Profilovka Jesica999

Jesica999

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
16 ledna 2015, 11:17:28

Nechápu, proč na mě včera večer křičeli. Myslím si, že je naprosto normální, když dojdu do ložnice se svým kroužkem a začnu ho co nejhlasitěji ohlodávat. Dříve to bylo rozkošné. A teď? Teď jsem otrava, který by zežral cokoliv. Není to pravda! Třeba cibule, nebo zelená paprika. Brrrrr.

21 ledna 2014, 17:16:33

Dneska, jako každé úterý(Aji pondělí, středu, čtvrtek a pátek :D) jsem byla doma jen s mámou a sestrou(Moje rodina, MOJE). Jelikož Jana a její rodina byli pryč. Chodila jsem po ulici, hrála jsem si a schovávala jsem se před deštěm, jelikož u nás pršelo. Ale to vám asi došlo :D. Potom, když Jana došla ze školy, přivítala jsem ji a teď ležím vedle ní

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Mey

Pohlaví
Datum narození

13. června 2013

Hmostnost

Co já vím :D Odmítám se zvážit!

Krátce o mně

Tak, jak o sobě začít? Hmmmm....Takhle!- Moje matka, Černý, mě má s neznámým kocourem. Jsem z pěti koťat. Jako jediná jsem černobílá a jsem narozená jako poslední. Ve čtvrtek 23. 1. 2014 jsem byla vykastrována :D (Fakt nevím co psát XD). Moje majitelka, Jana, mě má ráda. U nás v domě se celkem bojím. Jana má otce a ten je blázen na pušky, ninja meče atd.. Často trávím svůj čas venku a honím se se sestrou :)

Co umím

Zamáváte jídlem a jsem u vás XDDD

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Maso :DDD

Oblíbená hračka

Vše co najdu, ale nejlepší je se s někým porvat :3

Co ještě zbožňuji

Mám rád?! Snad ráda ne? :D Ale stejně...Tak, co mám ráda? To vy asi nevíte XD Mám ráda polehávání a se tak se ráda porvu

Fotky

Základní informace

Jméno

Attila

Pohlaví
Datum narození

28. července 2014

Hmostnost

Okolo 12 kg

Krátce o mně

No... Jsem prvorozený. Tím bych asi začal. Ale myslím si, že tohle pole jen dodává detaily, protože všechno ostatní je jinde. Na vzhled je tu fotka. Oblíbené věci - Taky je tu pole. Tak nevím. Ale každopádně jsem hlídač za všechny hříšné peníze. Opravdu nesnáším vrány. U sousedů, u nás, kdekoliv. Jsou tak nevychované. Jen tak si vejdou na cizí pozemek. Je to normální?!

Co umím

Sedni, zůstaň, ke mně - Okolo toho jsem vychytralý. Nedržíš pamlsek = Stačí jednou dvakrát, ne?

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Maso, mrkev, pamlsky a sem tam taky granule

Oblíbená hračka

Vše co mi přijde pod čumák.

Co ještě zbožňuji

Potrpím si na jídlo. Ale vážně... Vypadni vysavači.

Fotky

Přátelé (3)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?