Profilovka Andrea

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
23 května 2013, 17:24:08

Tak narozeniny jsou už za námi, buřtíky jsme nakonec snědli všichni svorně i s páníčkama. A moc nám chutnalo, i když pro nás to bylo málo, klidně jich mohlo být víc. Jinak teda, řeknu Vám, to hárání není žádná legrace. Alespon v mém podání tedy rozhodně. Jsem nějaká agresívnější, na každého vrčím, pořád nevím, co chci, chvílí ven, pak hned zas dovnitř, v noci nemůžu spát, každého otravuji, ach jo, už aby to bylo za mnou. A ten apetit...u mne je normálně obrovský, a natožpak teď, to se pomalu nedá zvládnout, chudáci páničci. Panička si pochvalovala, jaký je ze mne dobrák a opravdu moc hodný pejsek, ale nyní je vše jinak. Ale snad bude líp, to je určitě těmi vzbouřenými hormony. Brzo sem dám své nové fotky, abyste viděli, jak vypadá taková rozbouřená roční retrívří holka...

16 května 2013, 17:55:16

To je ale doba, co? Moc se stydím a panička ještě víc, že jsme tak dlouho o sobě nedali vědět. Páníčkové mají nějaké starosti, ale to mne nezajímá, mne zajímá jen to, co kde sníst a kde se schovat před strašným horkem. Nedávno se mnou panička byla na procházce a táhla mne k rybníčku, abych se vykoupala, ale já jí zklamala, nějak se mi do té vody nechtělo, jen jsem si smočila nožky, aby se neřeklo, a raději jsem vymetla všechny kaluže po cestě. Blíží se mé první narozeniny a už jsem se začala taky konečně hárat, takže do druhého roku svého života vstoupím jako velká ženská. A protože jsem se v květnu nenarodila jediná v naší velké psí rodině, chystá se oslava a páníček nám slíbil 16 buřtů. Nejstaršímu členovi, jezevčíkovi Artíkovi totiž bude už 16 let a já s Ifinkou jsme se taky narodily v květnu, takže buřty budou naše, hurá... Tolik od nás novinky, mějte se všichni krásně a přejeme nádherné jarní dny, i když mně je tedy dost hic...

4 dubna 2013, 15:43:01

Moc Vás všechny zdravím po delší době ,ale nějak nestíháme s panickou psát,co je nového. Ale musím Vám napsat,jak se hezky dědí láska k nám pejskum. Máme v rodine nový psí přírůstek. Není přímo v naší partě,ale kousek od nás u panickovo kluka Lukáše a jeho holky Zuzky. Představte si,že ti dva byli na procházce a objevili maličké stenatko vyhozené venku a zabalené v igelitce. Tak ho zachránili a vzali k sobě domů. Je to černý pejsek neznámé rasy,alen o to roztomilejsi. Dali mu jméno Igi,když byl v té igelitce. No,a už se u nich zabydluje. Já už jsem ho taky viděla,je moc krásný a já se už moc těším,až si budeme spolu hrát. Panicek byl moc hrdý na to,že je Lukáš po něm a je tak hodný. A ti dva budou brzo tři,vlastně teď už čtyři,v létě budou mít miminko,tak si bude mít Igi s kým hrát. Takže jim oběma přejeme,ať vše dobře dopadne a narodí se krásné a zdravé miminko. A jinak u nás není ani nic nového. Obě moje sestřičky se už haraly,jen já nic. Já asi budu věčné dítě. Přeji všem krásné jaro,tedy,pokud letos vůbec přijde,haf,haf.

12 března 2013, 15:14:07

Dnes bych chtěla moc pozdravovat sestřičku Beatrice a říct jí,že se moje panička pěkně vyděsila,když zjistila,že se už haras,Berusko. U mne to prý zatím ani náznakem na to nevypadá,a tak jsou panickove v klidu. U nás doma se teď utvořily nové dvě kamarádske dvojice. Tu první tvoří Ifina a Mona,tedy dvě stejně velké,krásné a štíhlé ohařky. Jsou z nich velké kamosky a nedají bez sebe ránu. No,a pak je tu ještě jedna dvojka,poněkud nesourodá. A tu tvorím humpolacka já a malinký kulatý a chlupatý Kulíšek. A my jsme taky kamosky a taky bez sebe ani krok. No,a to je asi od nás tak vše,tak se mějte krásně,pa.

