Profilovka salayka

salayka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
29 března 2013, 11:53:58

Mňau všem kočičkám a kocourům. Musím se Vám pochlubit, za mého nového kamaráda. Sice obvykle jiné zvířátka nemám moc v lásce, ale včera jsme s páníčkou a páníčkem byli na návštěvě u Mikyho. Nejdřív sem mu vůbec nechtěla věřit a on mě taky ne, ale potom se tam objevil velikánskej pes a my jsme ho s Mikym vyhnali na zahradu:-)

10 března 2013, 17:12:31

Dneska byl teda den, normálně můj páníček si dovolil zalepit parket, které jsem podstivě 2 měsíce odlupovala, abych se mohla podívat co je pod nimi a on si přijde a všechno mi to zkazil..ale potom na udobřenou mi koupil mlíčko, které mám tak ráda, takže jsem mu nakonec odpustila. Pak jsem dostala od páničky novou hrčku je to plyšová myška za kterou se ráda honim, tedkon popadám dech, ale za chvíli jí doženu a konečně jí dám co proto:-)

9 března 2013, 15:23:55

Tak před týdnem jsem byla na své první operaci. Byla jsem na kastraci u mého veterináře. Když jsme k němu přijeli neměla jsem ani zdání co se bude dít, přesto jsem pro jistotu začela syčet a uštědřila páníčku, páníčka a veterináře pár pěkných škrábanců. Pak se stalo něco hrozného páníčka odešla a nechala mě s veterinářem samotnou, měla jsem hrozný strach. Pak mě veterinář vzal a najednou mě něco hrozně píchlo do kožíku a pak už si nic moc nepamatuju, ale hnedkon jsem usnula. Když jsem se vzbunila byl to pro mě šok, hrozně mě bolelo bříško a pánička stále nikde. Trvalo to dlouho a já stále usínala a pak jsem najednou slyšela paníčky hlas a hned se mi trochu ulevilo, ale vzápětí jsem jí hned vyčetla, že mě tu takhle nechala a pár dní jsem ní nemluvila. Dneska už je to dobré, už zase běhám a hraju a na páníčku už se také nezlobím:-)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

waris

Pohlaví
Datum narození

1. dubna 2012

Hmostnost

4 kg

Krátce o mně

Jsem vymodlené kotátko:-)Jsem pěkná divoška, hrozně ráda si hraju a vyhřívám se na sluníčku.

Co umím

jdem si hrát

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Brit

Oblíbená hračka

plyšové myšky

Co ještě zbožňuji

různé pamlsky

Fotky

Více fotek

Přátelé (21)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?