Profilovka Katy222

Katy222

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
16 července 2014, 18:27:57

Ahoj kamarádi, dneska jsem šla s páničkou na procházku k rybníku ;) Venku je ale teplo, že? Jak si užíváte prázdniny? :) Doufám, že dobře. Já rostu jako z vody :) Pořád musím něco kousat, dokonce i páničku a ta je potom na mě naštvaná, že jsem jí kousla :D Tak se mějte hezky, užívejte si prázdniny ;)

5 ledna 2014, 10:13:33

Ahoj kamarádi, promiňte, za mojí neaktivitu tady na Micinách,ale pánička vůbec nestíhá! :( Jak ste si užili Vánoce a Silvestra? :) Představte si, že jsem se dozvěděl jednu zprávu,ale pánička říkala, že to není ještě jisté,ale uvažuje o tom. Asi budeme mít nového člena. Pejska. Měl by to být Labrador :). Tak jestli máte někdo zkušenosti, můžete mi poradit :). Tak se mějte hezky kamarádi! :) Pěknou zimu přeje Timy :)

3 listopadu 2013, 21:05:32

Ahoj kamarádi, jak se máte? :) Už je listopad.. A za měsíc jsou Vánoce! :) Pánička mi něco málo o tom co dostanu naznačila :D Nějaké konzervy a kapsičky :D To se budu mít! :) Jenom prosím kamarádi kdyby Vám to nevadilo, mohli byste mi prosím dát hlas v jedné soutěži? Udělá mi to radost ;)Jestli teda chcete :) http://www.purina-felix.cz/souteze/jak-si-vas-rostak-rika-o-pochoutku?app_data=351 Děkuju moc. Mějtě se hezky :). Krásný den přeje Timy ;)

13 října 2013, 20:12:22

Ahoj kamarádi, tak mám po výstavě. Bohužel jsem nic nevyhrál :/ Ale posuzovatelka mě pochválila :) . Mám akorát diplom. Byl jsem tam jediná Sibiřská kočka :D . Nevadí snad příště to vyjde ;). Dám sem nějaké fotečky z výstavy ;) Všem kdo mě viděli ozvěte se jak jsem se Vám líbil :). Byl jsem strašně vystrašený,ale potom jsem usnul :D. Tak se mějte kamarádi ;) Krásný den přeje Timy ;)

28 srpna 2013, 09:52:00

Ahojky kamarádi :( Tak si představte co se stalo :/ Večer, když šla pánička ven, tak si nevšimla,že jsem utekl ven. Až po nějaké hodince si na mě vzpomněla. Tak mě začla hledat po celém domě a nikde nikdo. Už začali mít o mě velký strach.Tak se zkusila podívat kolem domu. Jak byly otevřené dveře tak jsem rychle utekl domů.Ale jak jsem přišel, měl jsem kousek krvavého ušíčka :(. Snad to nebude nic vážného a bude vše v pořádku :( . V pátek zajdeme na veterinu. Asi mi nějaká kočka dala drápem do ucha :(. Tak se mějte hezky. Krásný den přeje Timy

19 srpna 2013, 20:17:05

Ahoj kamarádi tak teď jsem se dozvěděl další zprávu :( . Nejen ,že půjdu na očkováni ,ale pánička říkala ,že půjdu aji na kastraci :/. Říkala ,že je to pro mě lepší aspoň se nebudu trápit. Tak mi držte palce ať všechno vyjde ;). U nás je zataženo vypadá ,že přijde bouřka.Ale bylo strašné teplo. Jak se máte? Krásný den přeje Timy.

16 srpna 2013, 18:27:09

Ahoj kamarádi. Teď jsem se dozvěděl ,že musím jít na očkování :( . Strašně se bojím :/ .Tak mi držte palce ať to vydržím. Dneska mě pánička česala hřebenem proti línaní. Moc se mi to nelíbilo tak jsem se škubal a chtěl utéct. Dneska u nás svítí sluníčko a je krásně :). Tak se mějte hezky a užívejte sluníčka :). Krásný den přeje Timy.