25 února 2013, 15:34:07

Moc Vás všechny zdravím po delší době a prý to takto teď asi už bude i nadále, že už sem nebudu psát až tak často. Panička totiž říká, že už jsem téměř dospělá , a tudíž i hodná a poslušná. Už moc vylomenin a zlobivých kousků neprovádím, naopak stala jsem se tou nejlepší kamarádkou pro malého Kulíška, vyhraji si s ní opravdu dlouho a dávám na ni pozor. Na procházkách jsem velmi poslušná, sice stále divoká, ale poslouchám. Páníčci mají ze mne radost, vidím to na nich, a tak to snad bude i nadále. Tak se mějte všichni moc pěkně a já se zas ozvu.

9 února 2013, 19:07:57

Tak jsem čerstvě vykoupana a navonena, a věřte,že k tomu byl tentokrát pádný důvod. Měla jsem prima den. Přijely za mnou má maminka Werunka,starší sestřička Ája,sestřička Beatka a neterinka Cindy. To bylo radosti a běhání,lítání a honeni. Bohužel už stačil zmizet sníh a my se postupně všechny vyvalely v něčem moc nevonícim a velmi špinavém. Panicci z toho samozřejmě moc radost zrovna neměli,zato my ano. Užívaly jsme si to. Bylo to moc fajn a už se těším na příští venčeni. Taky jsme měli s sebou malého Kulíška v tašce,celou procházku prospinkala. Teď doma obzivla,zato já už se hreju u kamen a odpocívám. Moc ráda jsem se po dlouhé době viděla se sestřičkoú Beatkou a její panickou a moc pozdravujeme i do Borovych lesů.

7 února 2013, 14:08:56

Dnes bych ráda pozdravovala svou sestřičku Bereniku a panička vzkazuje, že někdy je to s náma opravdu hodně náročné, hlavně při krmení a hlavně se mnou. Často samou nedočkavostí vyrazím paníčkovi misku s jídlem z ruky, až se to rozsype nebo vylije. Taky preventivně vrčím při jídle, i když jsem tam úplně sama, tolik se o to bojím. No jo, no, jídlo, to je mé věčné prokletí.Jinak se statečně všichni pereme o Kulíškův pelíšek, všichni jsme si už vyzkoušeli v něm spát, i já jsem se tam naprala, sice mi koukala hlava a nohy ven, ale to mi nezabránilo v tom, se v něm krásně vyspinkat. Ale jsem hodná kamarádka pro malého Kulíška, ona se mi vždy někam schová, kam já se nevejdu a odtud na mne doráží, když pak vyleze, tak ji honím, jenže ona je na mne moc rychlá. Ale hry jsou to perfektní, to jsem přesně potřebovala. Ostatní naši pejsci stále jen spí nebo si se mnou nehrají, ale teď mám konečně parťačku.

4 února 2013, 16:29:24

Po delší době se opět ozývám, abych Vám všem oznámila, že už nejsem doma ta nejmladší a nejsladší. Máme doma novou psí kámošku , a jelikož je ještě hodně malinka, je jí 10 týdnů, tak se vše točí hlavně kolem ní. Panička si totiž už dlouho přála pejska, kterého by mohla všude s sebou nosit nebo vodit, a tak hledala a hledala, až našla. A minulý víkend nám páníčci přivezli domů psí holčičku Japonského china. Říkáme jí Kulíšek, protože je tak malička a malinká i zůstane. Nejdřív jsem to brala tak trochu jako zradu, už nejsem za mazlíčka já, ale tohle mrně s rozplácnutým čumákem. Vypadá to jak chlupatá koule. Jenže pak jsem se s Kulíškem začala opatrně seznamovat a zjistila jsem, že je to prima kámoška. Vůbec se mne nebojí, přestože jsem o třicet kilo těžší než ona a jsou z nás ty nelepší kamarádky. Honíme se spolu a taky si hrajeme a ani jedné z nás nevadí, že jsme tak trochu divný páreček. Nikdy bych jí neublížila, mám ji moc ráda a děkuji páníčkům za kamarádku. Brzo sem dám fotky , jak si s Kulíškem hrajeme.

