Profilovka Andy

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
10 listopadu 2012, 11:10:11

Do teto doby se nedelo nic zvlastniho. Jelikoz neni zrovna krasne, tak zas tolik ven nechodime. Ale dneska mi panicka navlikla kalhotky. Ja je tak nesnasim. Ale zase aspon nekapu po celem byte. Au boli brisko jsem cela natekla. Nemam rada haros. Ale sousedovic vlcak mi hned prijde jako peknej samec. To zas ty hormony.

18 září 2012, 18:30:42

Tak včera páníkové odjeli s Lékorkou, ale tentokráte se už vrátili bez ní. Když odjížděli byla Lékorka už hodně špatná, tak jsem se jí snažila rozveselit, ale to už jí nepomohlo. No ale Rubyna si se mnou ani teď nechce hrát a to se taky snažim jak můžu. Mám jí moc ráda. A po Lékorce je nám smutno.

11 září 2012, 11:57:40

Tak včera páníčkové zase sebrali Lékorku a jeli za tou paní s piškotkama. No ale Lékorka se nevrátila s piškotkama, ale s pígárama. Málem jsem to nevydržela a povalila paničku už ve dveřích. Chtěla jsem vidět, jestli se vrátili všichni.... a vrátili. Vrtivrť. Doufám, že se budu moct s Lékorkou zase mazlit. :-P

11 září 2012, 11:55:07

Včera jsem dopadla zatím dobře, ale panička už je ze mě špatná. Celou dobu co jsme čekali v ordinaci jsem byla zachumlaná do jejího svetříku. Vypadalo to, že se uvidíme naposledy byla smutná. Ale paní veterinářka mi dala nějaké 3 injekce a dneska ráno jsem se hýbala už lépe. Prý uvidíme ve středu. Snad to ještě vydržím. Jinak ta bílá tekutina nebyla mlíčko, ale prý cysta na vaječníku. CHjo...

10 září 2012, 10:12:57

Teda páníčkové mi udělali podraz. Nejdřív vytáhli Lékorku, že se s ní budou mazlit a pak mi jí už od čtvrtka nevrátili. Pořád čuchám a cítím jí, ale neni se mnou. Tak jí aspoň chodím kontrolovat. Vypadá to, že jí dali na samotku. A já mám zase celou klec pro sebe. Styská se mi ftftftftftft.

10 září 2012, 10:10:47

Tento víkend, i s čtvrtkem, jsou pro mě krušné dny. Není mi nějak dobře. Panička s páníkem se mnou byli ve čtvrtek na veterině a byla jsem nějaká až moc hodná. Z neznámého důvodu ze mě pan veterinář vysál mlíčko a já vlastně ani nevěděla, že ho mám. Je mi špatně, tak dneska jedu zase na veterinu, tentokráte za paní veterinářkou. Moc prosím držte mi palečky ať je mi líp.

10 září 2012, 10:07:52

Tak jsem s páníkama měla zase super víkend. V sobotu jsem byla v Šárce... teda kámošku mi tam žádnou nevzali, ale potkala jsem svojí pískovou minipodobiznu. Byl to psí kluk a moc se mi líbil. No a v sobotu jsem lenošila na sluníčku na balkonku a pak jsem si užila lítání s Chelsinkou. Je to bombová psí slečna. Nebejt fenečka, tak jí snad miluju.

5 září 2012, 15:24:22

Tééda vy jste tady na mě tak hodní/ý. Já jsem včera zase řádila. Panička mě konečně dotáhla i s páníkem do parku i k děťátkum. No vylítala jsem se se svojí nej kámoškou Chelsea. (Snad mi sem paňácka dá i její fotku). A aby toho nebylo málo, tak tam lítala taková žíhaná věc a páníkové mě k ní nechtěli pustit. Světe div se on to byl kocour a na volno, žádnej obojek, žádný kšíry, prostě si tam zmetek mohl běhat jak chtěl. Ale neutekl. To se divim. No a dneska půjdeme zase s Lentilkou na Vítkov. Doufám, že potkáme spoóóóóustu pejsků. Jo a málem bych zapomněla panička vyplnila přihlášky na svod a výstavku. A páníček, co bych bez něj dělala, to šel poslat. Už se nemůžu dočkat. To bude zase rachot.

4 září 2012, 16:43:43

Ahoj psí kamarádi, tak jsem včera chtěla ulovit můru. No a mrcha lítala furt okolo čumáčku a zase na strop k světlu a panička se skoro až zlobila jak řádím. Ona lítala i okolo stolu no tak jsem se o něj opřela no. Ta se mohla potento.... No a taky řikala něco o tom, že se chovám spíš jak kočička a ne pejsek. Tak teda nevim, ale nemňoukám, tak snad ne. :D

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Dorri Little Bull

Plemeno

Bulteriér

Pohlaví
Datum narození

2. července 2011

Hmostnost

okolo 24-25kg

Krátce o mně

Jsem taková malá čertice. Paničce jsem akorát kousala boty, jinak jsem zlatíčko a jsem hodná. Akorát mám svojí hlavičku a tak když si hraju s pejskama nic jiného pro mě neexistuje. Ráda cestuju s páníčkama. Už toho mám za sebou, že byste se divili. ;) Ňuff

Co umím

Sedni, lehni, K noze, Dej pac (obě), Štěkej, Lehni (ale nerada), a když chci tak i zůstaň

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Syrové hovězí masíčko s těstovinkami

Oblíbená hračka

Jednoznacně uzel a jiní hafíci

Co ještě zbožňuji

Když mi páníčkové mučej pupíček a piškotky a piškotky a taky piškotky... ;) A abych nezapomněla miluju svoje potkaní kamarádky Ruby a Leki (Lékorku).

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Pepr

Pohlaví
Datum narození

19. září 2012

Krátce o mně

Tak bydlím u nových páníků se ségrou Čili.

Fotky

Základní informace

Jméno

Čili

Pohlaví
Datum narození

19. září 2012

Krátce o mně

Páníčkové si mě právě pořídili i se sestřičkou Pepr. Tak se uvidí.

Fotky

Základní informace

Jméno

Ruby

Pohlaví

Krátce o mně

Jsem malá, bílá zlobivá a pořád něco brebentím.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Bánánek

Oblíbená hračka

Dorrinčino ouško

Co ještě zbožňuji

Změny a Lékorku

Fotky

Základní informace

Jméno

Lékorka

Pohlaví
Datum narození

12. března 2011

Datum úmrtí

17. září 2012

Krátce o mně

Jsem samička Lékorka. Bydlím s Ruby v kleci u paničky co má i Dorrinku. Ráda jí koušu do ouška přes klec. Koleduje si o to.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

piškotky s jogurtem, psí granulky

Oblíbená hračka

nevlastní ségra Ruby

Co ještě zbožňuji

Spinkání a dobrou čerstvou vodičku

Fotky

Přátelé (17)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?