7 srpna 2013, 13:11:36

Ahoj kamarádi to je ale vedro! V čechách jsou pořád bouřky a u nás nic. Přes dopoledne spinkám na posteli a v podvečer chodím s páničkou na procházky po zahradě http://data.mojezoo.cz/ir/mojezoo/images/Gallery2Module/CreatureModule/00/14/16/50/dsc_0035-046.igallery.image0000036--c340xc300--logo--server-micinycz.jpg . A večer se z otevřeného okýnka dívám na hvězdy :-) . Jak se máte kamarádi? :-) Já už se těším na říjen. Mám takovou zvyk ,že když je venku kolem 35° tak si stejnak lehnu na parapet ,kde svítí sluníčko :-D . Tak se mějte hezky kamarádi :) .

21 června 2013, 22:17:29

Jak se máte kamarádi ? :) To je ale horko! Dneska pánička semnou chtěla jít na procházku ,ale mě se moc nechtělo jít do toho horka.Tak jsem zůstal doma a spinkal u otevřeného okýnka.Gratulu všem vítězům v soutěži :) . Pánička mi koupila nový obojek ;). Tak se mějte hezky kamarádi :) Krásný den.

9 června 2013, 14:14:22

Ahoj kamarádi, dneska už je zase neděle :( Ale svítí u nás sluníčko a je teplo. Ráno jsem se probudil a podíval z otevřeného okna. Potom jsem u páničky v obýváku chytal mouchy :-D. Teď si asi půjdu lehnout nebo si něco dám k jídlu.Pánička říkala ,že mi dneska uvaří filetky. Mňam. Jééé teď jsem chytl mouchu :-D. Krásný den kamarádi přeje Timy ;)

7 června 2013, 22:24:27

Ahoj dneska je u nás konečně teplo. Dokonce odpoledne bylo 20°C ! Ráno jsem přišel za páničkou do postele a spal s ní :) . Potom jak se zbudila chtěl jsem se napapat tak mi dala panička jídlo.Odpoledne sem šel s páničkou ven. Bylo to super jak bylo konečně teplo. Pak jsem šel domů a spinkal jsem u otevřeného okna.Pánička se na mě dívala ze zahrady.Hurá konečně je zítra víkend :) . Krásný víkend kamarádi ;)

6 června 2013, 16:44:33

Ahoj kamarádi ;) Všem moc děkuju za včerejší přánička moc mě potěšila. Na Micinách se mi už ukazuje 1 rok :). Kdy už konečně začne svítit to sluníčko abych mohl jít konečně na procházku? :( To počasí teda na červen vůbec nevypadá :/ . Jsem zvědavý kdy se konečně oteplí. Doma jsem zachumlaný v pelíšku. Dneska je čtvrtek ještě zítra a je zase konečně víkend. Krásný den přeje Timy ;)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Timy

Pohlaví
Datum narození

5. června 2012

Hmostnost

3,5 kg

Krátce o mně

Ahoj.Jmenuju se Timy. Jsem výstavní a domácí kastrovaný kocourek. Mám červeno-stříbřitou barvu. Rád si hraju,mazlím se a vždycky ráno příjdu k páničce do postele a lehnu si k ní :-) . Nejraději mám filetky. Odpoledne spíš prospím a v noci různě chodím po domě :-D . Nejraději se dívám z okna :-) .

Co umím

Na zavolání

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granulky ,kapsičky Felix,pamlsek Dreamies,filetky,kapsičky Purina A la carte,Gourmet perle seaside duo, kapsičky Sheba

Oblíbená hračka

Plyšová myška

Co ještě zbožňuji

Hlazení,drbání

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Annie

Pohlaví
Datum narození

21. dubna 2014

Krátce o mně

Ahoj, jmenuji se Annie. Jsem labrador.Strašně ráda koušu všechno, co mi přijde do cesty.

Co umím

Sedni,dej pac

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Maso

Oblíbená hračka

Všechno co se dá trhat

Co ještě zbožňuji

Hraní,procházky

Fotky

Základní informace

Jméno

Charlie

Pohlaví
Datum narození

18. prosince 2005

Datum úmrtí

20. ledna 2015

Krátce o mně

:)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Kapsičky,maso

Oblíbená hračka

Provázek

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Honzík

Pohlaví
Datum narození

4. ledna 2006

Datum úmrtí

21. prosince 2012

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granule,kapsičky Whiskas

Fotky

Přátelé (71)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?