Profilovka Debbie

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
10 prosince 2012, 12:57:13

Ahoj, vypli jsme dneska kosťulky. Možná to zní divně, ale když se ani nepřibližujeme 100. místu, tak to moc cenu nemá. Děkujeme za všechny, které jsme kdy dostali! :) Moc děkujeme a mějte se hezky. Všichni tady i na obláčcích. :) P.S. Teď je venku ale sněhu! Mám vždycky na nožičkách sněhové bouličky! :) Meggie

27 listopadu 2012, 16:54:59

Ahoj kamarádi. Tak, panička pořád smutní, protože hafíky nestíhá a hlavně ... Laurinka má zlomenou nožičku. Teď právě je na operaci. Já to také vím, včera jsem se k ní chovala klidněji než obvykle a chovám se i teď klidněji. DRŽTE JÍ PROSÍM PALCE - hlavně na tu narkózu!! :( Děkujeme s paničkou všem doufálkům a držepalcům ... :( Laurinka měla totiž hodně jíst, aby zvládla narkózu - ale vůbec nepapala, tak nevíme!! :( P.S. Nemůžeme pořád uvěřit tomu, že už tu s námi není Bimbulinka!! :(

27 listopadu 2012, 16:51:12

No, takže dneska za Laurinku píšu já. Laurinka si včera ráno zlomila nožku (panička k tomu nechce říkat nic navíc - než tu bude napsáno) ... teď právě je na operačním sále. Budou jí dávat buď hřeby, nebo plotýnku. Riskantní je ale narkóza...pořád se za ní modlím a prosím ... DRŽTE PALCE PROSÍM!! :)

20 října 2012, 14:22:33

Už opravdu musíme k tomu vetovi - včera jsem se zase vyčůrala, ale tentokrát to bylo celé červené, jako krev!! :-/ Držte mi prosím všichni moc moc palečky, tlapičky a tak, ať to zvládnu! To je poprvé, co jsem opravdu tak vážně nemocná - mamča jde už číst knížky o králíčkách!!

15 října 2012, 17:39:54

Tak, dlouho jsme tu s mamčou a Megginkou nebyly, co? No, teď už moc čas není ... mamča ani neví, jestli tu bude hafíky vůbec stíhat ... ale určitě má šechny ráda!! :-) Představte si, včera mi tekla krev. Najednou měla mamča krvavé kalhoty na steheni a pak asi usoudila, jak mě česala. Na nožičce jsem měla nějaké zranění, ale jen povrchové!! :-) Pro všechny páníčky: Nezapomeňte, že vaši miláčci jsou to nejlepší, co máte!! :-)

7 října 2012, 12:17:35

Tak ahoj kamarádi!! Včera se pohřbívala Bára, já u toho nebyla. A to byste se divili, co udělala předvčerejškem ségra Meggie. Normálně ji vytáhla a začala ji okusovat (mrtvolku) ... No, my tady teď nebudeme, asi do soboty nebo tak nějak, protože tu není panička, a my tu tedy také nebudeme - nakázala nám to!! Mějte se hezky a posílejte prosím prosím moc Meggince kostičky - a mně vzkazíky!! :-) To nikdy neuškodí! Držte také prosím tlapičky nemocné Bimbulce!! Tak pa!! :-)

28 září 2012, 18:18:22

Tak, dneska jsem se rohodla vyzvídat mamču o Baloovi. Navíc je to zajímavé, abyste to věděli ... Baloo byl vždycky tichý společník, který něčím zaujal ... nikdo nikdy nevěděl, jestli to bylo jeho krásou, či ladným pohybem, nebo snad béžovým zbarvením s modrými pruhy. Mamča se ho z počátku bála - byl to její 1. mazlíček. Pak se ho najednou přestala bát a bylo to. Neubylo dlouho a ráno se probudila a Baloo se vůbec nehýbal. Ustal jeho strach k vysavači, chuť k jídlu a možnost pití. Lidská mamča pořád přemlouvala svoje rodiče, ať s ním jedou na veterinu. "Ne, teď nemáme čas!" ... jelo se tam asi až mezi 4-6 h odpoledne. Nejhorší pocit byl ten, když řekli mamče, že umírá. Řekli, že ho nechají na kapačkách, ale že prostě nemá už možnost přijímat potravu normálně. Také jeho bobky byly téměř smítko ... Asi po hodině až dvou zavolali. A bylo to tady. Kdo by tomu mohl uvěřit? Byl to ten nejhorší den ... 8/11/2009 zůstane navždy zapsán v historii. Baloo Amis Bretorri (http://bretorri.wz.cz/mladata/prodej.htm) - byl zde na tomto světě necelé 4 měsíce a u paničky necelé 3. Narodil se s vrozenou vadou, za kterou mohl jenom veterinář - že nedokázal šáhnout na páteř a říci, že je vystouplá? Jaká to chyba!?!! A i moje mamča to teď dennodenně dělá, aby se přesvědčila, jaký to byl šváb! (Sprostá slova se sem nehodí-říká mamča) ... to mu nikdy nezapomene(me). Se mnou a s Meggie díkybohu chodí už jinam!! Baloo Amis Bretorri přišel na svět s úkolem naučit mamču lásce. Zemřel 2 dny před svým 4. měsícem a 2 dny před jejími narozeninami. Ona ho brala za svého nejlepšího přítele, za nejlepšího samečka, kterého mohla na tomto světě potkat. Vždy bude. DOKÁŽETE SI PŘEDSTAVIT TU BOLEST ANI NE 10-TI LETÉ HOLKY?! Nikdo ho nenahradí, ale ani on nikoho!! NIKDY NA TEBE MAMČA NEZAPOMENE, TO SE NEBOJ!!! Laurinka