20 ledna 2013, 18:20:47

Měla jsem sněhový víkend,včera to byla fajn procházka s panickou,lítala jsem ve sněhu jako blázen,to byla taková paráda. A dnes? Nemělo to chybu,přijel za mnou můj panicek,u kterého jsem se narodila a vzal s sebou mojí maminku Werunku i sestricku Aju. Okamžitě jsem je poznala a měla jsem obrovskou radost. Celou hodinku jsme pak spolu behaly v tom kouzelnem sněhu,fakt jsme si to všechny tři užily. Bylo to moc fajn,moc díky panickovi Michalovi a moc pozdravů do Borku.

17 ledna 2013, 16:58:30

Zdravím Vás všechny z totálně zapadaného místa na mapě.Ten sníh, to je teda něco, je ho všude plno a nejvíc na naší zahradě. A tak si v něm běháme, lítáme, ležíme si v něm, tedy, hlavně já. Když se řítím zahradou, vypadám jako obrovská sněhová koule. Páníčci už jsou jakž takž zdraví, tak je to už fajn. Ani moc nezlobíme, jsme prima parta a nejlíp je nám bud u kamen nebo venku ve sněhu, takže přeju všem veselé zimní radovánky...

7 ledna 2013, 17:44:18

Dnes bych chtěla moc pogratulovat všem účastníkům Hanácké výstavy, kde se moji blízcí tak krásně umístili, ani je tu všechny nebudu vyjmenovávat, je jich mnoho a jsem na ně moooc pyšná. O to víc, protože je obdivuji a vím, že já bych tohle nikdy nedokázala, se svým temperamentem, nevím, nevím, asi by to byla pěkná ostuda. O to větší úctu k Vám všem chovám a moc gratulujeme i s páníčkama. Taky jsem ráda, že má sestřička Berenika už zas dala o sobě vědět, už jsem se bála, co s ní je. Moc gratuluji, Beruš. U nás nic nového, stále lazaret, jen my pejsci jsme naštěstí zdrávi a snad nás nic nepostihne. Už chápu, proč si všichni přejí to zdraví, je to fakt důležité, bez něj to není ono. Tak ať jsme všichni zdraví a veselí!!!

4 ledna 2013, 14:51:38

Tak jak je v novém roce? Mně už je dobře,žaludek se mi uklidnil. Zato u nás doma je to jak v lazaretu,panička sice už musela do práce,ale nastydla je stále a dost kašle a panicek to chytil od ní,takže je tu takové bezvládí,nikdo nám moc nenadava a můžeme si zlobit,jak chceme. Snad už bude líp,přece jen by to už chtělo nějaký veselejší režim. Tak snad příště budu mít lepší zprávy.

1 ledna 2013, 17:08:28

Všechny Vás moc zdravím v novém roce a přeji jen to nej. Já jsem začala nový rok klasicky,dalo by se říct,že jsem měla něco jako kocovinu. Celé dopoledne jsem totiž zvracela,přestože jsem včera nevypila ani hlt. Včera večer se mi totiž povedl opět parádní kousek,ukradla jsem panickum ze stolu dobrou a silně korenenou cabajku,kterou měli na jednohubky. No,snedla jsem ji celou... Takže panickove měli trochu chudšího Silvestra,a já zas měla zajímavé dnešní ráno. Celý den mám tudíž dietu,ale už je mi dobře. Jo,a taky jsem zas trochu uradovala na zahradě,takže panicek o mně prohlásil,že prý jsem prase prevlecene za psa. Tak co myslíte,super začátek roku,ne?

