Profilovka Placka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
15 listopadu 2012, 19:43:19

Mám za sebou parádní den. Konečně se mi povedlo podhrabat ten celej hloupej pichlavej keř, se kterým už dost dlouho válčím. Packy mám z toho úplně ušmajdaný, ale rozhodně to stálo za to. Jsem na sebe hrdá. Nevím proč, panička to nepochopila. Navzdory veškeré logice se jí to vůbe nelíbilo. A přitom jsem jí ušetřila tolik práce ! Ale co, ať si trhne packou. Já jsem spokojená. Ta díra je perfektní pelíšek, kam se hrabe deka nebo bouda. Teď si můžu rochnit od rána do večera. A kočičáci mi budou závidět. S těma svýma malýma pracičkama nic takovýho nesvedou. Amatéři.

12 listopadu 2012, 18:37:17

Dneska bylo, tuším, pondělí. Poznám to, protože panička odchází z domu ještě za tmy s fakt odporným výrazem nesmírnýho utrpení. Ovšem, vždycky se přemůže a věnuje mi úsměv a podrbání. Ale mě neoblafne. Moc dobře vím, že to dělá kvůli špatnýmu svědomí, že mě tu nechá celý den samotnou. Ale co, jen ať si ten pocit klidně udržuje. Vono mi z toho vždycky kápne nějaká ňamka. Co vám budu vykládat, jdu si zbaštit svoje kuřátko, než mi ho sežerou kočičáci.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Kira

Pohlaví
Datum narození

5. července 2010

Hmostnost

Na váhu se dámy neptá, to nevíte?!

Krátce o mně

Jsem hrozně krásná psí slečna a všichni psi v okolí za mnou běhají. Ale já na ně kašlu a nejradši se válím v blátě a pak se o tu pleťovou masku jdu podělit s paničkou, aby věděla, že na ni myslím.

Co umím

Za masíčko všechno, za piškotek něco.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Nožička z prasátka, to rozhodně !

Oblíbená hračka

Kožená rukavice.

Co ještě zbožňuji

Sníh, sníh, vodu, sníh. A taky občas paničku.

Fotky

Přátelé (3)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?