27 září 2012, 23:18:04

Jsem tu díky Nellince. Dneska se nic zvláštního nedělo. Jenom zase panička smutněla kvůli Baloovi - když narazila na můj rodokmen, tak zrovna viděla i jeho!! :-( Už asi od začátku srpna do začátku tohodle týdně jsem hrozně moc pila. Nikdo nevěděl, co se mnou je (cca 400-500 ml denně - denní dávka, správně 150 ml) a pak zase nic. A ani jsem nepila! - Lidská mamča se zděsila, protože její první králíček právě umřel přes den, že najednou nejedl a bobky byly téměř čvrtmilimetrové ... Dneska to vše se mnou vypadá v pohodě! Mám moc hodnou rodinku!! :-) Mohla bych se jim také lépe odvděčovat, než "chrochtáním" (tzn. že se mi něco nelíbí) ... :-/ - tedy, alespoň to říká lidská mamča, protože já si myslím, že já se jim odvděčuji tím, že tu jsem!! :-) A že mají tu čest mě občas hladit, a pořád po mně uklízet, ne?! :-)

26 září 2012, 20:09:04

Již v blízké době založíme profílek i Laurince - králíčkovi. Ale Róze, Viky (<< hadi), Anetce (<< myška) a Báře (<<andulka) asi ne. Ty stejně nejsou mojí mladší paničky ... ale paničky starší a páníčka!! :-) Dnes to ale asi ještě nebude!! :-) ... Jinak, tady u nás je nějak zataženo, co u vás?! :-/ :-) ;-)

25 září 2012, 18:37:40

No, takže je to zase tady! Panička - opět nemocná! Migrény - to už asi po 7. Omlouváme se všem, kterým panička napsala překlepy, protože třeba v jednu chvíli zapomněla slova a musela se učit - např. tělocvik byl tělovix - a to snad jediné jí lidi rozuměli!! Všichni jsou tu nějak nemocní!!! I naše kamarádka Bimbulka a kamarád Matthewek!! :-( No, a také oslava. Opět jsem z toho vytěžila samozřejmě i já!! :-D Laurinka dostala celkem 5 dárečků, ale jeden jí nechutná, tak je můj!! :-D A panička?-Tak ta si nic nepřála. Je ráda, že jsme tu všichni spolu, pohromadě ... zvláštní přání puběrťáka, ne? :-D P.S. Dneska panička zkusila napsat příběh - no, uvidíme jestli ho zveřejní ... :-/ :-D Tak držte palečky, miláčci! Pa!

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Laura

Pohlaví
Datum narození

24. září 2009

Hmostnost

Nevím přesně. Cca 1,5-2,5 kg

Krátce o mně

Ahoj. Jsem zakrslý teddy králíček od paní Libánské. Jsem paničky 2. mazlíček (1. mazlíček - králíček Baloo; 2. mazlíček - já Laurinka; 3. mazlíček - pejsek Meggie). 1. jí umřel 2 dny před desátými narozeninami a já byla překvápko pro nachlazenou (usmrkanou, uplakanou) Deborku k narozeninkám. Má mě moc ráda, ale jsem tak trošku agresivní. Působím možná občas uraženě, ale dokážu se i mazlit a olízat vás - ale to opravdu jenom málo lidí!! :-) Tak, to jsem já, Laurinka

Co umím

Když někdo zavolá \\\"jídlo, jídlo, jídlo, jídlo\\\", tak přiběhnu, panáčkuju a očekávám jídlo. Občas slyším i na \\\"králíku Lauríku\\\"

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Ani nevím, asi všechno. I žrádlo pro psy, lidi ...

Oblíbená hračka

nehraju si

Co ještě zbožňuji

Jídlo

Fotky

Základní informace

Jméno

Meggie

Pohlaví
Datum narození

31. srpna 2011

Hmostnost

2,2 kg (na svoje 1. narozeninky)

Krátce o mně

Ahoj. Mé jméno je Meggie a založilo se původně na Megan. Moje panička mě dostala k 12. narozeninkám o 4 dny dříve (6. listopadu 2011) ... Jsem pes vítací. Koho vidím, tak na toho roztomile štěkám, skáču a olizuju ho. Na pejsky si dovoluju (vrčím), ale v pozdější chvíli se jich bojím a u některých si lehám i na záda, aby mi olizovali bříško. Jsem zamilovaná do pejska jménem Alfík. Je to pejsek sousedek. Je to jeden z mála pejsků, kterým nevadí, že na ně skáču. (Také mě má rád.) Ráda tuneluju (pod peřinama)!! :) Doufám, že se skamarádíme, vaše Meginka

Co umím

Učili mě k noze, ke mně, pusť, přines, můžeš, sedni, lehni, pac, na místo, zůstaň, fuj (je to) a občas jenom takové okřiknutí: Megino! nebo Meggie!

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Všechno

Oblíbená hračka

Prstíčky mých majitelů a všechno co lítá vzduchem.

Co ještě zbožňuji

Všechno, co se hýbe a můžu jíst :)

Fotky

Více fotek

Přátelé (22)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?