Profilovka Karolina MZR

Karolina MZR

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
23 listopadu 2012, 17:38:29

Tak nevím. Mám volat Kubišový, nemám volat Kubišový......... Už se zase luxuje! Sice mamča tvrdila, že už bylo načase, protože dlouho neuklízela, že měla moc práce a tak nebyl čas a že chlupatíme a že je to tu jak v mechu a podobné nesmysly... copak ona nelíná? A netrousí nějaké zbytky? Nemám to uklízení rád. Nemám, mám rád zaběhnutou huňatou domácnost, ale považuju to za nutný zlo, když na tom teda mamča tak trvá. Ostatně - není problém to v několika dnech zase uvést do původního stavu. Vadí mi, že mi sebere všechny hopíky a míčky a pak je musím pracně lovit z košíčku. No, tak si někam vylezu, když to vypukne, třeba na horní okenní parapet a pozoruju cvrkot. Řve ta obluda, vůbec se mi to nelíbí, ale tady jsem v bezpečí. Ne jako ten slaboch Zrzík, co zaleze do poličky v přesíňce a pak ještě pod postel. To já ne. Teda, nehraju si s tím kabelem jako Melda, ale taky neprchám. Jsem takový vyrovnaný kocour. Ostatně - tam, kde jsem žil, kdy jsem se vyhýbal autům a dalším řvoucím obludám, jsem se dostatečně obrnil. Nic netrvá věčně. Mamča se seberealizuje, je spokojená, jak si pěkně uklidila, my dostaneme mňamky, že jsme to přežili a vytrpěli a můžeme si zase chlupit spokojeně dál. Ta o co jde? Spokojení jsme nakonec všichni ne?

23 listopadu 2012, 17:16:04

Huráááá! Konečně se zase něco děje. Asi se bude pouštět ta obluda, co jí mamča říká vysavač, no, nevím, řev je to jak od buldozeru, co teď máme často ve dvoře, protože tam dělají nějaký park pro děti nebo co to mamča řikala a taky ta naše pididomácnost podle toho vypadá - nic není na svém místě. Všechno se uklízí a ostraňuje. Najednou jsou všechny míčky a myšky a kuličky a mašličky, co jsme si tak pracně vytahali z košíčku a rozmístili mamče do cesty, když v noci jde na záchůdek, pryč a montuje se to zařízení, co pak dělá děsný randál. Copak já, mě to neva, zato Zrzín má pocit, že ho to sežere a tak prchá, zbabělec jeden. Ještě minimálně hodinu po luxování nevyleze. To já si počkám, až se odmotá ta šňůra, pak si s ní hraju a je mi šumák, že to dělá randál. Když už se to teda přibližuje, tak někam zalezu, nejlíp pod polici. Jenže tam to za mnou občas taky vjede a to už se mi nelíbí. Tak si pěkně vylezu na šplhadlo nahoru na své místečko a koukám, jak to mamče jde od ruky. Jenže ouvej. Tuhle mě sundala, protože prý překážím a musí se to taky vyčistit, je tam prý moc chlupů. No toto? Copak ona nelíná? Bych se teda divil. Tak to jsem uraženej. Ale mlsánek to pak spraví. Takových 5 sýrových kuliček a jsem zase spokojenej kocourek. Já s tím teda problém fakt nemám.

23 listopadu 2012, 17:04:35

Ach jo kocouři a kočky. Dávám si tu inzerát: "Jsem tejranej, ubohej kocourek, hledám domov bez nebo s tichým vysavačem!" To je šílený, co lidi vymyslej za obludy. Ta velká potvora na kolečkách řve sama o sobě a ještě k tomu je taková tyč s hadem a ta když spustí, řev se zdvojnásobí. Nejen, že to moje citlivá ouška nemůžou poslouchat, ale ono mě to chce sežrat. Fakt, neke.... Vždycky poznám, že se něco děje. To takhle ráno začne hemžení a mamča sbírá naše míčky a hračky. Zpozorním. Nemusí to znamenat tu hrůzu, třeba jen nechce na ně šlápnout. Ale když se odsune skřínka u postele, tak je to jasné! A to prchám. Nejdřív mám úkryt v poličce v předsíňce, kde máme svoji osušku, tam si vyskočím, zalezu a nejsem. Jenže jak se to přibližuje, tak je mi jasné, že stačí zvednout ten konec s tím hadem a jsem sežranej. Jak dojde na čištění předsíňky a koupelny, prchám pod postel. Já nejsem srab, já se nebojím ničeho, jen nechci bejt sežranej. No, kdo by taky chtěl. A když mamča hudruje, že vylévá už třetí nádobu plnou našich chlupů a že je musí vybírat rukou, protože už to ani vylít nejde, tak si brblám pod vousky: "Cococo, tobě vlasy nepadaj?" Když to všechno skončí, tak ještě hodinku si dávám načas, co kdyby náhodou ta obluda s hadem zase spustila. A já se u toho sežrání ještě budu živit mlskama, co mi předložila mamča za odměnu, že jsem trpěl? Nemám to rád!!!

