen se bojím sousedovic pejsků..no počkejte, až vyrostu, tak vám ukážu, kdo je tady šelma :-) Začínám chápat, že Ke mně znamená jít k páníčkovi. Ale kousání mě pořád baví, a navíc, si ráda poležím v jahodách a na skalce. Je to tam tak pohodlené, tak nevím, proč mi pořád vyhazují.

26 června 2012, 13:57:32

Dnes jsem byla u pana doktora, bylo to moc pěkné, potkala jsem tam brášku, tak jsem si si ním pohrála, je mi přesně 8 týdnů a vážím 7,8kg. Jinak jsem prý v pořádku a prospívám (no jestli to má něco společného se spánkem, tak to jo, spím ráda, ale pak jsem aktivistka největší). Za týden dostanu prášek na odčervení... a 13.7. se prý zas mám přijít podívat na pana doktora - na přeočkování.

26 června 2012, 13:53:07

Mám za sebou první týden v novém domově, pár loužiček i hromádek jsem udělala, většinou venku, ale někdy se to nepovedlo. Za piškot už umím sedni a dej pac, a lehni už mi také skoro jde. Začínám se učit na vodítko. Zatím koušu na co přijdu, nevím proč se to páníčkům nelíbí a pořád říkají FUJ, nesmíš...

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Amy

Pohlaví
Datum narození

26. dubna 2012

Hmostnost

25kg (6měsíců)

Krátce o mně

Co umím

sedni, lehni, pac, ke mně, bůček (lehnu si a převalím na bok) (za piškot vždycky))

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granule Proplan puppy, ale hlavně piškoty, za piškot udělám všechno

Oblíbená hračka

vše, co mohu strčit do tlamy

Co ještě zbožňuji

pánečky, a dobré jídlo

Fotky

Přátelé (3)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?