27 prosince 2012, 12:10:09

Tak už máme po svátcích a byly opravdu moc fajn. Měli jsme pod stromečkem tolik pamlsku,že je jíme ještě dnes. Ale bohužel pro všechny členy naší smečky nebyly svátky tak moc fajn jako pro nás. Panička je celé prolezela v posteli s chřipkou,vlastně leží pořád,nebyla schopná jít ani do práce. Navíc ji k tomu ještě chytla záda,takže je mi jí líto. Malá Terezka s ní věrně leží v posteli nebo jí má panička na krku jako šálu. To se mi líbí,taky bych udělala panicce šálu,ale to by asi nedopadlo. Tak teď si tu všichni hlavně přejeme,aby se panička uzdravila a byla jako dřív veselá,protože teď s ní nic není.

22 prosince 2012, 10:04:46

Sice nerada, ale musím sem napsat, že moje panička je pěkné trdlo. Těšila jsem se tu minule na nový obojek, a ten jsem taky dostala, je krásný, ale poněkud velký. Panička si mne nějak špatně změřila , takže já do něj musím teprve dorůst. Ale zas tak úplné trdlo to přece jenom není, protože mi vzápětí objednala další, a tentokrát se trefila. Takže už mám dáreček, krásný červený s ozdůbkami, prostě jsem fešanda. Ještě asi budou pod stromečkem nějaké pamlsky, tak to se už moc těšíme. Chtěla jsem Vám všem, kteří se sem chodíte na mne podívat popřát, a to i za mé páníčky, krásné Vánoce a hlavně klid a hodně pamlsků.Haf, haf...

12 prosince 2012, 16:09:29

Jsem krásná, nádherná, nejkrásnější, prostě jsem k zulíbání. Toto přesně o mě tvrdí panička. Prý jsem ted nějak vyrostla do krásy, já si tedy myslím, že jsem byla úžasná odmalička, ale panička je ted ze mne úplně vedle. Prý mám nádhernou srst jako medvídek a panička mne pořád muchluje a mačká, div mne neumačká. Jinak to prý se mnou celkem jde. Byli jsme o víkendu pořád někde na procházkách v přírodě s oběma páníčky a bylo to moc fajn. Nejvíc se jim líbí, že umím tak krásně chodit navolno bez vodítka. Prostě tam, kde nejezdí auta mne vypustí a já se jich držím nebo si jen tak kolem nich běhám. A z toho jsou oba moc nadšení, přitom mně to připadá normální, kam bych utíkala? Taky asi dostanu vánoční dárek už dřív, protože mi prý panička objednala nějaký krásný obojek, už dospělácký, tak se na něj těším a taky na to, jak mi to bude slušet, všichni kluci v okolí, třeste se...

6 prosince 2012, 17:01:47

Tak doba, kdy jsem byla hodná, tak ta je už zas v nenávratnu. Už jsem to zas já se svou pravou tváří a v posleních dnech zlobím a řádím jak tajfun. Od neděle jsem stačila šlohnout a rozkousat paničce kapesník, páníčkovi pantofle, obě ponožky a včera jsem tomu nasadila korunu, když jsem mu rozžvejkala nějaké cédéčko s muzikou. To už nerozdýchal a fakt se na mne zlobil. Celý večer se mnou pak nemluvil, a to jsem se lísala, ale bylo to marné. Ani panička nic nezmohla, prostě se zlobil. A to není ještě vše, venku na zahradě zas strašně zahradničím, dělám zákopy, co kdyby bylo třeba se schovat? To už radši nikdo ani nekomentuje. Pániček jen prohlásil, že žádný jiný pes tohle nedělá, a on má asi pravdu. Oni všichni ostatní si hrajou spolu, nebo zas spolu spí, jen já nedám nikomu pokoj a musím pořád něco vymýšlet, prostě si nemůžu pomoct. Takže ted přemýšlím, jaké si dát předsevzetí do nového roku a pod stromečkem asi taky nic neuvidím...