13 listopadu 2012, 13:08:59

Tak tu s klukama sedíme a koukáme! Mamča bulí, Ríša se jí vecpal do náručí a slízává tu slanou vodu, já jsem z toho nervní v pelíšku a Zrzík taky, ale na parapetu. Včera nám večer povídala, že jeden z kocourků Šmihuláků - byli 3, úplně stejní, černí, naprosto k nerozeznání, překrásní, obrovští kocourkové, takže se jim říkalo Šmihulák I, II a III. má asi FIP. No, netušíme, co to je, ale byla taková nesvá a smutná. Dneska čekala na telefon a potvrdilo se. Takže Šmihuláka I musí nechat její kamarádka uspat. Tak nevím. Jsem za mamču nešťastný taky, i když jsem nikdy žádného Šmihuláka ani nezahlédl, ale ona je smutná. Tak jsme smutní taky. Šmihuláčku, ať je ti tam za Duhou dobře.

12 listopadu 2012, 10:26:47

Tak jsem dneska doma zmoknul. Mamča na sebe v té divné krabici, co do ní nevidím, protože nemá skla, ale takové zakapkané matné plochy, lila vodu. A pobrukovala si u toho, sedl jsem si na kobereček a čekal až se ta kukaň otevře a vyleze. No, tentokrát si tam nevzala ručník. Takže jsem okamžitě po otevření té věci strčil dovnitř hlavu a ručičky a mňouknul, jakože jsem k dispozici a chci to prozkoumat a najednou na mě začalo pršet! Normálně pršet! Nechápal jsem to, voda už netekla. A pobrukování se změnilo na hudrání. Něco o zvědavých proužkovaných kocourech, co mají okamžitě vyšumět do prostoru a necpat se do mokra a přestat překážet, aby mohla vylízt a neuklouzla. Tak jsem se rozhlédl, žádného zvědavého proužkovaného kocoura jsem neviděl a když jsem zvedl hlavu, tak na mě dopadaly kapky - máma na mě pršela!!!! No toto! Vycouval jsem a otřepával si ty kapky a dozvěděl jsem se, že konečně to toho magora napadlo a ona si může sáhnout pro osušku. Šel jsem trucovat do pelíšku, tohle se pomáhacím kocourkům přece nedělá!

9 listopadu 2012, 12:45:42

Mamča má volno, sedí u počítače, tak jsem jí tam pěkně rozvalil celého kocoura. A že teda mně je kousek! Sice něco mrmlala, že psát jednou rukou a druhou hladit kocouří pupík jde fakt dost těžko, ale nakonec to zvládla. Jo, jeden ubohej trápenej kocourek si musí udělat svůj pořádek, to by nešlo, aby to flákala, když už sedí doma. Pak jsem na něco ťápnul a něco vymazal a byl jsem vyhozen. No, neva, aspoň chvíli jsem si to užil! Tak jdu položit kocoura jinam, nejlépe na parapet, tam je pěkný výhled. Ve dvoře se pořád něco děje.

9 listopadu 2012, 12:39:14

Dneska jsem zase trochu veselejší, včera mi bylo nějak divně. Pořád jsem polehával a pospinkával, zalézal jsem, až se mamča docela bála, co se děje. Ale s těmi novými kapičkami se mi to očičko zase trochu vylepšilo. No, sice na něj už vůbec nevidím, ale to je jedno, akorát mi to vadí při skákání nahoru na knihovnu, kde mám takový košíček, vystlaný dečkou. Tam jsem rád lehával, měl jsem tam přehled o celé domácnosti. Teď už tam nevyskočím, protože se bojím, že bych spadl. Tak si tam občas vleze Melíšek a hlásí, co se dole děje nebo jen tak chrápe. Nahlas. To on dobře umí. Tak já se jdu nabaštit, včera jsem toho moc nejedl.

