Profilovka pavlina

pavlina

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
26 března 2013, 20:16:59

5 mesicu, to uz jsem chlapak. Nehnu se od sve rodinky ani na krok a vse prozivam snima. Kazdy se divi ze nejsem v boude na zahrade ale to bych nedal. Hned jak se rano pekne vyspinkam tak mam s detma spicha u mamky v posteli a tam radime nez se jde do skoly. Mamka nam vsem udela snidani a kamosi odchazi se ucit. Pak panicka jde varit a to ji musim asistovat v kuchyni, neznam nic lepsiho nez lezet v kuchyni a cekat jestli neco dostanu.

7 ledna 2013, 20:30:31

Rostu jako z vody, vazim už 10 kg a panicka me sotva unese, porad bych jenom jedl a nebo lital po zahradě, taky podle toho vypadám, neznám nic lepšího než si hrát a odpočívat v bahně. Za vánoce jsem parkat schodil stromeček a dokázal vylest do postele, konečně. Skamaradil sem se s kocickou a dáváme si pusinky. Když provedu nějakou lumparnu tak nasadim ten můj smutnej kukuc a jsou všichni nameko pak jim dam lizavou pusu a vše odpusteno.

19 prosince 2012, 23:18:30

V neděli 16.12. Jsem se vydal na 200km dlouhou cestu do nového domova, k velkému překvapení paničky jsem se choval v autě ukázkové jako kdybych jezdil Kazdy den, doma jsem se rozkoukal a zjistil jak velkou novou rodinku mam a to i zvířecí, no budu Mit co hlidat. První noc jsem malinko plakal ale dost mi pomohl malej panicek který je od tedka můj Velké partak. Třetí den už jsem tu jako doma. Moc mi chutná a učím se nedělat louzicky doma ale venku, docela mi to jde, ikdyz občas zapomenu. Jo a je semnou psina, když ME panicka nese ven v náručí tak se ani nehejbam a lidi si myslej ze jsem plysovej medvídek a pak koukaj když se ozvu, no sem proste k sezrani.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

baby boy(bíbí)

Plemeno

Landseer

Pohlaví
Datum narození

27. října 2012

Hmostnost

v 7 tydnech 6 kg -- nevyplněno --

Krátce o mně

Jsem krasnej a moc Hodnej medvídek, když ME panicka nese v náručí tak vypadám jako plyšová hracka

Co umím

vsechno mam pred sebou

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

lipanek,banany, zloutky, granulky

Oblíbená hračka

moje panicka a jeji detatka

Co ještě zbožňuji

rad spinkam a papam

Fotky

Více fotek

Přátelé (4)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?