28 listopadu 2012, 14:55:03

Změnila jsem se natolik,že teď vítám panicku že všech nejvíc,když přijde domů z práce. Skáču na ní a objimam jí nohy. To nikdo jiný neumí. Jenže jsem začala skákat i jinak,a vzhledem k tomu,že už jsem docela dost těžká,tak to prý není dobré na mé klouby. Takže teď pravidelně každé ráno papam kolagen na klouby. Ale svou stravu si zpestruji i jiným způsobem. Včera večer měli panicci kvůli mně k večeři guláš pouze s chlebem. V nestrezenem okamžiku jsem jim totiž ze stolu ukradla celý knedlík a ostatni pejsci mi s tím pomohli. A to se na nás ani nezlobili,no co,měli si ho líp hlídat. Já to prostě tušila,že to s tím mým polepsenim nebude až tak horké.

19 listopadu 2012, 17:03:59

Dnes musím napsat, protože právě dnes je nám přesně půl roku, takže přeju vše nejlepší i svým sestřičkám a bratříčkům a musíme to dnes pořádně oslavit. S dosažením půl roku jsem se prý úplně změnila, dostala jsem rozum. Panička si mne nemůže vynachválit, krásně jsem se zklidnila a jsem poslušná. Ještě tedy uvidíme, jak se mnou zacloumá puberta, ale snad to nebude tak zlé. Líbí se mi, když mne páníčci chválí. Takže hodně zdraví a radosti nám všem....

17 listopadu 2012, 15:44:26

Dnešní sváteční den jsem byla s panickou na naší oblíbené trase u Vltavy,kde už suverénně chodím bez vodítka. A panička měla ze mne takovou radost,že prý by mi dala jednicku podtrzenou. Ona mne totiž vždy po procházce znamkuje,podle toho,jak se chovám a jak chodím. Stal se ze mne doslova ze dne na den poslušný pejsek. Hrozně moc mne baví dělat panicce radost,dělám jí,co ji na očích vidím. Takže tu jedničku si dnes zaslouzim.

15 listopadu 2012, 17:28:41

Dnes mám moc velkou radost, objevila jsem, že tady na Hafíkách mají profil taky obě moje neteřinky, Colette a Celine, jsou to moc hezké retrívří slečny, přeji jim moc zdraví a ať dělají páníčkům jen radost jako já, že? Já totiž už skoro nikoho nezlobím, krásně spinkám a vůbec , prostě jsem strašně hodná, sice občas trochu špinavá, ale jinak to prý už se mnou jde.

7 listopadu 2012, 16:44:57

Celkem se ani nic nového neděje,akorát se musím pochlubit,jaká jsem byla v neděli šikovná na procházce. Bylo krásně,a tak mne panička vzala na delší procházku a byla se mnou moc spokojená. Chodím totiž pěkně na vodítku,ale což to,já totiž chodím pěkně i bez vodítka. Klidně podél vody,ve městě,držím se u panicky a vždy na ní počkám,beham si kolem ní a ona má pak obrovskou radost. Dostala jsem velikanskou pochvalu. V noci už taky spinkam bez buzení a curani,zkrátka dostávám rozum. Ale stejně občas ráda postuchuju ostatní pejsky,když spí a nechtějí si se mnou hrát. To bych prostě nebyla já.

29 října 2012, 17:38:13

Tak sníh už znám, a panička měla jako vždy pravdu, fakt se mi moc líbí, je to super. Řádili jsme v něm na zahradě s pejsky celý víkend, a dokonce jsem tam klidně ležela a spala v kolně na vzduchu, i když už všichni ostatní byli dávno doma v teplíčku. Moc se mi to líbí, fakt je tedy, že jediná jsem jako prase, ostatní se tolik nezamažou, jak jen to dělají? Myslím na svou sestřičku Bereniku, snad už jí nebolí bříško a je jí dobře a taky vzpomínám na maminku, starší ségru a neteřinku, jak se asi mají na horách, tam si holky užijou sněhu, jé, to jim závidím...JInak ještě vzkaz pro Berušku, občas se mi taky ještě nepovede včas ohlásit, že chci čůrat, ale poslední dobou už to celkem zvládám, tak zas příště,pa.