29 října 2012, 14:34:36

Dneska jsem dostal na zadel. Od mámy dvounožky. No, zasloužil jsem si to, i když ona je mírumilovná a má nás všechny strašně moc ráda, ale já jsem prostě na sebe musel upozornit. Tak jsem se vykakal na koberec. A pěkně jsem přitom na ní koukal. Vylítla jak saň a už mě měla. Vytřepala mi kožuch a strašně mi vynadala. Trucoval jsem pod postelí asi hodinu, ale pak jsem si šel pro pohlazení, jakože už se nezlobí. Když ona se teď tak věnuje Ríšovi, pořád ho mazlí a čistí mu to očičko a pořád si s ním povídá a já prostě žárlím, no, žárlím. Byl jsem první, vypiplanej na mlíčku v šuplíku psacího stolu v kanceláři a teď mám pocit, že mě nějak přehlíží. Ale už to neudělám, teda možná.........

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Melicharius der I. aus Klenowitz

Pohlaví
Datum narození

22. května 2009

Hmostnost

4,5 kg

Krátce o mně

jsem krásný, kouřově černý kocourek, drobnější, protože jsem se narodil v útulku mamince, která byla ještě kotě sama a nechtěla mě. Byl jsem hodně maličký, když mě máma dvounožka adoptovala. Mám překrásné oranžové obrovské oči a jsem \"hodně svůj\". Kdysi jsem se mazlil, teď jen když JÁ chci. A JSEM ŠÍLENĚ ŽÁRLIVÝ!!!! Jak mamča hladí Ríšu nebo Zrzínka, jsem v pozoru a žárlím

Co umím

ani omylem

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kapsičky, duši bych dal za tyčinky, sýrové kuličky a co vyloudím

Oblíbená hračka

papírky, světlíšek

Co ještě zbožňuji

rozdrobil bych se kvůli tyčinkám

Fotky

Základní informace

Jméno

Barbarosa der II. aus Strassnitz und Erdbeerkorb

Pohlaví
Hmostnost

6 kg

Krátce o mně

Mamka mě našla v útulku, kde jsem se léčil v karanténě ze strašných zranění, které mi způsobili lidé - měl jsem přeraženou páteř, uhnilý ocásek, ze kterého mám pahýlek, ale moc mi sluší, byl jsem prosvrabený, téměř bez srsti, boláky po těličku až do krve a strašně nedůvěřivý. Do útulku jsem se dostal na poslední chvíli, jinak bych venku umřel. Bál jsem se ostatních kočiček a kocourků a žil jsem po vypuštění z karantény v plesnivém koutě pod výlevkou. Už jsem mazel nad mazly poté, co jsem doma prožil pár měsíců za skříní. Už se nebojím ani návštěvy, která přijde. Jen vysavač nemusím! A ještě mám jednu zvláštnost - já nemňoukám, já pískám! Píííísk a jsem v náručí nebo na kytičce.

Co umím

ani omylem

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kapsičky, kvalitní granulky a někdy si něco vyloudím a miluju upíjet mamince kefír z hrníčku

Oblíbená hračka

občas pytlíček nebo míček, ale moc si nehraju

Co ještě zbožňuji

maminku, domov a své brášky Melíška a Ríšu a taky svojí zelenou kytičku, na které spím mamince u hlavy, abych jí měl na dosah

Fotky

Základní informace

Jméno

Richard der III. aus Albendorfer Wald

Pohlaví
Hmostnost

6 kg

Krátce o mně

jsem kocourek miloučký, strašně hodný, ukecaný a vděčný za nově získaný domov, teplíčko a dobré jídlo. Všechny bych umazlil. Dlouho jsem žil na terase penzionu a živil se zbytky. Teď už je mi hej! Akorát jsem vážně nemocný a tak nevím, jak dlouho........

Co umím

nosím míčky na házení

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kapsičky, mlsky, cokoliv, co lze vyloudit, tavený sýr, kousek housky......

Oblíbená hračka

myšky, hopík, pěnové míčky, brácha Melíšek

Co ještě zbožňuji

mazlení, dobré jídlo, maminku dvounožku a své dva brášky Melíška a Zrzínka, teplo domova a své křesílko

Fotky

Přátelé (7)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?