27 října 2012, 11:19:23

Včera jsem měla prima den, jednak jsem se odpoledne krásně vyspinkala, ale hlavně navečer za mnou přijela veliká návštěva. Přijela moje maminka Werunka, starší sestřička Ajinka a moje oblíbenkyně, malá neteřinka Cindy, která měla žlutou stužku jako já. Nakonec zůstala doma v rodné chovatelské stanici. Z toho mám velkou radost, budeme se vídat. Nejdřív se mne Cindy bála, já totiž měla obrovskou radost,že je vidím, hned jsem je poznala a byla jsem asi trochu moc divoká. Ale za chvilku se Cindy otrkala, a už s náma lítala na louce. Krásně jsme se proběhly, byla to nádhera. Měla jsem takovou radost...Dnes je ošklivě a panička říkala, že prý asi brzo napadne sníh, ale já nevím, co to je. Prý se mi to bude líbit, tak jsem na ten sníh zvědavá...

23 října 2012, 16:46:50

Padla na nas inverze a já najednou začínám zjišťovat, jak příjemně a hezky je doma v teplíčku , a že ostatní pejsci u nás doma to už asi dobře vědí, když v tomto počasí pomalu ani nevylezou z pelíšků a hřejou se doma. Kouzlo domova je prostě kouzlo, je to tak. Páničci ted nějak moc pracují, páníček dělá střechu na kolně, kde také přebýváme, když chceme být venku a třeba zrovna prší, panička zas vyklízí náš druhý pokoj, že prý tam bude brzo bydlet a budou k ní smět jenom hodní pejsci, prý to bude její doupátko. Mám obavy, že já se tam tedy asi nepodívám. Ale zas tak moc už ani nezlobím, byl tady teď dvakrát za sebou páníčkův kluk Lukáš se svou holkou a moc jsem se jim líbila, dokonce prohlásili, že prý jsem jediný normální pes ze všech. Já totiž vůbec na nikoho neštěkám. Jakmile k nám kdokoli přijde, ostatní štěkají, že by zbořili barák, jen já si tam klidně ležím a vše přehlížím, přece se nebudu unavovat štěkáním a skákáním radostí. Ani na paničku nijak nereaguju, když přijde z práce. Ale ono ji to trochu mrzí, asi na tom budu muset trochu zapracovat, všichni ji vítají a já nic, jen ležím a koukám. Prostě mne nic nerozhodí. Takže nakonec ještě ze mne bude totální kliďas, jak řekl páníček.

17 října 2012, 16:05:55

Čas nám letí a už tu máme podzim se vším všudy, mně se tedy moc líbí, můžu se bahnit ve špíně a v blátě a jsem pořád jako čuně, ale za to přece nemůžu, to je tím podzimem. Rostu, mohutním, kudrnatím a chlupatím. A taky děsně žeru. Páníček říkal, že tak žravého psa ještě neviděl, a to jich už v parádě pár měl, když dřív pracoval se služebními ovčáky, a ti prý taky něco sežrali. Ale do mne prý měli všichni daleko.Panička ale říká, že nejsem tlustá, snad jen trochu medvědovitá. A taky hodně zlobím, jsem značně nevrlá, když mám nějakou kořist, třeba žvýkací kostičku, nikomu ji nechci dát, ani páničkům. Panička dělala o víkendu takový pokus a zkoušela nám každému vzít kostičku. Všichni jí kostičku v klidu dali, až na Terezku a na mne. Terezka je vzteklý teriér, tam je to jasně dané, ale co já? Do klidného a mírného retrívra mám moc daleko, a takového vždy panička moc chtěla. Stále se uklidňuje, že se z toho snad vyrostu, ale já nevím, nevím....Taky se pořád nechci nechat učesat, po dobrém, ani po zlém, prostě mi to vadí, hned koušu. Ale třeba si časem zvyknu, za chvíli bude puberta a budu se chtít líbit klukům, tak snad... Ale jedna dobrá zpráva tu přece jen je. Dnes jsem úplně poprvé vydržela spát celou noc bez čurání, jako neviňátko...A pak, že to nejde, takové neviňátko...

7 října 2012, 23:55:21

Právě jsem se dozvěděla,že moje sestřička Berenika se krásně umístila na krajské výstavě. Mám obrovskou radost a strašně moc Ti gratuluji,Berusko a moji panickove taky. Jsme na Tebe moc pyšní. Panička mi říkala,že já mám do Tebe hodně daleko. Prý mne zajímá jen,co kde sežrat. Ale na svou obhajobu zas musím říct,že strašně ráda beham a litam po lese a po loukách. Ale jsem taky pěkná spindira. No,asi ze mne nebude hvězda výstav,ale panicci mne prý mají i tak moc rádi a taky mi říkali,že mne vždy chtěli,prý už mnoho let a teď si splnili sen a mají mne a jsem prý hlavně jejich mazlíček a k tomu prý nepotřebuji žádné poháry. No,neměli byste z toho radost? Já tedy mám,ale stejně moc Berusce ten její úspěch přeju,tak pa. Jsimoc krásná,Beruš...

3 října 2012, 17:06:39

Tak abyste si náhodou nemysleli, že už jsem opravdu hodná a klidná, tak nejsem. Zase jsem se včera a dnes předvedla. Prostě je ze mne Otesánek, sním, na co přijdu. Takže včera jsem úplně v klidu sežrala celou papírovou ruličku od kuchynské role, kterou máme občas na hraní, já si s ní taky hrála, ale jak jsem tak kousala a kousala, tak koukám, a já to jedla a jedla, až z ruličky nic nezbylo. Panička se tvářila, jakože jí každou chvíli trefí, ale mně nic nebylo, v pohodě. No , a dnes ráno, jako vždy jsem seděla na zemi vedle paniččiny židle a čekala, co kdyby náhodou něco spadlo na zem? Panička si připravovala svačinu do práce, a jak se natáhla pro máslo, šup... a chňapla jsem po chlebech, a hurá... byly moje. Panička jenom odevzdaně povzdechla - no, a pak jí snižujte krmnou dávku....

29 září 2012, 11:33:09

Včera byl opravdu příjemný sváteční den. Měla jsem moc velkou radost,po obědě se totiž na mne přijel podívat můj tatínek Bastik a taky můj starší braska Argo. Hned jsme si spolu hráli,ani jsem se jich nebala,naopak,měla jsem takovou radost,že jsem se až z té radosti pocurala. Kluci krásně poslouchali,no,mám se ještě co učit. Ale pro tento den to ještě nebyl konec mé radosti. Večer za mnou přijela i má maminka Werunka se svým panickem a panickou. Měla jsem takovou radost,že jsem běhala stále kolečka a ani se mi z toho nezamotala hlava. Na velké louce jsme s maminkou lítaly a taky se fotily. No,zkrátka,byl to včera sváteční den,jak se patří.

26 září 2012, 17:57:25

Jsem totálně zničená. Nevím,co jsem komu provedla,ale asi se mi panicci chtěli pomstít za doby,kdy jsem ještě zlobila. Panička měla volno,a tak mne vzali na vyslap. Je tedy pravda,že jsem moc chtěla jít,šla totiž taky Ifinka a s tou já chodím moc ráda. Jenže Ifi běhá po lese šíleně rychle a já jí přece jen nestačím. Chvíli jsem se o to sice snažila,ale pak mi panička řekla,že se na ní mám vy......a to jsem taky udělala. A bylo to moc fajn. No,měla jsem dost,ale přišlo osvěžení v potoce,velmi příjemná záležitost. Nakonec jsem vymetla i tun na louce,ale ve finále byla Ifi utahana víc než já,protože litala jako blázen. Takže teď obě spinkame sladkym spánkem. A jo.těšíme se zas na příště.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Belinda Z Borových lesů

Pohlaví
Datum narození

19. května 2012

Krátce o mně

Jmenuji se Belinda a narodila jsem se mamince Werunce a tatínkovi Bastíkovi ještě spolu s dalšími čtyřmi sourozenci.Zatím jsem ještě štěně, ale snad už nebudu tak moc zlobit a vyrostu v krásnou psí slečnu a nebude ze mne snad nikdy takový vodník jako jsem ted, když jsem malá....

Co umím

zatím jen sedni, ale učím se

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

zatím štěněcí granulky a piškotky

Oblíbená hračka

všechno, co se dá kousat

Co ještě zbožňuji

drbání na bříšku

Fotky

Více fotek

Přátelé (4)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?